Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 307 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 301
Uživatelů: 6
Celkem: 307

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

07.11 2007 21:07


Hoj hoj hoj Ahoj ,

mate někdo zkušenosti s výměnou této nápravy ?
Prý se musi vymenit celé zarizeni ktere muze prijit i na 45 tisic ale slysel jsme o typkovy co to zmakne za 15 ja jsem totiz nedávno koupil ..a myslim ze mam problemek pri plnem levem rejdu cili prava strana velice neprijemne zvuky jakoby zadrhavani je to cim dal tim horsi pravdepodobne jde o .. kruci ted si nevzpomenu ale je to ulozene primo v kolu original dil stoji asi 8cku ale snad pry bude za 1800 .. tak se prosim podelte o zkusenosti a postrehy
hezky vecer
nahoru

sponzor





07.11 2007 21:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

08.11 2007 7:47


jestli myslíš Homokinetický kloub* tak ceny u autokelly od 1500-2500
pokud ti v plným rejdu za rozjezdu lupe od kola tak to bude kloub

jestli to není kloub tak pak leda že by ti dřela guma o plast. podběh

kdyby to byla vymlácená náprava tak ti to bude bouchat na nerovnostech
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

08.11 2007 8:14


jestli myslíš sadu ramen ktera často odchází na tvou audi ji dokažu sehnat za 5300,-(jestli se nekdo chce ptát na vyrobce má ho na fotkách)
nahoru

Anonymní





08.11 2007 13:27


přesně tak
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

08.11 2007 16:42


cenovka je super ale výrobce? Co to je ,já se v tom moc neorientuju,tak kdo má s tím zkušenocsti?
nahoru

Anonymní





08.11 2007 16:52


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

08.11 2007 17:22


Avatar:
jj che to prvovyrobu pak to vydrzi jak ma caa 100 tis


souhlasím ale někdo řeší taky cenu(i já se k takovym lidem počítám).jen tak pro představu nevíš kolik by taková sada stála v audi?
nahoru

Anonymní





08.11 2007 17:40


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

sponzor





08.11 2007 17:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

08.11 2007 18:17


mara A4:
jestli myslíš sadu ramen ktera často odchází na tvou audi ji dokažu sehnat za 5300,-(jestli se nekdo chce ptát na vyrobce má ho na fotkách)


Ahoj ,
tak je to ten ..Homokinetický kloub*,koupil jsme ji pred tydnem prvni den v tom zacala trosku loupat ale ted je to přýýýšerný ..tak jsme myslel jestli jsem nekoupil se zavadou ,ale kamos mechanik rikal ze ten kloub muze klide odejit ze dne na den ..
tak snad v poho .. poradil me zancku spidan cena lechce pres 2klacky , tak ho tam lupnu a bude klid ..snad me do ty doby nevypadne .
he ted me napadlo ze by to mohlo byt i to drhnuti o plas pac je sniozena a jaksi taksi sem si pochroumal ..vyhodil naraznik..ale to sna neeeeee
diky chlapy
CuZZs
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

08.11 2007 18:23


ju jsem zapomel pochavilt a jeste se optat MARA A4 ta cena je skvela ..
a ted koukam vykoukly na me i fotky je to tedy cena za ramena? ..(he he jeste ze me bude basnik)
ZdáááR
nahoru

Anonymní





09.11 2007 8:03


V audi servise origo ramena zapomen se nedoplatíš.Já se ptal ze srandy na kloub a řekl mi 8 táců tak jsem se zasmál.Protože jsem ho koupil za 1500 v polsku.jinak ta sada ramen za tu cenu je skvělá a nemusíš mít strach do toho jít.Něco vydrží
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

09.11 2007 11:35


cena je moc pekna ale jenom za ramena a to asi nestaci ..dál jsou tam táhla stabilizátorů ,spojovací tyče a jejich čepy plus práce ze jo ? takze jsem tam kde sme byli ...
ale děkuju za poznatky
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

09.11 2007 12:41


při repasi se davaj jen tyhle kosti no a bohuzel budes muset nekomu zaplatit za práci a zapomel jsi na geometriji.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

09.11 2007 14:53


no ja si asi nejdřív zajdu na tu geometrii
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

16.11 2007 12:08


Cabas,

tak teda uz fakt nevim , na geometrii jsme jeste nebyl na napravu jsem koukali , nikde zadny vule vsechno pevny , ale po tom co jsem tam dal zimaky 15 tak se to mnohem zlepsilo pred tim tam byli 16 , ale rychlejsi prujezdy zatackou jsou znacne nejiste jako kdyby to zatacelo ..adheze asi tak o 30 % huř ..
nahoru

Anonymní





29.11 2007 13:35


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

sponzor





29.11 2007 13:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 5.11. 2007
Příspěvků: 4093 | Témat: 55

03.12 2007 6:56


Cabas ,
tak to byla geometri na zadni teda jako nesla udelat vubec pac asi kvuli tomu ze je to snizeny ..jsou tam dost sileny hodnoty ale snad to nevadi , predni je v cajku a uz zase rezu zatacky
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 2729 | Témat: 207

03.12 2007 8:52


TAVIC:
Cabas ,
tak to byla geometri na zadni teda jako nesla udelat vubec pac asi kvuli tomu ze je to snizeny ..jsou tam dost sileny hodnoty ale snad to nevadi , predni je v cajku a uz zase rezu zatacky



To mam taky - je třeba tim pekelným odklonům přizpůsobit sbíhavost a po čase točit gumy a je to ok...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 6 | Témat: 0

04.12 2007 18:52


Ramena od firmy Herzog mam na autě. Najeto 30000 km a zatím drží v pohodě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvků: 3 | Témat: 0

14.01 2008 21:24


Tak tu na to koukám a občas nechápu, jsou lidé co nemají tolik peněz a nemůžou si dovolit original nebo značkovou sadu na nápravu jsem schopen sehnat kvalitní sadu za 7999,- se zárukou 24měsíců či 30000km dodání do 24hod není to ani kradené ani nekvalitní je to original od velice solidního výrobce pokud máte zájem stačí zavolat sada je na A4 A6 a Passat tel.:724 557 680
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

15.01 2008 6:34


co to je velice solidní výrobce?Napiš značku a je klid ne? Taky by mě zajímala ta záruka,když jsem si kdysi kupoval tlumiče,tak mi bylo řečeno,že to musí být namontované v odborném servise.Což tak nějak nemohl nikdo vysvětlit co to znamená.Jestli to je značkový servis,nebo člověk s živnosťákem.Takže reklamace asi nebude ,tak lehká
nahoru

Anonymní





15.01 2008 10:16


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1988 | Témat: 103

15.01 2008 16:39


Avatar to není riziko,to je blbost.To je ,jako kdybych prodával gumy a napsal jen rozměr.Přece je rozdíl Michelin a Debica v jednom rozměru.A,že to je německý výrobce,to ještě nutně neznamená kvalitu.Prostě napiš ,že to je německá značka Adolf a tady si už s tím kluci pooradí,jestli je to shit,nebo to za tu cenu jde.Já si to například vyměnit neumím,takže bych raději asi koupil ty za cca 8000 a asi na tom ještě vydělám.Ale prodávej ,jak umíš.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvků: 3 | Témat: 0

15.01 2008 20:29


Rozhodně nejsem nějakej obchodní zástupce tak že z prodeje netěžím, byla to pouze nabídka jak řešit situaci pro lidi co nemaj na sadu za 15tisíc plus min. 3tisíce za přehození a geometrii a takovejch lidí je víc než dost, převzetí sady je možné pouze osobně tak že se muže každej podívat a promyslet co kupuje nikdo není nucen a otázka záruky je uplně jednoduchá, mám tu kvalitní servis pro Audi kde výměna stojí cca 3000Kč a pokud se to vymění tam tak platí záruka pokud ne tak bohužel propadá pro případné pomlouvače opakuji že není nikdo nucen to kupovat je to pouze pomoc pro ty co nemají na drahé sady.
nahoru

sponzor





15.01 2008 20:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

16.01 2008 2:31


tady timhle stylem nic neprodas, ani jmeno vyrobce ani adresa sevisu. reci o tom, ze jsi nejaky samaritan, ktery mysli na financni situaci jinych si nech pro slezinu hracu nejake pyramidy.

kazdy kdo si kupuje audi vi jestli ji uzivi nebo ne.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvků: 3 | Témat: 0

16.01 2008 18:29


root promiň ale každý to opravdu neví a potom vznikají značné problémy. myslím že tu asi pár lidí nechápe proč je vůbec tahle stránka, podle mne proto aby se to dala napsat možnost jak věc vyřešit jinak a případně levněji a ne hned pomlouvat levnější možnost já mám tuhle sadu už třetí a pokaždé mi vydržela cca 50000km což je na sadu za tak malé peníze super a geometrie jde udělat bez problému myslím, že není podstatná značka ale co vydrží daná věc
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.9. 2007
Příspěvků: 347 | Témat: 37

16.01 2008 19:21


Jakej je problem napsat o jakou znacku se jedna?
nahoru

Anonymní





16.01 2008 19:30


Účet smazán na vlastní žádost, včetně obsahu příspěvků.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email