Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 347 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 342
Uživatelů: 5
Celkem: 347

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

10.12 2008 19:50


no to som pisal ten mal na tom seate ale hm neoslovilo ma to zvukovy efekt skoro ziadny vravim original alebo uzavrety nejaky, k tomu sportovy filter a nieje ocom
nahoru

sponzor





10.12 2008 19:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

10.12 2008 21:24


Tu chybu s ESP* ti to psalo, protože jsi ho špatně nastavil. Nevím, tady ten borec jich prodal přes 100 a všichni uživatelé sou spokojený, prej je těch ventilů několik kvalit
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvků: 105 | Témat: 9

10.12 2008 22:56


Koupil jsem tu repliku - pry chybu nehlasi. Mel to na Opel Omega a pri pro 1.8T je taky vhodny. Jak to prijde, tak napisu nebo nahraju jaky vysledek to ma. Pokud to bude spatny tak pujde zase do sveta:)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

10.12 2008 23:22


chybu ESP* hadze koli ventilu ze je otovreny teda fuka do atmosfery proste vag motor nevie pracovat s otvorenym ventilom preto vyrobili dualne ventili ktory fuka aj do sania naspak aj von ale tie su zase iba akoze na oko lebo su tiez dost slabe no asi tak a vahu vzduchu taky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvků: 105 | Témat: 9

16.12 2008 20:45


Sehnal jsem si Blow a asi jsem si trochu naletel.. Nevim jak ho tam dat. Na aukru ho prodaval jeden typek co vypadalo ze ma dobry reference a dnes mi prisel samotny ventyl a nic jineho u nej nebylo. Takze ted nevim jak ho tam vlozit a jestli to je vubec mozny pokud mi neposlal vsechno.

[img]http://audiklub.cz/garaz/galerie/foto-1792.jpg%20title=[/img]
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

16.12 2008 20:55


Vafankulo: Tenhle ventil jsem na netu viděl, ale k tomu bylo trochu více součástek. Jestli to je vše co máš, tako to je málo.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvků: 105 | Témat: 9

16.12 2008 21:01


Tak to mam opravdu malo:) Dekuju za info:)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

16.12 2008 21:03


Mělo by k tomuto ventilu být toto :


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Zkus napsat tomu chlapíkovi co tyto ventily prodává na aukru, má nick Rajdlos a ICQ: 121941406
nahoru

sponzor





16.12 2008 21:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

17.12 2008 0:19


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
potrebujes toto aby si to vedel spojazdnit mal som ten ventil na mojom fungovat funguje ale nespolupracuje s VAG motormi takze ja by som nikdy nedaval jedine na showcar na akciach torska poodfukovat zvuk mal krasny ale vravim urcite budes mat chybu stale na hmotnost vzduchu ak mas ESP* tak aj to ti bude vypinat a este toto na upchatie vstupu do sacieho kanalu tymto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
no a cela original sada vypada takto
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.12 2008 8:07


Vřele doporučuji tento ventil:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Montáž je velice jednoduchá, protože se vymění za stávající ventil. Sice to nemá ten hvízdavý zvuk, ale účel to splní.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

17.12 2008 22:34


neviem prepac ale ja musim zase povedat opak podla mna ma ventil fucat teda cssss csssss to je ucel a ked nefuci tak tam moze byt aj seriovy kedze nieje ani tento vykonnejsi a zvuk to moc neprida ale na obhajobu ak chce niekto silou mocou aspon nieco fucat tak vazne je tento naj co sa tam da dat este su aj od FORGE dualne len su drahsie no vravim mam sportovy filter seriovy BOV a som spokojny peken to fuci von nema to csss zvuk ale pekne takty tupy css zvuk ale fuci vonka raidne spokojnost
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

25.01 2009 16:36


Tak já si koupil tento ventil:



Jedná se o Blow off ventil s dvojtou membránou, jako jeden z mála jde i předělat na closed loop (odfuk zpět do motoru)

Zvuk je úžasnej, tady máte moje videjko:


Přímý odkaz na youtube video


Více info:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvků: 161 | Témat: 18

26.01 2009 12:35


Pár cenných informací pro ty, kteří shání BOW:
1. pro motor 1.8T je pro zprávnou funkci nutný twin port (se dvěma výstupy), jinak dochází ke zkreslení hodnot pro řídící jednotku a při přeřazování a na volnoběh dochází k přebohacení směsi.
2. aby ventil plnil svůj účel nejen vydáváním zvuku, musí být pro tento motor membránový - nikoliv pístový - má mnohem rychlejší a přesnější reakci.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

26.01 2009 19:34


speeedy: Dobrá práce. Podobný BOW ventil jsem tu již popisoval a dokonce i montoval.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

26.01 2009 22:15


Kluci BOV je zkratka Blow Off Valve, takže né BOW, omlouvám se za šťourání, ale trhá mi to oči
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

26.01 2009 22:59


McLaren:
Co je na tom zvuku tak úžasnýho?
nahoru

sponzor





26.01 2009 22:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvků: 161 | Témat: 18

27.01 2009 6:56


BOW není v mém případě pravopisná chyba - dvouvýstupové twinport ventily se tak značí, aby se jednoduše odlišily od těch jednovýstupových.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 24.10. 2008
Příspěvků: 476 | Témat: 14

28.01 2009 7:16


to McLaren : zlepšilo se v něčem chování motoru, a nebo je to opravdu "jen" o velmi hlasitém cssss csssss ?

to GGTT : ty jsi měl v TT ten "closed loop" od FORGE ?
Já mám v plánu koupit právě ten (typ FMC007P - fast road closed loop diverter valve) + relocation kit, ale pokud je to opravdu pouze o hlasitém syčení a efekt zlepšení chodu motoru je minimální/žádnej, tak jsou to pro mě vyhozený peníze a nechám to přesně tak, jak to máš ty ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

28.01 2009 9:32


speeedy - aha, tak to se omlouvám, to jsem nevěděl

root - nevim, mě se líbí ve skutečnosti není tak vysokej, kamera ten zvuk trochu zkresluje. Ok, příště nebudu vyjadřovat svoje názory

Frostik - žádné výraznější změny v chování motoru jsem nezaznamenal, takže je to především "jen" o velmi hlasitém cssss csssss
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

28.01 2009 17:12


McLaren:

root - nevim, mě se líbí ve skutečnosti není tak vysokej, kamera ten zvuk trochu zkresluje. Ok, příště nebudu vyjadřovat svoje názory )


Co to placas? Ty MUSIS vyjadrovat svoje nazory, posli me klidne na tri doby k sipku, od toho je to forum. Jen jsem si trosku zaryl. Peace
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

28.01 2009 18:04


Tak nikdo mi ho nepochválil, tak si říkám že jste naladěni na nějakou jinou vlnu, nějakou vlnu usedlých uživatelů co nemají rádí cssss No tak ted sem si rejpnul zas já
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

28.01 2009 23:05


noo mal som otvoreny ja ale hm keby to bolo rychlo vymenitelne tak by som si to tam daval na akcie a tak ale iba ako machrovanie uz ked by bolo treba pretekat slalom sprint momentalne by islo tam seria alebo performance ale uzavrety urcite ja som skor pocitil zhorsenie ale to bolo zapricinene ze som ho nenastavoval len zalozil z nastavenim ako bolo treba to riadne nastavit aby to nerobilo bordel ale zmenu pri seriovom motore a tlaku urcite nepociti nikto !! a keby mi ESP* nevypinalo tak by som si to asi tam nechal tiez iba koli zvuku tiez sa mi paci no co uz
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.5. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

31.05 2009 21:06


ja mam na svojom TT HKS SSQV a nemam ziaden problem s vahou vzduchu ani ESP* nevypina.ZATIAL...nechcem to zarieknut ....ak by mal niekto zaujem o tento ventil nech sa ozve...

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému





Náhled, klikni pro zvětšení.
Naposledy upravil rdave dne 27.10 2009 4:15, celkově upraveno 3 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

31.05 2009 21:11


to preto lebo malo fukas a mas maly rozdiel v hodnotach nameranych
nahoru

sponzor





31.05 2009 21:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.5. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

31.05 2009 21:34


moze byt len viem ze niektory maju 150/180 konove TT a hlasi im chybu a moje je 225 a ide v poho.Som rad ze to fachci len dufam ze aj dlho bude
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.5. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

31.05 2009 21:36


Inak GGTT aku mas spotrebu na svojom tt?Pisu tu ze 165kw maju vpoho v meste cca 11, dajak mi to nejde do hlavy ked ja mam cez 13 a nejazdim divoko
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.10. 2009
Příspěvků: 15 | Témat: 0

16.10 2009 20:44


Nazdar mám Audi S3 225PS a dal jsem tam BOV SQQ III a od té doby mi to pada do nouzového režimu. Chtěl jsem se zeptat jestli tam někdo při montáži dával ten separator oleje? A jestli tou příčinou může být netěsnost podlakové hadicky k ovládaní ?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 26.10. 2008
Příspěvků: 540 | Témat: 5

17.10 2009 15:16


je to porste hovadina na machrovanie daj tam OE bosch a toto predaj spotrebu neriesim ale pod 10nejdem takze neviem ale VELA
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvků: 1045 | Témat: 12

17.10 2009 16:37


nevím, co se řeší.... moje S3 je sériová a i když nejsem nějakej extra znalec, tak si myslím, že motor je víceméně stejnej jako u A3 1.8T a to, co se odehrává od 2 tis. a odfouknutí při přeřazení, je solidní divadlo ... a když se tu teda smí rýpat, tak neuznávám auta, která řvou, dělají tcsssss, tcsssss a ve finále jsou výkonné jako spark mé matky... takže typickej obrázek českého tunera! to radši kupte něco, co tomu autu prospěje...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

18.10 2009 17:52


Tak už jsem slušel od několika členů, že pokud tam dali BOV ventil, tak to padá do nouzáku. Důležitým faktem je, že je potřeba volit správnou verzi BOV ventilu, který nahrazuje stávající ventil. Ale u některých aut i tak se stává, že to hází do nouzáku. Může to být také způsobenou typem řídící jednotky MPI* versus MOTRONIC. Každá se chová trochu jinak.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Žádné nové příspěvky
1
18.Červen 2023 Zobrazit poslední příspěvek
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email