Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 547 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 545
Uživatelů: 2
Celkem: 547

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

17.11 2018 0:17


Máte někdo vyzkoušený nějaký “odolný” kryt na X abych v zaměstnání a při práci na kůlničce neřešil zase prasklej displej.
sponzor





17.11 2018 0:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

17.11 2018 7:23


Tohle mel mamci pritel na samsungu Look what I found on AliExpress
https://s.click.aliexpress.com/e/cE31ObXT vypada to hrozive ale fakt to drzelo
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

07.12 2018 10:13


Tak místo displeje mi vyměnili celý telefon.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

01.03 2019 12:58


Má někdo nějaký náramek co podporuje aplikaci zdraví v iOS ??? Záměrně se neptam po hodinkách jelikož watch apple vydrží nabitý den max dva no tak za ty prachy a ještě to sundavat furt ...... na nic. Garmin jsem si od kamaráda půjčil nepodporuji zdraví. No a jelikož já smart hodinky vlastně nepotřebuji ale chtěl bych tep,spánek tak by stačil náramek a aplikace zdraví tak jak je pěkně implentovana oproti doinstalovanym by mi vyhovovala. Tak má vyzkoušeno někdo něco k e zdraví v ios mimo Apple Watch.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.1. 2019
Příspěvků: 65 | Témat: 4

01.03 2019 15:16


Co xiaomi mi band 3? Mám to sparovane s iphonem a jsem spokojeny
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

01.03 2019 15:55


Taky mam miband. Mel jsem jednicku, slouzila do ted, presel jsem na trojku a ve zdravi mam kupa udaju z neho
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.1. 2019
Příspěvků: 65 | Témat: 4

01.03 2019 16:42


Je perfektni, akorat mě sere, jak je chytrý a upozorňuje mě, ze se mám hýbat
sponzor





01.03 2019 16:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

15.07 2019 10:34


Tak nakonec jsem koupil před časem xiaomi amazfit bip a dobrý ale bohužel pro iOS není aplikace notify fitnes my band takže nelze zapisovat spánek ve dne. Baterie je tedy super vydrží hodně no mám ale už naučeno ze nabijim na dílně tím pádem mužu nabijet každé dva dny klidne ty jablka

Takže koukám po Apple Watch no a zajímalo by mne zda 4 umí tedy oficielne EKG v ČR nebo ne. Pokud ne tak co se pro to musí obejít?? Jelikož pro mne rozdíl mezi 3 a 4 je jen detekce padu a EKG jinak vcelku nic a tím pádem rozdíl 5000kč. Používá to tu někdo??
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

15.07 2019 10:48


Ja mam aw 4 i s ekg co by te presne zajimalo ?
Ekg je funkcni uz v cr funguje relativne dobre muzes si to dat i do pdf a vidis celej prubeh
A detekce padu je taky dobra vec uz kolikrat jsem na snow padnul a hned se me ptali jestli jsem oki
Osobne bych sel do 4 nebo pockat do konce roku jestli nevyjdou dalsi s novejsim ip jinak jsou vetsi hezci displej a slapou krasne
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

15.07 2019 12:29


Myslim si, ze nova generace nebude, ale EKG funguje v CR v pohode. Oproti trojkam maji hezci displej a taky vydrzi na baterce podstatne vic. Pritelkyne ma trojky, nabiji kazdy druhy den, a se 4kama je to kazdy 3, je fakt ze nekdy ty 3 nedaj. Co se tyce vykonu, tam rozdil nepoznam, ted s beta watchOS to je uplne jinde ta rychlost.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

15.07 2019 18:04


Takže pokud EKG funguje i v ČR tak super jen jsem někde četl ze v Evropě nějak EKG nefunguje ze nemají povolení bo co. Proto jsem se pídil po reálné zkušenosti.

Co by mne zajímalo no cenový rozdíl 3 versus 4 je 5000kč no tak zda má cenu jít do 4 ( kdyby tady to EKG nefungovalo tak pro mne nemá)

Detekce padu. No spadl jsi a kdo se tě ptá?? Ty hodinky?? A pokud nereagujes tak zavolají pomoc?? Sakra to abych se po 6 noční už nikdy neožíral

No poměr rozdílu mezi 3/4 a ušetřeni nebo připlacení 5000kč ono není to granát ale na silnici taky neleží ......

Takže baterie 4 vydrží déle než 3 hmmm. Mas zapnuté to EKG a měření tepu trvale + notigikace a stim ti to dá 3 dny?? GPS dá se v nich vypnout pro úsporu baterie?? Já GPS nepotřebuji.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

15.07 2019 18:27


Ekg normalne maka takze se nemusis bat
Kdyz mas zaplou detekci padu tak spadnes a hodinky zacnou pipat a na obrazovce se objevi ze si spadl jestli ma zavolat pomoct a ty das ze si v poradku a nebo kliknes zavolat pomoct a kdyz nereagujes zavolaj pomoc tu pomoc si muzes nastavit komu maj volat
Za me 4 maj smysl pokud vylozene nemusis skudlit ty 44mm jsou hezky velke displej parada vetsi pamet
Ja mam ekg mereni notifikace a nejak blbosti k tomu tak mam 49h max ale da se to ruzne nastavit a mozna by i 3 dny dali ale me 2 dny daj
Gos to nevim jestli se da nebo ne nezkoumal jsem to
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

15.07 2019 20:07


No pak tedy ještě když bych šel do 4 44 verze Nike + tak je v označení sport band a sport loop rozdíl jen v reminku ono to asi není důležitý ale zaujalo mě proč ten název když vidím jen jiný reminek.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

15.07 2019 20:14


Mam taky nike+ s tim derovanym paskem
A nebo je verze s tim paskem hadrovym s reflexem ale jinak to totozne ty pasky je plnen chinan za par susni mam jich doma na rok dopredu
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

16.07 2019 10:40


Ja som si dnes objednal miband 4 tak som zvedavy.. Chcel som povodne 3, ale kedze 4ky stoja tak isto tak nebolo o com.
sponzor





16.07 2019 10:40


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2584 | Témat: 73

23.07 2019 8:36


Pánové nemáte někdo tušení proč mi můžou blbnout aktualizace? - viz. video


Přímý odkaz na youtube video


Dělají mi to oba telefony (iP8 i iP5S). Zkusil sem resetnout nastavení sítě, nepomohlo. Dycky na to musím zkoušet klepat pořád dokola než se to chytne. Instalace nové appky jde na první dobrou.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

23.07 2019 10:20


Me to obcas delalo taky ale to je podle chyba apple store
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

26.07 2019 9:59


Prosím pěkně co je na hodinkách “IKO” děkuji.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

26.07 2019 11:56


Vubec netusim ja to tam snad nemam hod fotku nebo neco fakt netusim ze bych neco mel takoveho
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

26.07 2019 12:08


taky nevim .. foto[/quote]
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

26.07 2019 12:32


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

26.07 2019 12:44


To je pocasi ne ? Kdyz jsem si to dal do hodinek tak mi skace pocasi
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 26.4. 2014
Příspěvků: 2584 | Témat: 73

26.07 2019 12:49


Index Kvality Ovzduší.
sponzor





26.07 2019 12:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

26.07 2019 13:32


Jeee aha. Děkuju.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

31.07 2019 19:12


Tak jsem si všiml ještě jedny věci od spárováni Apple Watch mi iPhone hlásí jméno volajícího z kontaktů anglicky a před tím to vždy normálně “četl” tak jak to bylo v kontaktech uloženo. Kde se to dá přenastavit zpět ??? Ví někdo?? Děkuji.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

01.08 2019 8:31


Nevím už zase mluví česky ..... šotek ..... nevím.
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

27.11 2019 8:22


Na xiaomi mi band i amazfit jsem byl zvyklý že mi zavibrovali hodinky ze jsem se vzdálil od telefonu. Apple Watch 4 to neumí. Má někdo vyzkoušenou aplikaci která by to uměla?? Lookout to neumí ( nefunguje to)
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

12.01 2020 14:43


Aplikaci stále nemám aby zavibrovali hodinky při odpojení či připojení.

No ale nemáte někdo v zálohách stažené iTunes ?? Preinstaloval jsem NTB. Stažení mi odkazuje na microsoft store účet jsem udělal ale k instalaci chce ještě registraci PC no to se mi z osobních důvodu prostě nechce. Tak jestli nemáte někdo ze by jste mi to poslali nebo upnuli někam. Děkuji.


No a když už sem píšu co 11pro?? Máme tu někdo kdo dá reálné postřehy ne jen je to top už jen proto ze jsem za to dal 40 tak nepřiznám ze má chyby. Má cenu upgrade z ipX ??
AK batole
AK batole


Registrace: 17.8. 2019
Příspěvků: 459 | Témat: 10

12.01 2020 15:28


hansdob (12.01 2020 14:43) orig :

No a když už sem píšu co 11pro?? Máme tu někdo kdo dá reálné postřehy ne jen je to top už jen proto ze jsem za to dal 40 tak nepřiznám ze má chyby. Má cenu upgrade z ipX ??


Osobni pocity po upgradu z iP XS Max na 11 Pro Max.

Pros:
- tezsi (pro me osobne je to vyhoda, rad citim telefon u sebe)
- daleko (rozumej velmi daleko) lepsi vydrz baterie
- XHDR / XDR displej, sytejsi a lepsi balnce svitivosti nez u predchozich modelu
- rychlejsi nabijeni
- asi fotak, ja to ale nepouzivam az tak profi, takze to me uplne moc netaknuje, co je ale rozdil je moznost volby delky uzaverky v noci a nocni rezim ...to ale pocitam bude v nejakem updatu brzy dostupne i pro X a XS modely
- rychlejsi odezva Face ID...ale taky, v milisekundach, takze zadnej extrem

Cons:
- velmi - VELMI - kluzky, to zadni sklo je sice silnejsi ale na ukor pohodli, sorry
...to je asi jediny, co me na nem stve.

Jinak co se pocitu tyce - za telefon bych v zivote nedal ty prachy, co za ne chteji. Kdybych kazdej rok "nefasoval" novej telefon od operatora (ziju v UK, telefon uhadas zadarmo), tak bych do upgradu nesel - to rikam zcela uprimne jako 10lety uzivatel vyhradne Apple produktu.

MUJ OSOBNI verdikt = vyhod jsem vypsal asi dost, ale jsou to vsechno naproste malickosti, bez kterych bych klidne dovedl zit a to, ze to telefon predtim nemel z toho nedela nic extra.
Za me, pokud upgrade zdarma - Rozhodne, pokud za priplatek - Rozhodne NE.

EDIT:
Apple Watch ma funkci zapipani telefonu, kdy nevis, kde je, ale to, ze se vzdalis od telefonu a zavibruji nemaji.
Mam AW4 Steel LTE verzi uz pres rok, toho bych si vsiml. Bohuzel.
Ale od doby, co otevreli dedicated App Store i pro hodinky jsem do nej nevlezl, takze je mozne, ze nejaka 3rd party app existuje, nebo brzo bude...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email