Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 172 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 167
Uživatelů: 5
Celkem: 172

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

16.02 2018 3:12


Nechavat baterku na pod 20% je to uplne nejhorsi. Na idnes je o tom nakej clanek
sponzor





16.02 2018 3:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

16.02 2018 6:38


8ma vydrzi vyrazne dyl, nez 7ma. Prej je to i displejem, kterej cernou “nezobrazuje”. Rikam prej pac tomu hovno rozumim.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

16.02 2018 8:15


Fan1s - Máš naprostou pravdu. Píše se o tom milión blábolů a každej něco jiného. Mám stejné zkušenosti jako ty - a to mám přesnou měřící stanici pro nabíjení, žádné nabíjení v autě kdy to jde ..
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

16.02 2018 8:28


Hanys: belmondo: vim, že píšou všude všechno.. guru "apple Mára" říká taky jak to je fuk, já prostě říkám, že to fuk není. Ať si každej koupí měřák a ozkouší si to.. Každej, kdo má telefon styl v kanclu na kabelu, telefonu vypojím, jdu někam, vypojím a hned zase zapojím, hlavně ať mám pořád 100%, tak si za půl roku stežujou, jak se jim při 20% vypne tel., jak to teče, jak nevydží ani jeden den..Fuk to je, když to máš jako spotřebku a každý rok si koupíš novej a i tak máš ke konci roku problém.

Já jedu hezky do +- 5% když to jde, pak nabiju na 100% a dávám krásně celý den a jsem takovej hnidopich, že radši omezím provoz na telefonu (což neuškodí), jen abych nabil doma na 100% a ne v autě nebo kdekoliv na 20%. Vyměnil jsem nespočet baterek v iPhonu a vždycky to samé.. Kapacita pod 80%, 300cyklů a smrt. Rodiče mají IP6, bazíruju je na tom. Mají 800 cyklů, kapacita 93% a baterie vydrží celý den a nikdy se telefon nevypnul přes 3%.

tomko222: A ten pocit když máš 7čku půl - rok a koupíš 8, tak vždycky nová vydrží mrtě. Pokaždé když mám novou baterii, tak dám o 2h využítí víc než po pár nabíjecích cyklech, je to tak prostě udělaný. Mám 8čku cca 3 měsíce, přítelkyně má 7čku úplně novou z reklamace před týdnem a má větší vydrž.. Jedeme oba to samí, telefon, imessage, insta + twitter a já banky ona snapchat. Natáhne mě každý den o 30-50min na využití..

Jinak do 5S, 6tek a dalších, i 5tku a 6Ska dávám zlaté baterky, které mají větší kapacitu. Sám sem je měl kdysi ve svých 4kách doma. Výdrž je fakt neskutečná. Například v 5S má tel. výdrž tak o 1 - 2h využití víc. Životonost taky dlouhá, nechápu proč nedává Apple nějaké lepší články. Nejdřív sem těm zlatým nevěřil, ale udělal jsem jich už tolik a každý si chrochtá.


Náhled, klikni pro zvětšení.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

16.02 2018 8:48


Fan1s: kde si kupoval Golden battery? Na aliku je maj za 5dolaču, tak jestly do toho jít, nebo někdo ma jiný zdroj na baterky Mam 5S vydrž při MSNGR, FB a podobne kraviny, pul dne, jinak vydrži cely den, když sem tam něco prohližim a telefonuju.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

16.02 2018 8:58


lukydm: Jo alík, u nás je občas někdo má, ale zbytečně předražený. Oni se zase dělají i fejky těch zlatých, tak pozor. Jednou sem vzal a byla to katastrofa..

Zlatou beru zde: https://goo.gl/4axn6i

No a teď asi po 4x jsem zkoušel dávat ještě jednu, ale kapacita +- stejná jako zlatá. Co u nich pozoruji, že snáší lépe zimu.. Jsou to tyhle: https://goo.gl/7rBMdh

S tou zlatou opravdu při neustálém využívání dáš 5h využití, to ti musí na celý den stačit.. měl jsem i připojené BT v autě třeba půl dne a opravdu v klidu.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.8. 2016
Příspěvků: 489 | Témat: 3

16.02 2018 9:08


Fan1s: dík přesně tyhle odkazy jsem našel při hledání i ja. Dívam se na Feedbacky a pak vybíram.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

16.02 2018 11:47


Fan1s:
Jistě, když to někdo dlabe a "přece to musí vydržet, na to to je", pak to funguje jak to funguje.
Já se nijak neomezuju, když je to 3-5% prostě nabiju na jeden zátah bez přerušování(jak founa, tak S7, co má 3600mAh)do 100% buď rychlonabíječkou nebo z powerbanky kdekoli. Nikdy jsem baterky neměnil a vydržely nesmysly.
Odhaduju, že docela mor bude nabíjení bez kabelu, tam to tu baterku věčným odpojováním asi dofláká co to půjde. Plus "prosvěcování" celého mobilu a displeje indukcí bude patrně taky pro součástky lahůdka. Jsou na to patrně stavěné, možná jim to snad i svědčí
sponzor





16.02 2018 11:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

16.02 2018 12:21


Jak řikáš. QI jsem si koupil teď a nabíjel jsem jednou. Po tom co jsem měl po 3h 50% jsem to dal na kabel a nasrat.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5147 | Témat: 33

16.02 2018 12:29


Ja to qi treba pouzivam furt protoze mi vydrzi celej den tak na noc je mi to jedno jak dlouho se to nabiji ale kdyz potrebuju rychle samozrejme kabel
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

16.02 2018 13:32


Fan1s:
Na bezdrát potřebuješ skleněný záda - a tady najednou odpadají před časem tak populární testy na to, jestli se mobil ohýbá nebo ne. Tady by prostě chroupnul a vymalováno.
Jen sbírka mýtů a nesmyslných řečí. Začíná to pokynem,že se má mobil po koupi hned dobít a pokračuje výkřiky, co je všechno jinak a lépe, než bylo předtím.
Píší se články o tom, že dobíjí-li se mobil průběžně, vydrží baterka déle, protože se do cyklů počítají jen ty, co jsou od vybitého stavu do plna, dílčí nabíjení baterku šetří. Bomba. Takže když to dáš smahnout na bezdrát a budeš přitom mobil používat, tedy stále nabíjení přerušovat, je baterka nesmrtelná. Potěš koště
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

28.02 2018 13:48


Mam telefon koupeny zde od Fans1 udajne s novou baterii a upozornenim na vyssi spotrebu energie ( pry od rana do 16-17 vydrzi jeho pritelkyne ho pouzivala) no to nevydrzel ani jen lezet a nic nedelat od 7 do 17 kupoval jsem ho jen proto ze jsem nechtel vyhodit 10 tacku za funglofku kdyby mi moje pani rekla ze se stim neskamaradi. Do momentalni situace mela jen tlacitkove telefony a jelikoz ja jsem na jablka chci ji k tomu taky dotlacit. Pani pouzivala dal svuj tel do tohoto jsem dal jen svou starsi sim a nechal lezet doma k “treninku”. No telefon dosel tusim 30.1.2018 telefon navolal od koupe cca 3 minuty to jsem jen zkusil zda funguje mikrofon a sluchatko odeslal 29 imessage 45 jich prijal ( pocitano na mem jinam se nepsalo) 5 sms na muj sluzebni telefon a 16 zprav prijatych a odeslanyc na whatsap opet jen mezi nami. No cca obden na nem manželka 2 hodiny zkousela jen tak ovladat aby zjistila zda to pujde a zvykla si to musel po 45 minutach uz byt na kabelu( nabijecce) No jelikoz uz ted vim ze je to seskladanec puvodne pro anglie-irsko ( imei vevnitr a vne je rozdilne) pokud v tom mam tuto baterii tak ji nedoporucuji telefon se po cca 14 dnech zacal nafukovat jako balonek ( celou dobu se hral jako plotynka) no a dnes po mesici tohoto nepouzivani jako telefonu svuj boj vzdal a umrel. Takze nedoporucoval tyto baterie asi vubec pouzivat. Vyssi spotreba baterie bude nejspise pouzitim neoriginalniho displeje ( nevim ten sracek jsem nerozdelaval) ale mam stim zkusenost z prvnich iphone kde jsem jich par tez rozbil a par mych pratel taktez no a tato vyhodne cinska baterie ( pokud tam je) asi dilo zkazy dokonala. No neodpustim si rypnuti kolegovi Fans1 bych doporucil nevenovat se skladanim starych sracu a jejich prodejem i kdyz verim ze to muze byt vydelecne jako mladej jsem byval horka hlava s vekem me to pomalu upousti a co se uz prehouplo pred delsi vodou poslednich “cet” uz toho spoustu ani neresim ale toto mne ponekud rozladilo a tak jsem se vam tu trochu vypsal

Takze baterie se nafukuje a hreje a opravdu dost az budu mit chvilku rozdelam ho nez pujde do kose a zjistim jestli je tam tato baterie pokud ano 100% nepouzivat dle mne je na prd a jeste nebezpecna.

Druha vec kterou zde nemohu posoudit ( nevim po cem se spotreba energie zvedla) ale kdyz jsem pro usporu pouzil na iphone neoriginalni display tak se vzdy zvedla spotreba energie nekdy o vic jak polovinu nekdy o trochu ale vzdy zvedla po navratu k originalnimu display se spotreba vratila.
AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

28.02 2018 14:19


hansdob: No hezky, to je ta supr zlatá z aliexpressu? Diplej taktez?
Snad se k tomu Fan1s postavi jako beloch..

edit: ..sry, ale tuhle vetu nejak nepobiram(?)
hansdob (28.02 2018 13:48) orig :
No neodpustim si rypnuti kolegovi Fans1 bych doporucil nevenovat se skladanim starych sracu a jejich prodejem i kdyz verim ze to muze byt vydelecne jako mladej jsem byval horka hlava s vekem me to pomalu upousti a co se uz prehouplo pred delsi vodou poslednich “cet” uz toho spoustu ani neresim ale toto mne ponekud rozladilo a tak jsem se vam tu trochu vypsal
AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

28.02 2018 16:44


posledních "cet" je přeci 40.

Ja jsem proste už unaven českymi podvodnicky a nestoji mi za to abych po nich dnes slapal takze ja nic nechci krom upozorneni ostatnich ze kolega je lehce bezpaterni charakter a nestoji za to podporovat ho v jeho podvudkach.

Jak se k tomu kdo postaví je mi asi fuk právě tou cestou životem jsem s cholerika postupně uklidnil nemám chut ztrácet čas zbytečnostmi a i když mi to vadí chtěl jsem spíše upozornit ostatní než řešit peníze až tak mě netrápí vydělávám dost a proto jsem to ani nějak neřešil poslal jsem jen dva emaily jeden že se telefon nafukuje jako balonek bez reakce a pak že umřel. Jde o to že jsem telefon chtěl koupit zde abych se vyhnul nákupu smontované sračky z bazoše a nedopadl přesně takhle ale bohužel jsem přesně takový koupil a kolega jich tam takhle inzeruje víc takže jsem vlastně z fora koupil z bazoše.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

28.02 2018 21:12


Hmmm
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 14.12. 2007
Příspěvků: 2906 | Témat: 45

28.02 2018 23:14


sponzor





28.02 2018 23:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

28.02 2018 23:48


Tak hlavně, že všechno co tu zatim inzeroval, za dobře prodal..
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

01.03 2018 7:49


Meister: Klid, nemusíš být tak útočnej . To co jsem inzeroval jsou telefony, co se mi sešli a nechtěl jsem je mít doma ve skřínce. Jednalo se o tel. z rodiny. To co se stalo, řeším s hansdob:, nejednalo se o žádnej vojeb. Nebo snad myslíš, že kdybych chtěl někoho vojebat, tak to budu psát tady na fóru a představovat se kupujícímu se všemi údaji o mě? Ten telefon 100% fungoval, před prodejem jsem měnil baterku a to za baterii z Applemixu nikoliv zlatou výše, protože jsem ji zrovna neměl a Hans chtěl už telefon, je možný, že je to všechno způsobený tím, stát e může cokoliv a to ikdyž si dáváš pozor s ESD připravky a vším. Vše co mi psal a i tady nasvědčuje tomu, že je prostě ta baterka v háji.

A ano, všechno jsem dobře prodal, protože sem nic neskrýval a každej byl spokojenej a to se týká i map do RNS-E, které jsem ochotnej vypálit kdo si řekne a teď i s potiskem, který jsem udělal a to za směšný peníze a jen pro to, aby nemuseli tahat obyč bílá DVD. Takže si mysli co chceš a kdokoliv kdo si udělal názor a já doufám, že s hansdob: to dáme nějakým způsobem dokupy a to už jenom proto, že by mi mohl dělat tátu
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

01.03 2018 8:01


A poslyste pane, ze vy ste s tim i volal? No to nesmiteeee:)
AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

01.03 2018 8:42


Fan1s: ..komu jako tykas? Presne tak, nazor na tvuj marketingovy talent si kazdy udelal sam..
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

01.03 2018 9:56


Mate nekdo to SE? Mel sem to ted v ruce a libi jak je male. Foti to aspon jako sedmicka? Dik
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

01.03 2018 10:08


belmondo: ja chtel ze 6 prejit zpatky na SE, ale uz jsem to nedal, i kdyz jsem nove SE tehda koupil.
Foti to stejne, nebo trochu hur jak 6tka.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

01.03 2018 10:12


SE ma fotak +- jako 6S. Foti to hezky, 7cka lip ostri a dela hezci rozmazane pozadi.

Citace:

- iPhone SE – Rear: 12 megapixel sensor, f2.2 aperture, Focus Pixels, EIS, dual-LED flash, 4K video recording. Front: 1.2MP Front Camera, f2.4 aperture, 720p video recording

- iPhone 7 – Rear: 12 megapixel wide angle sensor, f/1.8 aperture, Focus Pixels, Optical Image Stabilisation, quad-LED (dual tone) flash, 4K video recording. Front: 7MP sensor, f/2.2 aperture, 1080p recording


6S vs. SE

Náhled, klikni pro zvětšení.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

01.03 2018 11:03


Dik. Du pro nej
sponzor





01.03 2018 11:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

01.03 2018 17:31


mam SE dva roky a ted jsem bral dalsi, foti blika troubi
nema posranej vymrd na zadku kvuli fotaku takze na stole lezi rovne a ma stale tu spravnou velikost.

pevne doufam,ze je neprestanou v budoucnu vyrabet
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

08.03 2018 18:20


Tak k tomu telefonu, dostal se mi zpět do ruky. Černá baterka je ta, co tam byla, co se "nafukovala jako bálonek".. Je naprosto v pohodě, ale odešla, vyreklamuju si ji, bohužel za to nemůžu co se s ní stalo. To, že LCD bylo vyboulený, je tím, že to není origo, což jsem psal že jsem ho měnil, a ty čínské LCD se někdy rozlepují (pokud se tel. hřál tak je to jasné). Nicméně drží tak jak má.

Dal jsem do tel. novou, zlatou, kterou mám ověřenou a měl jsem jednu doma, jelikož předtím nestihla přijít a musel jsme koupit tu v Applemixu, abych prodal telefon s novou. Telefon je teď v pořádku, funkční a zítra ho pošlu hansdob: zpět.

Toť vše k tomu.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
Naposledy upravil Fan1s dne 23.09 2018 14:53, celkově upraveno 1 krát. (11% původního příspěvku)
AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

08.03 2018 20:19


Fan1s: Supr, ses borec..
..ale o tom, ze to je "AliExpress repas" jsi v tom inzeratu tusim nic nepsal..
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1327 | Témat: 58

08.03 2018 20:35


Bylo tam pouze jiné LCD, origo bylo poškrábané a baterie o které jsem psal, že dám novou, jinak bych do toho tel. ani nehrabal, nic mu nebylo. Teď bude 100% vše v pořádku, není jinak možné..to že je LCD měněno, když origo neseženeš nikde krom autorizáku, jsem nezmiňoval, ano.
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14651 | Témat: 52

08.03 2018 21:10


Ona není čína jako čína. Taky tam kupuju LCD páč mám velkou spotřebu tím že si to občas rozlousknu a ono je rozdíl koupit 1ks tady v autorizáku za pomalu 5 litrů a ještě to tam člověk musí nechat protože samostatný díl neprodají. A nebo koupit od číňana v rozmezí 50-65 doláčů kde není poznat rozdíl mezi origem a kvalitní náhradou.
onehdá jsem zkusil i lacinější verzi a opravdu tam je kvalita žalostná zobrazení je tak tmavý že na denním světle není nic vidět.
Navíc se stačí podívat do veškerejch inzerátů kde se díly na telefony nabízí tak si troufám říct že to je stejně všechno objednaný přes aliexpress nebo tomu podobný portál.A cena je tady i několikanásobně vyšší.
AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1358 | Témat: 10

08.03 2018 21:41


Nj, ale abych pak musel vsude s sebou tahat nabijecku.. :/ :\
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email