Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 349 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 342
Uživatelů: 7
Celkem: 349

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

24.05 2010 19:23


Najde se tady na klubu někdo, kdo má možnost sehnat za dobré peníze tento mobil? Chci si počkat, až bude na našem trhu iPhone 4. Tak se dopředu informuji. Vzal bych 3kusy
Naposledy upravil MarkA6 dne 15.07 2010 14:39, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





24.05 2010 19:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

24.05 2010 23:04


4G zatim neegistuje,pouze spekulace... OS4 generace je jiz v testingu, ale na HW si fakt pockas...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

24.05 2010 23:10


má se představit už teď v červnu chtěl jsem 3GS, ale to raději do podzimu počkám to už by mělo být ke koupi
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

24.05 2010 23:30


na nasem trhu tak za rok:) nebud naivni...nemyslim, ze ted v cervnu bude nejaka novinka...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

24.05 2010 23:50


no podle všeho by to mělo přijít... ještě se na to zeptám kamaráda
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 1879 | Témat: 66

25.05 2010 5:56


Kdyz je rec o telefonech - rozumite tomu nekdo ohledne programu?! Neni mam moznost koupit velice luxusni telefony za super ceny ale jsou cinsky. Nemyslim primo cinske znacky a klidne takovy ktery jsou na nasem trhu ale modely se kteryma jsem se nikdy nesetkal. Tak ted jestli je moznost ze to u nas bude fungovat?! Vetsinou nemaj ani menu v anglictine...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

25.05 2010 7:31


Jason: ono je docela možné že budou blokované na jejich operátory, čili prvním předpokladem je že bude někde na netu k dispozici funkční unlocker Druhý předpoklad je že tu jehlu v kupce sena najdeš pak by to měla být brnkačka
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 1879 | Témat: 66

25.05 2010 7:46


O to mi jde. Spise jsem si chtel koupit tel pro sebe pac co se tady na najit za par penez to hned tak asi u nas nebude... No asi si zjistim par typu co se mi tady libi - tady je tezky neco najit na netu pac vetsina stranek tak nak nefunguje (cenzura je svine) a doma se pokusim o tom neco najit. Ale picu tomu rozumim tak nevim vlastne co pak mam hledat.. Ale ted tady budu furt nebo nekdo od nas tak neni problem tel kdykoliv dovezt nebo si ho nechat poslat.
nahoru

sponzor





25.05 2010 7:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

25.05 2010 7:56


Jason: ty jsi v Číně či co? Tak když tak hoď nějaké odkazy nebo značky, ať se taky kouknem, třeba se nějak domluvíme Když tak třeba jenom v SZ pokud je to tajne
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 8:03


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Toto jsou čínské stránky. Jsou to napodobeniny u nás fungující. Mají operační systémy jako Android i windows mobile. Stojí opravdu pár korun. Kamarádi je mají, já jsem nad tím taky uvažoval, ale abych se jednou nedovolal, tam mi to za to nestojí. Zpracování je někdy hrozné. Můžete se kouknout i na youtube, jak to vypadá v praxi - stačí zadat přesný typ telefonu co si tam vyberete. Jinak pozor na mobilbazar atd, řešil jsem koupi i tam, ale je tam hrozně moc těchto čínských šmejdů přičemž to prodávají jako origo!! Mají dokonce i napodobeniny krabic, takže na to fakt bacha. Já jsem se tak rozhodl, že to koupím v kamenné prodejně.
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

25.05 2010 8:08


joooo NOKLA atd ... zrovna dneska budu tri odtamtud objednavat

btw: Lumpe, nebyl nahodou nekde clanek o tom ze nejakej vyvojar nechal nekde valet 4G prototyp a pak ho dal Gizmodu a Apple se ho domahal zpatky?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 8:11


2Pix: Jo jo, "zapomněl" ho v hospodě kamarád z Brna je taky jeden z vývojářů, prvního iPhona jsem viděl ještě rok před ukázáním trhu. čuměl jsem na to jak kokot
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 1879 | Témat: 66

25.05 2010 8:15


Ja nemyslim napodobeniny typu Eple a Nokija atd.. primo cinske znacky ted jsem se s nima nekolirkat seznamil a jeste jsem mel pujcenej jeden od "kamaradky" v baru, jako zpracovani uplne super funkce taky.. se nasima evropskejma telefonama si pripadame jako chudaci...

Ja se dneska snad nekam dostanu vecer podivat do projeden a tak bych nejaky znacky vyfotil nebo si necham od nekoho poradit...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 8:19


Jason: Tak jestli jede kamarádce, tak bude muset jít i Tobě přímo čínské telefony ale neznám
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 1879 | Témat: 66

25.05 2010 8:26


MarkA6:
Jason: Tak jestli jede kamarádce, tak bude muset jít i Tobě přímo čínské telefony ale neznám


Ja myslim kamaradku tady v karaoke baru Treba koupit tady prehravac nakou mp4 bo co to je s kapacitou okolo 16GB za 800kc je docela luxus...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 8:30


Tak to určitě. Já už objednávám na modely letadel skoro vše z chiny. Li-pol baterny co u nás stojí 1.500Kč, tak z tama je mám za 100Kč... motory atd atd... serva u nás 2500 tam za 200 to je kua rozdíl co? Kvalita suprová..
nahoru

sponzor





25.05 2010 8:30


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

25.05 2010 8:36


Tak ono co se dnes už nevyrábí v číně, že jo?

Ale zrovna u mobilu bych do nějaké napodobeniny, která fičí na jiném systému nešel.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.05 2010 9:06


Jason:
tady je tezky neco najit na netu pac vetsina stranek tak nak nefunguje (cenzura je svine)

dobrý, soudruzi na AK ještě nepřišli, ale až přijdou tak ti tam exploduje terminál
Naposledy upravil Kriznik dne 25.05 2010 9:07, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

25.05 2010 9:07


Michal.K: kupříkladu jako iPhone co má na Windows Mobile ti připadá horší? Když pominu, že ta čínská napodobenina má poloviční HW výkon...

nic proti, ale ti týpci jsou schopni narvat tam "otevřený" OS, dual sim, výkonnější baterku, přijímač analog TV a já nevím co všechno navíc a ještě jsou schopni na to posadit cenovku 10x nižší. Jasně, ono ten výkonnější HW taky něco stojí, ale i tak....
Tady je podle mého vidět, že klasický iphone je fakt jenom předražená mrdka a prodává se jen díky perfektně zmáknutému marketingu Applu
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.05 2010 9:11


Hans: kámo
měl jsem tu čest "iphone" co jsi z něj tak vydřený držet v ruce
a ať má marketing Apple jakejkoli, žádná z těhle napodobenin tomu nesahá ani po kotníky

navíc cena těhle jebek je kolem 3.5tis což pokud je mi známo není 10x méně
pominu-li fakt, že každá operace trvá nekonečně dlouho, že televize nefunguje a že dualsim je tam prakticky nalepenej a nefční .... ale jo za tu cenu je to super jako těžítko bo to váží 2x tolik to iphone
nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

25.05 2010 9:19


Kriznik: clovece ja sem videl tehda u Miva takovej tenhle tintong ajfoun a vypadal docela obstojne ... a miv byl z toho docela vysmatej (otazkou je, z ceho miv vysmatej neni) ...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 2.1. 2008
Příspěvků: 2322 | Témat: 149

25.05 2010 9:24


Kriznik: nutno podotknout že jsem ani jedno neměl v ruce to je pravda, čerpám z toho co vyčtu z eshopů, recenzí apod.

Jak jsem psal, iphone je HW někde jinde to ano, ale podle všeho je ten jejich OS velmi obtížně průstřelný a prakticky se do něj nedá nic doinstalovat.

Srovnal jsem to asi opravdu zrovna s hooodně špatným čínským příkladem, i na youtube je jasně vidět, že se to laguje jako prase. I tak mi ale snad nechceš tvrdit, že iPhone je co se týče poměru cena/výkon rozumný a že to je dělo které nemá konkurenci, za které se vyplatí připlatit si nemalý peníz... řekl bych že má a nejedno a v jiné cenové kategorii když to vezmu se srovnatelnými originálními telefony renomovaných značek, iPhone nenabízí nic navíc
nahoru

Anonymní





25.05 2010 9:25


No narazil jsem na ty činy na e-Bay a nedalo mi, abych se nepodíval po netu po nějakých referencích.

No... teď to nemohu najít, ale týpek tam psal něco ve smyslu, že fungují akorát hodiny, budík a ještě něco a zbytek, pokud nejste vyloženě koumácí a programátoři v jedné osobě prostě nezprovozníte....

Celkově to vystihl Kriznik.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.05 2010 9:32


Hans: doinstalovat se tam da cokoli co je pro tento OS k dispozici a to na dva tri doteky ... vyber z nekolika milionu at uz zbytecnych nebo dobrych app a her je dostatecna vizitka

nechci tvrdit nic o trhu nebo o nejake alternative, mobily nesleduju = nemusim anzto mi iphone jiz 3roky slouzi bez potizi

ale tusim ze kdejaka hype nokia nebo lg s dotykem bude stat minimalne 12-15tis a vice
coz iphone stoji prakticky taky (ze je u nas predrazeny neznamena, ze ve svete je take)

pominemeli fakt, ze kazdy se snazi dohnat technologicky naskok iphonu a ne uplne vzdy se to dari, je proste apple v tomhle smeru leader. Navic muzes mit sebelepsi HW, ale windowsmobile to vzdycky ubije.
nahoru

sponzor





25.05 2010 9:32


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK oldtimer
AK oldtimer


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 15677 | Témat: 299

25.05 2010 9:35


Kriznik: ja si myslim ze to je na co Apple sazi .. jednoduchost uzivatelskyho ovladani ...

no ale dneska si kamos objednava "NOKLA E66" - tak hnedka poreferuju az to dorazi ))...
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.05 2010 9:46


no tak ono proc taky mit ovladani slozite?
to je vysada windows...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 10:01


Já se po novém mobilu koukám už asi 2 měsíce. Jako první jsme si vybral iPhone 3GS. Jelikož jsme ho ale nechtěl koupit jen kvůli značce, tak jsem se koukal i po jiných mobilech. V úvahu byla Omnia II a HTC HD2. Omnia sice dobrý, ale s windowsmobile bych si nerozumněl, to má i HD2. Když jsem koukal na mini ikonny, tak na to bych nervy neměl. Baterka taky moc nevydrží . cena Omnie je 8000 a HD2 14000. Včera jsem akorát četl o nástupci HD2, jenže má Windowsmobile7, je to hrozně nepřehledné a vypadá to jako windows media center. Pár kamarádů má i iPhony, takže jsem mrkl na fuknce,OVLÁDÁNÍ a je to bezkonkurenční. Chtěl jsem si hnedka koupit 3GS, ale jelikož má být ještě letos na trhu iPhone 4G, tak si počkám na něj. Za ty prachy to stojí.
Krizniku je tak?
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

25.05 2010 10:07


mno nemyslim, ze kupovat hned novinku za ty prachy stoji
vlastne se ani presne nevi co bude mit 4G oproti 3GS
kazdopadne se zase vrati k bytelnemu nebakelitovemu sasi, takze uz jen proto to bude supr

OS4 prijde i na 3G, takze bych s klidem pockal co 4G prinese a zatim pouzival 3G
az cena v usa/uk bude kolem 11-13tis tak je to hladina ktera se "vyplati"
novinka bude na prepocet stat 16-18 imho a to je proste za telefon zbytecne moc.

GS neni zadna vyhra, klidne byt tebou poridim pulroku-rok jeteho 3G od nekoho koho znas, at si to osahas
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

25.05 2010 10:09


no jestli tam bude mezi cenou rozdíl třeba 3-4.000Kč, tak si raději počkám na novinku. Vím že OS4 se bude moci používat i na 3g... Teď mám zatím N73, do podzimu to ještě doklepu
nahoru

Anonymní





25.05 2010 11:01


Z pozice obchodníka s Applem a dlouholetého uživatele můžu říct, že nemůžete iPhone srovnávat s HTC, Samsung, nebo Nokia. Všichni se snaží co nejvíc okopírovat iPhone a ikdyž má HTC HD2 procesor o rychlosti 1GHz, svojí rychlostí se nevyrovná ani iPhonu 3G, kterej má jádro o rychlosti nějakých 450MHz. Není to jen o hardwaru, je to o sladění SW s HW, což je vidět u notebooků od Apple (Macbooků).
Mě rozesmálo, že nové Windows 7 Mobile slavnostě představili obchod s aplikacema, který má iPhone už přes 3 roky, takže uživatelé nového WIndows 7 Mobile jsou prakticky 3 roky za iPhonem, tím je mi jich docela líto..
Taky jsem měl tu možnost pár dní používat HTC HD2, ale ničím mě neuchvátilo, spíš mě sklamalo svojí složitostí a že nic není tak intuitivní jako na iPhone.. Pro mě je HTC HD2, vlastně všechny HTC, protože HD2 je jejich vrcholné dílo, (jak to říct, když iPhone je chytrý telefon?) dementní telefon..

Jinak iPhone 3G a 3GS je k sehnání pouze u operátorů, protože Apple licencoval jenom je pro prodej iPhonů. Ano, dají se sehnat někde jinde, ale vše je to šedý dovoz + jailbreak, takže ztráta záruky a když se stejnak chce uplatňovat, tak se může, ale jenom v zemi, ze které je to doveženo (má to jiné GSM pásma).
Prodejní cena bude stejná, jako když přišlo 3GS, což bude přes 20tis. a všechny starší modely půjdou s cenou dolů, jak to vždy u Applu je.
A pro 3G bude software 4.0, ale nebude podporovat tolik, jako třeba u iPhone 3GS, nebo 4. generace. Hlavní předností tohoto softwaru bude multitasking, což na 3G nepůjde...

Hans:
Jak jsem psal, iphone je HW někde jinde to ano, ale podle všeho je ten jejich OS velmi obtížně průstřelný a prakticky se do něj nedá nic doinstalovat.

Doinstalovat se dá do něj všechno a to bez jakýchkoliv problému a "průstřelný", jak ty říkáš, je taky jednoduše a vše se potom dá stahovat bez problému přímo z telefonu, ale to je ta nelegální cesta. Legálně se tam dá doinstalovat cokoliv, protože v současné době je na App Store okolo milionu aplikací všeho druhu, což je docela velký výběr..

Ještě abych odpověděl na otázku tohoto threadu, tak příchod iPhone 4. generace na český trh se čeká na červenec - srpen 2010.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email