Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 329 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 326
Uživatelů: 3
Celkem: 329

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

24.05 2010 0:44


Union:

Jaké zkušenosti? Proč bych měl házet všechny autorizáky do jednoho pytle nebo je naopak všechny chválit.. Najdi mi někde nějakou negativní zkušenost s Kyjovem a pak to bude subjektivní téma.



Ale téma jsem založil já a bylo kritikou autorizáku Amond na Kladně, nikoliv Vašeho autorizaku v Kyjově..

já ho neznám a přeji Vám ho.. v okolí mém o takovém fakt nevím.. a i kdyby byl nejezdil bych tam.. protože prostě nechci..

už to někdo přehodí do správné sekce pleas..
sponzor





24.05 2010 0:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

24.05 2010 0:50


ricom:
Nic ve zlém. Ty jsi tu hodil jednu negativní zkušenost, já tu zase dost debilním způsobem nazačil, že autorizák má určitě smysl, pokud funguje jak má.

Je fajn, že jsi sem tu story napsal. Negativní reklama musí být na očích. Nikam to neházejte ...

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

24.05 2010 0:55


někdo tady psal že by bylo lepší to umísti někam kde se hodnotí servisy.. tam jsem myslel.

ale fakt tady v okolí žádný takový servis jako máte vy fakt nemáme.. nebo o něm alespoň nevím..

a myslím že osobně nebo od známých jich znám docela dost..

smutné na tom je, přesně co píšeš ty, pokud autorizák funguje jak má.. to si myslím, že je právě ten problém autorizáků většiny u nás v ČR.

je asi pravda že pokud tam nějaká firma nakoupí flotilu aut tak se k nim chovají asi taky jinak než k jednotlivci s jedním autem..
Anonymní





24.05 2010 0:57


ricom:
už to někdo přehodí do správné sekce pleas..

Kam myslíš cucáku..?
edit: na blacklistu už to je, ne?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

24.05 2010 1:01


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


jo tam jsem mysel..
jseš tu trochen déle



a není to tam..
AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

24.05 2010 1:02


ricom:
Můj Táta tam jezdil s VW Polo 1.2, Máma s Polem 1.0 a já jako študák se svou první A4 1999 1.8 Opravdu nejsme VIP

Když jsem tam přijel poprvý v tričku s krtečkem a s tenkrát sedmiletou ojetinou, chovali se ke mě jako k zákazníkovi.

Byly doby, kdy jsem to tam lepil skoro po tisícovce, nejezdil jsem tam zdaleka s šestkou a nechal si tam dělat první poslední. A stejně se tam ke mě chovali s úctou. Protože vědí, že se budu vracet a že až přijde čas, kdy na to budu mít, tak si tam koupím káru novou.

V Praze se mi docela líbil Prosek
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

24.05 2010 1:04


Prosek je Porsche Praha stejně jako na Smíchově.. Jsou nejdražší jak na práci tak na díly..

Na Prosek by ti mohl povyprávět Jiříček.. no nic moc..
Můj technik s nimi spolupracuje, bere od nich občas díly, ale taky je párkrát vyškolil..

Jiříček z nich moc nadšenej fakt nebyl.. zeptej se ho
Anonymní





24.05 2010 1:50


ricom:
http://audiklub.cz/recenze ..a není to tam..

Tak tam tu recenzi napiš, co ti brání? ..nebo tam alespoň zkopíruj, to co jsi napsal v tom prvním postu..
..a bude to tam..
sponzor





24.05 2010 1:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

24.05 2010 8:57


root:
Pavle, neteoretizuj.

Kriznik:
v autorizaku, kde vsechno meni preventivne

to jsou tvoje slova, jen te opakuju :]
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

24.05 2010 9:36


Union:

Tak tam tu recenzi napiš, co ti brání? ..nebo tam alespoň zkopíruj, to co jsi napsal v tom prvním postu..
..a bude to tam..


jo jo mrsknu to tam.. jako varování.. kdyby někdo třeba z ostravska potřeboval opravičku na kladensku

AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

11.04 2011 8:02


Nazdar, Nechcem zakladať ďalšiu tému tak sa opýtam tu, dajte nejakú recenziu aj na servisy AUDI na SK kde servisujete, za aké ceny a spokojnosť. Vďaka.
AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

11.04 2011 8:28


Jano ZA:
Nazdar, Nechcem zakladať ďalšiu tému tak sa opýtam tu, dajte nejakú recenziu aj na servisy AUDI na SK kde servisujete, za aké ceny a spokojnosť. Vďaka.


To by aj mna zaujímalo, ale obávam sa že sa asi nenájde...lebo vždy si prihodia min. 3x viac ako človek čo ti to urobí pod tvojim dohladom a dá ti tam to čo tam má ísť (v servise to nevieš a robí to učeň čo akurát v mnohých prípadoch viac pokazí)- ved kto by robil poriadne za také platy a podmienky...(ale to je o inom).

Araver Trenčín k tým slúšným patriť nebude (auto som tam síce nikdy nedal a ani nedám, ale stačila mi ich otchota, prístup a "profesionalita")
AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

11.04 2011 8:54


bubuk No ja som mal Boru a tam som chodil do autorizáku a bol som celkom spokojný ale AUDI mi nechcú robiť lebo na to nie sú školení aj keď robia VW.Teraz neviem čo ako, zatial som robil len drobnosti, mám ttam ešte bezplatný servis tak to je jasné, ale zčal sa ozývať ĽP klb tak ho treba vymeniť. V ZA tu je Galimex a potom mám kontakt na jedného p. Vavra, ktorý patril údajne medzi najlepších mech. Galimexu a má vlastný servis s komplet diagnostikou tak neviem?
AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

11.04 2011 9:21


Jano ZA:
bubuk No ja som mal Boru a tam som chodil do autorizáku a bol som celkom spokojný ale AUDI mi nechcú robiť lebo na to nie sú školení aj keď robia VW.Teraz neviem čo ako, zatial som robil len drobnosti, mám ttam ešte bezplatný servis tak to je jasné, ale zčal sa ozývať ĽP klb tak ho treba vymeniť. V ZA tu je Galimex a potom mám kontakt na jedného p. Vavra, ktorý patril údajne medzi najlepších mech. Galimexu a má vlastný servis s komplet diagnostikou tak neviem?


No tak ja som chcel dať vymeniť zadné platničky a poprvé ani mi nevedeli zistiť aký rozmer tam ide podla Vinka len velkosť kotuča tak som si to pak našiel sám...
Ďalej mi zahlásili že cena platničiek 99€ + 2,5 až 3h roboty a hodinová sadzba 38€ ...takže to sa dostávame pomály k 200€ !!
Kamoš čo robí v škode mi to urobil profesionalne a pedantne za 50€ + 30€ platničky...tak potom očom je to aby sme chodili do autorizovaných?

Ako to že ti tam nechcú robiť Audinu, tomu nerozumiem..
AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

11.04 2011 10:35


bubukNo povedal mi že oni na to nie sú školený a basta, aj som mu oponoval že však 1,8TFSi má aj P CC a iné ale že nemajú ani diagnostiku a tak. Ja ku nim chodím aj s fir. škodovkami už asi 7-mi rok a spokojnosť tam je tak som chcel aj Audi servisovať tam. Inak u nás v autoriz. na A4 sadzba za 1h/65,-€., v škodovke 38,-€.
AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

11.04 2011 20:03


Jano ZA pýtal som sa toho technika a povedal že je to totalna somarina že by to nevedeli alebo nemali niečo k tomu..povedal že oni si vyberajú a možno to že si z dialky tak ťa odmietly, ale technicky to isto vedia- tým to nie je!!
Čo potrebuješ urobiť? Možno ten technik by ti to urobil...
sponzor





11.04 2011 20:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

11.04 2011 20:42


bubuk No z dialky nie som , ten servis je priamo v ZA ako aj ja a poznám ich už 6 r. To som sa bol všeobecne opýtať keď mi bude treba íst do servisu porobiť bežné veci, brzdy, ložiská a olej. servis keď skončí bezplatný. Teraz budem riešiť homo. kĺb lebo mi puká ĽP.( majú sa mi ozvať ešte od autor. predajcu kde som kupoval auto,lebo sa na to vzťahuje garancia)
AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

11.04 2011 20:46


Jano ZA: tak to sme sa asi nepochopili, ja že si volal do Araveru v TN lebo ja som hovoril o nom
Si mal predĺženú garanciu?
AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

11.04 2011 20:51


bubuk Ja to mám kúpené ako jazdenku s 1r zárukou kde sú aj kĺby, s tým, že platiť si mám 50% dielu, práca je zdarma. Ale podľa ETKY je cena kĺbu cez autoriz. cca 190,-€
AK batole
AK batole


Registrace: 17.2. 2011
Příspěvků: 288 | Témat: 7

11.04 2011 21:04


zrovna ctu v autotipu ze cinsky odnikatel si koupil galardo a po 4 mnesich zacali problemy z motorem tak ho dal do autorizovneho servisu kde nejen ze zavadu neodstranili ale jeste to vic skurvili a nepomohl ani dopis ktery majitel psal sefovi lamborgini , tak majitel nechal na svjetovy den zakaznickych prav auto rozmlatit krompacema svimi zamnestnanci, co dodat pak si dej auto do autorizaku
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 6688 | Témat: 173

13.04 2011 12:48


Vitezz:
Lummar: čoveče, já s nima mám úplně jinou zkušenost, přijel jsem tam, nejdřív jsem chtěl auto napojit na diagnostiku, zrovna bylo kolem oběda a byl tam jenom přijímací technik, sám si auto převzal a napíchl a vyjel seznam závad, vše zadarmo, práce na 3 minuty. O nic jinýho mi ani nešlo. Pak jindy jsem sháněl olejovou měrku, naprosto žádnej problém. Velice ochotný a korekní jednání a naposled asi před 2 měsíci jsem sháněl šroubky na spodní kryt motoru, vždy velmi ochotní a to tam byl vždy někdo jiný. Nabídli kafe čaj a šli hledat do skladu.
schaněl jsi olejou měrku ? byla krátka nedosáhla na dno co :DDD
AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

13.04 2011 13:33


AAAA.LALA:
To je měsíc stará záležitost.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.2. 2007
Příspěvků: 98 | Témat: 9

20.05 2011 23:05


ricom:
Prosek je Porsche Praha stejně jako na Smíchově.. Jsou nejdražší jak na práci tak na díly..

Na Prosek by ti mohl povyprávět Jiříček.. no nic moc..
Můj technik s nimi spolupracuje, bere od nich občas díly, ale taky je párkrát vyškolil..

Jiříček z nich moc nadšenej fakt nebyl.. zeptej se ho



JO PORSCHE PRAHA PROSEK to bych pridal taky jednu scifi dal jsem si tam opravit golfa TDI* nekdy to chcipalo promeril jsem a dal jsem kabel na cerpadlo plus k civce pak to jelo furt nic moc ale jelo prijedu nic neni problem ,,,, po 2 dnech mi volaji ze to s prominutim neumi opravit ze jim diagnostika nejde napichnout a ze to nejede vubec ze si mam prijet s odtahovkou a ze jeste dodali nemusim nic platit ,,, myslel jsem ze si delaji prdel , po prijezdu do servisu jsem zjistil ze nedelaji vypadany kabely pretrhany imob. tak jsem auto odtahl zavrel jsem se do garaze na vikend a prisel na studenak na relatku co vedla k ridici jednotce takze moje prvni a posledni zkusenost s autorizovanym servisem asi pan elektrikar chybel ve skole
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2013
Příspěvků: 3 | Témat: 0

18.02 2013 18:56


Opravdu zajímavé čtení, pro zajímavost napiš mi sem ricimonde nějaké vodítko jak to auto najdu v systému třeba poslední čtyři písmena spz a já se podívám jak to doopravdy bylo pomlouvat umí každý a negativní zprávy se šíří rychle, ale to že sem jezdí další stovky velmi spokojených zákazníků a , že se každému vychází vstříc a další desítky tzv "garážistů" co umí jen měnit oleje destičky filtry a výfuky a jakmile je problém v elektrice nebo jinde tak mažou k nám, to se tak moc nešíří co? to tak prostě je Tak jak tady pomlouváš Amond, tak bys měl vědět že servis je v top 20 servisech v ČR jak ve věčech co se týká spokojenosti zákazníků tak i v oblasti servisu co se týká oprav a tzv opakovaných oprav - těch je v porovnání s ostatními servisy daleko méně protože většina se opraví napoprvé. Vážně by mě zajímalo o jaké auto se jedná a trochu bychom si tu mohli vyložit karty na stůl
sponzor





18.02 2013 18:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2013
Příspěvků: 3 | Témat: 0

18.02 2013 19:11


Jo a ještě bych podotknul

pylový filt je "černý jako uhel" už když se do auta dává protože originál je uhlíkový a mění se po dvou letech nebo 30tis km takže proč by nebyl špinavý za takovou dobu ?

Vzduchový se mění po 60tis km takže ano může být hodně špinavý

Váha vzduchu nic moc zajímavý termín

červené tlumiče jsou na S-line verzi z výroby a nevím proč by měli být v Amondu měněny tudíž byly původní a na autě které má x tisíc kilometrů, je vážně špatná práce Amondu, že jsou lehce unavené pružiny

olej v tiptronicu není výrobcem předepsáno měnit - náplň je doživotní

A pokud z výroby byly v autě philips výbojky a jedna se měnila tak ano mohla se měnit za osram protože originál díly mohly změnit dodavatele zcela běžná praxe a vždy se doporučuje měnit obě výbojky, zřejmě klient chtěl ušetřit a dal jen tu která nesvítila

Vážně by mě zajímalo co to bylo za auto a mile rád zjistím jeho historii
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

18.02 2013 19:33


Zajímavý čtení, akorát mně jeden "garážník" opravuje to, co omrdal TOPCENTRUM CAR Kyjov. Bohužel ti devatenáctiletí hošíci auta opravovat neumí, zkurvit, to jo, ale opravit fakt ne.
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 8.10. 2008
Příspěvků: 931 | Témat: 25

18.02 2013 21:00


Colic:
tak bys měl vědět že servis je v top 20 servisech v ČR


Tak to potes koste

Moje vlastni zkusenost {par let stara} - U Sharana ,kde jsem chtel udelat diagnostiku a zjisteni zavady u prihrivacku - zaplatil jsem nekde kolem 1000,- s tim,ze je vse v poradku,zadna zavada

Bufik nejfungoval,tudiz jsem jel jinam,tam to napichnul a ukzal me ,ze zavada {preruseni plamene....} nebyla ani smazana hned jsem volal do Amondu,za co jsem teda platil...odpoved - mame masinu v nemcine a nikdo tu nemecky neumi Pokud mate problem,jedte do Prahy


Dalsi zkusenost - rok stara - ani v te ETCE neumi hledat Kolegovi rekl, {po nekolika minutovem marnem hledani} ,tak me to ukazte,kolega mu to ukazal a on - tohle ani nevim,ze v pocitaci mame
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.7. 2012
Příspěvků: 85 | Témat: 17

18.02 2013 21:06


Toto tema mne trochu děsí...
Mám auto z Jarova (nechce mi ho někdo zkontrolovat?), ale spatny zprávy asi ani nechci slyšet...
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

18.02 2013 21:22


Ja bych z autorizaku zase takovy tupce nedelal, maji dost rozdilnou kvalitu a x krat se po nichc veci lidem prdelaval, ale to neznamena, ze to jde bagatelizovat, jsou vsude dementi...
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2013
Příspěvků: 3 | Témat: 0

19.02 2013 10:40


Nejlepší je na tom vážně to , že všichni umí jen pomlouvat, a hlavně většinou jsou to ti, jejichž auto už bylo ve třech servisem a tam jim to neopravili a jsou to ti kteří, přijedou a za 500,- chtějí vědět co autu je a nejlépe na počkání a autorizovanej servis je přece ten kdo všechno musí vědět nejlépe z hlavy a od stolu aby to moc nestálo, s tím , že si to opraví sami někde v garáži a pak ještě přijdou reklamovat to že to tim co napsala diagnostika nebylo když napsala nějaký čidlo nebo ventil a ono to tim neni protože je to v kabelech - ano diagnostika totiž jen napoví kde hledat a ne v čem je problém.

Další věc je že kolikrát supervag v noťasu nebo jiná diagnostika dokáže víc věcí než ta origo VAS od koncernu

A že je autorizovaný servis drahý? je dražší, ale tomu odpovídají služby a přístup a vybavení které musí být dle stanov audi nebo vw, v přípravkách a vybavení servisu je cca 5mil a polovinu těchto přípravků a vybavení servis nikdy nepoužije protože je ten a ten přípravek na jedno auto a na určitou práci ale kvůli auditu a certifikátu ISO musí servis vybavení mít. Jinak o tom že devatenáctiletí kluci neumějí opravovat atd , žádný učený z nebe nespadl a nikdo není dokonalý a třeba v Amondu který je tady pomlouvaný pracuje jeden devatenáctiletý kluk a zbytek mechaniků je rozmezí 28-45 let

jinak jak říkám jedna dvě nagativní zkušenosti na stovky pozitivních a spokojených zákazníků je dobrý skóre a chci vidět za pár let dělat neautorizované servisy například blbou geometrii na Vašich audi která už má každá druhá radar na ACC* a asistenty jízdního pruhu atd atd
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email