Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 137 lidí (9 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 128
Uživatelů: 9
Celkem: 137

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

17.09 2012 22:24


LoizaCS: Tak primo k tomu mas i ten navod. To vypada na origo bose,takze pohoda.
nahoru

sponzor





17.09 2012 22:24


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 22:39


Jsem si právě říkal, že to je nějaké divné jsem si říkal, že na tom prvním obrázku je nějak méně tlačítek, než mám já na svém on i původní majitel říkal, že tam je origo bose... a ten zvuk je opravdu naprosto luxusní! Rádio měnit nehodlám, ale pořídil jsem si fajnový FM transmiter takže mp3 z USB no problema
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

23.11 2012 22:58


trošičku oživím tému možno sa niekto nechá inšpirovať aj mojím riešením hudby v A6 c4 sedan...takže vzadu mám 16 cm kick-basy od impulse 150w rms je to staršia rada tažko sa už teraz zháňajú ale v nemecku som ich ešte našiel na nete asi za 165eur...ja som ich mal od kamoša za 50 zosilovač sony xm-ZR604 od ruky 60eur...poriešil som to tak,že som vytiahol zadné nokia repro a aj tie krytky na ktorých držali,nechal som na mieru vyzerať 2 štvorcové podložky pod repro (20x20 cm stredová diera bola myslím 14,5cm),kúpil som poistku na zosilovač,molytánové peny (ktoré som nakoniec aj tak v podstate nepoužil) tlmiaci materiál stp silver medzi tie podložky a repro nech to nedrncá 2.5mm kábel od zosíka ku reprákom a 2x5m cinch kábel od rádia k zosilovaču...pri montáži vznikla dosť nepríjemná situácia lebo po bokoch plata má sedan zníženú tú plechovú časť akurát s mieste,kde by mal ten repráky držať....vyriešené pur penou...dosky na repro prišrúbované od kufra dĺžku šrúb už nepamätám a bol plán vymeniť aj predné reproduktory nokia za 16cm hifonics....tu som však pohorel po tom,čo som zistil že by som ich nemal kam uchytiť(jedine do tapacíru a zvuk by stál za prd takže keď sa trocha oteplý tak kúpim 10 cm repráky pravdepodobne kicker alebo hifonics a pustím sa do toho...zopár foto finálneho výsledku
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.2. 2011
Příspěvků: 480 | Témat: 22

23.11 2012 23:03


Máš fotku celku jak to vypadá z větší dálky ?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

23.11 2012 23:08


bude zajtra v noci moj telefon nevie fotiť....ale fotka bude asi len z interiéru lebo vzadu mám elektrickú roletku ktorá neposlúcha a neide dole ale môžem skúsiť odfotiť možno bude vidno aj tak
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

23.11 2012 23:58


VladoA6:
Takovou hrůzu si ještě vystavíš na odiv, aby to každý viděl?
Něco takového bych se styděl vozit i v kufru.

A navíc měnit přední repro v bassreflexové ozvučnici za nějaký šmejd "rádobyamerickej" od kterého neznáš ani jediný z TS parametrů je opravdu blbost.

Hezky to popsal už na první straně tohoto vlákna Rakyroky:
rakyroky:
Aspoň tedy přední repro bych určitě neměnil. Osazené reproduktory Nokia nejsou opravdu vůbec špatné a čínská produkce autreproduktorů jim v mnoha parametrech nemůže konkurovat. Snad je zatižitelností na úkor nižší citlivosti( tzn, při výším dodaném výkonu stejný akustický tlak, díký tužšímu kmitacímu systému) Výšký v předu jsou také dost slušné. Snad jen bych trochu pořešil výhybku se strmostí 12dB/oktáva, v originále je jen do serie kondenzátor před výškou( tj 6dB/oktáva a zbytečně jdou vysoké frekvence do středobasu, které nedokáže přehrát a tím se zatěžuje zbytečně kmitací cívka)
Středobas ve dveřích bych ale neměnil hlavně proto, že ceslý systém jeho ozvučníce není nahodilý. Je počítaný a za reproduktorem je jakýmsi labirintem rešená basreflexová ozvučnice. Aby to hrálo líp, musel by se parametrově příblížit aspoň několika paramtrům původního reproduktoru( musel bys znát: Efektivní plocha membrány,Stejnosměrný odpor kmitací cívky,Mechanický činitel jakosti,Elektrický činitel jakosti,Celkový činitel jakosti,Indukčnost kmitací cívky,Ekvivalentní objem,Celková kmitající hmotnost,Mechanická poddajnost závěsu atd..) Je to nezjistitelné jak o původním repro Nokia tak o nových repro většiny čínské a podobné provenience. Konstruktér ozvučení pro tohle auto ovšem tyhle údaje znal a navrhl to vše přesně na ono repro, týká se to hlavně basreflexové ozvučnice.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

24.11 2012 7:20


t_kali:
ale nebuď na kluka tvrdej , mu se to líbí tak se chtěl pochlubit a ty ho tu tak sjedeš
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

24.11 2012 8:57


rocky33:
Já nevím, ale tohle mi přijde u Audi dost mimo. Ať si to dělá třeba u hustopyčogolfaftédéíčku.

Navíc proč hledat ameriku? Když chci dobrou hudbu, tak si seženu Bose. Hraje to suprově, nemusím na tom nic řešit, nikde to nepřekáží a nehyzdí to interiér...
nahoru

sponzor





24.11 2012 8:57


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

24.11 2012 10:41


t_kali:
Nevím proč jsou tu všichni tak posraní furt s toho Bose ,já vím je to šité na míru,ale pokud hudbě někdo rozumí tak to jde udělat ještě kvalitněji bez nějakých ostrašujících zásahů .
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

24.11 2012 10:59


riešil som to tak preto,lebo keď som kúpil auto tak vzadu jeden reproduktor nebol a druhý bol odpálený a predné nokie chcem vymeniť z toho dôvodu,že pri vyššej hlasitosti nestíhajú...výšky hrajú dobre ale tie stredy....katasrtofa...nemám v aute originál autorádio audi ale sony a radšej som kúpil tie impulse dozadu nakoľko pozháňať originály hoci aj za 20eur by bol podľa mňa nezmysel...určite by nemali taký zvukový prejav ako tie impulse...a kickery majú všade perfektné recenzie...a ešte k tej ozvučnici v predných dverách....neviem koľko z vás ju už malo von a to,že rozmer ozvučnice je vypočitaný presne na nokia reproduktor je podľa mňa blbosť...mne to skôr príde tak,že tam dali takú ozvučnicu ledabysavošla lebo vážne vo dverách moc voľného miesta nieje.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

24.11 2012 11:19


nejaké ďalšie foto...tú penu ešte budem musieť orezať
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

24.11 2012 11:58


rocky33:
Nechci se hádat, ale do audio problematiky trochu vidím. Pár domácích i "autových" audio sestav jsem již navrhoval (počítal, simuloval...) a i následně realizoval.

Chtěl jsem si i něco navrhnout a postavit do mé audiny. Nakonec se náhodou ke mě dostalo Bose a jsem víc než spokojený s minimálním úsilím. A ten zvuk mě opravdu překvapil.

Myslím si že je obrovský problém postavit do toho auta audio soustavu, která by hrála lépe než Bose, i s opravdu kvalitními reproduktory (mezi které rozhodně nepatří značky jako Hifonics, Impulse, Sony, Pioneer, Sinus Live a podobné sračky), tak aby to netrhalo uši hrálo to pokud možno s rovnou charakteristikou a nemělo to nežádoucí efekty jako dunění apod.

S reproduktory u kterých neznáš TS parametry je to úplná utopie. To je jako pouštět se do závodů s motorem, který má hezký kryt, ale o jeho parametrech nevíš vůbec nic, jen spotřebu (což je obdoba zatížitelnosti u repro).
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

24.11 2012 12:30


pokial už hifonics niesu podľa teba kvalitné reproduktory tak pochybujem že vidíš do problematiky audio...čo je teda kvalita bose audio systémy??? dobre neviem ako hrajú bose nepočul som ich ešte ale odsúdiť nejakú značku na základe toho že mojej sestry kamaráta brat to mal v aute a hralo to špatne je fakt sprostosť....pozni si napríklad toto video myslím že impulse je slušná značka
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

24.11 2012 12:37


t_kali:
Do audio problematiky vidí víc lidí a každý na to bude mít svůj názor , ale nemohu s tímto s tebou souhlasit. Někdo chválí pioneer ty na to zase nadáváš, někdo má raději Alpine a furt dokola. Znám lidi co si bose vyhodili a udělali si raději vlastní hudbu a jsou spokojeni.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

24.11 2012 13:42


To Bose hraje moc hezky. Urcite se to da udelat i lip, ale jde o to za kolik. Origo Bose se da do C4ky poridit za par penez celkem.

t_kali: Zase z tech audin nedelejme nadauta, kterych se nesmi nikdo dotknout. Jestli se to klucinovi libi a je spokojen s kvalitou zvuku, tak o nic vic nejde - jeho auto, jeho volba.
Ja bych to taky neprekousl, divat se i ve zpetnym zrcatku na kabely od zesilovace a taky to tak ve svym aute nemam.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.11. 2010
Příspěvků: 36 | Témat: 13

24.11 2012 19:50


čo som čítal o tom bose systéme tak v c4-ke má 10 reproduktorov...klasický nokia systém má 8 a hraje fakt o ničom..nič v zlom ale keď príde nato,aby predné reproduktory zahrali pesničku kde je viacej basov tak len pľujú(papierová membrána) ja ešte plánujem k tým zadným impulse dokúpiť vyhýbky a dať výškové repráky do zadných dverí do domčekov tak,aby boli namierené na cestujúcich vzadu....až budem mať celý systém aj s tlmením hotový nahrajem video a hodím na youtube...t_kali ty môžeš nahrať video ako hraje ten bose a potom porovnáme...a viem že tie káble nevyzerajú najlepšie ale keb som zosilovač otočil káblami smerok k oknu,tak by som ho potom nemohol nastavovať
nahoru

sponzor





24.11 2012 19:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

24.11 2012 20:31


VladoA6: No porovnat kvalitu hudby videem na youtube ... Nevim

Jinak nevim jak to ma presne sedan, ale u avanta jsou u Bose jen predni aktivni stredobasy v ozvucnici ve dverich, v zadnich dverich vyskace a stredobasy napajeny ze zesilovace v subwooferu a subwoofer s dvema basovyma menicema.

Takze jen 8 a standart hudba ma navic predni vyskace - takze 10 repro.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

25.11 2012 21:49


OK omlouvám se, ať si každý dělá se svým autem co chce.

VladoA6:
Videem na youtube stejně nic nezjistíš, takže se ani nebudu namáhat. Určitě najdeš někoho v blízkosti, kdo Bose má.
Jediná možnost exaktního porovnávání je frekvenční charakteristika. Ale pro tu je potřeba opravdu velmi kvalitní mikrofon a tím bohužel nedisponuji.

Jinak tvoje představa o navrhování původních reproduktorů, jako že tam jen někdo plácne nějaký měnič a k tomu ozvučnici jakože naoko aby tam něco bylo je myslím zcestná.

Neodsuzuji značky jen podle toho že je "mojej sestry kamaráta brat to mal v aute a hralo to špatne". Slyšel jsem toho už dost, jezdím občas i po výstavách, kde tyhle značky prezentují "to nejlepší" co mají. Už jen fakt, že k většině těch reproduktorů není žádná dokumentace, frekvenční charakteristika, kvalitativní parametry, a další důležité údaje bez kterých prostě nemůžeš sestavit nějakou audio soustavu a navrhovat pro ně vhodné ozvučnice a konstruovat výhybky, je znak nekvality.
Kvalitní značky reproduktorů jsou u mě např. Peerless, Beyma, Seas, B&C, apod...

bicek:
Nejsem si teď jistý, ale standard hudba podle mě nemá subwoofer v kufru. Takže jen 8 repro pro Avant a jen 6 pro sedan. Přičemž zadní jsou vždy aktivní.
Naposledy upravil t_kali dne 26.11 2012 22:27, celkově upraveno 1 krát. (7% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

25.11 2012 23:16


t_kali: Mas Recht. Standart hudba nema subik.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

26.11 2012 11:33


lidi já mám vyndanej jeden reprák v zadních dveří už tak půl roku, kdyby tam nebyla po něm díra tak asi ani o tom nevim. Používám rádio jen k přehlušení studené dvouapůlky
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

26.11 2012 12:11


sqwerk: No tak ty do tohoto tematu radsi ani neprispivej
Je pravda, ze co mam Plusko, tak to mam taky jen tak lehce pusteny, aby byl slyset motor.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

26.11 2012 15:00


bicek: právě pětiválec má taky pěkný zvuk v otáčkách teda, na plusko si brousim zuby příští rok. Doma sklízim nepochopení ale ty mě chápeš
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

26.11 2012 15:04


sqwerk: Chapu. Ale to pochopi malokdo Musis to chapat hlavne ty, na ostatni prd. Oni si casem zvyknou
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 16.10. 2008
Příspěvků: 909 | Témat: 7

26.11 2012 19:50


pánove, dnešni reproduktor střední třidy musi hrat mnohel líp než 15let stare bose ktere hraje skoro denně a to někdy v dost vlhkem počasi někdy v velkem horku atd, pokud jsi navrhoval i rozhlas po dratě tak to musíš vědět. ja měl v A4 bose s origin subw, co muže takova plastova krabička odzvučnit? nebudte směšní, jednomu klubakovi jsem to tady za poštovne poslal a přibalil mu k tomu i to symphony at ma radost. Jo vyměnit to za nove bose a maloobjemovy subw ok, ale Alphine je taky špička a rozdíl v poslechu v porovnanim s 10let starym bose? 100 a 1
nahoru

sponzor





26.11 2012 19:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

26.11 2012 20:04


alf.66: Ja jsem s tim jak to hraje spokojenej. Originalni zastavba, vse vypada jak ma. Ten subik dodava hloubku basum a podle me zasadni vec jsou ty predni repro - sami o sobe hraji moc dobre - po prechodu z normalni hudby to byl sakra rozdil.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

26.11 2012 22:56


alf.66:
S většinou co jsi napsal naprosto souhlasím.

Je jasné, že se dnes dá navrhnout sestava, která bude hrát daleko lépe. Je jasné že spuchřelé, provlhlé měniče budou hrát hůř než nové. Ale zase na druhou stranu, pokud nebudou zvlhlé a spuchřelé (jakože většinou nejsou), tak to s jejich náhradou zase tak žhavé nebude.

Problémem je právě sehnat v dnešní době kvalitní měniče a pak navrhout z toho něco kloudného. Protože kouzlo toho stařičkého systému není ani tolik o použití uberkvalitních měničů a zesilovačů, jako spíše o perfektním sladění všech těch komponentů dohromady.

A k té plastové krabičce; ani tak nejde o to z jakého materiálu je ozvučnice vyrobená. Důležité je, aby byla tuhá. Čím menší krabička, tím menší napětí (při stejném tlaku) vzniká v jejich stěnách a tím méně se deformují. Tím spíše pokud se jedná o ozvučnici typu bassreflex. Takže u tak malé krabičky, jakou určitě subík v tom autě je, to není zase až tak na škodu,že je plastová. Jednou z neméně důležitých vlastností totiž je i hmotnost.

Mimochodem Alpine dělá dobré zdroje signálu, ale měniče moc neumí. A je fakt, že v A4 to Bose nějak není nic moc. stěžovalo si na to už spoustu lidí.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.9. 2012
Příspěvků: 12 | Témat: 3

27.11 2012 10:46


kluci mám audi a6/c4 avnat.podle generece výbavy mi bylo řečeno že mám v autě 8 repro.mě ale hrají pouze 4 predni.zadky mi nehrají,myslíte ze muže byt problem někde v kabelech,nebo myslíte že mi tam dali jen mřížky a nestrčili tam ty repráky,nebo to někdo vykuchal.jak se mám podívat ze tam ty repráky jsou,vsak to musím rozkuchat celej tapec,to ani nevim jak se dělá.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 13.11. 2012
Příspěvků: 433 | Témat: 0

27.11 2012 11:17


redbull1983:
kluci mám audi a6/c4 avnat.podle generece výbavy mi bylo řečeno že mám v autě 8 repro.mě ale hrají pouze 4 predni.zadky mi nehrají,myslíte ze muže byt problem někde v kabelech,nebo myslíte že mi tam dali jen mřížky a nestrčili tam ty repráky,nebo to někdo vykuchal.jak se mám podívat ze tam ty repráky jsou,vsak to musím rozkuchat celej tapec,to ani nevim jak se dělá.


Mřížka jde normálně sundat a nic se kuchat nemusí. Jestli tam repro vůbec je bys měl poznat od pohledu, případně posvícením si do mřížky.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

27.11 2012 11:35


No ty mrizky sundat nejdou. Je to natvrdo spojeny s reprakem. Takze bez repraku by to tam nedrzelo.

Nejspis bude problem, ze ty zadni repro odesly - jsou aktivni, tak mohl odejit zesilovac nebo spis ty kabliky co vedou do membrany prestaly byt vodivy.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.9. 2012
Příspěvků: 12 | Témat: 3

27.11 2012 11:52


no presně ,nejde to sundat.kamaráde bicek a jak to mužu znova zprovoznit??,ten zesilovač je jako kde v tom autě,nechápu.a ty kable se taky serou??
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email