Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 120 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 114
Uživatelů: 6
Celkem: 120

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 21:49


petane podivej do meho prvniho prizpevku schvalne jakou maji citlivost ty me pioneer, to co mam vepredu je take pioneer, stejna rada, jen kulate a mensi.. myslim ze jsem zrovna na tomto nesetril, radio mam sony, sve doby kupovane taky za nejakych 7.5K takze jedine to vidim problem bud v dratech ( draty pry delaji hodne) a nebo v nedostatku stavy pro repro...
nahoru

sponzor





17.05 2010 21:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 21:53


Andreas: diky, jak bude po vyplate tak tady po necem juknu, snad tu najdu nejakej obchod nekde v okoli kde by mohli mit podobne veci

BTW, porad mi hlavou vrtaji ty kable a jeste mi nikdo nerekl ze je to p****ina hmmm na tom neco bude
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.05 2010 21:53


omnipresent: Hmm, Pioneer je moje oblíbená značka.

No právě proto jsem psal, abu jsi si přečetl některé články. Pokud chceš nějakou kvalitu, tak je logické, že je potřeba udělat dobrou kabeláž a případně použít kapacitor.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

17.05 2010 21:54


Citlivost je duležitej faktor,to jo.pokud repro hraje jen na radio,je dobré mít citlivost co nejvyšší,ale pokud hraje na zes.je výběr zesilovače duležitější než citlivost měniče.u měničů je hodně faktorů které ovlivnuji zvuk.ja zase řikam,ze 70% zvuku tvoří kvalitní instalace.pokud se chcete bavit o citlivosti měničů,tak teda se vším všudy od použitých dratech,zakončení dratů atd atd...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.05 2010 21:59


No, já někdy hodně pochybuji o kvalitě některých zesilovačů, kdy je na nich udáván výkon, který neodpovídá skutečnosti.
Samozřejmě faktorů, které ovlivňují kvalitu je opravdu hodně. Třeba taková rychlost přeběhu koncového zesilovače je zajímavý faktor.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 22:01


kluci diky za rady, prvni co udelam, je ze zkusim koupit nejaky zesilovac, ted jeste jaky by mel mit cca parametry aby to bylo dostacujici, treba s mensi rezervou? musi se kupovat zesilovac podle reproduktoru? nebo kdyz bude mit treba 2x300w tak to vadit nebude? vazne se v tomhle moc nevyznam, jen jsem zrucnejsi typ takze si ledasco udelam sam kdyz mam navod, nebo mi nekdo rekne co a jak.. dalsi vec, ze jak bude volnej den, tak asi zkusim prehodit ty kabely, to by me zajimalo kudy je to tazeny dozadu, je to nejak specialne chyceny v tom iso konektoru? da se to se sroubovakem vymenit?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

17.05 2010 22:03


Pioneer je dobra značka.podle mě dobrá značka na zdroj zvuku.co se tyče měničů,myslím,že se dá koupit lepší za stejnou cenu.dělají ještě dobré sw,ale cenově dražší. Použití spravneho pruřezu dratu je duležité,ale až na jiné urovni někde jinde.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.05 2010 22:05


omnipresent: Reálně, bohatě Ti bude stačit výkon 2x100W sinusově. Mrkni i na zesilovače, které mají třeba 4x75W sinus.
Jo pozor, jestli budeš dávat zesilovač, tak pořádná kabeláž a kapacitor je už nutnost.
nahoru

sponzor





17.05 2010 22:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 22:07


jo tak ted jsem trosku mimo, kapacitor je co za hracku? a kam by mel prijit? ok podivam se po necem co pises snad to pomuze
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.05 2010 22:10


omnipresent: Dej to do googlu a uvidíš co ti to najde. Zkus, neš něco koupíš, si o tom přečíst. Zkus najít ten článek, co jsme tu řešili audio.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 22:12


ok, ten clanek pohledam.. jinak ja jsem takovej ze nez vzdycky neco koupim tak si proctu recenze a fora o tom.. ne ze bych videl parametry a letel do kramu to koupit to delaj jen tesco-maniaci
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

17.05 2010 22:14


omnipresent: A klidně, když něco najdeš, tak to sem dej, a můžem o tom diskutovat.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 12.12. 2007
Příspěvků: 291 | Témat: 19

17.05 2010 22:22


ok, ja po tom mrknu zitra kdyztak, sedim na letisti v baru a uz teho mam plny kecky dneska. doma jeste nemam net. tak sem kdyztak neco hodim, co by prichazelo v uvahu, zatim diky moc za rady chlapy
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

17.05 2010 22:36


Kapacitor v jeho zapojení není potřeba....Reálné použití má u sw větších výkonů, kdy baterka přestává být stabilní na odběr.u 2k zes o výkonu nějakých 70W až 100W fakt není potřeba...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

18.05 2010 12:53


andreas: Samozřejmě, že kapacitor vždy není třeba. Jen jak já říkám: když už tak už.
Navíc kapacitor zajistí, že baterka nebude příliš trpět v případě vysšších výkonu. Jinak řečeno kapacitor eliminuje proudové špičky a šetří beterku.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 20.8. 2009
Příspěvků: 2016 | Témat: 57

18.05 2010 13:11


Petan: s tím souhlasím, ale ty vyšší výkony se bavíme třeba na sw o 1kW. tydy je jen pár watů a je to vyhození pěněz. doteď jsem to měl v autě a nebyla to potřeba
nahoru

sponzor





18.05 2010 13:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.9. 2012
Příspěvků: 12 | Témat: 3

08.09 2012 14:11


cau kluci mam audinua6/c4 avanta a rad bych aby mi hrali zadni repráky,ale myslím ze je tam vubec nemam a mam tam jen prazdny mrizky.ani nevim jestli mi k tomu vedou nejake kabely.muzete nekdo poradit ja na to..děkuji mnohokrát.[img][/img]
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

08.09 2012 14:23


redbull1983: Ty jsi expert. Na takovej dotaz tezko odpovedet.
Jaky tam mas radio?
Na repro a kabely se musis podivat sam-sundej tapec zadnich dveri a uvidis.
Zadni repro standartniho audia na A6 C4 jsou aktivni a rady tam odchazi kabliky k magnetu.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.9. 2012
Příspěvků: 12 | Témat: 3

08.09 2012 14:27


aha no podle me to moje radio nema ani vyvody na ty zadni repraky.Jenze hyzdit to nejakou mrškou neoriginalni se mi nechce,to je skoda,ale nevim teda proc tam udelali ty zadni mrizky.jo zkusim to rozebrat a podivat se.jak velke zkusenosti mas s audinou a6/c4.diky Tom.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

08.09 2012 14:53


redbull1983: Ano, origo radio ma zesilovac jen pro predni repro.K zadnim jdou pouze signalove kabely a zesilovace jsou na nich-aktivni repro.

Jinak souhlas, taky jsem zastancem origo radia-nic jinyho tam tak nesedne.
Podle me tam ty zadni repro mas-ta mrizka je jejich soucasti.Pokud by tam nebyly, nedrzela by ti tam.

No nejaky extra zkusenosti s C4kou nemam, ale nechaval jsem si menit hudbu za bose,tak jsem se o to zajimal jak to je.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 10:20


Ahoj kluci, mám C4 s Bose sestavou... Nevím, kde přesně jsou všechny repro. Jsou vepředu a potom vím ještě o zadních.

Dotaz zní, jsou ještě někde jinde? Popřípadě je něco zapojené na zadní repro (zesilovač)? Není přece možné, aby to tak krásně hrálo basy jen po otočení kolečka na rádiu (originál).

Šli by dát dopředu tyto repro?

Nebo jde štelovat rádio na vyvážení? Mě se totiž zdá, že přední nehrají tak nějak moc nahlas. Nejsou prostě moc slyšet.

Díky
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

17.09 2012 10:31


LoizaCS: Ty mas sedana, ze? Tam je to nejak jinak nez u avantu.
Pokud je vse v poradku, tak by ti to melo hrat dobre - zadny bastly nevymyslej.
Ve predu mas aktivni repro s takovyma dlouhyma ozvucnicema, vyskace tam nejsou.
Avant ma pak v zadnich dverich pasivni repro s vyskacema a je to napajeny ze zesilovace co je v subwooferu.
U sedana jsou repro v zadnim platu, subwoofer ani nevim kde je.

Kazdopadne vyvazeni by jsi na radiu mel mit - byva to myslim oznaceno jako Fader.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 10:39


bicek:
LoizaCS: Ty mas sedana, ze? Tam je to nejak jinak nez u avantu.
Pokud je vse v poradku, tak by ti to melo hrat dobre - zadny bastly nevymyslej.
Ve predu mas aktivni repro s takovyma dlouhyma ozvucnicema, vyskace tam nejsou.
Avant ma pak v zadnich dverich pasivni repro s vyskacema a je to napajeny ze zesilovace co je v subwooferu.
U sedana jsou repro v zadnim platu, subwoofer ani nevim kde je.

Kazdopadne vyvazeni by jsi na radiu mel mit - byva to myslim oznaceno jako Fader.


Ano, ano, přesně tak. Mám sedana.
Bastly jsem ani nemyslel, jen výměnu předních repro. Slyšel jsem je v ahifi.cz kamenném obchodě. Ale hlavně jsem tak přemýšlel proto, že neslyším ty přední skoro vůbec. Hlavně proto.
Ano, mám repro v zadním platu. Ty jsou zapojené také na zesík nebo jsou pasivní?

Mám přesně tohle rádio, ale tam bohužel fader nikde není pokud to tam není nikde skryté
http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/audi-a6-c4-r-v-1996-avant-2-5-TDI*-8255498.jpg
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

17.09 2012 10:42


LoizaCS: Ja myslim, ze fader jsou ty sipecky nahoru a dolu. Kdyz vymacknes to tocitko BASS a zatahnes za nej, tak ucitis, ze kousek povyleze. A pak si nastelujes ten pomer predek a zadek.
nahoru

sponzor





17.09 2012 10:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 16:21


bicek:
LoizaCS: Ja myslim, ze fader jsou ty sipecky nahoru a dolu. Kdyz vymacknes to tocitko BASS a zatahnes za nej, tak ucitis, ze kousek povyleze. A pak si nastelujes ten pomer predek a zadek.

BICEK:
Opravdu to tak je! Perfektní rada! Kdybych mohl, vysloužil by sis ode mě kladnou Karmu, jelikož si mi právě ušetřil pár tisíc za nové přední repro

DĚKUJI!
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

17.09 2012 18:54


LoizaCS: To jsem rad, ze to bylo tim. Aspon ti to zustane hezky origo, jak to ma byt - podle me to Bose v C4ce nehraje vubec spatne.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 19:06


To mohu potvrdit. Hrajou velice krásně. Na serii jsem byl unešen, když jsem slyšel ten zvuk. Nemohl jsem tomu uvěřit. Ještě musím najít, kde se skrývá SW a zesík jen důvodu, abych měl přehled, kde co je.

Manuál by si náhodou neměl k radiu? Já mám knížečku, ale je jen v nj. Totéž jako manuál k autu ale ten jsem si našel v čj, ale... k tomu rádiu ee
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

17.09 2012 19:53


LoizaCS: No primo k tvymu nee,ale delta CC by mela byt dost podobna:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.3. 2009
Příspěvků: 457 | Témat: 16

17.09 2012 20:58


LoizaCS:
Podle foto máš rádio Gamma a to není Bose, pro system Bose se používalo Delta a navíc jinak kódované (jednoduše poznáš, že po zapnutí se objeví na cca 1s nápis BOSE. Rozmístění repro: v předních dveřích repro v basreflexové ozvučnici s vlastním zesilovačem, v zadních dveřích pasivní středobas + výškové repro, na platě basové repro. Zadní dveře a plato napájené zesilovačem umístěným pod platem. Subwoofer u sedana není.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 20.5. 2011
Příspěvků: 234 | Témat: 12

17.09 2012 21:06


moucha:
LoizaCS:
Podle foto máš rádio Gamma a to není Bose, pro system Bose se používalo Delta a navíc jinak kódované (jednoduše poznáš, že po zapnutí se objeví na cca 1s nápis BOSE. Rozmístění repro: v předních dveřích repro v basreflexové ozvučnici s vlastním zesilovačem, v zadních dveřích pasivní středobas + výškové repro, na platě basové repro. Zadní dveře a plato napájené zesilovačem umístěným pod platem. Subwoofer u sedana není.


To mi tam po zapnutí najede. Asi na sekundu mě tam naběhne Bose. A omlouvám se... přišli mi ty fotky stejné, ale mám toto rádio...

http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=22901&pictureid=10067
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email