Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 150 lidí (9 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 141
Uživatelů: 9
Celkem: 150

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: RNS-E dotazy
tagy:
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

04.04 2010 10:07


Tak jsem si poridil do sve audinky RNS*-E v domnění že to zvládne DVD mp3, a že konečně budu mít Bluetooth HF.. a že na tom spustim DVD film..
k velkému překvapení se neděje ani jedna z věcí na kterou sem se těšil..
takže mám k tomu pár dotazů

1) co musím udělat aby to bralo ty dvd filmy.. je to sw nebo hw záležitost popř. kolik to stoji pokud to tedy vubec jde.. nebo je na to někde nějaký návod (zatim jsem nic nenasel)

2) dodělání BT HF.. (našel jsem nějaké bt moduly za neskutečné ceny.. ktere prevysují cenu me RNS*.. asi ta cena mela být ve forintech a ne v kč) Je nějaká jiná možnost za rozumnou cenu?

3) s DVD mp3 se můžu vážně rozloučit?

4) Lze nahrát navigaci na SD abych měl volnou mechaniku alespoň pro CD mp3? nebo alespoň to dvd vložit do ext. dvd rom ktera by byla pripojená místo changeru?

díky za info..
nahoru

sponzor





04.04 2010 10:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

04.04 2010 20:54


ad 1) ano lze, musi se dokoupit specialni interface plus dvd mechanika. Nektere umoznuji ovladani primo z navi.

ad 2) vychazi to draho, to je pravda. Jen jednotka se pohybuje starsi kolem 4,8-7 tisicu, nepocitaje kabezlaz, anteny, box atd..

ad 3) mp3 umi navi sama o sobe, nerozumim dotazu

ad 4) nelze, mechanika je pouze pro mapy
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

04.04 2010 23:29


Moc díky za info..

upřesnění
ad 1)kolik se tak pohybuje cena? ta mechanika musi byt take nejaka specialni.. nebo by teoreticky sla jen nejaka externi z kompu? nebo máš nějaký tip na ten interface kde|co koupit?

ad 2) hmmm.. tak na to asi prdim a vyresim to nejakym BT parotem.. ale teda i tak cenu toho BT fakt vubec nechapu.. na dnesni dobu mi prijde fakt naprosto nesmyslná...

ad 3) myslel jsem primo do navi vlozit DVD s MP3.. ne jen CD.. ale ted už to asi chápu.. musel bych ho vložit do nejaké ext. mechaniky..
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

04.04 2010 23:58


No já jsem si vždycky říkal, že RNS*-e je k prdu. Je to drahé jak prase, nemůžeš parkovat na ulici, bo to ukradnou, nemá to uživatelské POI a v základu to neumí nic než navigovat a hrát MP3... Jediná výhoda je vzhled, jinak za hodně peněz málo muziky.

Tom tom + parrot je imho nej kombinace. Přehrávání DVD je snad ještě větší zbytečnost než řazení na volantu - to jsem naposled použil snad při testovací jízdě, když jsem auto kupoval... Navíc na 6,5" při rozlišení 400 x 234 je to zážitek jak v kině...

Ale to jsme odbočili...

AD 3) A co mp3 na SD kartě? Kup 2 x 4 GB a jseš na vetší kapacitě než DVD (max 4 gb bo karta nesmí být shdc). Nebo xcarlink a připojit ipod nebo SHDC kartu...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.04 2010 0:21


RNS*-e ma slot na pametove karty jak rika kratz...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

05.04 2010 0:37


joo mate pravdu.. tak aspon ze to zvlada ty 4gb..
toho parota si asi objednam.. a na to dvd asi zapomenu.. asi to je jen takový zápal hned po koupi RNS*.. asi ty prachy radsi utratim na aute jinde..
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

05.04 2010 0:53


jinak mi je jasny ze to je fakt za dost penez malo muziky.. ale takovy ty uni 2din navi bych si dal maximalne do felicie.. jinak chci mit v aute vsechno original.. jen u toho parrota udelam asi vyjimku.. a pokud bude fungovat zvednuti tel. normalne prez mobil tak i schovam ten jejich ovladac.. protoze takovy prachy za blbej bluetooth modul fakt nedam..
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

05.04 2010 10:18


joejoe: No uni 2 din navi jsou taky k prdu, to je jasný.

Pro mě je zcela dostačující concert 2 / chorus 2 + changer. I ten symphony 2, co tam mám, mi přijde horší. Dřív jsem si odnesl kazetu z changeru vždycky dom a za pár vteřin vyměnil placky. Teď musím mít céda v autě a vyndavat i ládovat jedno po druhým, furt mačkat load a eject... Jak u blbečků na dvorečku.

Obyč origo rádio nikdo neukradne, parrota taky ne. Tom tom zvládne navigovat ještě líp než origo a po použití si ho dáš do kapsy a odneseš. Imho nej volba... Jen to prostě není origo, takže holt nemáš "plnou plabu", DAS* ist alles.

P.s. U parrota můžeš tel ovládat normálně přes mobil. Ten jejich ovladač neumusíš vůbec používat.
nahoru

sponzor





05.04 2010 10:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

05.04 2010 11:42


dvd s mp3 by to dlouho indexovalo, na cd se vejde taky dost. už 4GB sd karta indexuje a načítá seznam skladeb docela dlouho když je plná mp3.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

05.04 2010 12:14


noo uz sem se se vsim smiril ta 4gb karta stoji 3kila.. a to je fakt v klidu .. jsem za tu RNS* rad.. vypada tam dobre..tak doufam ze mi bude dlouho slouzit
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.04 2010 13:35


s cim se chces smirovat? kapacita CD je cca 700mb, abys dosahl stejne kapacity jako na jednom flash disku, musel bys ty changery mit prinejmensim dva s CD s mp3, nemluve o problemech s nacitanim atd.. Za 8GB usb disk bys dal vic jak za pemetovky....tak co vic chces?))
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.6. 2008
Příspěvků: 277 | Témat: 41

05.04 2010 23:07


Já se teď chystám kúpit RNS*-E,ale moc jste mě tu nepotěšili,no,budu používat jen navi a připojit park. kameru,na zbytek prdím.
Jinak nevím jak vy,ale já ve své Audi nechytám signál na přenosný Tomtom,asi to budou ty pokovené okna.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

05.04 2010 23:40


Lumpiq: mam doma kupu dvd mp3.. tak sem se tesil ze to rovnou vsechno presunu do auta.. ale takhle si aspon udelam vyber a bude klid... tim sem myslel to smireni..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.8. 2009
Příspěvků: 305 | Témat: 8

06.04 2010 8:30


pozor na ty 4gb sd karty, ne kazdou to precte celou jak jsem ted zjisil, ono se to tvari, ze je vse ok, ale pulka veci tam pak chybi .. imho .. mate nekdo nejakou proverenou znacku 4GB sd, kterou to bere celou v poho?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

06.04 2010 9:12


Kratz: clovece.. tak jsem ted hledal nejakou kartu.. a zatim vsechny 4gb co jsem nasel meli oznaceni SDHC.. tak fakt nevim jestli to bude behat.. delam na Macu a nemam zadnou ctecku.. takze bych potreoval neco s redukci do USB myslite ze tohle bude fungovat?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

06.04 2010 9:14


gdanx: a neni to tim ze ta RNS* umi nacist jen 400 souboru? nemas jich na tom SD vic?
nahoru

sponzor





06.04 2010 9:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.8. 2009
Příspěvků: 305 | Témat: 8

06.04 2010 9:35


joejoe: na hromade zahranicnich fore jsem se docetl toto: There never was a 400 file limit on the RNS*-E - it's always been 512 files and folders in total. The 400 figure is an "urban myth". Kazdopadne ale ani tech 400 souboru tam nemam. Mam tuhle kartu:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

06.04 2010 9:41


gdanx: "urban myth" ? to je fakt divny... protoze to pisou primo i v manualu od RNS*-E
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 10.10. 2007
Příspěvků: 2827 | Témat: 37

06.04 2010 12:37


pozor na velikost názvu souboru a možná i ID3 tagu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.8. 2009
Příspěvků: 305 | Témat: 8

06.04 2010 16:24


tak jsem to byl testnout a opravdu to je moje blbost, na karte jsem mel pres 700 souboru .. takze jsem zkusil co to nacte a nacetlo mi to 470 souboru a 34 adresaru .. soucet 504 tedy ok .. takze limit 512 se zda byt realnych .. karta bude asi ok
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

06.04 2010 16:48


mám kartu sandisk, je to lepší značka, s tou problém nebude. ale pravdou je, že staré ne sdhc karty se dnes už hůř shání...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.04 2010 17:16


ted jsem kupoval 3 a v pohode...jinak limit tam opravdu je
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 16.8. 2008
Příspěvků: 209 | Témat: 2

06.04 2010 20:56


Nnevyplatí se teda koupit spíš 2gigový karty místo 4gb když je to omezený? Nebo z kolika procent se přibližně zaplní ta 4gb karta?
Měl sem 4Gb SD PRETEC a plnou mi ji to taky nenačetlo celou tak sem ji zas prodal ale kolik tam bylo souboru už netušim
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.8. 2009
Příspěvků: 305 | Témat: 8

07.04 2010 1:06


darkwhite: muzes ji zaplnit celou, jen musis dodrzet ten 512 souborovej limit .. idealni je mit 2x 4gb si myslim .. prinejhorsim tech par tracku v urcitejch albech spojis v jednu velkou mp3 a do limitu se vejit da .. jen to chce trochu laborovat
nahoru

sponzor





07.04 2010 1:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

07.04 2010 9:29


jj určitě větší karta se vyplatí, cenový rozdíl zanedbatelný a skladby s vysokým datovým tokem zaberou více místa. sere mě jen že RNS*-e neumí flac
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

07.04 2010 13:04


zkousel jste tam nekdo davat micro SD v SD adaptéru? melo by to normálne valit nee?
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

07.04 2010 15:06


joejoe: ano mě funguje stará microSD karta z telefonu v adaptéru. jedna pretec a druhá sandisk.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvků: 52 | Témat: 3

07.04 2010 15:09


lordmystic: dik za info.. jdu objednat
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 381 | Témat: 50

03.06 2010 8:07


mno tak sem poridil 2x 4 GB takeMS SecureDigital
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


ale bohuzel jedine co mi RBS-e stale hlasi je Loading MP3 ...

nejdriv sem to zkousel s cca 700 souborama. Mel sem asi 6 root slozek a kazde byly podslozky s nazvy ALB*, cekal sem 10 minut a nic

Pak sem to skrouhl na cca 400 souboru ve stejne adresarove strukture a po 5ti minutach sem to taky vzdal. Stale Loading MP3 ...

kartu sem naformatoval ve FAT32 a nahral jednu MP3 primo do roota, situace stejna. Obe karty se chovaji stejne...

Zkusim jinou znacku karty jak mi radil lordmystic a uvidim.
Kdyby ste meli jakekoliv napady ci podobne zkusenosti, sem s nima
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.06 2010 21:57


u 4GB karet je to sazka do loterie, casto je to hybryd a nemusi fungovat...2GB karta je jistota..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email