Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 400 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: P2M
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 392
Online návštěvníků
Návštěvníků: 392
Uživatelů: 8
Celkem: 400

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

15.08 2011 21:50


Cauvec,
Pri startovani chytne a hned zhasne. Pak musim hodne dlouho točit, pak začne pomalu chytat až se roztoči a je vše ok.
Je to quattro*, takze tam jsou dvě čerpadla z nadrže. Když to udělalo pri 1/4 nádrže, myslel jsem, že jedno čer. bude špatne. Ale vyjezdil jsem nádrž skoro do prázdna.
Tak teď nevim co hledat. diagnostika nic nenajde. Podle me se to prostě pres noc zavzdušni. Kdyby jedno čerpadlo v nadrži nebylo ok, může nafta pres nej natect zpet? Nikam ven neteče..
Pokud nekdo vite,pls poraďte.
Diky moc
nahoru

sponzor





15.08 2011 21:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.8. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 8

16.08 2011 19:36


muze bejt cerpadlem v nadrzi..vstrikovaci cerpadlo si natahne a to chvilku trva proto dlouho tocis
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2074 | Témat: 19

16.08 2011 20:35


maslovka: čerpadlem v nádrži to teoreticky může bejt při 1/4 u quattra, ale při plný by ti to nemělo udělat nikdy. Tohle vypadá na prasklinku v palivovém vedení, už jsem to zažil, blbě se to hledá... Pokud se to zavzdušňuje takhle přes noc tak bych začal u hadic...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

16.08 2011 21:03


Diky moc za rady.
Ted auto 2 dny stalo, v nadrzi bylo na dne a chytlo na brknuti.
Takze prasklinka na hadickach moc nevypada, ze? to by delalo pokažde stejne, nebo ne?
A jeste jeden poznatek. Kdyz jsem mel temer plnou a byl jsem 14 dni na dovce, tak to pak take nechtelo chytnout:-(

Chova se to proste divne.

Co me napadlo: Kdyby to cerpadlo nebylo uplne ok a zustalo nejako zasekle, mohla by ta nafta od motoru stect zpet do nadrze pres to čerpadlo?

diky
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 24.11. 2007
Příspěvků: 2074 | Témat: 19

16.08 2011 21:29


čerpadlo v nádrži nemá na to vliv, když sou hadice OK, tak nafta nikam zpátky nesteče... Eště mě napadá že to třeba může dělat jenom když stojíš v kopci nebo tak něco...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.8. 2011
Příspěvků: 59 | Témat: 8

20.08 2011 11:40


zjisti jestli je palivovy filtr plny..jestli jo tak hledej od neho ke vstrik cerpadlu,jestli tam je treba pulka musis jit od filtru k nadrzi..budez met jen pekne svinstvo v nadrzi jak ja neboj to sou blbosti
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 1.6. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

26.08 2011 14:23


Měl jsem stejnej problém, když autu stálo dýl pak to nešlo nastartovat točilo to dlouho ale nakonec to chytlo... Bylo těsnícíma kroužkama na vsřikách. možná máš ten samej problém.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

26.08 2011 15:27


Pokud to bude kroužkama tak ti bude přibejvat olej a poznáš to diagnosikou ve 13ce,vstřiky budou pěkně rozhozený a hlavně ti to bude pěkně bíle čudit.Ten problém se pěkně blbě hledá protože PD má obtok horká nafta se vtacíé přes chladič zpět do nádrže,je to ten perforovanej plech co vede po pravý straně od spolujezdce až k nástži.Pokud by to bylo zavzdušněný dá se to taky vagem poznat al epodle mého to tímhle nebude.Otázka je jestli to souvisí s množstvím paliva v nádrži a nebo jak dlouhou trasu ujedeš.Pokud je to to druhý ,šel bych po rozvodech a hlavně úhlovým snímači na vačce,i tohle se nechá odhadnout podle vagu.
nahoru

sponzor





26.08 2011 15:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

09.09 2011 10:18


Tak jsem to jeste dele pozoroval a stav je takovy:

Pokud je v nadrzi kolem 1/4 auto stoji treba vice jak 15h tak to chytne chcipne a pak se musi dlouho tocit nez to zacne pomalu blafat a pak jeste chvilicku a motor nabehne a bezi jak ma.

Pokud je v nadrzi vice jak 1/4 tak je vse jak ma byt. chytne na brknuti. Jednou se me stalo kdyz auto nejelo 10 dni, tak to take udelo, kdyz nadrz byla skoro plna.

Rozdelal jsem hadci u pal. filtru a po otoceni klickem z ni sel benzin takze neco tam slo.

Jinak vstriky, a rozvody a netesnost v pal systemu to moc nevypada, kdyz je to zavisle na množstvi paliva v nadrzi ne?

Chtel bych se teda zeptat jak to tam je delane. mam Q takze 2 cerpadla v nadrzi. Pokud by jedno bylo spatne, muzu nadrz vyjet na dno? Je tam pak jeste nejake cerpadlo u motoru? A ty dve cerpadlo tlaci naftu obe k motoru, nebo jedno cerpa z jedne pulky nadrze do druhe? Kdyz jsem koukal na diag, tak jedna pulka nadrze byla prazdna a druha treba 16l. Mno uz moc nevim po cem sahnout..tak diky za kazdou radu...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

09.09 2011 11:07


Ty leješ do dieselu benzín?Jinak je to tak že jedno čerpadlo přečerpává do druhé půlky aby se kladiny vyrovnávaly,pak je tam podávací a na motoru je takzvané tandemové čerpadlo které podává do vstřiků ale je schopno i nasávat z nádrže,první PD měli jen ten tandem tam podávací vůbec nebylo.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

09.09 2011 21:54


No tak jestli to nebude tim benzimen v naftovem motoru:D

Diky za vysvetleni. Moc teda nevim kde muze byt problem. Asi nezbyde nic jineho nez jeste pozorovat. Pripadne se podivat na ty cerpadla. A chapu dobre, ze to tandemove zvladne vytahnout naftu az z nadrze? Takze by jedno z tech dvou v nadrzi mohlo byt spatne? Muselo by to byt ale to, ktere tlaci naftu z nadrze k motoru, protoze kdyby to bylo to druhe, tak bych nadrž nemohl vyjet do dna...
No kazdopadne diky. Pokud nekdy vyresim DAM* vedet....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

03.10 2011 17:02


Tak se veci posunuly.
Vyměnil jsem pal.filtr a byla tam poskozena hadice co vede z nadrze k pal filtru. vymenil jsem ale stejne nic.

Čerpadlo v nadrzi jede -> kdyz jsem ho odpojil tak to zachvilku chcíplo.

Nic jsem nenasel tak jsem to dal do servisu na proměření tlaku v paliv. systému. Pry vše ok. A že si mysli že by to mohlo byt netesnosti vstriku vuci hlave. vymačkaná hlava. Pry jeden vstrik 18000, hm uz jsem to nekde zaslechl tak asi jo.

Setkali jste se s tim nekdo, že by padala nafta pokud by byla netěsnost u vstřiku? A kolik tak zhruba taková oprava stoji.

Diky moc za reakce.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

03.10 2011 18:18


maslovka: Už se to tu probíralo x-krát a psal jsem ti to i nahoře když jsem se ptal jestli ti nepřibejvá olej.To že netěsní vstrik poznáš VAGem,mělo by to vypadat jako když je v háji.U 1,9 to není až tak neřešitelné jako u 2,0TDI.Tady jsou k utěsnění gumové O-kroužky které stačí vyměnit,stává se ale někdy,díky tomu že vstřik drží jen jeden kamen ,že se lůžko v hlavě do jednoho boku vymačkne a ani nové kroužka to neutěsní.Nic ale není ztraceno,když prolezeš dieselpower tak tam najdeš odkaz na firmu,která ti dodá kroužky o 0,1mm silnější,možná bych doma tem odkaz našel.To chce ale dát někomu kdo ti doopravdy řekne kde je problém a ne chodit k těm pitomcům do servisu ,pro které není nic problé,taky jsem si takhle naběhnul a pak mi dokurvoli motor.Jenom nechápu proč by si měl měnit celej vstřik za 18k,BAčka jsou nesmrtelný max se přicpou trysky a to se dá buď vyčistit ultrazvukem a nebo ti resha můře udělat repasi na FB za necelejch 12k za všechny čtyři.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

03.10 2011 19:25


Diky za reakci. Olej mam porad stejne. Bile nic nekouri. A stejne to vypada na vstriky. Tak ja nevim:( Chybi me vzdelani a zkusenot, protoze si nedovedu predstavit ze by se netesnost projevila pouze tim ze stece nafta do nadrze. za cca 10h

Jinak vim ze, zde nejde rikat vse znova, ale kdyz jsem mel diag pripojenou a dival se na vstriky vsechyny hodnoty byli plus minus stejne. Byl tam nejaky rozsah uz nevim jaky ale byl jsem v nem. btw jsou nekde hodnoty pro dany motor, ktere jsou dane výrobcem? To bude asi ten rozsah ktery byl uveden ve VAGu, ze?

Tak ted nevim moc co delat. Rikali me ze to maji napojene na nejake budiky. A ze rano uvidi jestli to uzslo a ze budou vedet. Tak kdyz reknou ze to jsou ty vstriky tzn bud netesnost nebo vstrik. Tak to budu muset asi resit nejako sam.
Zitra kouknu do etky jestli to vymenim/pretesnim sam a nebo jen sezenu ty Okrouzky a DAM* jim to at to zkusi.

Kazdopadne moc diky za rady, doufam ze jednou budu moct vratit..
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

03.10 2011 22:23


Prosím tě ,sám s tím neexperimentuj,dělat cokoliv se vstřikama není prča,pro vytažení musíš mít přípravek nebo alespoň zpětné kladivo s hákem,dá nse bez problému doma vyrobyt,další věc ke že musíš kroužky dobře namazat a dávat bacha aby si je neztrhnul o tu ostrou ranu co je uvnitř,další věc je momenťák na ty šrouby,utahují se na 12Nm ve dvou krocích a hlavně pokaždý nový protože se při každým utažení natáhnou a klavně dobře očištěnej a namazanej závit protože ta hlava je hliník a dá se ten závit lehko strhnout a počet utažení je konečnej,výrobce udává max 5 pokusů.To samý je s rolnama a potom se musí nastavit dříky na rolnách aby si je hned nezničil,neexistuje že jak si je vyndal tak si je tam dal,vždy se musí nastavit.
Takže radši moc neblbnout a vzít si někoho kdo to umí,nicméně pokud nebudeš vědět čím to je tak s tímhle neexperimentovat.
Jinak ta hodnota vstřiků se musí pohybovat okolo nuly v rozmezí -+1 nad 2 už je to špatný,problém je říct že je to zrovna tenhle protože ostatní dorocnávajíé.Pokud bude kroužek v pytli ,bude dost ulítlej do plusu ,protože bude mít menší tlak a bude dost přivstřikovat a pokud bude kroužek špatnej tak to bude horní a nafta poteče k vačce do oleje.Jinak nevím co chtějí naměřit ,protože jediný místo kde se dá měřit tlak nafty je přímo na tandemu a pochybuji že něco zjistí,protože od vstřikú je pímej obtok přes filtr a chladič do nádrže,nic není pokud motor stojí pod tlakem,tohle není CR,jediný co tam drží tlak je zpětnej tlakovej ventilek v tandemu.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

05.10 2011 17:57


Diky za rady.
Auto uz mam ze servisu doma. Pry by to spravili jen s origo dilama a dali me cenovou nabidku 86222 (komplet hlava se vstrikama) bez prace.
Skoncilo to tim ze to bude vymackanou hlavou nebo vstrikama. Schvanel jsem udelal diag a :
Valec 1 -0.33mg/str
valec 2 0.78mg/str
valec 3 -0.50mg/str
valec 4 0.02mg/str

Jak to vypada? podle rozsahu to je, ale co podle vas? Muže byt nejaky tak spatny ze kvuli tomu pada nafta?

A ještě me napda, Kdyby to bylo netesnosti nebo vstrikama proč by to delalo v jen pokud je pul a mene nadrže nafty?

Diky moc za rady. Uz zacinam byt bezradny:-(
nahoru

sponzor





05.10 2011 17:57


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

05.10 2011 19:20


Ty vstřiky jsou naprosto v normě možná bych si dal bacha na druhej válec jestli se nebude zhoršovat,ale na stopro to vstřikama není.Zkus si mezi filtr a hadici od čerpadla dát kus průhledný hadice ,jestli se to bude zavzdušňovat ,mohla by to dělat zpětná klapka v čerpadle a nebo tandem.Zkus si od někoho vypůjšit tandemové čerpadlo a vyměnit ho na zkoušku.
Ty pitomce bych poslal do řiti,to jsou jenom výměnkáři který doufaj že když to všechno vymění tak určitě neco bylo špatnýho.Jsem si docela jistej že to co ba s tím dělali by nepomohlo a pak by mě zajímala ta jejich reakce jak by ti odůvodnili že ti zbytečně vyměnili díly za 100 litrů a ono nic.
Jo když máš VAG tak koukni do jednotky motoru naměřený hodnoty ,kanál 4 a pole 4
měla by tam být hodnota okolo 0 v rozmezí max -+0,5.Tahle hodnota ukazuje rozdíl v nastavení úhlovejch snímačů na vačce a klice neboli jestli jsou rozvody OK,Pd je na to hodně citlivý ,stačí aby nseděly o půl zubu a auto studený nechce startovat.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.10 2011 19:38


maslovka:
Diky za rady.
Auto uz mam ze servisu doma. Pry by to spravili jen s origo dilama a dali me cenovou nabidku 86222 (komplet hlava se vstrikama) bez prace.
Skoncilo to tim ze to bude vymackanou hlavou nebo vstrikama. Schvanel jsem udelal diag a :
Valec 1 -0.33mg/str
valec 2 0.78mg/str
valec 3 -0.50mg/str
valec 4 0.02mg/str

Jak to vypada? podle rozsahu to je, ale co podle vas? Muže byt nejaky tak spatny ze kvuli tomu pada nafta?

A ještě me napda, Kdyby to bylo netesnosti nebo vstrikama proč by to delalo v jen pokud je pul a mene nadrže nafty?

Diky moc za rady. Uz zacinam byt bezradny:-(


jj jsou to hovada boží to se hned tak nevidí.Vstřiky jsou ještě ok jak napsal paša
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

05.10 2011 20:33


Hadici zkusim zitra koupit a vymenit to - dobrej napad.
Čerpadlo asi v okoli nikde nesezenu, ale poptam se. btw nevíte nekdo kolik zhruba stoji? motor AVF.
Jinak na tu hodnotu jsem koukal. Byla hodne kolem nuly. Zitra kouknu přesně.
Ventil na filtru uz jsem měnil. tim to nebylo.

Diky moc!!
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.10 2011 20:51


maslovka:
btw nevíte nekdo kolik zhruba stoji? motor AVF.

Myslím že ho tady nabízel tlustoch jinak záleží jak ho chceš nastrojený od 6000,-kč holátko až po ?????(nevím)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

05.10 2011 21:10


odkud jsi?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

05.10 2011 22:04


Ze svitav. Je nekoho v okoli?

Koukal jsem ze nekdo prodava tandemove cerpadlo z psata ale s motorem AVF
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

zitra mu zkusim zavolat jestli to plati, chce za to 1000 to by asi i stalo za vyzkouseni.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

05.10 2011 22:55


Tak to je daleko škoda,mám doma dvě.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

06.10 2011 11:16


Tak jsem vymenil tu hadici.
Kdyz jsem odpojil puvodni cerpadlo nasavalo vzduch, tzn asi to stikalo tim zpetnym okruhem do nadrze. To je asi normalni, ze?
Jinak kdyz jsem namontoval tu pruhlednou, tak byla prazdna a okamžite to chytlo a hadice se naplnila hned. Ted to mam nadrzi dolu a uvidim co to bude delat.
Jinak kdyby jsi to cerpadlo chtel prodat, tak bych ho asi koupil a zkusil to vymenit. Uz moc nevim čim jinym by to bylo.
nahoru

sponzor





06.10 2011 11:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

07.10 2011 10:33


Tak v hadici mezi tandemem a filtrem nafta porad je. Pri startovani hned chytne a pak chcipne jak uz jsem popisoval.

Nejake jine napady? Fakt necim cim by to mohlo byt? Co by byl tedy nejlepsi další krok? vyměnit to tandemove čerpadlo?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 25.1. 2009
Příspěvků: 4976 | Témat: 205

07.10 2011 11:29


Ten tandem bych zkusil .to je asi jediné místo kde by se ztrácela nafta,možná bycg´h nejdřív zkusil to těsněná pod ním,co tam m´áš LUK nebo BOSCH?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 20.10. 2009
Příspěvků: 37 | Témat: 8

10.10 2011 19:08


TAk jsem to rozdelal a je tam LUK tesneni 2x gumicka.

Jinak to tam urcite tece ven. U motoru to ale asi nebude. Spis to vypada tam jak je podtlak na brzdy. Je tam takova kulicka. tak jestli tam tudy.
KAzdopadne tam kde je pridelana hadice se na podtlak se to volne otáčí? je to problem? vim ze se to resilo, ale ja zatim brzdím normalne.


Cislo toho cerpadla je 038 145 209 A - nemáte nekdo cenu?

Diky moc, snad se blížím ke konci:-)
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email