Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 274 lidí (9 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 265
Uživatelů: 9
Celkem: 274

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

08.02 2008 8:25


Ráno jsem vyjel do práce a zjistil jsem že když ukazuju do leva tak to je ok ale když do prava tak mi blikaj všechny 4 blinkry, nevíte někdo co to znamená? Má cenu jezdit na Vag?

Asi před 3 týdnama se mi stalo, že když jsem ukazoval, tak jak tam je i ta jakoby hlasová signalizace blinkru, to cvakání, tak co cvakala i po tom co jsem vypnul blinkr, ale dělalo to jen jede den a pak už zase nic, možná to s tim nějak souvisí.

Možná zase příjdu k autu a už to dělat nebude ale chtěl bych zjistit čim to je, koukal jsem na žárovky a jsou ok.
Naposledy upravil tfbilly dne 14.02 2008 18:33, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





08.02 2008 8:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

08.02 2008 10:58


Tak mi kámoš říkal že to bude na 99% vadná páčka s tempomatem že to u těhlech aut hodně odchází, neumíte to někdo rozumě sehnat?

Prej to ještě může být přerušovač ale to je prej mín pravděpodobný.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

08.02 2008 10:59


jj páčka a taky mi to dělala jednou zpečená pojistka
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

08.02 2008 11:08


Meggy:
jj páčka a taky mi to dělala jednou zpečená pojistka


Aha, tak to omrknu taky, díky.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

08.02 2008 12:21


Tak jsem na to ještě koukal a když ukazuju do prava tak blikaj všechny 4 ale ty levý, co nemaj blika, blikaj míň než ty co maj blikat, bude to určitě páčkou? Jak mam vyloučit relé nebo páčku? Poznam něco na vagu?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

09.02 2008 11:51


Tak jsem prošel pojistky a vše ok. Kámoš říkal že ta páčka jde i opravit, je těžký ji vyndat? Znáte někdo postup? Volant dolů? Jak?

Ale asi budu muset kopit novou, je zase pravda že si výměnu zaslouží když fungvala 215 tis km.
nahoru

Anonymní





09.02 2008 13:06


odpojit baterku, sundat a odpojit Airbag*, volant dolu... okud mas ESP* bacha na krouzek polohy natoceni volantu.

Je to stejne jako montaz tempomatu, hledej, je to v clancich.

tohle nemuze delat prerusovac...pretusovac je na privodu +12V pred packou, ktera pak napeti smeruje do prave nebo leve vetve.

pokud vyloucim skrat v dratech...nejjednodussi reseni je obvykle spravne... tak bud falesna zem, nebo packa.

pokud mas bez tempomatu, mam nahradni. pokud s tempomatem , tak bud koupit jinou nebo se muzes pokusit prehodit ten mechanismus, ktery bude asi stejny.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

10.02 2008 10:07


FrantaCech:
odpojit baterku, sundat a odpojit Airbag*, volant dolu... okud mas ESP* bacha na krouzek polohy natoceni volantu.

Je to stejne jako montaz tempomatu, hledej, je to v clancich.

tohle nemuze delat prerusovac...pretusovac je na privodu +12V pred packou, ktera pak napeti smeruje do prave nebo leve vetve.

pokud vyloucim skrat v dratech...nejjednodussi reseni je obvykle spravne... tak bud falesna zem, nebo packa.

pokud mas bez tempomatu, mam nahradni. pokud s tempomatem , tak bud koupit jinou nebo se muzes pokusit prehodit ten mechanismus, ktery bude asi stejny.


ok díky Franto, tak to bych sám nezvládl tak že to budu muset někam dát, ale vůbec nevim kdo tohle udělá. V Audi mi rovnou vymění páčku ale asi mi nic jinýho nezbyde, nechci s tim jezdit takhle.


Díky.

Jo a mam s tempomatem, v Audi za ní chtěj 2300. Pokusil bych se ji opravit ale zase to sám nerozdělam sundat volant a tak, tak t asi necham vyměnit.
nahoru

sponzor





10.02 2008 10:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

10.02 2008 19:31


Já mám zase problém s tím ,že mi to chvíli bliká normálně a pak zase hrozně rychle,jako když je prasklá žárovka,ale to asi dělá přerušovač...
nahoru

Anonymní





10.02 2008 19:56


to dela bud prerusovac nebo spatny kontakt. delalo mi to taky, pozna se tak jak pises praskla zarovka. musis kdyz to nastane zastavit a mrknout jestli blikaji vsechny, pravdepodobne jedna ne, bude ok, ale spatny kontakt v patici.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

10.02 2008 20:08


FrantaCech:
to dela bud prerusovac nebo spatny kontakt. delalo mi to taky, pozna se tak jak pises praskla zarovka. musis kdyz to nastane zastavit a mrknout jestli blikaji vsechny, pravdepodobne jedna ne, bude ok, ale spatny kontakt v patici.

Ale když zapnu všechny čtyři tak je to v poho,to je zajimavý,slyšel jsem ,že tam jsou ty přerušovače dva,jeden na všechny čtyři a druhej na levý a pravý...jinak dík za radu zítra to zkusim
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

11.02 2008 8:41


Help please.

Dneska mě ještě napadlo zkusit parkovačky na blinkry, jako že jsem dal blinkr bez klíčku a to funguje dobře, levej levej a pravej a svítí jen pravý světlo. Nevim jak to je zapojený ale vylučuje to poruchu páčky nebo ne? Čim by to teda ještě mohlo být?

Fakt je to nepříjemná porucha.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

11.02 2008 11:21


Tak jsem dneska objednal páčku a zítra to necham vyměnit, napíšu až to bude hotový jak jsem dopadl, určitě nebudu poslední komu se to stalo teda hlavně jestli to bude páčkou.

V Audi stojí 2300,-
Elit 1300,- (SWAG)
Kelly umí sehnat jen pravou
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

13.02 2008 18:37


Tak že jsem ted nechal vyměnit páčku a samozřejmě to tim neni tak že jdu pátrat dál, zítra koupim ten přerušovač co je pod výstražným a jesti to neni tim, tak sem pozítří hodim fotky jak hoří A6

Tak že páčka je na prodej, ta origo co tam byla, znova už to měnit nebudu.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

13.02 2008 18:52


Tak to nase.e
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

13.02 2008 18:57


Rob:
Tak to nase.e


To každopádně ale to je proastě můj úděl. Ještě se mi nestalo že bych někdy něco opravil na první pokus. Většinou se něco pose.e a k tomu dalších 5 věcí atd, něco koupim a on to je samozřejmě zrovna ten druhej tip,....

Holt musim se s tim naučit žit

Až budu úplně na dně, tak to střelim, koupim si oktávku nebo už si nic nekoupim a vyfasuju služební FábkuII 1,2 FSI* nebo jak se ten 6válec označuje a budu jezdim mrdzou no, ale už do auta nevrazim ani kčs.

Nebo změnim zaměstnání na zaměstnání kde nebudu potřebovat auto.
nahoru

sponzor





13.02 2008 18:57


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 9.12. 2007
Příspěvků: 6160 | Témat: 65

13.02 2008 19:02


Tak tu páčku zkus vrátit...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 1.12. 2007
Příspěvků: 217 | Témat: 10

13.02 2008 20:43


Za koľko strelíš tú páčku?? To je aj s tempomatom že??
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

14.02 2008 10:08


bubuk:
Za koľko strelíš tú páčku?? To je aj s tempomatom že??


JJ to je ona, cena 1200, je to origo.

Tak jsem dneska nechal vyměnit i ten přerušovač pod trojúhelníkem a samozřejmě to tim taky neni

Tak že mi poradili že to bude asi alarmem, tak má už auto kluk co mi dělal alarm a uvidíme, DAM* vědět.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

14.02 2008 18:22


Tak že závada je vyřešená, bylo to v nějakým svazku a bylo to díky alarmu. Tak že na to taky pozor.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

14.02 2008 18:29


tfbilly:
Tak že závada je vyřešená, bylo to v nějakým svazku a bylo to díky alarmu. Tak že na to taky pozor.

Blahozelam! Please zmen Predmet uplne prveho prispevku v tejto diskusii, pridaj na koniec - VYRESENO, pomoze to neskor inym pri hladani...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

14.02 2008 18:34


wakko:

Blahozelam! Please zmen Predmet uplne prveho prispevku v tejto diskusii, pridaj na koniec - VYRESENO, pomoze to neskor inym pri hladani...


Díky, byla to fakt nepříjemná závada. Super, díky, nevěděl jsem jak se to dělá s tim vyřešeno, teď už to vim
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 15.12. 2007
Příspěvků: 1011 | Témat: 22

14.02 2008 18:37


tfbilly:
...nevěděl jsem jak se to dělá s tim vyřešeno, teď už to vim...

Aj ja som nad tym nedavno maturoval asi 10 minut kym mi to doslo
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvků: 625 | Témat: 24

15.02 2008 9:39


aha tak to už chápu
nahoru

sponzor





15.02 2008 9:39


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

29.08 2011 11:25


Nebudu zakladat novy tema,potreboval bych jen poradit jak vyndat ten panylek za kterym je prerusovac,zkousel sem to nozikama vycvaknout,ale to se nedari,prijde mi ze dole je sroubek?To musi dolu ten plast co jde po tunelu dolu?Jak?Diky,nerad bych to doku.vil...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

29.08 2011 16:13


prosim prosim,mam ted docela dost jezdeni a bez blinkru to neni ono
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

31.08 2011 12:57


Já vim, je to furt to samý, ale co takhle zkusit použít funkci "Hledat"? Mně trvalo asi pět minut, než jsem našel tohle:
http://audiklub.cz/forum/tema/24732-problem-s-blinkry/od-30
V příspěvku 37 je krásný návod i s obrázky. A myslím, že není moc dobrý oživovat tak starý téma a navíc označený jako vyřešený...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

31.08 2011 16:11


A6Petr: v pohode,uz to mam...samo sem hledal,tohle sem nejak prehlid,v tom tematu sem byl...Ono uz je toho tady tolik ze se snadno neco prehlidne...Tady sem pokracoval,pac sem nechtel zakladat novy a nevsim sem si ze ma vyreseno
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email