Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 204 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 196
Uživatelů: 8
Celkem: 204

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

15.02 2009 13:49


Nazdar chlapi. Jak už sem někde zmínil, podle kupní smlouvy nemělo moje auto mít vyhřívané zpětné zrcátka. Opak je pravdou. Vyhřívají. Teda spíš u spolujezdce vyhřívalo a u řidiče ne. Zkusil sem odpojit, proměřit, napětí jde, koupil jsem nové zrcátko a hle. Funguje, ale.... a teď se dostáváme k opravdovému problému:

Zrcátko spolujezdce vyhřívá při zapnutém vyhřívání zadního skla, jak tomu bylo standartně u A 80 a 100, jenomže zrcátko u řidiče vyhřívá ihned po otočení klíčku. Proto se vás ptám

- víte někdo, kde (v kabině) vede kabeláž k vyhřívání zrcátka řidiče? Někdo to patrně připojil na tvrdo, protože mu přestalo fungovat na přepínači při vyhř. zad. skla.


Další problém... Ví někdo kde vede kabeláž k vyhřívaným ostřikovačům? Ano, vyhřívané je mám, ale nevyhřívají. Buď je odpálené vyhřívání, nebo to není zapojené.

Díky za každou relevantní reakci.
nahoru

sponzor





15.02 2009 13:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvků: 843 | Témat: 8

15.02 2009 14:19


Čau Remzi. O vyhřívání ostřikovačů Ti nic neřeknu. Ale k těm zrcátkům. Asi to nebude jen tak, hrabat se tam v kabeláži a hledat to..
Jak již tady bylo v jiném tématu zjištěno, zrcátka vyhřívaj u každýho modelu i v jeho rámci odlišně. Mě třeba vyhřívaj permanentně.
Možná se Ti to bude eklovat, ale nechceš to nechat jak to je? Já vim, jedno Ti vyhřívá tak a druhý jinak, ale konejšit Tě může to, že máš z každýho modelu něco
Když budeš potřebovat zahřát levý zrcátko, tak si zapneš výhřev okna, pravý Ti půjde holt pořád jako mě obě.

A k tomu všemu si tam neměl mít vyhřívání žádný, takže bonus
Nic jsem neporadil, ale já osobně bych to takhle nechal, než se v tom hrabat. Ale třeba jsi zdatnej elektrikář a mohla by to být pro Tebe brnkačka, jen mít relevantní info...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.02 2009 14:23


Remzi:
Jsi puntickar

Asi bych se na to zkusil nejak propipat od pojistkovky Jinak takovou kombinaci jsem jeste nevidel, neni to tak schvalne? Prijde mi to silene. Btw, jak poznas, ze ostrikovace nevyhrivaji?
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

15.02 2009 14:29


root:
Jsi puntickar

od tebe to fakt zni dobre :]

root:
jak poznas, ze ostrikovace nevyhrivaji?

ze to zamrzne treba? ;]

Remzi:

Další problém... Ví někdo kde vede kabeláž k vyhřívaným ostřikovačům? Ano, vyhřívané je mám, ale nevyhřívají. Buď je odpálené vyhřívání, nebo to není zapojené.


zmer primo ostrikovac, je tam slabej odporovej drat a vesmes je to asi nejpravdepodobnejsi moznost vypadku
jinak je to napajeno stale, tzn. ze po otoceni klicku - stalejch 12, tzn. ze to pujde od spinacky (imho)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.02 2009 14:33


Kriznik:

ze to zamrzne treba? ;]


Ktere namrznou? Ty ktere jsou schovane v narazniku, nebo ty na kapote? Napeti na odporovych civkach meril? Radeji si pockam ne jeho odpoved.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

15.02 2009 14:47


skoro mam pocit, ze ostrikovace svetel nema, takze logickym vylucovanim jsem u ostrikovacu okna
a] zamrzne
b] nenameri nic na odporovym dratu

ty ses ptal jak to pozna, ja ti odpovedel
a jemu at si to zmeri

kde zas hledas bug kdyz zadnej neni
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.02 2009 15:00


Kriznik:
No, neni mi tak uplne jasne jak muze nemrznouci smes zamrznout

Jinak bych tam nehledal nic slozityho. Pokud jsou vyhrivane ostrikovace, tak tam musi byt odporovy prvek, takze minimalne jeden drat proti kostre tam musi vest. Na nem musi byt napeti. Pokud tam neni, je napeti na pojistkovce? Pokud ano, je nekde bug v kabelazi a to pak hodne stesti.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

15.02 2009 15:07


root: ze ti to neni jasny neznamena ze nezamrzne >
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


na 99.9% je prepalenej odporovej dratek
kupoval jsem nove ostrikovace
nahoru

sponzor





15.02 2009 15:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.02 2009 15:09


Kriznik:
Davam -20tku a nema problem Ale ten dratek bude asi velmi pravdepodobna pricina
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

15.02 2009 15:10


to jsem daval taky, nepomuze
az -40 mi nezamrza

navic -20 dela na skle omrznuty film - nic prijemnyho
Naposledy upravil Kriznik dne 15.02 2009 15:30, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

15.02 2009 15:26


To je sprška

Jo. Puntíčkář sem

... Takže. Ostřikovače na čelní sklo. Párkrát mi to namrzlo zvenku (sníh roztaje na zahřáté kapotě a pak to zamrzne na ostřikovačích). Ale to mi nedělá až takové starosti, takže sem jen chtěl info, jestli někdo neví, kam to je připojené.

Spíš mě trápí to zrcátko řidiče, které vyhřívá pořád. Což o to. Teď v zimě ok, ale co v létě. Bude hřát pořád a v zimě můžu zase kupovat nové. ...btw. Nejde se nikam propípat. To už sem zkoušel. Oba vývody vyhřívání v zrcátku jsou propojené na zem. Nevím, čím to. Dohromady dávají 12V a přitom oba pípají ke kostře. Nechápu. Neřešitelny problem chlapi. To je past vedle pasti pi...

Co šlo ze dveří do A-sloupku k levé noze, to sem odpojil a stejně sem se nikam nedostal... Ale já na to příjdu... Jen jsem doufal, že o tom ví někdo víc Prolézal jsem elsu a nic mi to nedalo... Ješně mrknu na německou verzi, ale taky tomu moc nevěřím.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

15.02 2009 15:30


Remzi:
Hele me na B5 vyhrivaly zrcatka imrvere a nijak jim to neublizi Ony se stejne zahreji na par stupnu nad nulu, v lete je vic ohreje slunicko a okolni vzduch, nez jejich vlastni vyhrev Toho se neboj.

S tim elektickym paradoxem Ti od klavesnice nepomuzu
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

15.02 2009 16:48


No jo, ale docela mi to vadí ... Páč jedno zrcátko bude hřát furt a druhé jenom na tlačítko. Prostě to není souměrné. Ne ne ne ne ne a ne ... A navíc. Pokud ti hřejí obě dvě z výroby, tak to bude patrně nějak chráněné, nějak obvod teplotní ochrany... Jde mi o to, jestli to tak mám mít. Protože pokud ne a někdo to napojil na tvrdo, tak to asi nebude zrovna to pravé - btw. vysvětluju si tak fakt, že to co hřeje furt nehřálo a to co hřeje na tlačítko je v cajku.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

15.02 2009 16:56


pokud nekde je teplotni ochrana tak ve skle zrcatka
jinde ne

moc to resis

ty vyrobo
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

15.02 2009 17:20


... Já vim noo... Ale chápeš. Je to takové... Neupravené... Každopádně pokud teda někdo nevíte, kde vedou ty kablíky, tak bych toto téma asi uzavřel Všem díky za příspěvky.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.3. 2008
Příspěvků: 2652 | Témat: 81

15.02 2009 17:37


root:
Kriznik:
No, neni mi tak uplne jasne jak muze nemrznouci smes zamrznout

musím tě malinko poopravit - v malem množství jako je třeba tryska ostřikovače -20 zamrzne. On se tam udělá špuntík a ten tlak ho neprostřelí. Ale v podstatě máš pravdu. Jak psal Kriznik, s mínus čtyřicítkou nemám problém ani já.
nahoru

sponzor





15.02 2009 17:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.3. 2008
Příspěvků: 2652 | Témat: 81

15.02 2009 17:47


Remzi: tak když se v tom chceš takhle hrabat, tak jdi po barvách kablíků. Určitě to najdeš
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvků: 843 | Témat: 8

15.02 2009 20:02


Remzi:
... Já vim noo... Ale chápeš. Je to takové... Neupravené....

Já Ti rozumim, snad jedině kvůli tomu. A taky jak píšeš, že to může být nějak podivně nabastlený. Jsi zodpovědný člověk, tak to má být

Já bych se na to totiž vykašlal. A mě už taky levý nejde, prý pomáhá to vyčistit, mě se to ale nechce dělat. Vždycky to mám chuť zkusit vyloupnout když je zima a říkám si, počkám až bude teplo, aby mi zrcátko neprasklo. A v létě mě to netrápí, takže to člověk odkládá tak dlouho, až je zase zima Už to mám takhle přes rok, byl bych radši, kdyby vyhřívaly obě, ale žíly mi to očividně netrhá
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 23.2. 2007
Příspěvků: 723 | Témat: 13

01.03 2009 19:14


Takže k ostřikovačům. Nechal jsem zasněžené auto a... Světe div se. Kolem ostřikovačů suchá kolečka bez sněhu a, ostřikovače teplý. Takže to vyhřívá. Super.

Zrcátka - ještě jsem to nevyřešil... no a podle barvy drátků.. Čéče nevěřím tomu. Zkoušel ses na to dívat?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

01.03 2009 22:39


Remzi:
... Já vim noo... Ale chápeš. Je to takové... Neupravené... Každopádně pokud teda někdo nevíte, kde vedou ty kablíky, tak bych toto téma asi uzavřel Všem díky za příspěvky.
máš recht,pan Moonk by to taky nesnesl.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 10.10. 2006
Příspěvků: 17 | Témat: 2

03.03 2009 21:51


Kdyby někdo chtěl ještě mi zbyl pár nových vyhřívaných asferických zrcátek resp.skel. Už nevim kolik stály, svého času sem jich prodal hromadu pač je nikdo neuměl tak levně sehnat . . . teď 500kč obě snad to není moc . . . .
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.3. 2008
Příspěvků: 2652 | Témat: 81

03.03 2009 21:58


bull:
máš recht,pan Moonk by to taky nesnesl.
se díváš moc na televizi
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.3. 2011
Příspěvků: 2 | Témat: 0

05.04 2011 21:47


na mojí A4 AVANT mám zrcátka v elektrice, ale vyhřívané nejsou, jen kabeláž do zrcátek je natažená jen ze dveří.. dál ne, takže budu tahat dráty na spínací kontakt relátka co vyhřívá zadní sklo...docela jsem překvapenej, že A4 BE nemá vyhřívaný zrcátka...
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email