Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 345 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: tynes
Uživatelů dnes: 2
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 390
Online návštěvníků
Návštěvníků: 342
Uživatelů: 3
Celkem: 345

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

24.03 2023 19:19


Zdar, během posledních 3 měsíců se mi 2x stalo, že se kufr sám začal zavírat (když jsem vkládal nákup do kufru) málem mě to skriplo. Pak se mi zase stalo, že kufr se otevřel pouze do poloviny a musel jsem tlačítkem ho zase zavřít a pak se už otevřel normálně ovšem s tím, že po chvíli se zase začal sám zavírat.

Trochu se toho bojím, protože když jsem hlavou v kufru a ono se to samo začne zavírat, je to docela nepříjemnej pocit.

Zkoušeli jsme měřit kabely a tam se zdá všechno v pořádku. Máte ještě nějaký nápad co to může dělat?

Díky
nahoru

sponzor





24.03 2023 19:19


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

28.03 2023 21:15


Našel jsem nějaké návody již. Jen jsem nedohledal co dělat když se kufr začne sám zavírat, kde může být chyba. Opravdu se to nikomu nestalo?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10993 | Témat: 89

28.03 2023 22:09


logix4: no, a nekopls nohou pod naraznik........? To by to totiz vysvetlovalo.....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

10.04 2023 21:47


Nn tím to není. Dnes se mi to stalo znovu a 100% jsem nohou nehazel pod blatnikem
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

10.04 2023 21:48


Naraznikem...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.4. 2023
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.08 2023 10:59


Zdravím,
nechci zakládat nové téma a tak se zkouším zeptat tady zda někdo neřešil dodělání elektrického víka kufru u kombi z manuálního. Co vše je k tomu potřeba zjištěno snad mám (motor, vzpěry, ŘJ,zámek, tlačítko), ale není mi úplně jasné odkud se přivádí kabel do ŘJ 4M0959107 a zda nemusí mít auto už výroby nějakou přípravu a případně jestli během montáže nečekají nějaké další komplikace a problémy .
Pokud se to již někde řeší, tak se omlouvám ale nenašel jsem.
Děkuji
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

24.08 2023 12:27


Ta kabelaz je trochu slozitejsi

Mrkni sem
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Vyrabet to je docela nesmysl...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.4. 2023
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.08 2023 12:51


Díky moc za reakci a odkaz. Kabeláž by byla součástí celé použité sady co mám možnost (zapomněl jsem uvést), takže tu bych vlastně neřešil. Vlastně jen propojení konektorů a to by problém být neměl. Jen se se snažím zjistit odkud je napájená ta jednotka dveří.
nahoru

sponzor





24.08 2023 12:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

24.08 2023 12:58


bude se to muset minimalne pripojit na napajeni - pojistkovy box v kufru a na sbernici, ktera tusim i u B9 znamena natahat kabelaz dopredu k A sloupku. Pak bych tipoval nutnost pripojeni na BCM. Netusim, jestli vsechny BCM podporovali elektricke zavirani kufru, u B8 jen nektere typy.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.4. 2023
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.08 2023 13:35


Děkuji moc za reakci. Pokud to tak je, tak to je přesně toho čeho jsem se obával a v tu chvíli to už pro mne ztrácí význam řešit.
Doufal jsem, že když auto nemá kessy a šlo by mi vlastně jen o otevírání tlačítkem ve dveřích a dálkáčem, tak že to půjde vše řešit jen pod víkem kufru a pojistkovým boxem v kufru.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

24.08 2023 13:42


Ktera cast je pro tebe problem?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.4. 2023
Příspěvků: 5 | Témat: 0

24.08 2023 14:32


Pokud budu působit trochu za troubu, tak předem omluva. Ale auto s el.kufrem jsem neměl a nepodařilo se mi najít ohledně B9 ani žádné video, kde bych to viděl.
Propojení mezi jednotkou, motorem, vzpěrami, zámkem a tlačítky mi je asi celkem jasné a to by bylo vše originál.
Co bych se rád dozvěděl je to co je nutné a odkud dovézt do řídící jednotky dveří v kufru. Asi bych to stejně musel řešit s nějakým elektrikářem, ale pokud budu předem vědět že se musí tahat ještě další dráty přes celé auto a možná třeba nakonec měnit i BCM, tak to mně odrazuje. I když do předních dveří řidiče se musí tahat kabel tak jako tak.
Naposledy upravil Honzaxxx dne 24.08 2023 15:09, celkově upraveno 1 krát. (3% původního příspěvku)
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

24.08 2023 15:08


Odpovedel sis vlastne sam. Schemata pro zapojeni se najit daji, rozebrat je v zasade potreba bocni calouneni kufru, komplet calouneni vika, pro lepsi pristup jeden D-sloupek, plastove ukonceni stropnice, prahove listy podel jedne strany auta (mozna i obou), dvere ridice. Neni to nic hrozneho, da se to udelat za nejake 4 hodiny, kdyz clovek vi co a jak.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 29.5. 2013
Příspěvků: 52 | Témat: 7

20.09 2023 14:31


Nechci zakládat nové téma. Mě se stalo že se kufr sám zavřel a již tlačítkem na víku nejde otevřít. Funguje "dálka", tlačítko v řidičových dveřích a tlačítko v zadních dveřích tapecu. Na VAGU závady:
Adresa 46 - B140B 29 - neplatný signál
Adresa 6D - B12EF 07 - mechanická chyba.
Smazání závad nepomohlo.
Ve VISu jsem nic nedohledal. Předpokládám že bude vadný ten spínač ve víku. Uvítám každou radu, zejména pak jak ten spínač demontovat. Případně obrázek. Děkuji
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

21.09 2023 9:25


ltc: Bude to velice podobne jak tady pro oddelani tapaciru
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
pak uz tlacitko s kamerou drzi dve maticky. Zkontroluj kabelaz, pripadne vymen tlacitko, bohuzel i s kamerou
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 29.5. 2013
Příspěvků: 52 | Témat: 7

17.10 2023 14:43


Vyřešeno výměnou tlačítka bez rozebírání dveří. Dá se "vycvaknout" z venku. Vadný mikrospínač.
nahoru

sponzor





17.10 2023 14:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 28.4. 2023
Příspěvků: 5 | Témat: 0

01.11 2023 18:02


Oživím opět toto téma a chtěl bych znovu požádat o radu. Elektrický kufr dodělán (viz můj dotaz výše) a téměř funkční.Zadni madlo ok, vypínač v tapecu také, ale tlačítko ve dveřích ridice pouze zavírá a kufr neotevře. Nějaký nápad čím by to mohlo být? Chyba není vidět žádná a předpokládám,že by mělo i otevírat.
Moc diky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 29.5. 2013
Příspěvků: 52 | Témat: 7

27.11 2023 22:16


Zvláštní. Já mám originál a spínač ve dveřích řidiče pouze otevírá. ostatní obě funkce.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

15.01 2024 23:22


Můžeš trochu popsat jak si tlačítko vycvaknul z venku? Nerad bych tam něco zlomil a zároveň na sundavani tapecirungu nemám vůbec náladu.

Díky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 29.5. 2013
Příspěvků: 52 | Témat: 7

16.01 2024 11:08


Použil jsem sadu na tapec. Plastové nástroje. Kolem dokola jsou packy se zobáčky, které je třeba zamáčknout dovniř. Tuším nahoře a dole po 2 a zboku po jednom. Já měl nový spínač, tak mě nevadilo když nějaká packa praskne. Vytahuje se to ven a pak se odpojí konektor.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

16.01 2024 12:14


Honzaxxx (01.11 2023 18:02) orig :
Oživím opět toto téma a chtěl bych znovu požádat o radu. Elektrický kufr dodělán (viz můj dotaz výše) a téměř funkční.Zadni madlo ok, vypínač v tapecu také, ale tlačítko ve dveřích ridice pouze zavírá a kufr neotevře. Nějaký nápad čím by to mohlo být? Chyba není vidět žádná a předpokládám,že by mělo i otevírat.
Moc diky


Zkus drzet tlacitko ve dverich se zaplym zapalovanim. Zavirani dalkovym ti funguje? Nemas nafocen postup a navod, myslim, ze by to radi videli dalsi lidi. Menils nakonec tu BCM? Co vsechnos musel rozebrat?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.2. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 8

16.01 2024 17:00


Takže dvě maticky jak psal kolega tam nejsou 100%, jo?
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email