Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 502 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 496
Uživatelů: 6
Celkem: 502

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.6. 2017
Příspěvků: 4 | Témat: 2

08.02 2022 16:12


Zdravím,

podobné téma se tu řešilo dříve, ale odpověď jsem tam nenašel . Mám A6 z r. 2012 a hledám možnost, jak A) dostat CarPlay na MMI* nebo B) nějak zrcadlit můj iPhone.

Našel jsem pár odkazů na "zázračnou krabičku", která by měla dostat do auta CarPlay, ale nevím, zda bude fungovat na mojí staré. Audince.

https://www.alza.cz/tv-foto-audio-video/adapter-pr [zkrácená url]


Nemáte s tím zkušenost?

Předem díky moc.
nahoru

sponzor





08.02 2022 16:12


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 19.10. 2016
Příspěvků: 139 | Témat: 4

08.02 2022 16:45


tak tahle krabicka ti carplay neprida. ta krabicka funguje v pripade, ze mas carplay a potrebuje carplay dostat z telefonu bezdratove.
pres USB ten obraz nepujde....

jedine vymenit cely MMI*.
https://www.aliexpress.com/item/1005003781111801.h [zkrácená url]

https://www.aliexpress.com/item/1005001913067383.h [zkrácená url]

zkusenosti s tim nemam
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 8.6. 2017
Příspěvků: 4 | Témat: 2

08.02 2022 17:53


ok, díky ... tušil jsem, že takováto zkratka nebude fungovat ... budu ale pátrat dál, 10k mi přijde za CP hodně ...

ještě jednou dík
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

08.02 2022 19:26


jirikoukal: nemas kam patrat, proste to tolik stoji, pokud to chces.
+-250 euro plus montaz.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

08.02 2022 19:28


A vymenit cele MMI* nemusis, jen pridat krabicku, ktera bude schovana
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.1. 2009
Příspěvků: 609 | Témat: 44

09.02 2022 11:43


Ano, taky silně nedoporučuji měnit MMI* za androidí tablet, nehledě na to kolik giga ram nebo jader to má.
Jestli chceš CarPlay, stačí dokoupit modul kterej dáš plug&play do systému a ten jen doplní CarPlay, netřeba nic předělávat či měnit. Montáž na chvilku doma
Např.: https://www.aliexpress.com/item/32908320243.html
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

09.02 2022 12:54


Menit to je nesmysl, kor u novych aut.
U 4F bych to mozna i vemnil, to je pravek, ale 4G a krabicka jsou ok.
Ale je to proste 250 euro...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

09.02 2022 20:14


Ja som si to nedavno nechal domontovat ako darcek k narodeninam od jedneho clena Roman Lumpiq Menc (neviem ci je aj v tejto skupine alebo iba na inej FB).

Neviem aky model tam montoval, priznam sa ze ma to ani nezaujimalo. Sam vravel ze vyskusal asi vsetky boxy ktore su dostupne, toto co montuje je to najlepsie co existuje pre A6 C7. Montoval to asi dalsim 20tim ludom, ja som bol len jeden z mnonych.

Je to samozrejme bezrotovy Android Auto/Carplay

Pouzivam to 3 mesiace a nie je to uplne bez problemov no ucel to plni, mam to prevazne koli navigacii..

Ja som androidovy a teda najprv par neprijemnych skusenosti.
Az po montazi som sa dozvedel ze to nefunguje s telefonmi Huawei (to je ten BAN co na nich uvalili a stratili nejake licencie a jednou z nich bolo aj Android Auto). Cize vlajkova lod Huawei P30Pro a EMUI zabudnite na bezdrotove AndroidAuto

Aj tak som planoval vymenit telefon, takze jezisko priniesol Pixel 6 priamo od Googlu, no je to prvy telefon s Android12 a trpi fakt serioznymi problemami pri pouziti Android Auto. Google o nich vie uz 3 mesiace sa ich snazi neuspesne fixnut. AA mi teda nahodne pada a ak sa to stane, nepomoze nic ine len vypnut motor na par minut.. Nepomoze za behu odparovat dokonca ani zresetovat ci uz box alebo telefon. Je to dost neprijemne, takmer vzdy sa to stava par minut pred cielom kedy fakt potrebujete tu navigaciu najviac
Ak chcete pocuvat hlasove prikazy navigacie potrebujete pracne prepinat audio vstup na AUX (cize ak mate SDkartu s tisickami skladieb tak bud Vam nejde hudba z SD alebo Vam nefunguje zvuk z AndroidAuto.. toto je fakt dost otravujuce.. ja som skoncil s navigaciou bez zvuku na ukor hudby. Ak absolvujem nejaku dlhsiu cestu, zvukovy vstup si prepnem na AUX.
Dalsim serioznym problemom sa stalo telefovanie cez Android Auto. Ak mam zvukovy vystup prepnuty na SDkartu a zacnem mi zvonit telefon tak nie je ziadny sposob aby som pocul dotycneho. Dokonca som vo vlastnostiach BT pre AA vypol funciu Phone ale pri kazdom restarte motora sa mi zapne opat sama. To iste robi BT ako taky, vypnem ho ked som pripojeny k AA a on sa za 5sec sam zapne.. Toto vsetko su known bugs na Android12 a Pixeloch.. Hold, udel ked kupis nieco co je na trhu nove a trpi to porodnymi bolestami.

Keby viem o tychto problemoch vopred, asi by som do toho druhy krat nesiel..Priatelka ma vsak niekolkorocny Samsung S10 a co sme skusali, tak sme nezaznamenali ziadny problem. Skusali sme to vsak iba radovo desiatky minut, navigovanie po BA, streamovanie hudby, podcastov, telefonaty.. vsetko fungovalo OK

Na druhu stranu je super mat vsetko poruke, nesahat po telefone. ak mam vstup na AUX, citanie sprav z Whatsupu, telegramu, teamsu funguje super, na hlasove odpovedanie vsak musim pouzit opat telefon. Hlas navigacie tiez ide

Box je dost svizny, netrpi to ziadnymi vacsimi lagmi, nespomaluje to. Menu je prehladne, customizovatelne a nastavitelne jak na strane boxu tak na strane AA priamo v telefone. Ovlada sa presne naopak ako MMI*, cize to je dalsia matuca vec. Ked si zvyknuty ist dolu menu scrolovanim Counter-clock-wise tak tu je to prave naopak.. nenasiel som za boha kde sa to da v boxe prenut (asi sa neda)

Roman vravel ze s iOS a iPhonmi to funguje fakt dobre. Neviem posudit, Pixel6 bohuzial dost utrpenie.

Nikto nikde nenapise taketo realne pocity z uzivania.. co je fakt na skodu
Za mna teda trosku zmiesane pocity.
Naposledy upravil staman dne 10.02 2022 8:15, celkově upraveno 1 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





09.02 2022 20:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

09.02 2022 21:18


staman: cely carplay stoji za hovno aj v originale, robi to iste, len sa nedrbes s AUXom.
Mam to teraz spojazdnene wireless na firemnom, ale asi to vypnem a budem pouzivat spokojne waze.
Raz nesignalizuje whatsapp, raz ano. Ani za boha neviem telefon prinutit aby hlasil ze sa nieco deje.
Hlasi to jedine obycajne sms.
Kokotina cele.....
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

09.02 2022 21:49


Cely car play jako výmysl stojí za hovno. Nezbytná zbytecnost bez který neumí žít třičtvrtě národa tvl.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.5. 2008
Příspěvků: 500 | Témat: 14

09.02 2022 23:21


Satas (09.02 2022 21:49) orig :
Cely car play jako výmysl stojí za hovno. Nezbytná zbytecnost bez který neumí žít třičtvrtě národa tvl.


Bereš to to ze svého pohledu moc jednoznačně. Pokud používáš auto na cestu do práce a domů tak ano. Pokud trávíš polovinu dne cestou po jednáních, tak to ušetří hromadu času stání někde v kolonách nebo peněz za pokuty (beru čistě z důvodu waze na displayi, zbytek nepoužívám)

Kdyby u Audi fungovali na modelech <2018 oficiální cestou aspoň ty online google maps (ne jen aktivací přes server, kde se řeší průběžně opravy), tak to počítám půlka majitelů ani neřeší.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7147 | Témat: 19

10.02 2022 7:05


Beru to tak jak to reálně nepotřebuji používat… waze si zapnu na telefonu hotovy. Pani měla 3 roky služební ceskej sen 3 2018 a v životě sem tam tuhle debilitu nemel potřebu zapínat. Ale ano je to o prioritách někdo to nepotřebuje někdo by nepřežil.
Spis je úsměvný jak se z tyhle pitomosti stal obchodní trhák… proste to tam musím mít za každou cenu jinak vlastně neexistuju.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

10.02 2022 8:13


Uhm, takuto debatu som teda rozprudit nechcel, sorry..

Chyby som vymenoval, tie ktore realne mam a ucim sa s nimi zit.. Tak mozno to niekomu pomoze pri rozhodovani o instalacii/neinstalacii. Ak sa bavime o bezdrotovom carplay tak zabudnite na telefony Huawei a rovnako zabudnite na telefony ktore maju Android12 (alebo ich coskoro dostanu). V 2/2022 je to "nepouzitelne" alebo minimalne na prasky!

iOS a CarPlay neviem posudit, nie som fanusikom jablcok a ani nikdy nebudem. Mozno sa niekto podeli o rovnako obsirny nazor

Nebudem tu polemizovat ci to je to dobra vec alebo marketingova blbost.. Ono umysel ako taky je urcite dobry, ak by to technicky fungovalo ako je zamyslane tak to ma neodskriepitelne benefity. 10r MMI* system v 4G/C7 "nahradite" niecim modernym, niecim co ma nonstop aktualizacie .. uz len keby to fungovalo ako ma

Honzo, v praci mame posledne superby z 2021 a kolegovci co maju iPhony a travia v nich hodiny casu denne si velmi pochvaluju CarPlay. Cize ak ten system funguje, je to velka pomoc
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

10.02 2022 8:57


tomko222: Ten problem s notifikaciami je znamy, je na to otvorenych niekolko bugov u google a donekonecna sa caka, kym to opravia.

Ja som Android auto dorabal hlavne z dovodu, ze prestali fungovat online mapy a teda clovek nema aktualne mapy a dopravnu situaciu.

S Android 11 mi teraz aj ten cinsky box funguje bez problemov. Nepamatam si, kedy naposledy sa sekol, rozpojil, obcas zavaha, ked sa clovek mota okolo auta a parkrat sa pripoji a odpoji. Potom mi staci vypnut wifi a bluetooth na telefone a zas sa chyti.

Telefonne hovory mam nastavene, ze idu cez povodne BT v aute, kde je lepsie odladene echo a kvalita hovoru celkovo. Ked telefon podporuje multipoint, nie je s tym problem.

Chapem, ze niekoho moze stvat, ze nemoze naraz pocuvat hudbu z SD karty a mat pusteny takto dorobeny AA. Vsetko ma svoju cenu. Ja som sa preucil na pocuvanie streamovanej hudby, tym padom mam neustale prepnute na aux, funguje tak aj hlasove zadavanie Google aj auta (to je vsak v A4 B8 uplne o nicom)

Je este par veci, ktore nefunguju.
- Zobrazovanie prehravanej skladby na budikoch
- Zobrazenie jednoduchej navigacie na budikoch
- Android auto sa da teoreticky ovladat aj tlacitkami na volante, ale spravidla to znamena, ze si nieco zaroven prenastavujete v menu palubaku
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

10.02 2022 9:13


hemic: vcera som to vyriesil, nemam nastastie android, pri apple stacilo v telefone zapnut ze notifikacie whatsappu sa maju zobrazovat na carplay. Dnes otestovane a ide to.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.5. 2008
Příspěvků: 500 | Témat: 14

10.02 2022 21:38


Jinak tady řešení online google map, které přestaly fungovat, pokud by někdo neznal.
Zatím funguje na všech starších MMI3G+ s i bez SIM a Audi Connect.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Jen nikdo neví na jak dlouho.
nahoru

sponzor





10.02 2022 21:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 15.1. 2009
Příspěvků: 609 | Témat: 44

11.02 2022 8:38


statman, plácáš trošku nesmysly. Rychlost nedělá ta vlastní krabička, ale tvůj telefon. AA běží na telefonu, krabička jen zprostředkovává rozhraní. Pokud máš starou pomalou šunku, bude i AA pomalej a obráceně.
K té poznámce, že na A12 to nejde používat je taky hloupost, A12 už pár týdnů mám a žádnýho problému jsem si teda nevšiml. Vše funguje úplně stejně, jako na A11. Waze i Spotify jedou bez problému.
A jestli AA na Huawei nemáš, proč ho tam nedoinstaluješ?

Co se týče hovoru přes krabičku, jednoduše si v menu přepni, aby to používalo BT z auta a ne z krabičky a máš po problému.

Jinak ano, pokud je zvuk přepnutej na Aux, tak nejede zvuk z auta a obráceně - otázkou je, proč pouíváš na hudbu SD kartu? Vždyť právě dodělání AA ti umožňuje pouštět hudbu z telefonu, co je obrovský plus, ne? Nemusíš neustále vytahovat kartu, nosit ji domů a nahrávat na ni hudbu, můžeš valit rovnou.

A satasův koment, že je to k ničemu a je to jen marketing snad ani nemá cenu komentovat. Satas, svítíš si doma petrolejkou?
Přehrávat si hudbu z CD či SD karty a mít u toho puštěnou vestavěnou navigaci mi přijde trošku oldschool. Jako dřív to moc jinak nešlo, ale v dnešní době právě toho AA/CarPlay?
Ještě jsem neviděl origo navigaci, která by se alespoň trošku blížila třeba právě tomu Waze, většinou jsou prakticky nepoužitelný
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 10.7. 2018
Příspěvků: 74 | Témat: 19

11.02 2022 9:22


Ahoj, jenom se zeptám, mám audi A8 s MMI* 3G+ bez dotykového displeje, máte někdo zkušenost jak dobře se ovládá android auto jen přes ty tlačítka ?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

11.02 2022 11:12


flamigen: tak jako na cemkoliv jinem bez dotykoveho displeje.
Jde to pokud chces. Kazdy to pouziva tak ze si na telefonu zapne waze, spotify, a uz to moc nepouziva prez tlacitka.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

11.02 2022 11:15


flamigen: Zadavani adresy bud hlasem, nebo na telefonu. bezne ovladani jako prepinani skladby, zruseni navigace, navigovani do oblibenych cilu nebo do poslednich cilu naklikas i tlacitkem a koleckama raz dva. Mapy.cz se daji prepinat mezi telefonem a AA ok, google mapy musis cely AA odpojit a zas znovu pripojit (bezpecnost...). Waze jsem ted nezkousel.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

11.02 2022 11:23


Da se to pres tlacitka, ale je hrozne znat, ze to bylo vyvijene pro dotykovy displej.

Zatim teda nemam s CarPlay v Audi moc dobrou zkusenost. Metodou pokus omyl jsem se dobral k tomu, ze je potreba odparoavat (nebo aspon vypnout) bluetooth spojeni s autem, jinak dochazi ke kolizim a tahanici o mikrofon.

Telefonovani pres CarPlay v Audi ma zpozdeni cca 2s v kazdem smeru, takze si s volajicima skacu neustale do reci.

Obecne CarPlay v aute je fajn v tom, ze mam tentyz system, ovladani, data a vsechno, nezavisle na tom, do ktereho auta vlezu.

Mam vytky k dotykovemu ovladani, o kterem si stale myslim, ze do auta proste nepatri. Zaprve proto, ze proste musim koukam kam saham a zadruhe proto, ze ty dotykove displeje jsou pak vzdy nechutne usmudlane - to proste nesnasim.

Prehravani hudby pres A2DP prip. CarPlay/AA je proste nouzovka. Ta kvalitativni ztrata je tam hrozne znat a ten zvuk rozbiteho skla me proste irituje. Spotify ma na to nastaveni, lze tam streamovat ve vetsi kvalite, ale pokud mate alespon lehce prumernou audiosoustavu (aspon Bose), tak to zkresleni je slyset. Na duneni pri plavbe po kocicich hlavach to asi staci.

AJAX
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

11.02 2022 11:29


Uz jsem to tu nekde jednou psal, ale napisu teda znova:

CarPlay v Audi mam rad protoze:

1. Zobrazeni satelitnich Google map a ma vzdy aktualni mapy
2. Pristup ke hudbe, playlistupm atd bez nutnosti kopirovani, synchronizace atd
3. Jednotny system a data, cimkoli jedu a kamkoli se pripojim


CarPlay v Audi nemam rad protoze:

1. Zpozdeni zvuku pri telefonovani
2. Standardne nema bezdratove spojeni, lze resit ale neni to bezroblemove
3. Nelze mit navigaci mezi budiky ani na headup displeji
4. Nelze ovladat nic tlacitky na telefonu (krome hlasitosti)

AJAX
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

19.04 2022 11:07


Ahojte,
Len rychly update.
Google v Anroid12 konecne vychytal tie problemy so samovolnym odparovanim.. Skusal som nejake nove verzie AndroidAuto (nestahuju sa automaticky, instaloval som ich ako 3rd party app v developer mode) a konecne je to stabilne

Anrdoid version: 12
Android Security update: April 5, 2022
Android Auto: 7.5.121203-release.daily

Takze po viac ako pol roku, konecne pouzitelne bezdrotove android auto
S.


-=zipp=- (11.02 2022 8:38) orig :
statman, plácáš trošku nesmysly. Rychlost nedělá ta vlastní krabička, ale tvůj telefon. AA běží na telefonu, krabička jen zprostředkovává rozhraní. Pokud máš starou pomalou šunku, bude i AA pomalej a obráceně.
K té poznámce, že na A12 to nejde používat je taky hloupost, A12 už pár týdnů mám a žádnýho problému jsem si teda nevšiml. Vše funguje úplně stejně, jako na A11. Waze i Spotify jedou bez problému.
A jestli AA na Huawei nemáš, proč ho tam nedoinstaluješ?

Co se týče hovoru přes krabičku, jednoduše si v menu přepni, aby to používalo BT z auta a ne z krabičky a máš po problému.

Jinak ano, pokud je zvuk přepnutej na Aux, tak nejede zvuk z auta a obráceně - otázkou je, proč pouíváš na hudbu SD kartu? Vždyť právě dodělání AA ti umožňuje pouštět hudbu z telefonu, co je obrovský plus, ne? Nemusíš neustále vytahovat kartu, nosit ji domů a nahrávat na ni hudbu, můžeš valit rovnou.

A satasův koment, že je to k ničemu a je to jen marketing snad ani nemá cenu komentovat. Satas, svítíš si doma petrolejkou?
Přehrávat si hudbu z CD či SD karty a mít u toho puštěnou vestavěnou navigaci mi přijde trošku oldschool. Jako dřív to moc jinak nešlo, ale v dnešní době právě toho AA/CarPlay?
Ještě jsem neviděl origo navigaci, která by se alespoň trošku blížila třeba právě tomu Waze, většinou jsou prakticky nepoužitelný


Tohoto mudrlanta som uplne prehliadol, neda mi nereagovat

Samozrejme ze rychlost odozvy na MMI* systeme robi predovsetkym ta "krabicka". Ona ma tiez vlastne rozhranie, vlastny firmware ktory je plny bugov a sposobuje lagy.
Nemusis mi vysvetlovat ze AA bezi na telefone, viem ze je to tak. Nieco ho vsak musi prepajat s MMI*. Do verzie Android 8 (ak sa nemylim) to bola solo instalovatelna aplikacia, nasledne sa to uz stalo neodinstalovatelnou sucastou systemu Android.
Keby si cital pozorne, zachytil si ze som pisal o Huawei P30Pro ktory bol vlajkovou lodou. Urcite teda nema ziadne problemy s performance. S cim ma problemy je to ze koli banu z USA (za vlady jedneho slavneho prezidenta) prisiel o dake patenty a od nejakej verzii FW bezdrotove AA proste nie je podporovane. Normalne vojdes do BT nastaveni a nie je tam prakticky nic.. ziadne Android Auto.. ono ked uz vies o tom probleme, da sa najst kopec for kde sa to riesi. Telefon sa da rootnut a vratit nejaka verzia FW ktora este podporovana bola.
O starej pomalej sunke vsak nemoze byt rec, mylis sa.

Taktiez sa (velmi) mylis v Android12. Pixel6 je prvy telefon ktory dostal Android 12, mal som ho objednany v predobjednavke. Trpel porodnymi bugmi ktore niekolko mesiacov google nevedel vyriesit. Su toho plne fora, tisice stazujucich sa uzivatelov priamo na Pixel zariadeniach. Sam som mal otvoreny ticket s level 3 supportom priamo z Google, 10x som im posielal crash dumpy z mojho telefonu.. takze nepis ze hlupost ked o tom nic nevies

Jeden ticket mam este otovreny ohladom eSIM provisioning profilu ktory nebol podporovany u ziadneho slovenskeho operatora.. to ani neviem ako dopadlo, vyriesil som to inak.

Doteraz som nemal potrebu streamovat cokolvek z telefonu, som stara skola a bol som nauceny mat hudbu na USB kluci/ SD karte. No i v tomto pripade su vraj nejake problemy. Hudba cez BT/AA nehra tak kvalitne ako z SD karty. Sam som to netestoval, zachytil som iba nejake dalsie bug reporty pre AA. Nevenoval som tumu extra pozornost, viem ze ten problem existuje.

Telefonovanie: Cital si vobec co som pisal? Evidentne nie.. prepol som si to ako pises, no samovolne sa to zmenilo nazad a samo sa to opatovne aktivovalo. To iste robil bluetooth ako taky, vypol som ho a sam sa zase reaktivoval. Dalsi known bug ktory vsak uz bol odstraneny

Zvysok ani nema vyznam komentovat, niekedy je mlcat zlato
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.6. 2019
Příspěvků: 66 | Témat: 2

04.07 2023 11:03


Kamos prave riesi AA, pripomenul mi toto vlakno tak DAM* nejaky dalsi update (po viac ako roku

Vsetky problemy sa vyriesili ked som presiel na telefon so Snapdragonom. Docital som sa na nejakom zahranicnom fore nech to skusim, mal som pozicany nejaky shitny A52 5G alebo co.. malo to nejaky nizsi Snapdragon.. tyzden vsetko fungovalo bez nejakeho problemu.. Jak vysli S23 od Samsungu tak som presiel na tento model a odvtedy je AA pouzitelne.

Chvilu som mal este problem s telefonovanim (sposobila nejaka aktualizacia Androidu) ale po mesiaci ked vydali dalsiu, tak sa to odstranilo.

Co som nevyriesil je kvalita streamovania cez Bluetooth. Pisal som to tu uz davnejsie, casom ma prestalo bavit aktualizovat hudbu na SD karte, skusal som BT streamovanie no za mna to je nepouzitelne. Telefonovanie v pohode ale toto je akoby to hralo spopod vedra.
Skusal som BT developer options na Androide, nastavovanie codecov a pod, bieda..
S tym istym telefonom s defaultnym nastavenim ked skusam domace kino Samsung Q990B tak spotify premium znie uplne super, v audine sa to vsak neda pocuvat

Vyriesil toto niekto alebo ste akceptovali stav aky je ?
nahoru

sponzor





04.07 2023 11:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5271 | Témat: 68

04.07 2023 11:13


S tou kvalitou zvuku som akceptoval stav, cast sa straca v prenose a zbytok zabije zvukovy vystup AA krabicky, ktory nebyva kvalitny
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

04.07 2023 18:21


staman: krabicka je zvukovo na prd.
Origo riesenie je Spotify premium super.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email