Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 276 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 273
Uživatelů: 3
Celkem: 276

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

06.05 2021 14:05


A aka audi?
sponzor





06.05 2021 14:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2018
Příspěvků: 88 | Témat: 10

06.05 2021 14:18


Allroad c5
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.11. 2020
Příspěvků: 8 | Témat: 0

30.05 2021 19:46


Zdravim ve spolek,

procitam tady tema s milionem stranek a doufam, ze nekdo odpovi. Audi C5 Allroad 2003, probehl repas kompresoru a zadnich mechu, jeden tlumic vytekl do systemu a byla kapalina v hadicce. Vse vycisteno. Ted zapojim Kompresor*, auto lezi na brise uplne dole samozrejme, kdyz bezi na prazdno tzn. neni zapojen do systemu jede normalne potichu, ale jak je pripojeny ke kostce, haze sebou jak prase a rve jak tur. Neco nafoukal, ale bojim se ze ho z--vim, jak poznam, ze je kostka v tahu? Test clenu jsem nedeleal takze nevim kolik Kompresor* tlaci. Kompresor* se vypina kvuli teplotam. Diky za odpovedi a cokoli konstruktivniho.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.2. 2018
Příspěvků: 88 | Témat: 10

30.05 2021 20:11


Tiez bysom to videl na kocku,asi seknuty ventil,mne zas po vymene strasne casto dofukuje,auto moze stat aj dva dni a drzi,tlak neunika,aspon ked na to kukam cez pc,pise mi chybu snimaca vzadu,vymenim,ci toprestane,tiez kedotvorim diagnostiku tak tlak mi ukaze aj len 5bar,cakal som ze novy bude udrziavat aspon 13,trosku to nechapem,test akcnych clenov je ok
AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

04.06 2021 8:07


Je prosím normální, že když dojedu - zaparkuju na louce na nerovném povrchu, dojedu na mod allroad, nechám stát přes noc a ráno si například levé přední kolo po nastartování přifoukne do správné výšky ? Po nastartování nepíše žádnou chybu podvozku, v MMI* je nastavena pozice allroad tak jak jsem přijel a vypnul auto. Možná to řeknu blbě niveluje se auto při vypnutí motoru ????
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

04.06 2021 9:40


C5 nivelovala bezvadne, u C6 jsem si toho teda moc nevšiml. Každopádně pokud nějaký kolo dofukoval, tak většinou začíná ucházet, ale to jde snadno ověřit na parkovišti, pokud ráno na pozici allroad taky srovná výšku, uchází.
AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

04.06 2021 9:51


ja nemam moc kde zaparkovat rovne ty jo ten podvozek je fakt zlo .....
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

04.06 2021 10:00


Ten podvozek je super, jenže do toho nesmí hrabat lidi, co tomu nerozumí a občas je třeba vyměnit měch.
sponzor





04.06 2021 10:00


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

04.06 2021 10:17


no tak ho vymenim mas nejaky zdroj kde koupit kvalitni mech ?
AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

04.06 2021 11:58


Takova uvaha
Kdyz postavim auto na parkovisti a zapnu v MMI* rezim jack - zvedak
tak nebude nivelovat a pokud bude rano nektere kolo niz, je jasne ze utika
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2020
Příspěvků: 3 | Témat: 1

10.06 2021 13:52


Zdravím všechny,pročítám témata a nikde jsem nenašel svůj problém..Asi před 14dny mi začalo auto padat,.Každý den přes noc spadne předek úplně,.Když autem jezdím a nechám ho na poloze 3 tak v pohodě,i třeba několik hodin,než ho večer zaparkuju..Ráno ho musím každý den nechat nafoukat,takže je mi jasný,že pokud to tak budu dělat dál,oddělám ještě Kompresor*..Pokud jedu dál,z ničeho nic začne blikat kontrolka podvozku a po chvíli to spadne..Takže dál už ani nejezdím..Fungovalo to normálně..Koukal jsem na snímače polohy a ty jsou ok..
Neměl někdo podobný problém??Díky za každou radu..
AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

10.06 2021 14:39


Únik na měchu, je to ten samý problém, co tady měla většina lidí.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.11. 2020
Příspěvků: 8 | Témat: 0

13.06 2021 11:04


Ahoj, tak jsem nakonec po vymene kostky zjistil, ze je chyba v tom nejhorsim, coz je Kompresor*. Ma nekdo zkusenost s rozebranim elektromotoru toho kompresoru potreboval bych vytahnout tu civku, ktera je tam nalisovana v lozisku ale na druhe strane je "vahadlo" co drzi pist a prave to vahadlo nemuzu sundat. Ma s tim nekdo zkusenost na jakem principu to tam drzi diky.
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

13.06 2021 12:29


Mr. Death (04.06 2021 10:00) orig:
Ten podvozek je super, jenže do toho nesmí hrabat lidi, co tomu nerozumí a občas je třeba vyměnit měch.

asi tak
frikulini porad vymejslej cim to neni, laborujou a delaj picoviny
misto aby vzali par korun, vymenili mech a neresili dal nic.

ale proste ne holt no.
Mam roky dva allroady, menil jsem na jednom jeden zadni, na druhym jeden zadni ...
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7142 | Témat: 19

13.06 2021 12:53


Přesně tak cely se to točí otom jak stim jenom vyjebat a 2 koruny z ali tvl. Skládání kompresoru z milionu sraček apod. Doma mám 3 auta se vzduchem a vše normálně funguje. Odejde Kompresor*? No tak koupím doprdele novej.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

13.06 2021 13:05


ono to není ani tak o tom s tím vyjebat,
ale někdo kdo je zručnej se prostě tímto rád baví.
prostě ho baví oživit mrtvý věci.
tak jak ted jeden tady s radiem. nemá o tom šajna a chce ho zapojovat.
sponzor





13.06 2021 13:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 9.3. 2013
Příspěvků: 876 | Témat: 6

13.06 2021 13:08


Po precitani prispevku """"tak jsem nakonec po vymene kostky zjistil, ze je chyba v tom nejhorsim, coz je Kompresor*"""

Je snad vsetko jasne...

Zahod to,kup nopvy a mas na roky pokoj.
Stoji to zato jebat sa s tym a potom jazdit z pocitom do kedy to vydrzi a ostat vysiet niekde stovky km od domu leziac na bruchu?

rozsini (13.06 2021 12:05) orig :

ale někdo kdo je zručnej se prostě tímto rád baví.

ANo,ale ako pises ""někdo kdo je zručnej"""
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.11. 2020
Příspěvků: 8 | Témat: 0

13.06 2021 13:24


Nemam problem s tim dojit a koupit novy dil, naprosto chapu rozhorceni nekterych zde pritomnych, nicmene, mel jsem moznost drzet brzdic originalni a novy. Oprava stareho origo brzdice vysla na 3 hodiny prace a 250 Kc, je to kus kvalitniho kovu. Kdyz dojdu pro novy je to kus plechu stoji 2500,- kdyz mate rozebrany auto do sroubku a meli by jste tam menit vse za nove, muzete koupit barak. Samozrejme ze asi nakonec ke koupi noveho kompresoru dojde, jen jsem chtel vedet, zda to nekdo kdo setri 2 Kc na dilu neresil.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

13.06 2021 14:42


tak opravovat brzdič nebo rotor el. mot. je trochu rozdíl.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.11. 2020
Příspěvků: 8 | Témat: 0

13.06 2021 14:51


To byl jen priklad, i kdyz asi spatny, kdyz Ti odejde alternator, co udelas vemes hodis do smeti a pujdes pro novy za 6 nebo ho rozdelas zjistis ze jsou v prdeli uliky za 200 ktery napajis v horsim pripade prevines rotor a jedes dal? Ja potrebuju previnout tu civku, jen kumst tady zasun hni s tim do prava bo je tam levej zavit, je tam tisicihraj je tam buhvi co..
AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

13.06 2021 15:44


Názor který tady píšeš mi přijde celkem zcestny-ano každý máme své názory a každý máme svůj úhel pohledu. Internet - prodejci autodílů kšeftuje s čím se dá. Například ten mech, můžeš mi prosím poslat odkaz kde se jedna o kvalitní měch, je 100% jistota ze není z činy a bude stát klidně i 10 000,- - rad si ho koupím. Pokud sis ovšem mech neměnil sám, mluvíš o hovně. A Jo jestli auto používáš pro rohlíky do samosky tak pak chápu ze nemluvis o praktické zkušenosti.
AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

13.06 2021 15:47


Hovořím tady k příspěvku Kriznika …
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

13.06 2021 23:13


zibasto (13.06 2021 14:51) orig :
To byl jen priklad, i kdyz asi spatny, kdyz Ti odejde alternator, co udelas vemes hodis do smeti a pujdes pro novy za 6 nebo ho rozdelas zjistis ze jsou v prdeli uliky za 200 ktery napajis v horsim pripade prevines rotor a jedes dal? Ja potrebuju previnout tu civku, jen kumst tady zasun hni s tim do prava bo je tam levej zavit, je tam tisicihraj je tam buhvi co..

Kompresor* s tym nemozes porovnavat. On sa doslova “zoderie”. Pokial je zodraty piest a nepomoze opravna sada, mozes ho naozaj vyhodit.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

14.06 2021 8:37


lubomt (Ne, 13.06, 2021 23:13) orig :

Kompresor* s tym nemozes porovnavat. On sa doslova “zoderie”. Pokial je zodraty piest a nepomoze opravna sada, mozes ho naozaj vyhodit.


staci koupit opravnout sadu - pist, krouzek a valec = 1000Kc
sponzor





14.06 2021 8:37


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 15.4. 2019
Příspěvků: 307 | Témat: 5

14.06 2021 21:44


AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

15.06 2021 12:44


Opravit lze vše otázka je spíše dnes o tom jakou cenu má koho čas a jak svůj čas chce trávit.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 5.6. 2010
Příspěvků: 14254 | Témat: 6753

15.06 2021 13:00


hansdob (Út, 15.06, 2021 12:44) orig :
Opravit lze vše otázka je spíše dnes o tom jakou cenu má koho čas a jak svůj čas chce trávit.


jj, o tom to je. cim je clovek starsi tim je linejsi a vazi si vic casu
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

15.06 2021 13:25


SCant (13.06 2021 15:44) orig :
Názor který tady píšeš mi přijde celkem zcestny-ano každý máme své názory a každý máme svůj úhel pohledu. Internet - prodejci autodílů kšeftuje s čím se dá. Například ten mech, můžeš mi prosím poslat odkaz kde se jedna o kvalitní měch, je 100% jistota ze není z činy a bude stát klidně i 10 000,- - rad si ho koupím. Pokud sis ovšem mech neměnil sám, mluvíš o hovně. A Jo jestli auto používáš pro rohlíky do samosky tak pak chápu ze nemluvis o praktické zkušenosti.


nevim proc bych ti mel cokoli servirovat pod rypak, si kup klidne mech za 20tis jestli mas dojem ze ten kdo ho pro tebe zprostredkuje ho kvalitne koupi v aftermarketu za 18900 aby na tobe vydelali litr ... to ... URCITE

Mezitim laboruj proc ti pada, muzes to mozna zkusi i zalepit izolackou, to prej taky kluci z garazi delaj.

si veci na aute menit sam nemusim, protoze
a] muj cas je asi drazsi nez se drbat s krouzkem za stovku kde nemusim
b] nemam potrebu si kupovat vybaveni ktery potrebuju jednou
c] ani nemam potrebu se pak po 4h prsit jak jsem si opravil audy vole doma na dvore
d] mam servis 5min od baraku kde opravej a udelaj vsechno ... a dej to uz roky

auto pouzivam i na rohliky do samosky, pokud chodis pro rohliky pesky, je to nejspise tvuj ostravskej boj.
AK batole
AK batole


Registrace: 3.2. 2021
Příspěvků: 270 | Témat: 31

15.06 2021 20:34


Vůbec nechápu tvé příběhy a, b, c, d …. Velmi jsi nás tady na Ostravsku ale pobavil to se musi nechat
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.11. 2020
Příspěvků: 8 | Témat: 0

24.06 2021 11:08


Zdravim, koupil jsem ten novej Kompresor*, pripojil jsem Kompresor*, vymenil filtr, rele, i to mosazny (nebo jaky) sroubeni na vsech hadickach, skocil jsem do VAGu na kalibraci podvozku a Kompresor* se mi nerozjel. Na svorce proudu kompresoru mam stale 0,1V i pri kalibraci, delam neco blbe nebo je pruser v elektrice, řj jednotce podvozku? Pojistky jsem prosel vsechny bez problemu. Dekuju za jakoukoli reakci.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email