Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 137 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Honzadragon
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 371
Online návštěvníků
Návštěvníků: 129
Uživatelů: 8
Celkem: 137

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

01.07 2020 19:18


Zdravím Vás všechny, kdo jste se rozhodli navštívit tohle vlákno,

chtěl bych Vás poprosit o TIP na člověka, který je schopný mi nastavit fungování TURBA tak, jak to bylo před repasováním. Je mi vcelku jedno odkud ten člověk bude, jsem ochotnej pro něj i zajet.

Svou Audi jsem si vydržoval a před prodejem (abych neprodal někomu rakev) jsem se rozhodl ji dát do pucu (má 340 000 km).
- repas turba (1. demontáž a pak montáž zpět)
- Turbo* zabírá cca v 2500 i více otáčkách (takže k ničemu)
- reklamace repasu (2. demontáž a montáž)
- vyčištění EGR* ventilu
- koupě repasovaného DPFka
- vypálení karbonu - komplet sání
- vyčištěná klapka
- diagnostika a kontrola systému
- STEJNĚ TO NEJEDE
... nevím co s tím dál, věřím, že problém se dá vyřešit jednodušeji než doposud. Známý automechanik nad tím strávil už docela dost času a je mi to blbé i vůči němu. Vím o něm, že je férový, a nedělal by na tom zbytečně jen kvůli další práci, bohužel na tuhle problematiku je krátký.
Podle mě je problém pouze v nastavení jakési spodní hladiny na TURBU, jako laik bych hádal práce na 10 minut, ale nikdo v okolí to nedělá a už ani mě samotného to nebaví moc řešit. Proto jsem se obrátil sem, zdali máte TIP, víte o někom kdo je fakt dobrej. Mám i jakejsi graf co mi vytiskli po repasování TURBA - můžu zaslat.

Předem díky za případná doporučení!
nahoru

sponzor





01.07 2020 19:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 19.4. 2014
Příspěvků: 5146 | Témat: 33

01.07 2020 19:50


turbosport ? ten je jeden z těch top lidi
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 5.2. 2017
Příspěvků: 220 | Témat: 8

01.07 2020 20:57


Od koho je repas?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.8. 2019
Příspěvků: 69 | Témat: 13

01.07 2020 20:59


No já nevím, podle toho co píšeš mi přijde, že bude problém s podtlakem. Proč jsi dával Turbo* na repas a jak se chovalo před tím? V dílně ho po repasu určitě seřídili jak má být a jestli máš slabý podtlak, tak to za něj málo tahá.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

01.07 2020 21:08


V turbu na tom byly špatně už lopatky a tak jsem to nechal pro jistotu udělat. Víceméně když přišly zpět a nový díl byl vevnitř tak technik co mi montoval Turbo* tak mi pak i ty staré ukazoval. Takže to nebylo nic že by mi někdo řekl nech si to udělat jen tak pro nic za nic.

Turbo* před repasem zabíralo krásně od spodu, cca od 1200 už jsi cítil že to hrne a dost. Po repasu to sotva jede a pak to kopne v cca 2500 až 3000. Nebezpečnej nesmysl se kterým se nedá jezdit.

V podstatě mě zajímá jak zjistit jednoduše co to je, bez toho aniž by Turbo* muselo ven. Popravdě to auto už i díky koroně stojí třetí měsíc a je nepoužitelné a strašně mě nebaví dělat pořád hokusy pokusy... omlouvám se za tuhle řec, věřím že spousta lidi tu má zkušenosti s problémy.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

01.07 2020 21:10


Libor: firma z Velké Bíteše - Turbocar s.r.o.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5251 | Témat: 68

02.07 2020 9:50


Pelines: Jestli jsi nekde z Brna a okoli, zkus to hodit do RF Auto. Dela tam Huml, ktery je velice dobre znamy z dieselpower fora. Kontakty treba tady
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

02.07 2020 9:55


Díky moc! Mám to do Brna hodinu, což je supr.
nahoru

sponzor





02.07 2020 9:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.8. 2019
Příspěvků: 69 | Témat: 13

02.07 2020 9:55


Nechci se hádat, ale aby zabíralo Turbo* už od 1200 jsem ještě neslyšel, tam bude chyba někde jinde. Jestli dává Turbo* to co má, by měl poznat mechoš VAGem.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

02.07 2020 10:05


Samozřejmě to nebyl brutální výkon od 1200, pomalu to začalo narůstat a zvyšovalo se to postupně, myslím že ten významnější záběr byl už pak okolo 1800 a výš, ale nebylo to tak, že to do 2000 nic nedělalo a pak najednou tě to zarve do sedačky... teď by jsi s tím radši ani nepředjel. Ale jak říkám, nejde mi do hlavy, že před repasem auto jelo bez problému. Potom co se Turbo* repasovalo, jsou s tím problémy.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5251 | Témat: 68

02.07 2020 14:49


Jako vypada to spis na nejaky problem s netesnosti, vahou vzduchu nekde, privodem paliva, ovladanim turba... mozna vic veci najednou. Kazdopadne v tom RFauto by to meli zvladnout, jen jim rekni, co se vsechno delalo na aute.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.8. 2019
Příspěvků: 69 | Témat: 13

02.07 2020 15:44


Já, než bych s tím někam jel, bych se podíval na všechny podtlakové hadičky, jestli jsou ok a jestli nejsou přehozené, jestli jsou pořádně zapojené všechny dráty, těsní všechny vzduchové hadice (Turbo*, intercooler atd) a jestli při nastartování auta zaleze táhlo ovládání turba.Každopádně doufám, že dáš vědět čím to bylo, ať se poučím.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

02.07 2020 15:47


Určitě s autem nepojedu ale nechám ho odtáhnout do toho RF auto. Jsem domluvený na začátek srpna že by se na to mrkli. Výsledek napíšu sem .
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.1. 2015
Příspěvků: 504 | Témat: 28

02.07 2020 23:14


Jen tip, ale přidám. Řešili jsme strašně dlouho s kolegou 125kW a Turbo* na Passatu B8. Bude to to samý a bylo to za mě peklo. Už jen kvůli tomu, že těch turb i dílů na ně je tak málo, už ten motor nikdy nechci vidět, ale ti, co to opravovat umí, s tím určo problém nemají. Je tam podtlakové táhlo, baňka. Musí se fakt dobře nastavit (nejen mechanicky, ale i pomocí PC), aby to jelo. A hlavně, musí tam být opravdu jen jediná přesná náhrada, ne z jiného typu baňky pro jiné Turbo*. Auto nám pořád chvíli jelo, ale cca po 5ti minutách padalo do nouzáku. Až nakonec jsme použili starou baňku a táhlo a pořádně to nastavili dle původních hodnot, pak to už jelo ok. Ale mrdárna...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

05.07 2020 8:24


Díky za zkušenost, pokusím se přetlumočit pánům v RF auto
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

09.07 2020 10:26


Issue: Ještě laická otázka - v turbu měnili akorát lopatky, hádám že to je nějaké otáčecí ložisko na kterém jsou prostě lopatky - takže ta baňka by tam měla být původní, je tak?
nahoru

sponzor





09.07 2020 10:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

09.07 2020 10:35


Issue: A ještě jeden dotaz...

Jaký byl postup toho nastavení, jen stručně... Turbo* ven a nastavit nebo Turbo* bylo namontované a napíchli jste teda PC a hráli si s tím plus s tím podtlakovým táhlem?
Jen ať jsem schopnej co nejvíc přetlumočit osobě která by se tomu věnovala... díky!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7136 | Témat: 19

09.07 2020 12:46


Pelines (05.07 2020 8:24) <a href="/forum/prispevek/1443612-audi-a4-b7-2-0-TDI*-125-kw-quattro*-tip-na-schopneho-cloveka-pres-turba#1443612">orig</a> :
Díky za zkušenost, pokusím se přetlumočit pánům v RF auto
No to budou štestim bez sebe....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

09.07 2020 12:59


Jak jsem psal, uvítám tu jakoukoliv radu. Nejen na koho se obrátit, ale taky třeba s čím, když nejsem automechanik.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 17.8. 2019
Příspěvků: 69 | Témat: 13

09.07 2020 13:47


Ahoj, ještě mě něco napadlo. Dělal jsem podobnou akci, repas turba a čištění EGR* a nepředpokládal jsem, že by to mělo 100% fungovat hned po smontování. Po smontování jsem to napíchnul na VAG a udělal základní nastavení. Pak jsem to jel projet a vše OK. Dělal ti po smontování někdo základní nastavení?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

10.07 2020 14:13


Předpokládám že ne. Ale jsem domluvený teď s jedněma známejma, že jim to mám dovézt a že se toho chopí. Defakto jsou schopni zkusit pohrát si s regulací podtlakového táhla plus elektronický nastavení přes PC. No ale jak to dopadne neví ani oni, nic neslibujou, takže za mě dobrý
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.2. 2020
Příspěvků: 102 | Témat: 4

10.07 2020 20:24


To nastavení podtlakove banky je v měřených hodnotách kanál 120 hodnota při zatahlim tahlu je 0,760v při vytaženém 3,4v dle VIS dělal sem to tak na CR první generaci CBBB tady to asi bude to samé každopádně repasované Turbo* by to mělo mít nastavené správně většinou ti to posílají výměnou zpět na novém turbu pokud tam budou jiné hodnoty buď to nastav na správné nebo to prostě reklamuj ať ti daj jiné
Od koho si bral Turbo* Česká repas turba?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

10.07 2020 20:32


Turbo* jsem posílal do firmy z Velké Bíteše. Turbocar s.r.o. Odkud oni to berou fakt nevím. Každopádně dík za ty čísla, třeba se to bude hodit.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.2. 2020
Příspěvků: 102 | Témat: 4

10.07 2020 20:41


A každopádně na té regulaci si není s čím hrát ty hodnoty to mít musí nevím jestli jsou pro tvoje Turbo* stejne nevím co máš za typ turba ani kód motoru každopádně na autě se to nastavuje fakt jako na picu ještě když na té závitové tyčí je silikon na zajištění matky další věc je zbytečné dlouhá ta zavitovka víckrát bych to už neměnil ani nenastavoval zkouknul bych ty hodnoty přes Vag pokud jsou jiné vyndat Turbo* poslat zpět může být problém i jinde
nahoru

sponzor





10.07 2020 20:41


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

10.07 2020 20:55


Turbo* je KKK, typ motoru BRD. Každopádně Koukal jsem na ten graf co mi přišel s tím repasem a nemá to tu hodnotu co jsi poslal ty, při 120 to má cca 0,68. Ale může to být opravdu tím, že je to jiné Turbo*.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.11. 2021
Příspěvků: 2 | Témat: 0

18.11 2021 23:23


Zdravím, podařilo se problém vyřešit? Děkuji za odpověď.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 21.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 7

22.11 2021 11:05


Dopadlo to tak že jsem koupil Turbo* z jiného auta (stejný typ motoru) a všechno šlapalo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.11. 2021
Příspěvků: 2 | Témat: 0

22.11 2021 19:59


Řeším teď něco podobného. Děkuji za odpověď.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email