Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 314 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 308
Uživatelů: 6
Celkem: 314

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

22.03 2012 20:24


toho sem si nevsim ze by byly čudle vykloneny z osy..mrknu o vikendu..ted jezdim s firemnim autem.. jinak na mym radiu ty otocny cudle pekne klapou a ostatni nejsou nijak vymačkany a vydavaj trochu hlasitejsi zvuk nez u moji symphonyII takze mi to pride celkem ne moc pouzivany radio..jen je na displeyi rejplý
nahoru

sponzor





22.03 2012 20:24


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

22.03 2012 20:33


moje je jak funglovka, ani skrabanecek.. kdyz sem to vybaloval tak em myslel ze se jeden cudl pri preprave nejak ohnul.. pak koukam ze sou oba stejne vytoceny.) asi to tak ma bejt, kdyz s nima tocim tak jedou elipsu .) nevim z jakyho duvodu, a divny ze sis toho nevism .)
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

26.03 2012 17:01


tak já čudle nijak vytočeny do stran nemam..žádnou elipsu mě to nedělá..

eště jedna otázka..měl jsi ke starýmu radiu přivedený 2 anteny nebo jen jednu?? ja 2..jednu co končila tim velkym konektorem(tu sem zapojil pres tu redukci) a druhou pres fakru a tu sem nechal nezapojenou pže sem nekde cet ze se nema zapojovat.. obcas v krytejch parkovistich to predtim melo lepsi signal se mi zda..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

26.03 2012 18:35


to je divny.. udelam jeste nejaky foto at je to videt jak sou nakrivo .)
jo dve, ta druha je nejaka pomocna ne? diverse nebo neco takovyho.. jakoby zesiluje signal si myslim.. ja ji normalne precvaknul z ty fakry do ty redukce na antenu.. vycvaknes ten ruzovej tuplik na boku, vycvaknes ven a cvaknes ji do toho volnyho konektoru na redukci..

ale me uz to nejak blblo driv, mel sem ji odpojenou i u concert 2.. ale kdyz to fungovalo tak hralo radio jak fik.. pak jen s tou jednou hlavni antenou bez ty fakry to melo slabej signal
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

28.03 2012 15:55


vidis jak sou vykloneny ty cudle?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

28.03 2012 19:04


tak to asi nakej trouble pri prevozu.. u me to vypada takle..



nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

28.03 2012 19:34


tak to neviim .) je to divny.. oba sou uplne stejne vykloneni, nijak se nevyklaj nic.. krasne klapou a klikaj jako novy..

neni to nejaka jina verze concertu? .)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.3. 2012
Příspěvků: 96 | Témat: 1

05.04 2012 15:55


Vypadá to fakt divně.
Vyndej rádio, sundej čelní panel a koukni na osičky pod čudlama a na uchycení čudlíků třeba nejsou utažený a plavou tam (vše dokumentuj )

(jestli jsou nakřivo tak je zkus narovnat, ale bacha na zlomení!!!)

Anténní redukce
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Já mám taky zapojený dvě antény v symphony II.

Když se mi jedna odpálila tak to mělo žalostný signál. Nechal jsem ji vyměnit a Ok.
Když jsem mel demontované radio tak jsem to zkoušel a na dobrém signálu je to i bez té Fakry ok, ale s horším signálem ... šum a výpadky.

Já bych ji zapojil a otestoval co je lepší. Vždyť je to přepojené RAZ DVA.
nahoru

sponzor





05.04 2012 15:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

06.04 2012 7:08


tak sem zkousel zapojit i tu druhou antenu a bez vysledku..po zapojeni te druhe fakry jen radio šumělo a nešlo nic naladit.. takze u toho novyho concertu to nepude..
pze i v Elze pisou ze u symphonyII:
1.kabel - pripojka(černá) HF od leveho anteniho modulu
2.kabel - pripojka(žlutá) ZF od leveho anteniho modulu

a u radií generace II+ (chorus, concert, symphony)-moje novy co sem vymenil za symphonyII
1.kabel - pripojka(bíla) HF1 od leveho anteniho modulu
2.kabel - pripojka(bíla) HF2 od anteniho zesilovače

takze je to blbost zapojovat pze tam nemam ten zesilovac ale nakej ZF modul..
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

06.04 2012 23:26


nevim co s tema cudlama .) uz se mi to moc nechce pitvat, nevim jak a jestli vubec ten panel de sundat..

vsechno funguje paradne, nevim jestli to tak ma bejt vykloneny nebo ne ale vypada to celkem efektne kdyz sou nakloneny treba nahoru .)) juknu na to nekdy az se mi bude chtit zas do neceho stourat .)

nema tady jeste nekdo novejsi model concert 3? jestli to tak fakt nema bejt? nevim jak by to nekdo dokazal ohnout, oba cudle uplne stejne, neni tam ani skrabanecek nikde, nic neskripe, nedrhne.. zahada .)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.3. 2012
Příspěvků: 96 | Témat: 1

10.04 2012 1:19


Tak jsem si jeden (Concert) vydražil pro A4ku co mam a dám ti vědět co s čudlama. Do týdne bych ji měl mít snad doma. Pokud ti to nevadí tak to nech být.
Dej sem prosím postup na AUX, jak jsi to napojil.
Díky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

10.04 2012 18:03


koupis si: v kazdym audio, elektru by to mely mit.. 3 ty kovove piny do fakra konektoru, radsi vic kdybys to pokazil .) a audio kablik - z jedny strany budou koukat jen 3dratky, na ty nacvakas ty piny a na druhym konci 3,5 jack nebo 2,5, nebo jen jako zdrirka pro jack jako prodluzka, podle toho co bys tam chtel pripojovat, nebo to poresis pak dalsima jinyma redukcema

podle toho co budes mit za redukci, vetsina jich je krasne rozebiratelna jako na obrazku, nacvakas piny na kabliky - cervenej pravej, bilej levej a cernej kostra, zastrkas do fakra konektoru podle schema radia a hotovo
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.12. 2010
Příspěvků: 10 | Témat: 1

28.08 2013 13:40


ahoj, potreboval by som poradit. v mojej audine A4 b7 som mal len pripravu na radio, iba ISO konectory na napajanie a repro, ziaden CAN. Kupil som BNS 5.0 a ked som to zapojil podla schemy tak ani tuk. musi tam byt CAN zapojeni? nemate schemu zapojenia nech to skontrolujem ci je to spravne?
diky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvků: 11 | Témat: 3

04.12 2013 18:26


chtěl jsem se zeptat chlapy koupil jsem radio concert II+ (z B7) do mojí B6... a po zapojení mi hraje jen přední repro... zadek v zadních dveřích nefachá ani subwofer v kufru nejede... tak jestli vám jde zadek ? zřejmě mam špatnou redukci na to rádio tak jestli, když koupim tu 40 pin bude hrát zadek i se subwoferem? Nebo se musí pinovat?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvků: 11 | Témat: 3

10.12 2013 21:10


Tak jsem udělal, jak je zde napsáno a rádio funguje, i zadní subwoofer i zadní repro, zkrátka vše funguje, jak má dokonce to komunikuje i s maxidotem podsvícení rádia funguje. Akorát sem musel přepinovot ten DISENS na + jak jste tu uváděli, tak vám moc děkuju uživatelům lachtan86 a tomeposer
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvků: 569 | Témat: 24

11.12 2013 17:00


nahoru

sponzor





11.12 2013 17:00


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvků: 11 | Témat: 3

02.06 2014 16:47


Prosím můžete mi poradit sháním ten aux kabel s Jackem 3,5 stereo a aby to mělo ty 3 dráty levá, pravá, zem abych to mohl nacvakat do fakra konektoru a nemůžu ho sehnat viz obrázek tomeposer
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.1. 2015
Příspěvků: 9 | Témat: 4

21.01 2015 9:31


Ahoj, nechci vypadat jak totální neznalec, ale můžete mi teda přesne říct, co všechno potřebuji k přechodu ze Symphony 2 na Concert 3? Mam Bosse a Audi A4 B6.
Díky moc
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

21.01 2015 19:02


Znovu ve zkratce potrebujes:
1. klice (nastroj) na demontaz radia
2. redukce viz tento prispevek z tme.cz
3. prepinovat redukci, neni uplne spravne
4. diagnostikou nastavit jednotku radia na system bose
5. Naladit a hrat svou oblibenou hudbu
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.1. 2015
Příspěvků: 9 | Témat: 4

21.01 2015 19:58


Díky...o víkendu jdu na to
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 6.2. 2011
Příspěvků: 78 | Témat: 6

01.02 2015 10:37


lachtan86 (06.04 2012 7:08) orig :
tak sem zkousel zapojit i tu druhou antenu a bez vysledku..po zapojeni te druhe fakry jen radio šumělo a nešlo nic naladit.. takze u toho novyho concertu to nepude..
pze i v Elze pisou ze u symphonyII:
1.kabel - pripojka(černá) HF od leveho anteniho modulu
2.kabel - pripojka(žlutá) ZF od leveho anteniho modulu

a u radií generace II+ (chorus, concert, symphony)-moje novy co sem vymenil za symphonyII
1.kabel - pripojka(bíla) HF1 od leveho anteniho modulu
2.kabel - pripojka(bíla) HF2 od anteniho zesilovače

takze je to blbost zapojovat pze tam nemam ten zesilovac ale nakej ZF modul..


Jak mate ostatni pripojenou tu druhou antenu? Po delsi dobe sem auto projizdel vcds tak mi to tam furt sviti ta druha odpojena antena. Prej pri prechodu z concert2, symphony2 na concert2+ je nutny vymnenit zesilovac a modul anteny v zadnich dverich viz zde ! Dybych presel na RNS*-e tak to neni treba pze je prej stejnej antenni zesilovac a modul jako u concert2, symphony2..zajimalo by me jaky cisla jednotek sou pro jaky radia..z etky sem nebyl moc moudrej..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

20.04 2020 1:18


lachtan86 (01.02 2015 10:37) orig :


Jak mate ostatni pripojenou tu druhou antenu? Po delsi dobe sem auto projizdel vcds tak mi to tam furt sviti ta druha odpojena antena. Prej pri prechodu z concert2, symphony2 na concert2+ je nutny vymnenit zesilovac a modul anteny v zadnich dverich viz zde ! Dybych presel na RNS*-e tak to neni treba pze je prej stejnej antenni zesilovac a modul jako u concert2, symphony2..zajimalo by me jaky cisla jednotek sou pro jaky radia..z etky sem nebyl moc moudrej..


bre rano spekulanti dnes som tu dal dva prispevky, lebo neviem rozbehat changer CD v kastli ako sledujem mate to iste ako ja ale ja mam ramik iny a radio ide concert 2+ 411 blaupunkt skuste mi poradit ako na aux ten mam tiez mal som uz koncovku DiSens prepojenu zo save +12V ide ale mate skusenost z aux modulom kam a kde co zapojit a zaroven kam zap. dat CD changer origo kable malo by to snad ist! tu mam prispevok....
a co sa tika radia,tak tusim mi to ide lebo chytalo slabé stanice co nesli asi to ma zosik v sebe, lebo som pripojil oba na dvoj koncovku origo redukciu a iba preletoval pravu antenu na lomene fakro a ide to aj z neorigo antenou co ma na vrchu este jeden dekel a ta neorigo zo zosikom ktoru som nezapojil do +12V
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Naposledy upravil Sam57 dne 20.04 2020 2:10, celkově upraveno 6 krát. (30% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

20.04 2020 1:35


tak ze nasiel klucove vysvetlivky popisu skratiek pinou pre rozne specifikacie pre RNS*-E co je Navi Plus III a skorsie Concert2+ alebo Chorus2+ vsetky 3 typy su pre 2 din ramik .
Prechodne A4 b7 slabsie vybavy bez navi maju prave Concert2+ niektory to oznacuju zle,
a pletu dotoho nazov 2 din Symphony III alebo Chorus III, ale pisane Concert II+ a totozne aj 411 Seat Exeo pisane Concert2+, rok produkie v A3 8p ale iny ramik dizajnu a rovnake pre otvor RNS*-E, pre slabsie vybavy schema druhy odkaz tu pod a nad je v nahlade v A4 b6 pre prihlasenych vidiet a facha pekne.
v A4 b7 2005-2008.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

male rozdiely tam su v diagrame farebnom in schema obrazka ale popis je viac smerodatny.
radio typ audi wiki :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Podobne tema pre RNS*-D Navi Plus a Navi Plus II TV recever A4 b5/b6 1999-2004 fantomove zapojenie je bez Bose co sa nikde neukazuje v klube cast z 20pin koncovky bud ciernej alebo farebnej ale prave v ISO modra cast pravy kraj odielu je rozdielne zapojenie ake som riesil aj ja co bolo povodné z navi plus II a TV.
zapojenie v galerii co zmazal pre prihlasenych ukazuje odfotene koncovky zosik sub ale nie bose, ale ma od zosiku zadne repro prepojene, uz sa na to zabudlo!
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Téma
Autor
Audi Fórum
Odpovědi
Zasláno
Žádné nové příspěvky
1
28.Prosinec 2021 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky
7
26.Únor 2020 Zobrazit poslední příspěvek
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email