Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 316 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 312
Uživatelů: 4
Celkem: 316

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

21.03 2020 21:49


Ahoj klubáci,

pořídil jsem nový vůz a mám pár otázek pro někoho zkušenějšího...

1) Je možné, nějakým způsobem přepnout hlasové ovládání tlačítkem z volantu na jiný jazyk než je výchozí němčina? Nebo mi ho tam musí někdo nahrát ? RNS*-E + palubní PC jsem již přepnul do Aj, češtinu nijak zvlášť nepotřebuji.
Spokojil bych se aby ta paní šprechtila anglicky místo DE. Po zmáčknutí tlačítka začne jmenovat možnosti atd.. takže ovládání hlasem mám... [img]
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
[/img]
Na foto tlačítko vpravo vedle hlasitosti....

2) nové mapy s centrální evropou jsou tyto ? 8P0060884DJ
Ve vozidle bylo v mechanice vypálené DVD s mapami , nicméně pro západní evropu...
pokud vypalované mapy fungují ocenil bych odkaz pokud ne, nevadí těch pár Kč oželím...

3) Když jsem nastavoval RNS*-E hned první den při převzetí auta tak po stisku tl. TEL vyskočil zelený ciferník, ale menu jsem měl ještě v DE. Druhý den když jsem přepl do AJ už jen hláška telefon not installed... Pod kobercem u spolujezdce by měla být telefonní jednotka, pokud není tak stačí doplnit, nakódovat a telefon půjde?

Video výstup stačí zapojit do obdélníkového konektoru zezadu na RNS*-E nebo musím koupit RGB převodník či celé multimediální centrum? V dnešní době aliexpressu je více možností...

Předem se omlouvám, vím že tu takové dotazy byly..
Nicméně jsem toho názoru že v roce 2020 jsou jednodušší způsoby jak něco takového zprovoznit než tomu bylo v roce 2010-2016 jak jsem četl podobné topicy.

Vozidlo mám vyplněné v garáži (S3 8P MTM), a bydlím kousek od Prahy.
Nemám problém s tím k někomu v okolí zajet...
Předem díky všem za rady

Edit: našel jsem odkaz na mapy
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
... stačí vypálit malou rychlostí vypalování ?
nahoru

sponzor





21.03 2020 21:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

21.03 2020 23:26


ad1. přes VCDS

ad2. k mapám potřebuješ vypalovačku co to podporuje, bez toho nevypálíš. Nejde to s každou.. můžu ti nabídnout https://audiklub.cz/forum/tema/382805-audi-navigation-plus-RNS*-e-mapy-2020

ad3. k telefonu potřebuješ natahat mikrofon do stropniho svetla, jednotku, prislusnou kabelaz, nakodovat

ad. video - ne, video bez prevodniku nerozjedes. Musis si koupit AV prevodnik, ktery se zapoji dozadu a diky tomu RNS*-E zobrazi obraz. Muzes koupit pro jeden vstup nebo dva. Jeden pro kameru a dva pokud chces kameru + TV/DVD/atd.. vzdy je potreba opet kodovat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

21.03 2020 23:53


1) povolit AJ ve VCDS a pojede to? To je vše ?

2) stačí umět pracovat s image soubory a umět vypalovat...
nízkou rychlostí zápisu a kvalitní vypalovačkou...
jako chápu že chceš vydělat, ale zas takový amatér nejsem...
pokud by vážně moje vypálené mapy nebyly funkční tak si je koupím

3) mikrofon tahat nemusím , pokud ho mám ve stropním světle ne?
Jde mi spíše o to jestli tam ta jednotka náhodou není když mi zobrazilo RNS* ciferník.
S jednotkou a kabeláží jinak počítám, kouknu pro jistotu pod koberec jestli tam není.

Takže stačí základní av rgb conventer s tím placatým konektorem s pojistkou?
Spokojím se s jedním výstupem, pokud by měl někdo obrázek byl bych rád.
Kufatec je předražený a z číny toho je tuna... každopádně děkuji za potvrzení mojí myšlenky

S kódováním se počítá díky za rady
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

22.03 2020 0:12


1) Ano.

2) Nemusim vydelat a verim ze amater nejsi, ale pokud nemas vypalovacku, ktera je overena X uzivateli, tak si muzes hrat s obrazy disku jak chces, ale nic s tim neudelas, zrovna tak jako ze to nerozjedes s jinym nez Verbatim DVD, ale zkousej, takovych uz tu bylo . Rychlosti to muzes palit treba 0,5x to je ti k nicemu, stejne to bez patricny vypalovacky nepujde.

3) A ty ho tam mas? Zadna priprava v autech neni, tohle neni skodovka aby bylo pripraveno vse. Pokud v aute nevidis BT, tak tam jednotka neni. Cifernik se zobrazuje, je to zas jen o kodovani. Kdyz se pripojis diagnostikou tak uvidis jestli je jednotka nebo neni.

HOD* sem odkaz z Ciny co myslis? Nikdo tam nenasel funkcni prevodnik na RNS*-E.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 31.5. 2010
Příspěvků: 1359 | Témat: 69

22.03 2020 0:22


No jen podotknul ze toho o moc víc než v roce 2010-2016 není protože to zestárlo a nevyplatí se to někomu moc řešit. A ano v Číně toho tuna je ale ta opravdová funkčnost toho co potom chceš je taková polovicatá. Koupil jsem už 4 převodníky a zadnej nebyl to co chci bohužel RNS*-e není úplně taková nenáročná jako bylo DX. Uvidíš sám. Pokud najdeš něco levného plně funkčního budu rad když by jsi pak podělil. Jelikož to co funkční je je dražší ne Henych ty peníze neměl kupuju většinou i origo dily ale za toto tolik nedám. Jinak mapy za 500 vydělat no nevím čím se život ty a kolik mas času ale když já vezmu v potaz ze koupím 5 nosič a pak budu několik hodin bazirovat a zkoušet jak vypálit ( kdysi jsem se to učil kvůli DX) mám na háku to tu 500 vydělám i několikrát.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 0:29


1) super, díky moc

2) V minulosti jsem vypaloval mapy pro Ford navigaci, samozřejmě na Verbatim DVD.
Západní Evropa co tam byla je shodou okolností taky na Verbatimu
Pokud by to nefungovalo tak si je samozřejmě koupím. Zas taková investice to není...
Tak či tak děkuji za info. Mám Lite On tak uvidíme...

3) mikrofon ve stropním světle tam je, rozdělával jsem ho ... pokud to není ten pro hlasové ovládání... Škodovku jsem nikdy nevlastnil tak nemohu soudit

Po dovozu a zapnutí navi se zobrazil ciferník, proto se ptám... po opětovném zapnutí zmizel tak padlo prvotní podezření že tam jednotka je jen není správně nakódovaná

V pondělí se na to vrhnu a kouknj do VCDS , vozidlo mám teprve týden tak se s ním postupně seznamuji.

Odkaz :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
sice je pro vw RNS* a novější verzi , ale nepodařilo se mi teď najít ten konkrétní pro RNS*-E... pokud je to blbost poprosím o odkaz na funkční RNS* převodník který nebude stát jako originální audi jednotka
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
to je ono?

Ještě jednou díky za rady a přeji hezký večer


našel jsem seznam funkčních vypalovaček :

These are compatible burner
Pioneer is the MMI* and RNS*-E Favorite
110 Firmware 1.39
111D Firmware 1.29 seems crucial
112D firmware 1.09
112BK Firmware 112L
115 and 115D
116D
DVR-A09XLB Firmware1.59
212D Firmware 1.21

Lite On
DH20A3S
SHOW-1633S Firmware BS0Y
DH20A3H with Speedpatched Firmware!
LH-20A1S

LG
4167B
LG GSA-H62N/H66N

Sony
DW-D26A Use Lite On BitSetting Util
DW-D56A Use Lite On BitSetting Util
DW-Q30A Use Lite On BitSetting Util Firmware YYS7
DRU-700A

NEC
3540A Firmware 1.04
ND-6850A

A Open
DUW 1616L-31

Plextor
716A

Asus
2014L1T
2014S1T
20B1ST

moje se na seznamu nachází, zkusím pravdivost informace, pokud nepoběží tak je nejlepší volbou asi Pioneer a vykašlu se na to.... raději koupím hotové nav. DVD než dále investovat do vypalovačky + DVD
Naposledy upravil sk1ngs dne 22.03 2020 8:21, celkově upraveno 2 krát. (31% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 0:39


hansdob (22.03 2020 0:22) orig :
No jen podotknul ze toho o moc víc než v roce 2010-2016 není protože to zestárlo a nevyplatí se to někomu moc řešit. A ano v Číně toho tuna je ale ta opravdová funkčnost toho co potom chceš je taková polovicatá. Koupil jsem už 4 převodníky a zadnej nebyl to co chci bohužel RNS*-e není úplně taková nenáročná jako bylo DX. Uvidíš sám. Pokud najdeš něco levného plně funkčního budu rad když by jsi pak podělil. Jelikož to co funkční je je dražší ne Henych ty peníze neměl kupuju většinou i origo dily ale za toto tolik nedám. Jinak mapy za 500 vydělat no nevím čím se život ty a kolik mas času ale když já vezmu v potaz ze koupím 5 nosič a pak budu několik hodin bazirovat a zkoušet jak vypálit ( kdysi jsem se to učil kvůli DX) mám na háku to tu 500 vydělám i několikrát.


To je škoda, doufal jsem že je více možností.

Pokud jsi vyzkoušel čínské verze tak asi nemá cenu se do toho pouštět a plýtvat penězi, raději půjdu do něčeho ověřeného.

Času díky současnému stavu je habaděj. Jde mi jen o jedno DVD , pokud se nezdaří tak si ho rád zakoupím a podpořím práci někoho jiného.

Díky za rady chlapi...
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 9:03


Jestli chceš mám tu mapy 3dvd 2018 za 300kč a 3 DVD 2019 za 500kč.
Načti si ve vcds jednotku 77 telefon ,pokud ji diagnostika nenajde není tam a budeš muset natahat svazek. To že máš mikrofon neznamená že tam telefon je a že tam nebudeš muset při případný montáži tel jednotky líst. Ten mikrofon jde nejdřív do jednotky telefonu a potom teprv do RNS*-e.
Nebudeš mít ani místo pro jednotku.Jestli je pod kobercem jako u A4 B7 tak se musí vyndat koberec a vyřezat molitanová výplň aby to bylo kam vložit.
Převodník pro RNS*-e vychází cenově nejlíp z polska. Čína ho neumí hledal jsem kde se dalo.
Jinak na co potřebuješ video vstup? Pro kameru nebo TV/DVD? Kamera jde zapojit i bez převodníku. Akorát jsem nezjistil jak přesně se zapojuje.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





22.03 2020 9:03


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 21.2. 2015
Příspěvků: 1326 | Témat: 58

22.03 2020 9:20


Ten převodník co jsi poslal je přesně ten co nwfunguje a jiný neseženeš. Ali není všemocný.

Pro jedno zařízení je zde: https://allegro.pl/oferta/interfejs-kamera-cofania-ntsc-audi-RNS*-e-6510354081

Pro dvě zařízení je zde: https://allegro.pl/oferta/interfejs-wideo-dvd-dvb-t-audi-RNS*-e-6510343371

To jak píše áček: o připojení kamery, oba máme originál kameru, ale bez převodníku se nepodaří zapojit nejde to. (nejpravděpodobněji k tomu posílají taky převodník nějaký, jen není na fotkách). Prodával to i česká prodejce, ale ten neposkytl bližší info na dotaz a mlžil.

Od třetí strany jsme to řešili zde:
https://audiklub.cz/forum/tema/97579-parkovaci-kamera-na-RNS*-e/od-60
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 12:02


Díky za ten převodník/y ...

Na českém eshopu chtějí 2x tolik takže super. Lepší než zkoušet čínu stylem pokus omyl.

Hlasové ovládání mám již nastavené do Aj, nicméně paní jmenuje příkazy a ať řeknu jakýkoliv nic se neděje. A to ani při vloženém navigačním DVD. Je možné že nemám ve vozidle ovládání hlasem? Ale to by nefungovalo ono tlačítko na volantu a nevyskakoval na palubáku nápis speak ne?
RNS* mi v nastavení ukazuje verzi X- -, není možné že je chyba softwaru?

Av převodník chci na připojení PSP přes cinch adaptér, ale pokud koupím s jedním výstupem tak nepůjde zvuk ?

Couvací kameru zatím nepotřebuji, jde mi pouze o funkční video výstup, ideálně se zvukem. Pokud je lepší pořídit rovnou nějaké mediální centrum tak se vydám touto cestou.

Děkuji za nabídky. Mapy mám připravené na vypálení, ještě musím splašit DL DVD. Pokud nepůjde na první pokus tak je rád zakoupím

Telefonní jednotku si dodělám pokud tam není, přístup k náhradním dílům a ETCE mám tak není problém. Je to levnější než to bylo před pár lety.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 12:54


Verze X je zřejmě po zjišťování pinu po vložení cd přes které se to dělá.
Zvuk do RNS*-e pošleš přes aux a nebo pokud máš ten převodník je k němu kabeláž s audio cinch(červený a černý cinch) kterou to do RNS*-e pošleš. Ten vstup přímo na AV převodníku je jen video vstup a zvukové vstupy jsou na kabeláži
Volil bych spíš AV převodník se dvěma vstupy a tv tuner s dvb-T2 a z něj se dá rovnou pouštět filmy z usb nebo se dá připojit další zařízení. Pokud by si chtěl využít vstup místo kamery tak ten se ovládá přivedením +12V na pin 2 v bloku C v most konektoru. Většina zařízení disponuje ovládacím kabelem který se chová jako signál od spínací skříňky. Tím připojením +12V se přepně AV vstup a zobrazí na RNS*-e.
Jestli chceš umím i odblok obrazu za jízdy.Jen musíš mít dobrý laser v mechanice aby byl schopnej načítat firmware.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 13:11


Takže stačí provést update na 660 nebo tam mám nechat X?

Všechno je funkční, NAV , CD changer / MP3 atd. Auto je přivezené z německa, zřejmě po nějakém ladičovi viz. zásah MTM.
Pin k rádiu bohužel nemám tak bych ho nerad zablokoval, ale hlavně že tam je původní papír z Ingolstadtu, dokumentace k vozu v DE, certifikace na okna atd.

Děkuji za vyčerpávající info k převodníku, přesně tohle jsem potřeboval dávám + karmu

Na telefon zatím kašlu, potom co vyřeším RNS* a navi tak budu postupovat dál.

Edit: odblokování videa za jízdy by bylo super, ale do Liberce to nemám zrovna kousek. Zkusím někoho poblíž, případně pokud stačí mít VCDS tak se do toho pustím sám. Tak či tak děkuji .
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 13:32


VCDS ti k odbloku videa za jízdy nestačí. Tím jen povolíš zastarání SW a pak se musí nahrát SW s odblokem a pak odpojit cca na půl hodiny od napájení a potom nahrávat novější SW do 650 ofiko verze. Nebo upravený SW 660 s češtinou (české menu).
Tím že se vyčítal pin se toho X už se asi nezbavíš. Pokud se jednou pin uloží do budíků tak auto už by ho nemělo chtít po připojení zpět do auta.Ten by to chtělo pokud by si dal rádio do jinýho auta.
Když jsem poptával odblok za jízdy tak každej kdo má tyhle nabídky tak nikdo neumí RNS*-e. Obvolal jsem celou republiku a při dotazu na tuhle navi cihlu každej řekl že to neumí že na to nemá vybavení a že to je starý. Já za to nic nechci stačí když si přijedeš a můžem to tam nahrát.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 14:02


Video za jízdy je to poslední co teď potřebuji, ale pokud není jiná možnost dám vědět a zajedu do Liberce.

Po přečtení DE audi fóra jsem zjistil že verze X nemusí znamenat nutně vyčítání pinu, ale pouze nahraný hacknutý SDS... to by potvrdilo onu nefunkčnost SDS kterou řeším...
Nebo ve druhém případě nedokončenou instalaci FW.

RNS*-E je pro mě novinka, ale né vždy to musí být nejhorší scénář ne?

Zastoupení Audi mám kousek, zkusím se poptam tam.

Auto je originál S3, RNS*-E i s dokumentací bylo nainstalované v továrně. Tudíž to musí nějak jít. Teoreticky by měl stačit downgrade a následný update FW z navigačního DVD.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 14:32


Mě to verzi SW ukazuje ale stejně hlasový ovládání nereaguje jako tobě. Ale to stejně nevyužiju tak to neřeším.
Telefon mám dodělanej ale možná to bude tím že nemám mikrofon ze stropního světla vedenej do jednotky telefonu ale rovnou do RNS*-e.Důležitý je že telefon funguje a nikde není žádná chyba.
Když vemeš že dnešní rádia umí víc než ta RNS*-e tak tak než dodělávat spoustu věcí jako jsem udělal já je jednodušší dát rádio který to už umí.
Telefon BT je integrovaný do rádia, rádio umí multifunkci včetně zobrazení informací na maxidotu.Rádio umí spoustu věcí od přehrávání videa a různých médií. Má to v sobě vstup na couvací kameru s aktivní trajektorií. Má to dotykovou obrazovku.Usb vstup pto filmy a hudbu.Umí to zobrazit víc věcí vyčtených z can sběrnice a zobrazuí na rádiu. Stav paliva, stav dobíjení, teplotu oleje, otevřené dveře atd.
Kdybych tenkrát věděl že bude tak chytrý rádio nedodělával bych spoustu věcí který jsou předpotopní a složité na instalaci.Načež RNS*-e je pořád jen tupá cihla co nic neumí.Při ceně cca 6-8 tisíc za rádio který je fukčně někde jinde.A rozlišení displeje je taky naprosto jiný.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 15:01


Rozumím že je jednodušší dodělat 2 din rádio s Android/ Apple car play atd... ale chci zachovat vůz v co možná nejvíc originálním stavu.
Přece jen to je S3 MTM, né A3, A4 u které by mi to bylo jedno

Nemyslím si že RNS* je tupá cihla, nedávala by se do Lamborghini
pro mě umí vše co od ní očekávám takže bych rád opravil software. Pokud bych chtěl od auta víc nekupuji si starou S3.
USB nutně nepotřebuji, SD karty + changer mi dostačují, AUX dodělat je prkotina, možná půjdu cestou originální AMI.

Stejně tak rozlišení displeje neřeším, na filmy z PSP což byl původní záměr výstupu videa to dostačuje a pokud chci sledovat 4K obsah mám doma TV nebo XDR displej na iPhonu

Jde mi hlavně o SDS + volný video výstup. Pokud bych chtěl od toho víc tak jednotku vyměním to je jasné, ale nechci.

Telefon dodělám časem, původní myšlenka byla že není nakódován. Ukázal se bluetooth a ciferník, po vymazání auta a servisu zmizel. Napadla mě ona chyba v kódování / softwaru kvůli zmíněnému nav. DVD . Pokud je to tak složitě stačí mi Dension bluetooth , mobil mám stejně v držáku ve ventilaci. Nepotřebuji tudíž plnohodnotnou integraci i když v kombinaci s SDS by byla super.

Jelikož umím obstojně anglicky tak SDS bych využil. Nejdřív však potřebuji opravit SW což je zdroj většiny mích problémů (nefunkční SDS, problém s mapami atd.)

Edit: po konverzaci s pánem z Auto-Navi mi bylo potvrzeno několik informací, verze X znamená hacknutý SDS. Lze udělat downgrade a poté update. SDS mě neslyší kvůli nezapojené HF sadě, vyřeším společně s telefonem.

Díky všem za rady a poprosím moderátora o lock. Problém vyřešen a pokud budu potřebovat odblock videa nebo pomoc s převodníkem obrátím se na tebe áčko, a udělám si cestu do Liberce , pokud nevadí

Ještě jednou díky všem a ať to jezdí
nahoru

sponzor





22.03 2020 15:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 20:31


Ten downgrade můžem udělat rovnou s tím odblokem a rovnou nahráním nového sw z dvd s mapama z origo dvd. Je zbytečný trápit to několikanásobným přehráváním sw.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 9.11. 2014
Příspěvků: 27 | Témat: 5

22.03 2020 20:57


Super, dám vědět až mi dorazí převodník a vrhnem se na to díky moc
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

22.03 2020 21:47


Telefon mám v profilovým obrázku a dole pod každým příspěvkem.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email