Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 358 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: P2M
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 392
Online návštěvníků
Návštěvníků: 355
Uživatelů: 3
Celkem: 358

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.7. 2013
Příspěvků: 136 | Témat: 2

05.09 2013 15:08


Takže jsem nakonec ještě vybral dobře.
nahoru

sponzor





05.09 2013 15:08


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7142 | Témat: 19

05.09 2013 15:51


Ondrus84:
Takže jsem nakonec ještě vybral dobře.

No dobře....to je relativní pač kdybys vybral špatně 2.5 TDI* tak te to popraví finančně tak že se rozbrečíš.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.7. 2013
Příspěvků: 136 | Témat: 2

05.09 2013 16:17


Tak uvidíme, zatím se dělaly vrchní ramena,pretesneni centrálního a zadního diferencialu(gufera)+Oleje i v matu, březnové hadice ke trmenum ve předu a momentálně se mění přední ložisko v pravo.....
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2012
Příspěvků: 58 | Témat: 5

13.01 2014 19:46


chtěl bych se zeptat místních mechaniků na hodnocením poruchy kladky rozvodů.
Minulý týden mi měnily rozvody na 2.5tdi (při 120tis km) ... měnila se komplet sada INA + pumpa + termostat a vepředu drážkové řemeny a kladky. Dnes po ujetí cca 100km auto za jízdy zdechlo ... po odtahu do servisu zjistili (koukali z vrchu pomocí kamerky), že se rozpadla nějaká kladka. Naštěstí na řemenu k čerpadlu, takže se motor nepotkal. Můžete mi někdo říct, jestli se jednalo o vadný výrobek nebo chybu montáže?

PS: nejedná se o žádný garážový servis, ale o středně velký servis, kde tyto motory dělají, mají originální servisní vybavení apod .. navíc moje auto dělá pouze spolumajitel servisu.

Ted se čeká na nějakého technika od dodavatele dílů, který to má zdokumentovat a pak to budou reklamovat, nicméně mi řekli, že pro urychlení bude potřeba dát novou sadu a zaplatit znovu a následně po vyjádření výrobce mi peníze vrátí :-/
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

13.01 2014 20:30


Huska: pokud ti tam dali opravdu INU tak tam bych chybu nehledal
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7142 | Témat: 19

13.01 2014 20:40


Upřímně Ina ne Ina je to jedno...nebavme se o levých padělcích!.U kladek na vstřikovací se to občas stává že ulítne ten hlavní šroub s dvojím rozmerem zavitu..Kladku vyrábí do všech přebalů Litens Canada.
Na montáži neni co zkurvit pokud dotačný neni uplně vymletej,pač se kladka má na sobě značky ktere se v momentě správného napnutí vzajemně kryjí a je duležité mít na utažení kladky spec otevřený trubkový klíč = přípravek.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2012
Příspěvků: 58 | Témat: 5

13.01 2014 22:34


materiály co dávali jsem částečně zajištoval sám (mám kamaráda v prodejně kde berou díly, tak dal mimořádnou slevu nad rámec toho co mají běžně , navíc mám staré díly mám v kufru v těch krabičkách po nových dílech). rozvody sada INA, drážkované řemeny contitech, vodní pumpa nevím... ale podívám se, termostat Behr, ventilátor klimy Denso (ten jsem chtěl vyměnit protože původní měl vůli na vrtuli).

Vzhledem k tomu, že v servise i v prodejně jsou známý tak předpokládám, že bude chyba u výrobce.

O tom napnutí mi říkali taky (ještě před montáží), že je to důležité a ukazoval mi tu VW sadu origo klíčů. Jestli se nepletu tak říkal, že se to dělá momentovým klíčem na 15NM nebo něco se tam dotahuje tímto momentem. Takže rozhodně si byli vědomi těchto věcí.

Nejvíc mě štve, že potřebuji auto denně (to co najelo za předchozích 8let(60tis km) jsem najel za rok) a nemůžu čekat až se dořeší reklamace standardní cestou a musím vše zaplatit znovu teprve pak snad dostanu peníze zpět.

Nereklamoval jsi nějaký díl, jde práce tvoří podstatnou část celkové ceny ? Doufám že to nebude jeden házet na druhého a proplatí i tu práci a odtah :-/
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

14.01 2014 7:53


Huska: ze zákona ti neproplatí nic, pokud by vše dělal servis a uznal reklamaci tak ano, ale s tím bych moc nepočítal
a ani s vadou dílu bych to neviděl dobře, pošlou to na posouzení a pokud to projde tak ti zaplatí pouze ty vadné díly
nahoru

sponzor





14.01 2014 7:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2012
Příspěvků: 58 | Témat: 5

14.01 2014 17:23


Meggy:
Huska: ze zákona ti neproplatí nic, pokud by vše dělal servis a uznal reklamaci tak ano, ale s tím bych moc nepočítal
a ani s vadou dílu bych to neviděl dobře, pošlou to na posouzení a pokud to projde tak ti zaplatí pouze ty vadné díly


to se mýlíš ... volal mi technik výhradního dovozce dílů INA, a řekl mi, že pokud se prokáže výrobní vada tak zaplatí komplet škodu = včetně odtahu, práce a nového materiálu atd. poslal mi nějaký protokol, který musím vyplnit a doložit původní fakturu.
Pokud to nebude vina materiálu tak to bude muset opravit servis zdarma ... odtah jsem si objednal u nich.


Jde mi o to, že tlačím na rychlý termín opravy a chtějí abych vše zaplatil a teprve po vyřešení mi vrátí peníze
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

14.01 2014 18:34


Huska: tak možnosti každého servisu a prodejce jsou stejné,ze zákona ale z něj nic dostat nemusíš.
U nás se daleko častěji řeší kulance, protože z 90% jsou reklamace chybou mechanika.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2012
Příspěvků: 58 | Témat: 5

14.01 2014 18:50


nevím co přesně říká zákon, ale je nesmysl aby za vinu výrobku platil servis .. nebo naopak (pokud to zničí mechanik, tak by si měl zaplatit díl znovu).

měl by si každý nést odpovědnost za svou práci.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

14.01 2014 19:20


Huska: to je pravda, ale jsme v čechách
většinou pokud o výrobce dílu uzná tak se dá nechat proplatit celá oprava
s tím bych ale být tebou nepočítal...uvidíš no
je třeba počítat se vším

ještě jsem nepročetl nový zákoník tak třeba to tam je už jinak
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.7. 2013
Příspěvků: 136 | Témat: 2

14.01 2014 19:23


Každopádně sem pak napiš jak to všechno dopadlo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.11. 2012
Příspěvků: 58 | Témat: 5

14.01 2014 19:36


jj napíši jak to dopadlo ... je pravda že v ČR je možné vše :-/
Každopádně když to nezaplatí výrobce tak to zaplatí servis (respektive opraví zdarma). Jsem pouze v pasti, že pokud to chci hned tak to budu muset zaplatit hned a snad mi to pak jeden/či druhý vrátí .
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.7. 2013
Příspěvků: 136 | Témat: 2

11.02 2014 21:11


A já už mám rozvody hotovy..... Radost jak prase. Stalo mě to 17 i s opravou zásuvky na tažné.....

RF-AUTO BRNO,HUML
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 23.1. 2013
Příspěvků: 2 | Témat: 0

24.03 2014 18:58


zdravim pred 20 000km mi robili rozvody a po dnešnej kontrole som spozoroval na napinacej kladke remena rozvodu čerpadla že tie dve značky niesu oproti sebe je to o.k. alebo to treba dotiahnuť
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

sponzor





24.03 2014 18:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7142 | Témat: 19

24.03 2014 20:24


Taky se to ma po cca 500-1000 km zkontrolovat vč předvstřiku pač si sedne řemen.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.4. 2014
Příspěvků: 1 | Témat: 0

02.04 2014 21:58


Ahoj.
Dva roky mi poctivě slouží Kapitán Von Hergott, AUDI A6 AVANT 2,5 TDI* 85kW rok výroby 1995. Teď se objevil dost zásadní (a u těchto motorů prý typický) problém - VYMAČKANÝ SPOJ ROZVODOVÉHO KOLA A KLIKOVKY (kolo pajdá). Kamarád mechanik mi poradil nechat ofrézovat dosedací plochu na klikové hřídeli a kolo opět osadit s titanovou podložkou. Máte s tímto způsobem opravy někdo zkušenost, případně máte kontakt na někoho, kdo tyto opravy provádí? DÍKY MOC
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1 | Témat: 0

23.12 2014 22:44


Zdravím Vás zkušenější
Je možné použít některou z rozodovych sad na
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Případně co ještě dokoupit? Děkuji
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.5. 2014
Příspěvků: 161 | Témat: 10

18.02 2016 17:41


Ahoj,
využiji staré téma a zeptám se, zda mi prosím můžete někdo ověřit, zda mi na můj motor budou sedět tyto díly:

1) rozvodova sada INA obj. cislo 059198119B ?
2)vodni pumpa obj. cislo: 059121004C ?
a za 3) pokud budete ochotní mi napsat i čísla dalších dílů při výměně rozvodů- termostat atd

Mam A4 B6 (2003) 2,5TDi kód motoru BAU quattro* 132kw, VIN*: WAUZZZ8EX4A091518

Děkuji moc
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 19.5. 2014
Příspěvků: 161 | Témat: 10

22.02 2016 8:42


Drake (18.02 2016 17:41) orig :
Ahoj,
využiji staré téma a zeptám se, zda mi prosím můžete někdo ověřit, zda mi na můj motor budou sedět tyto díly:

1) rozvodova sada INA obj. cislo 059198119B ?
2)vodni pumpa obj. cislo: 059121004C ?
a za 3) pokud budete ochotní mi napsat i čísla dalších dílů při výměně rozvodů- termostat atd

Mam A4 B6 (2003) 2,5TDi kód motoru BAU quattro* 132kw, VIN*: WAUZZZ8EX4A091518

Děkuji moc


Poradí prosím někdo?
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 7142 | Témat: 19

23.02 2016 9:04


Posli mi VIN* ja ti vymyslim ty rozvody úplně jinak nez popisuješ to co chceš koupit.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.5. 2018
Příspěvků: 34 | Témat: 0

24.07 2018 18:51


Zdravím všechny.

Chtěl bych se zeptat co vše se musí nebo by se mělo udělat s výměnou rozvodů četl jsem tu repase altiku atd..

Předem děkuji za odpověď.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 9.5. 2018
Příspěvků: 34 | Témat: 0

24.07 2018 18:53


A muze5mi někdo poradit vybral jsem rozvodovou sadu INA číslo produktu 530053930
nahoru

sponzor





24.07 2018 18:53


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email