Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 356 lidí (2 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 354
Uživatelů: 2
Celkem: 356

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

14.10 2017 20:59


kahi (14.10 2017 20:21) orig:
radiátor byl normálně průchozí

Tak ho schválně řízni vejpůl a uvidíš že ta průchodnost je mizerná a bude zarostlej.
nahoru

sponzor





14.10 2017 20:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

16.10 2017 7:24


tak jsem sehnal další box a dneska se jedu ještě podívat na další audi....a odpoledne vyzvednu nový ventilátor...

řezat budu až bude hotovo:)))
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

17.10 2017 20:22


Tak mám zatím smontováno, nový radiátor, ventilátor, box... a ted cekám na nový táhlo až dorazí a pak můžu testovat zda chodí

hlavně by mě zajímalo jestli audi 100 a audi a6 c4 mají stejnou klimatizaci??? vím ještě o jedný a jestli to má cenu kuchat a platit za to abych pak na to blbě nekoukal....
díky za rady a trpělivost:))
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

17.10 2017 20:33


pro ty další co je to ještě čeká
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

18.10 2017 20:12


topení fukční ještě nějaký dodělávky....
Řešil jste někdo rošení v kufru hlavně okolo rezervy, mám tam všude vodu a do auta neteče...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

19.10 2017 11:52


kahi (17.10 2017 20:22) orig:
hlavně by mě zajímalo jestli audi 100 a audi a6 c4 mají stejnou klimatizaci???

Air box je stejný
kahi (18.10 2017 20:12) orig:
Řešil jste někdo rošení v kufru hlavně okolo rezervy

dělalo mě to taky, vyvrtal jsem tam díru aby to odteklo, podle mě je to tím, že netěsní guma kolem kapoty, jinak nevím kde se tam bere.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

19.10 2017 19:29


radar354: díky moc topení komplet hotový topí, ale mám jeden problém a to jestli to má nějaký teplotní čídlo????

protože tohle podtlakový čídlo



mi neustále zavírá podtlakový kohoutek topení, ( co je na hadici vedoucí od motoru do radiátoru) tak jsem ho zatím odpojil, ...aby to pak nemělo nějaký následky

jinak to rošení v kufru mazec, dneska jsem rozebral ty boční kapsy a tam stálo cca 1cm vody...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

23.10 2017 13:45


tak auto topí až moc chyba někde v elektrice.... takže dál shánět diagnostiku v okolí

voda v zadních kapsách vyřešena, byli zalepený bordelem odtokový kanálky
nahoru

sponzor





23.10 2017 13:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

05.11 2017 20:02


Ahoj, tak audi zatím jezdí v pohodě mám jen pár dotazů a to bych chtěl pořešit go přední nápravy a výměnu předních tlumičů, auto nemá rádo pravotočivý zatáčky, má se tehdece rovnat a pak vlnit... chtěl bych se zeptat kde nakoupit díly a jakou značku když se s tím už budu dělat tak bych nerad aby to bylo za rok v čudu díky:

dále bych se chtěl zeptat zda padnou sedačky z C5 do C4 jak přední a zadní... přemyšlým nad kůži)

a pak bych se chtěl zeptat na kolik vyjdou folie na autě?

další co jsem si stáhl z netu tu uživatelskou příručku a tam píší aby se nedávali do nafty Aditiva*, já dávám VIF nemůžu nic pokazit ne?

díky a čest starým audinám)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

05.11 2017 20:04


ještě jsem zapoměl do výměny oleje mi zbývá přes tisíc km a chtěl bych se zeptat zdá mám sundat vanu podívat se dovnitř, jestli to má cenu díky. a jaký olej dáváte? vím množství 5l 10W40?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

06.11 2017 21:38


když už mám hotový topení tak co člověk nenajde
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

to by mi hodně tenkrát pomohlo
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

21.12 2017 4:22


Ahoj tak audi jezdi skvěle a startuje dobře i v mrazech hned napoprvé dádný dlouhý starty prostě super...
Ale co mě tenhle týden začelo zarážet je takový nasmrádlý lehký zápach jako když mi malinko dými nějakej kablík a nemůžu na nic přijit? začelo to dělat tento týden co jsem jezdil pomalu( kvůli sněhu)
baterka v pořádku kabeli pod sedačkou všechno studený žádnej škaverek, zapalovač nepoužím ani jeden. tak nevím zoufalost, hasičák po ruce kdyby to nahodou baflo....
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

21.12 2017 6:18


může to dělat altík.
hřeje se vinutí
udělalo mě to u fiatu
za měsíc alt.odešel.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

21.12 2017 9:17


rozsini: díky a poznám to nějak? voltmetr na palubní desce nic neukazuje? a nenašel jsem ani jeden vařicí kablík v interiéru, mam ted sundanou zadní lavicia zkouším a nic. Tak jsem z toho takovej dost špatnej. jinak c4 si moc chválím
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

21.12 2017 9:47


ten voltmetr v autě je celkem na nic
má moc hrubou stupnici.
digit. voltmetrem změř na bat. kolik alt. dobíjí
nesmí to moc kolísat, tak 0.2V
ale hlavně to poznáš čuchem
vinutí alt. se nadměrně zahřívá a smrdí.
ale netvrdím, že je to tvůj případ.
jen řikám co se mi stalo.
může to dělat i nějaký silový kabel.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

21.12 2017 15:18


rozsini: díky za napady, měl jsem to nastartovaný cca 15 min a nic ždánej smrad, altík studenej, jediný co jsem měl zavřeny žaluzky topení tgak je otevřej prostě nevím, uvidím večer jedu cca 30 km, to by snad už se někde mohlo projevit.
nahoru

sponzor





21.12 2017 15:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

23.12 2017 17:40


jak se zavada objevila tak zmizela, prostě to asi byl pomalý náběh topení jinak si to nedokážu vsyvetlit.... prostě jsem včera na nic nepřišel, tak díky zatím za rady a po novým roce budu nakupovat díly na go přední nápravy, ramena čepy... a pak nějaký retuš laku
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

08.02 2018 17:52


Ahoj tak po delší době se mi naskytl malý problém propadlo mi řidičovo okýnko, moturek jako by jen chrčí, potřeboval bych poradit co všechno odstrojit na dveřích abych ho vytáhl a nic nezlámal, zatím potřebuju jen dát do původního stavu než seženu mechanizmus, vím že se jako by seklo vždycky a musel jsem ho nechat sjet dolu a pak teprve nahoru, ale to už se ted nepodařilo....

díky za rady
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

08.02 2018 18:33


tak našel jsem akorád tohle ale nikde nevidím jak odpáčit tapecirung
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


a navíc pěkně mrzne tak nechci nic rozbít jak je všechno skřehly
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 555 | Témat: 15

08.02 2018 21:30


kahi: Vyšroubovat všechny šroubky, stáhnout okýnko a tahat tapecírunk směrem nahoru
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

10.02 2018 21:01


KOS: ahoj ještě se podařilo ten den provizorně spravit a čeká mně sehnat nová stahovačka komplet nějak tam spadlo to lanko a a otřepilo se sice to byl boj vytáhnout okýnko a zadělat končil jsemv pozdních hodinách... takže pokračování příště...

ale co mně dneska vyděsilo tak mám nějaký problém v elektrice a už to nemůžu brát na lehkou váhu, nějak se mi během jízdy začudilo ze středovýho panelu a to přesně z míct kde je elektrické ovládání okýnek, tak nevím co to bylo ale naštěstí jsem dojel a nic nechytlo, takže zítra opět zábava, ale nevím od čeho a jaká přičina měl jste někdo stejný problém????? nebo by to udělalo radio? a to normě funguje a jako celá audi jen ta elektrika mně děsí, climatrinic lze taky ovládat, tak nevím?

jelikož auto musí deně běhat v provozu tak není čas lítat po servisech a všechno řeším za chodu. Mám ho rád ale občas mi dává údržba zabrat

díky za odpovědi Martin
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1357 | Témat: 10

10.02 2018 21:36


kahi (10.02 2018 21:01) orig :
..se mi během jízdy začudilo ze středovýho panelu a to přesně z míct kde je elektrické ovládání okýnek..

Chtěl jsi napsat z míst, kde je ovládání zrcátek, že?
Místo rozmotávání lanka nacpi do dveří pod okno vhodně dlouhý dřevěný klacek a máš klid..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

10.02 2018 22:28


Meister: přesně tak to jsem vyřešil ve čtvrtek s okýnkem je tam dřevěná vzpěra

jinak jak píšeš ano z těch míst vyšel kouř a pěkně zasmrádlo, takže zítra rozborka a budu dost včudu když nepřijdu na závadu a nerad bych se pak koukal u silnice jak hoři auto. a zatím jsem nenašel stejný problém jestli někdo něco takovýho řešila nemohl by tam být třeba skříplý kabel?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.10. 2013
Příspěvků: 1357 | Témat: 10

11.02 2018 1:18


kahi: ..to rozdělej a uvidíš hned, ne?
nahoru

sponzor





11.02 2018 1:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

11.02 2018 11:07


tak příčina toho všeho zjištěna a ted jenom zjistit kam vede ten kabel toho přídavného elektrického topení? vím že jeden konec je v topení ale kam vede ten zbytek kde mám hledat začátek abych ho vypojil kompletně?ztráci se mi někde v tunelu a zbytek nemůžu najít. Někdo to kdysi přežízl a dal tam čokoládu a ta se ted vypalíla div neshořela...
díky


nebo jak to zpátky spojit abych měl jistotu, "čokoláda" tak jak to někdo udělal předemnou asi nebude to nejlepší? ani nevím kolik tam jde proudu když to tak pěkně opalilo:) zatím jsem moc nevygooglil jenom že to pordaví na ebay tak sekli ten drát
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


a další má očko
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

11.02 2018 17:13


tak jsem to dokončil dál jsem lepší provedení čokolády než bylo. Myselm jsem že ten hnědý drát co vede od el. topení že je nápájecí a on je jen spojen s kostrou vozu a ukostřen vedle senzoru airbagu. Tak snad už nebude žádný probém. Ale stejně by mně zajímalo to el. topení? jinak nevíte jestli to má někde nějakou pojistku ničeho jsem se nedopídil díky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 555 | Témat: 15

11.02 2018 20:21


Je to kostra pro elektrické topení. Napájecí pro topení jsou ty tři společně s tím hnědým. Spínají se podle zatížení alternátoru. Ten hnědý někdo stříhal a napojoval z prostého důvodu - tahal ven box topení a nechtělo se mu hledat kde hnědý končí a navíc je k němu blbý přístup - tak to prostě šmikl

Na téhle straně máš foto : https://www.ebay.ie/itm/Audi-A6-C4-Heat-exchanger- [zkrácená url]
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

14.02 2018 20:15


tak už naježděno přes 3sta km zatím vše v pořádku tak uvidím, jen na začátku když nastartuju tak má audi mneší nabijecí výkon alternátu podle budíku ale po 1o km vše v pořádku nevím jestli to tak má být nebo jestli odchází altík?? jinak mi to elektor topení od samýho začátku nefunguje? máte někdo nějký navod na Climatronic* nebo už jsem promeškal s tímto modelem dobu. KDyž to dobře dopadne tak o víknedu budu měnit olej a vzduch filtr.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.9. 2017
Příspěvků: 63 | Témat: 2

17.02 2018 21:18


tak dneska vyměněn olej, olej. filtr, vzduch filtr, nedalo mi to tak jsem ještě rozebral ze zajímavosti sací potrubí, každý auto co jsem měl tak vždycky zabetovaný až hrůza. čím to je? EGR*?? a zjištuju že budu muset najít někde dárce orgánu za solidní ceny...

řešil jste někdo zadní stěrač? zapnu ho páčkou nebo prociknu a už ho nevypnu jinak než klíčkem, hrozná otrava....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 8.10. 2011
Příspěvků: 113 | Témat: 12

27.02 2018 22:59


..nic horšího neexistuje..proto nikde nic není,,žadný striktní postupy..pouze už hotový video,a heslovity rady nerady,pokus omyl jutubemechaniků...nikdo to neumí..Musíš si na to příjít sám,jestli to dokážeš,tak aby to precizně fungovalo jak z fabriky a nic nevrzalo.Navíc většina nových těles nepasuje..musíš upravovat.....Ani ten pitomec Etzold není schopen popsat dilenský postup,ostatně tak jako většina v jeho knihách...(hlavně že rozepíše poruchy gumiček stěračů)Topení C4,jasně absurdně nejnechutnější oprava a konstruktérský propadák,navíc nechápu plastový materiál firmy behr,jinak precizně vyrobeného topného tělesa..přitom by to šlo tak jednoduše zkonstruovat......brrrrrrrrrrrrr
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email