Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 23 září 2017
Celkem je zde 40 lidí (22 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Meander
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 12
Uživatelů celkem: 39 439
Online návštěvníků
Návštěvníků: 18
Uživatelů: 22
Celkem: 40

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Registrace: 16.2. 2012

12.09 2017 22:20

Zdravim, jsem tu novy, ne jen v A8 ale cékove jako uzivatel vozidel Audi. Presel jsem z BMW o kterem vim opradu dost a to bych rad zjistil i o A8ckach.
Poridil jsem verzi s 3.7i V8 quattro* z roku 2003 v celkem dost zbidacenem stavu. Zajima me par veci ktere bych chtel jako prvni "vylepsit" krom zakladnich veci jako naprava, brzdy, rozvody a celkove technicky stav.
S otazkou na vas jdu spis k technickym vecem a doplnkove vybave -
1) jelikoz ta predni maska je katastrofalni uz od vyroby, chci udelat zmenu - facelift, S-line nebo W12
Jake jsou na to pozadavky? A jaky je mezi nimi rozdil? Staci jen naraznik s maskou nebo i svetla a kapota? Co drzaky?
2) spousta tech velkych masek uz ma i ACC* (aspon tak se u BMW znaci adaptivni Tempomat*, nevim jestli to koncern nema oznaceno jinak) tak bych rad vyuzil i tuhle funkci - aktualne ji mam na svem BMW a je to perfektni vec. Co vse to obnasi krom radaru a packy s kodovanim? Jsou nejake jednotky ktere to umi/neumi?
3) mam verzi bez navi - coz jsem neveril ze to nekdo pri zaskrtavani vybavy nezakrizkoval, ale to mi nevadi, spis mi jde o TV neco celkove vstup audia/videa jinak nez FM a CD changer. V kufru vlevo mam jen jednu jednotku ( asi MMI*)
Co vsechno je schopno to podporovat a jak k tomu "neco" pripojit? Mam hudbu BOSE
4) predni sedadla mam ty klasicke A cerna kuze s alcantarou, vyhrevem- ted mam moznost koupit predni sedadla s odvetravanim a masazema - bude na to pripravena elektrika? Staci pak vymenit panel Klimatizace*? Zadni sedadla bych chtel s vyhrevem- bude tam elektrika? Co panel na ovladani na stredovem tunelu?
5) dalsi vec ktera mi strasne chybi kdyz uz si na ni clovek zvykl je vyhrivany volant - zase co k tomu je krom volantu vse treba? Koukal jsem ze hodne lidi prodava volant s padly nebo padla zvlast - tahle cast vybavy me moc nebere ale nebude pak problem kdyz padla budou s ja je nemam?
6) co jeste stoji za dodelani v tomto voze? Neznam ty moznosti a jsem hracicka, spousta lidi mi napise at to prodam a koupim uz vybavene, ale to by me nebavilo.
7) existuje neco na opravu tech povumovanych sloupanych interierovych tlacitek?
8) zatim to mam bez LPG* ale ve vsech predchozich jsem LPG* mel a byl jsem max spokojenej. Jak se tohle auto. Ho a s LPG*? Kolik si cca toho plynu vezme? Rocne najedu cca 30t km takze smysl to urcite ma.

Diky vsem za postrehy, rady a kritiku.

sponzor

12.09 2017 22:20

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

AK nováček
AK nováček

Registrace: 29.7. 2017

13.09 2017 7:02

Zdravim mam ten samej model tez rok..ale v velice heskym technickym stavu.
Mam to chvili..tak par rad..
bod 3 -jsem neco malo napsal ve vlaknu USB A8.
do auta muzes rovnou pridelat pc..zvlada to i navi..tez internet fylmi z usb hudbu.pokut mas tez analog tv..muzes ten pc pripojit bud rovnou napinovanim na vstup tv..anebo miny..tv uhf modulatorem.treba ze stariho videorekorderu.
vse co pises je hesky na dodelani konfortu..ale poradim ti..
A8 maj i sve mouchy jako treba vylite bat.v sirene..pak to to neustale vyzdimava aku.
treba rozvody..hlavny neni retez ale remen a meni se cc 120tis/km..mezi vackami je retez ale hydraulicky napinak.a jeho hluzny plochy se dost opotrebuvaji..sou to naklady..
tvim miste jako prvni koupim kabel za 150kc stahnu vag.treba z ulozto registovany..a kouknu na chyby do motoru..chcesli vsechny RJ. uz potrebujes hex can..a origo stoji 10tis..cina 1500kc.auto ma mouchy na elektroniku..pokut z duvodu zavad ti neusnou..budes porad z vybytou bat..A8 neco stoji a bez pc si nevimenis ani brzdovi oblozeni..nedej boze bys musel kalibrovat vzduchovi podvozek.pred zvedanim je treba ho zablokovat prez MMI*.
LPG*- pocitej 40tis az 50tis..ale vrati se to..z tim vozem jezdit za 12L je umeni..spis 15l je realita.
na padla zapomen..nemaj zadny zmysl.skousel sem to a nestihas 6 kvalt radit..zbytecnost
avsak prevodovka vyzaduje vymenu oleje..cc 60-80 tis/km..repas uz je zbytecne drahy nemluve o demontazi..schvalne vlez pod auto..
sedadla vymena..koukni se podne..vidis tam RJ.?ja je tam mam..cokoli do auta pridas je treba nakodovat..nekteri jednotky maj neco jako protektion komponent.ochrana proti kradezi ..pak musis kuli blbimu cislu do origo audi..aby ho stahli z nemecky databaze..
cti zbyle vlakna..Audi je jiny naco jsi zvikli.
Byla snaha ti trosku poradit..ikdyz sem dost odbocil..ale snat pomohl.

AK batole
AK batole

Registrace: 25.7. 2011

13.09 2017 8:03

Mozno mimo temy, ale nejde mi do hlavy, ze preco si kupoval auto v ubozenom stave a navyse bez vybavy, ktoru tam nemas. Navigacia nebude lacna, ani ACC*, ani vyhrievany volant. Ku mnohym okrem dielov bude treba este aj vymenu RJ za novsie + kodovanie. ACC* nastavis len origo v Audi, zrejme aj navi (ak ma component lock).

AK nováček
AK nováček

13.09 2017 8:11

Tak bylo to za kabelu hrusek, technicky v dobrem stavu, ten zbidaceny stav myslim treba interier - tam ulomeny plastik, tam odleza lista atd. Motorove slape a vse funguje. A auto mam jako konicek, tak si tak aspon hraju a odreaguju se. A nerikam ze to vse chci za kazdou cenu dodelat, ale kdyby neco bylo realne tak bych do toho sel a zkousel a testoval.

AK fanatik
AK fanatik

Registrace: 17.6. 2009

13.09 2017 9:41

kitrop: pokud to mas takto, asi by sel na bazos a nasel celou A8 na dily. Pokud to budes kupovat po kouskach, nedoplatis se a furt bude neco chybet.

AK junior
AK junior

Registrace: 6.10. 2013

13.09 2017 10:35

..téměř jistě se mu ale nesejde v jedné A8 na díly všechno co chce v dobrým stavu.

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.12. 2008

13.09 2017 19:15

Kitrop - navi Ti dodelam, ACC* taky, interier mam, atd.

Ale jinak ma rada zni, auto prodej a kup si neco s vybavou a facelift. Jen ten predek potrebujes naraznik, masku, svetla, kapotu (pocitej tak 40 tis kc a vic a svetla skoro nesehnatelny). Navi tak 7 tis, ACC* minimalne 10 tis, atd.

Vse jde udelat, ale je nesmysl se do toho poustet.

Bud jezdi tak a ser na facelift auta v social edition, nebo to prodej a kup peknej kousek 4.2i. Mam uz treti A8 D3 a vim o cem mluvim. A to si vse delam na aute sam.

AK nováček
AK nováček

13.09 2017 23:20

Dobra, diky za info a rady vsem popremyslim co s tim a uvidime.

sponzor

13.09 2017 23:20

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

AK nováček
AK nováček

Registrace: 29.7. 2017

14.09 2017 14:27

tady mas faclift masku
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

zapomen na ni.musis vymenit kapotu svetla a ten mezikus chladice svetel.svetla.. exzistuje i takovi paskvil..neco mezi novim starim modelem..hledej na netu ..nevypada to moc dobre.
pockej si na bouracku a kup to celi za babku.
Budes kupovat u kseftaru MIKEO.se nedoplatis.
vse co ponuka najdes jinde levneji.
Koukni do polska treba alegro

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 31.12. 2008

14.09 2017 17:22

Nio jakej mezikus chladice svetel???
Ty ses velkej chytrak ze? Zadnyho predku z bouracky za babku se nedocka. I kdyby to jel koupit k polakum tak svetla 15, kapota 10, naraznik komplet s maskou, mrizkama, mlhovkama 15. Takze 40 tis. A protoze jsem kseftar, tak jsem to ted prodaval komplet klukovi za 35 s repasovanyma svetlama, ktery jsem rozdelal a komplet vycistil.

Psal jsem ACC* minimalne 10, vis co to obnasi dodelat? Potrebujes budiky s ACC* (polsko 3tis), hlavici radaru s jednotkou (polsko 5tis), packu tempomatu (1-2tis), gataway s podporou ACC* (1-2tis). Tak pocitej a nezapomen na praci (predek dolu, volant dolu, kastlik spolujezdce dolu, dotahat kabely, udelat konektory, dokodovat jednotky, .....

Navigace: jednotka DVD navi (4-6tis v inzerci z bouracek, dvd s mapami (origo 7500, palene 1tis), GPS* antena (300 - 500), konektory, kabelaz, prace.

Nikoho nenutim nic kupovat a uz vube ne u me, u kseftare. Sezen mu to sam a taky mu to vse zapoj, jestli tomu rozumis. Nebo mu alespon porad, ale prosim jen to, cemu rozumis, ne to co tu plances, sorry.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.6tdi 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 3g low 4.2 4.2tdi 4b 4e 4f 4g 80 8e 8l 8p a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audia4 audiklub audio autobaterie automat autopotahy aux b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 ba9s baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil blowoff bluetooth bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio can-bus canbus cd changer centralne zamykanie centrální zamykání changer charita chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home common-rail concert corner light cukání cívka d1s d2 d2r d2s d3s daylight deaktivace demontáž denní svícení destičky detailing dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání dálkový ovladač e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp esp abs et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g201 g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree handyvorb2 hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler interface box ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln1 ln2 loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mkb-aat mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odemykání odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač ostřikovače osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistky pojištění popis pojistek posilovač počátek vstřiku ppc pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro r12 r134a radar radio ramena rds recaro redukce regulace turba relé relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s tronic s-line s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sds sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač klepání snímač teploty spojka sponzoring sportovní podvozek spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer supervag svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče tmc tog topení torsen tpms trip trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb usb aux v8 vag vag chyby vačky vcds ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa voice control volant volnoběh vp44 vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna výrobní štítek vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon yatour zadní stěrač zadní světla zamrzání zamykání zapalovač zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep čepy černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2011 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email