Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 347 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: eliska123
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 391
Online návštěvníků
Návštěvníků: 344
Uživatelů: 3
Celkem: 347

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.7. 2014
Příspěvků: 4 | Témat: 1

14.10 2015 7:10


Čaute.
Mám taký problém s Audi A6 Allroad 3.0 TDI* quattro* 171kw (rv 7/2006) motor ASB ktorý nevie vyriešiť zatiaľ ani jeden servis v mojom okolí

Po otočení kľúča do polohy keď sa systém iba zapne (nie štartovanie) palubný PC hlási chybu ESP* Fault see owner manual, Brake Fault, Parking Brake Fault a celá rada PRNDS sa na display rozsvieti na červeno. Pokiaľ toto nastane, tak už viem, že po otoční kľúča na štartovanie auto nenaštartuje... iba zatočí pár krát a potom skončí /nenaštartuje. Pomôže len vybrať kľúč, počkať chvíľu... niekedy pár sekúnd niekedy aj 10 minút a vložiť kľúč naspäť otočiť do polohy pre zapnutie a keď nevypíše nič tak naštartuje bez problémov a normálne auto ide /jedniné čo je cítiť po takomto nevydarenom spustení, že auto ide spočiatku ťažšie... ako keby som plynový pedál tlačil ale nenaberá na rýchlosti tak ako normálne a zdá sa že ide viac do otáčok ...ale po chvíli to prestane a ide už ako má. Stáva sa aj to ,že vypíše to ESP*,brake, ale nezasvieti prevodovka do červena... vtedy auto normálne naštartuje, ale ESP* kontrolka zostáva svietiť.. auto ide ... pokiaľ sa chyba opakuje niekoľko kráť po sebe , že vypíše ESP*,brake,a vysvieti prevodovku a ja skúšam 5-6x vytiahnuť kľúč a spúšťam systém znova a znova (nie štartujem) tak sa mi stalo že nakoniec nepustilo ani vybrať kľúč zo skrinky (muselo sa zatlačiť to malé tlačilo na skinke pri kľúči aby sa dalo vybrať). V tom prípade sa už ale auto nedalo ani uzamknúť cez diaľkové (iba blikala na diaľkovom červená kontrolka) ale na stlačenie otvrárania zas reagovalo normálne.
Občas sa stalo, že po normálnom naštarovaní, bez akýchkoľvek chýb sa počas jazdy rozvietilo ESP*,brake a po krátkom čase motor úplne vypol. Tiež sa stalo že vypísalo zanesenie DPF* filtra ale to bolo možno 2x zo 100 prípadov jazdy.
Bol som už v niekoľkých servisoch kde mi nikto nevedel povedať ani po diagnostike , že čo tomu je. Diagnostika nič nevypisovala, až na prípad jedného servisáka ktorý hovoril že je zanesený DPF* filter tak spustil núdzovú regeneráciu...auto vtedy išlo bez akýchkoľvek problémov 3 týždne (chyby sa neobjavili ani raz) ale potom sa to zosypalo znova cele a chyby sú rovnaké. Môže toto spôsobovať KO DPF* filter ? Ide o to, že by som tam dal nový, len sa obávam toho, že chyba bude niekde úplne inde a vyhodím niekoľko sto eur zbytočne a chyba sa neodstráni. Čítal som príspevky ohľadom tejto chyby, ale poukazuje sa na toľko možných závad, že pokiaľ by som dal riešiť túto závadu spôsobom pokus/omyl tak sa asi nedoplatím pretože je to možno nejaký senzor ale možno riadiaca, alebo možno DPF* filter... to možno ma trápi asi najviac keď mi toto hovoria v servise...prosím, skúste mi poradiť prípadne ak poznáte niekoho kto sa tomu NAOZAJ rozumie a vie prísť na chybu - som zo západného Slovenska.
Vopred ďakujem za všetky rady.

Vyřešení dotazu:
špatné relé číslo: 8E0 951 253 (relé 614), nahraditelné 8D0 951 253 (relé 370.). Relé je v motorovém prostoru u skla před řidičem. Nutno sundat plast kolem nádržky na brzdovku, oddělat kryt a vyměnit.
nahoru

sponzor





14.10 2015 7:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

14.10 2015 7:54


co řiká diagnostika? to je základ pro hledání chyb.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 18.12. 2014
Příspěvků: 1791 | Témat: 44

14.10 2015 11:41


pokud teda sviti PRNDS
tak bude něco s převodovkou.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

14.10 2015 11:51


je to úplně triviální závada na relé za 20kč
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


projevy jsou přesně tyto, protože ti spí ŘJ motoru.


asi to dáme do wiki, protože se zdá, že tohle relé po čase odchází vícero lidem.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.7. 2014
Příspěvků: 4 | Témat: 1

14.10 2015 21:58


Hned zajtra to skusim , to by dávalo celkom zmysel, pretože práve pri diagnostike to nic neukazuje len ze riadiaca jednotka motoru neodpoveda, technik si myslel ze to je len problem s tym ze mozno jeho software ci kabel nevie nieco precitat

Vyskusam a DAM* vedet ci to pomohlo
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.7. 2014
Příspěvků: 4 | Témat: 1

14.10 2015 22:30


Este mi poradte kde najdem to rele ? V kufri pri poistkach ci v predu kde su poistky ? Akosi sa mi nedari vygooglit schemu kde to je vidiet . Vdaka
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

14.10 2015 22:38


je v motorovym prostoru u predniho skla, na druhe strane nez je RJ motoru, ted presne nevim ale myslim ze to bylo u ridice

musis shodit ten plast co je u steracu a pod nim
P.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 22.7. 2014
Příspěvků: 4 | Témat: 1

16.10 2015 0:18


Ano mal si pravdu. Je to v motorovom priestore. Presnejšie hneď za vekom nádrže na vodu do odstrekovaca...dá sa k tomu dostať ak sa odstráni plast a tam je taká čierna plastová skrinka - treba povoliť 6 šróbov a odklopiť ten kryt smerom hore , hneď pod tým je to relé 614 nedalo sa pomýliť pretože okrem toho tam boli už len poistky. Ešte pred výmenou za nové relé som vyskúšal štartovací proces bez toho relé (vypisovalo to presne tie chyby ESP*, brake, a prevodovka do cervena). Po nahodení nového relé sa už tiež chyby neobjavili a štartovanie ide bez problémov....tak dúfam že to aj vydrží

Veľmi pekne ďakujem za radu.
nahoru

sponzor





16.10 2015 0:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

16.10 2015 0:25



nektere "zasadni" problemy jsou resitelne za dvacku a bez potizi, servisaci do jednoho zacnou tema nejslozitejsima operacema

uzivej!
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.6. 2015
Příspěvků: 8 | Témat: 3

13.07 2017 18:52


Zdravím všechny


Nějakou dobu mě trápí přesně stejný problém jako Armiho. Je to zhruba 2 měsíce co to začalo. Poté bylo vozidlo nějaký čas u klempíře, na lakovně a poté se dávala nová baterie. Teď 14 dní co se mi vozidlo vrátilo - bez problémů. Ale včera opět stejný kolotoč. Ráno to trošku zlobilo, poté se to srovnalo. V pozdějším odpoledni to začalo opravdu vyvádět, tak jsem začal směřovat domů a chytla mě šílená průtrž mračen, přičemž jsem zjistil, že k tomu všemu přestaly reagovat na páčky stěrače a blinkry. Doplácal jsem se domů, auto nešlo ani zamknout. Ráno jsem zde narazil na častý problém se zmiňovaným relé 614. Tak jsem se do toho dopoledne pustil a k mému překvapení po rozdělání černé krabičky na mě vykouklo relé 643. Tak jsem raději kontroloval, zda-li jsem se pustil do správné krabičky, a opravdu jo. Na místě relé 614 zkrátka bylo 643. Nechal jsem tedy objednat 643. Ale.... Má pro to někdo vysvětlení ? (Každopádně je ještě podezření na alternátor, tohle je střela naslepo. Ale 100,- za zkoušku stojí )

(A6 3.0 TDI* 171kw ASB)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.7. 2014
Příspěvků: 16 | Témat: 1

29.07 2020 14:57


tak mame stejny problem jako Jendicek. Nevyresil jste to uz nekdo? v tom kastliku jsou tri relatka, jedno jedine je klasicke velikosti a to je 643. zkusili jsme ho nahradit novym a porad stejne chyby. stabilizace a gearbox. pak jsou tam jeste dve mala relatka s peti piny, taky jsme zkouseli postupne nahradit jednim novym, stale to same. nechce se mi verit ze by jich bylo vice spatnych najednou, to jsme nezkouseli, meli jsme pujcene vzdy jen jedno. poradte prosim. do wiki jsem koukal, a zda se, ze jste to tam nakonec nedali. ale problemy bude mit asi vice lidi
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.3. 2018
Příspěvků: 231 | Témat: 6

02.08 2020 22:25


mal som podobny problem asi pred mesiacom.
vymenili sme dve relatka naraz a zrejme to pomohlo.

8E0951253 relé 614
8Z0951253 rele 395

to velke 3miestne cislo na vrchu rele mi na jednom nesedelo so starym, ale bol to rovnaky model.

to silnejsie je vraj rele zhavenia a to slabsie rele na cerpadlo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.7. 2014
Příspěvků: 16 | Témat: 1

04.08 2020 13:01


super. diky! my mame jeste poderzeni na baterku, taky se to na spouste mistech pise, ze muze baterka delat problemy. jinak to rele 614 bylo kde? v motorovem prostoru pred ridicem? a to cislo co nesedelo bylo 643? nepamatujes? a to druhe 395 bylo kde prosim?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.3. 2018
Příspěvků: 231 | Témat: 6

04.08 2020 13:12


v MMI* menu mas ukazovatel stavu baterky, neviem nakolko je to presne/pouzitelne, ale ked ti bude ukazovat baterku 100%, tak by to mohlo byt ok, ak toci starterom normalne.

obe rele boli pod kapotou pred vodicom
cisla uz neviem, ale bez ohladu na cisla, nove a stare rele vyzerali rovnako (kontakty, housing...)

fotky:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


samozrejme tvoj problem moze mat inu pricinu ...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10993 | Témat: 89

04.08 2020 16:41


denial: stav baterky aj ked ukazuje 100%, tak to je tak vsetko. Ak je to uz 90, tak je to na prd.
Preto to aj potom ako funkciu audi zrusilo.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.7. 2014
Příspěvků: 16 | Témat: 1

04.08 2020 19:01


v menu ten stav baterky ani nemame viditelny. vycetl jsem vagem. a psal nejak ze aktualni kapacita je 65 nebo nevim kolik, rozhodne o hodne min nez 110 tak zkusime baterku zitra, uz je objednana a pak kdyztak ta relatka znovu a vsechna no. my mame 643, to je velke rele (jakoze klasicka velikost, ctyri nozicky stejne siroke) a dve relatka 404, ktera vypadaji jako polovicni a maji kazde 5 nozicek. jina tam nejsou
nahoru

sponzor





04.08 2020 19:01


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.3. 2018
Příspěvků: 231 | Témat: 6

09.08 2020 13:36


klimbik (04.08 2020 13:01) orig :
super. diky! my mame jeste poderzeni na baterku, taky se to na spouste mistech pise, ze muze baterka delat problemy. jinak to rele 614 bylo kde? v motorovem prostoru pred ridicem? a to cislo co nesedelo bylo 643? nepamatujes? a to druhe 395 bylo kde prosim?


dostal som sa k tym starym relatkam:
velke bolo 614 - B17820
male 395 - 4H0 951 253C
ale uz neviem, ake cisla mali tie nove
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.7. 2014
Příspěvků: 16 | Témat: 1

10.08 2020 15:06


ta 614 je asi pro jiny typ motoru nez mame. my mame 404 a 643 (a tohle je nove nahrazeno cislem 645), kazdopadne u nas ta vymena nic nezmenila :/ tady kdyztak video, co vsechno to dela, ted jsem ve videu nakodoval novou baterku a stale nic
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

12.08 2020 12:01


klimbik (10.08 2020 15:06) orig :
ta 614 je asi pro jiny typ motoru nez mame. my mame 404 a 643 (a tohle je nove nahrazeno cislem 645), kazdopadne u nas ta vymena nic nezmenila :/ tady kdyztak video, co vsechno to dela, ted jsem ve videu nakodoval novou baterku a stale nic
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


jak tak koukám na to video, a už jsi zkusil vyměnit i ta relátka, tak mě ještě napadá, jestli není něco s alternátorem, protože hodně chyb se jeví jako elektrických. Třeba špatně dobíjí. Je to jen tip, snad pomůže
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.7. 2014
Příspěvků: 16 | Témat: 1

14.08 2020 11:27


no ja si myslim, ze kdyby to byl altik, tak by se to projevilo az po nastartovani, ale to haze chyby jeste pred startem, kdy se altik jeste netoci, takze se mi to nezda moc pravdepodobne
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2021
Příspěvků: 15 | Témat: 1

20.02 2021 21:15


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Zdar riesil uz niekto takyto problem? Chybu hlasi hned po zapnuti kluca. Po vymazani chyby sa objavi hned znova. Niekedy ju ukaze ako mechanicku chybu, niekedy ako sporadicku. V meranych hodnotach ukazuju vsetky 4 snimace rovnaku rychlost. Moze by snimac zly aj ked ukazuje rovnaku rychlost ako ostatne?[/img]
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.9. 2018
Příspěvků: 196 | Témat: 4

21.02 2021 10:01


Pokud to hlásí hned po zapnutí klíče, tak čidlo, kabely, jednotka. Kdyby to bylo až po rozjezdu, tak magnetický kroužek na ložisku.

Ale nějak se mi nezdá, že by vypsal nevěrohodný signál o rychlosti na místě s vypnutým motorem....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2021
Příspěvků: 15 | Témat: 1

21.02 2021 11:49


Vecer som auto odstavil bez chyby a rano uz chyby, hned po otoceni kluca. Na Vagu ukazuju vsetky 4 kola rovnaku rychlost. Po vymazani sa objavi chyba hned znova. Raz to ukaze chybu mechanicku a raz ukaze neverohodny signal, ale rychlost normalne ukazuje.nezda sa mi ze by zly snimac alebo kabel normalne ukazoval rychlost.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

21.02 2021 14:54


Neotvirajibse mi ty obrazky pokud hlasi chybu 1130 tak je ko jednorka a uz se mi povedli 3 ze 3 opravit
nahoru

sponzor





21.02 2021 14:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2021
Příspěvků: 15 | Témat: 1

21.02 2021 15:21


Chyba je 00283
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 9.11. 2009
Příspěvků: 1814 | Témat: 108

21.02 2021 19:04


To jsem jednou resil na golfu V a bylo to nakonec loziskem kola. Byla tam nejaka sunka a kvuli ni to obvas vyskocilo. Zkusil bych prvni konektor na cidle i u jednotky ptinejhorsim na test natahnout jiny kabel. Vymenit cidlo a nakonec bych dal to lozisko pokud to nepomuze tak bud prodat auto nebo zkusit jinou ABS* kostku, ta je ale docela draha
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2021
Příspěvků: 15 | Témat: 1

21.02 2021 19:36


Chcel som len vedet ci niekto nemal taky problem ze moze byt zle cidlo aj ked rychlost ukazuje. Ak je chyba kocky tak zbytocne kupim cidlo za 30eur a bude to to iste
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.9. 2018
Příspěvků: 196 | Témat: 4

21.02 2021 22:49


neverohodny signal je lozisko, ale ne na stojicim aute. To nema jak zjistit, dokud se neotoci. na miste umi zjistit jen spatne cidlo. Ale to je jina chyba.

Takze obecne chyba neverohodny signal je spatny magneticky krouzek na lozisku. V prekladu to znamena, ze z cidla pulzy jdou, ale bud nechodi pravidelne (nekolik "zubu" chybi), nebo jejich rychlost neodpovida predpokladane.

To se mimochodem muze stat i pri ruznem rozmeru kol na aute.

Ale aby to ukazovalo hned po vymazani na stojicim aute je divne.

Zkus ten konektor, ale nezda se mi to.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 11.2. 2019
Příspěvků: 155 | Témat: 28

22.02 2021 10:14


Teraz som to riesil na c7 ABS*/ESP*/TPMS*/ fault...zly snimac ABS*..ukazoval rýchlosť pri stojacom aute...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2021
Příspěvků: 15 | Témat: 1

22.02 2021 10:34


Mne prave na mieste ukazuje 0kmh a pocas jazdy rychlost ako ostatne. Skusim este prehodit pravu a lavu stranu ci sa po vymazani objavi chyba na druhej strane.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email