Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 339 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 336
Uživatelů: 3
Celkem: 339

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

22.11 2015 19:20


ano aj tam som bol prvý raz povodne ale,tak dik za radu aspon ze mas snahu,
lebo mam to auto mesiac a seriozne sa trapym ok idem to mrknut na wiki
Naposledy upravil Sam57 dne 23.11 2015 5:44, celkově upraveno 1 krát. (24% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





22.11 2015 19:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 18.11. 2015
Příspěvků: 352 | Témat: 8

23.11 2015 5:04


moc si mi nepomohol, ale aj tak dik mam origos zesik a multifunkcní volant mam na háku, ked ze mam stary, sice Maxidot* mam farebny, ale tiez som tam este nevidel napis z radia RDS* aj ked tam ta moznost je zaškrtnuta a ten konektor uzky 26 pin som rozobral iba z tej zasuvky a akurat neviem ci teraz mam zasuvku spravnym smerom s 5.-timi kablami.
Jedine co si pamatam, ze ked otocim do prvej polohy mi vypisalo malinkými pismenami Navigation plus.


Toto je to moje nove radio a tie redukcie Iso
http://www.autopumpkin.com/car-dvd-players/audi-dv [zkrácená url]
Naposledy upravil Sam57 dne 17.02 2016 20:39, celkově upraveno 1 krát. (15% původního příspěvku)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 2.12. 2015
Příspěvků: 1 | Témat: 0

02.12 2015 16:28


ja tido toho nechci moc kecatale ty porad hovoris o audiwiki a aječném zpracovaní pritom kdyz tam vlezu do radii tak si otevřu chorus s co vidim fottky zepredu (na to se muzu podovatna stole) a fotku stitku kterej je na radiu ....zpracovany popis bych videl trochu jinak např.typy redukcí na neoriginal radio popis pinu pro neelektrikáře by patrne uvitali ti kteří se nehonosí titulem autoelektrikář atd.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

02.12 2015 18:50


Nic proti draku, ale kdyby sis v audiwiki otevrel v elektrice tema "vymena radia" tak bys tam nasel vse.

A kdybys navic zapojil hledani, ci si vyjel moje temata tak najdes tema o vymene radia ktery je velice obsahly i vcetne fotek podle kterych uz spousta lidi vymenila radio uspesne.

Nemam problem nekomu poradit coz muze dost lidi zde potvrdit, ale predpokladem je ze ten clovek pro to vubec neco chce udelat.

Navod jsem sepsal zcela zdarma pro vsechny a z veci za sve naklady. Pokud vam nevyhovuje, tak asi vice nepomuzu. Alespon zakladni znalosti elektriky samozrejme jsou vyzadovany, ale to je jasne. Pokud si neverite nebo nemate alespon zakladni povedomi tak neni nic jednodussiho nez navstivit elektrikare.

V zasade se ovsem jedna o nacvaknuti par konektoru do sebe.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 26.12. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 2

04.12 2015 22:13


Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Mám A3 8P 2004/2005 a je v něm Chorus na kazety, hraje, ale po vytažení klíčku se nevypne a tvarově tam dokonale nesedí... Mělo by se podle mě odspodu maličko rozšiřovat, aby kopírovalo tvar středové konzole, ale je obdelníkové, čili vzniká mezi radiem a panelem mezera... Je to správně, nebo je ten chorus z nějakého jiného modelu? Příjem radia taky není dokonalý... Díky

Viz foto.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 26.12. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 2

06.12 2015 16:35


Tak jsem is nakonec pomohl sám, jedná se o radio z medolu 8l.. Mám tedy dotaz, bude mi tam fungovat jakékoliv 1din z 8p? Případně kdyby měl někdo na prodej, tak se ozvěte, to samé kdyby někdo chtěl to co tam teď mám. Mělo by to být chorus 2 s Pinem...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

06.12 2015 16:45


Z 8p by ti fungovat mel ovsem za predpokladu, ze si nekdo nehral s kabelama. Jak chorus 2 tak i concert 2 by meli byt zamenne po strance schemat zde z audiwiki.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 26.12. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 2

06.12 2015 16:59


Super, díky za info, teď už tedy jedno z nich sehnat, moc jich neni :/
nahoru

sponzor





06.12 2015 16:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

06.12 2015 17:41


To se nedivim, vetsina lidi to bud ma a neproda a nebo shani a vykoupi je hned jak se nejake objevi.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 27.11. 2020
Příspěvků: 4 | Témat: 2

29.12 2020 11:41


Čau) V Česku momentálně je jen dva obchodů, které poskytuji kvalitní zvukovou elektroniku pro všechny typy aut. Jsou to ahifi a https://www.2din.cz/, na vyber)
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

29.12 2020 12:20


Krtaček: takovato reklama?
Tak z 2dincz nic nebrat, radia jsou zevnitr plesniva, a maji prohozene basy s vyskama, je to proste nejlevnejsi cinsky sunt.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.11. 2021
Příspěvků: 2 | Témat: 0

26.11 2021 13:32


Rád bych se zeptal na vaše doporučení. Také jsem teď řešil výměnu repra u A3 a našel jsem celkem dobrej výběr u:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
tak jestli jste u nich někdo taky pořizoval, nebo by jste mi mohl poradit a doporičit něco vámi ověřeného, já do toho modelu 2003 skoro nikde nemůžu nic najít:/
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

26.11 2021 17:23


vladimirvilk1: od 2din.cz nic nebrat, vsechna radia susti a chybi jim vystup na repro.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

26.11 2021 17:33


vladimirvilk1: Já jsem osobně dával do 8Lka na základě doporučení Jirky Karlovského (www.carmedia.cz) reproduktory MTX Audi T6S.
Nicmene nejelpší je kontaktovat spíše prodejce a poptat se dle požadavků a rozpočtu.

Osobně mám dobrou zkušenost s
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Hlavně pozor na to, že výběr reprodutkroů není jen o tom vzít to dle výkonu, ale taky o tom co od nich očekáváš a zda půjdou na rádio nebo zesilovač.

Těch parametrů co si hlídat je tam více.

Navíc ti doporučí i jaké případné redukce vzít ať už kabelové nebo pod repro.
Hlavně ty lidi s tím dělají, takže mají mnohem větší přehled o tom jak který model dané značky zní a podobně.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

26.11 2021 20:02


Hawkeye: kamo.
Nerad proboha nekomu kdo dela reklamu..... to nebyl dotaz, jenom product placement
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 1.11. 2015
Příspěvků: 854 | Témat: 21

26.11 2021 20:17


Tak by som tiez rad nejake repro do a4 b6 avant. Zistil som ze RNS*-d ma lepsi zvuk ako RNS*-e.a to na origo repro no mozno nejake Hertze budu na tom lepsie.alebo poradite nejake repro?
nahoru

sponzor





26.11 2021 20:17


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

27.02 2024 10:42


Dobrý den, funguje ještě toto fórum? Přeetl jsem tady hodně příspěvků a návodů, bohužel se nedostanu na fotky rajče.net. Mám Audi A3 8L 1.9 TDI* rv.1997. Snažím se zprovoznit muziku. Opravil jsem a nebo vyměnil repráky ve dveřích, všechny jsou funkční. Rekonstruoval repák v subwooferu a je funkční.Hraje mi předek i zadek. Bohužel je mrtvý subwoofer. Koupil jsem redukci 4Carmedia Adaptér pro aktivní audio systém Audi. Ale za rádiem jsou jen černý a hnědý konektor, žádný další není. Tudíž nevím, jak zapojit třetí, červený konektor. Je to spíše už urputnost, ale rád bych to rozchodil. Vím, že tad y jsem dobře, pomůže někdo, prosím,
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

27.02 2024 10:45


Ahoj, ten subac je tam original, nebo dodelavany?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 12.7. 2010
Příspěvků: 773 | Témat: 93

27.02 2024 14:01


a ake tam mas vlastne radio ?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

27.02 2024 23:38


Hoď sem a nebo někam fotky ideálně konektorů a rádia, ať víme o čem se bavíme...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:08


Wow supwer, že stále fungujete.
Zatím se mi nedařáí dát fotky sem, pracuji na tom. Zatím tedy Rajče.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Je tam vše. Typ a zapojení rádia, subwoofery mám dva a nakonec fotky konektorů
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:14


Subáč je originál, mám dva, nejde ani jeden
Rádio čína, s výstupen na subwoofer, to mě napadlo využít, ale nevím jak zapojit.
A fotky všeho jsou výše.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 3.5. 2008
Příspěvků: 1550 | Témat: 49

28.02 2024 15:20


Co tam bylo původně za rádio? Seznam rádií například zde:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Co tak koukám na ty fotky, tak tam je zapojení v pasivu a nikoli poloaktivu. V polokaktivu je na hnede kostce pouze 2x repro a zbytek je hnaný skrze samostatný konektor. Ovšem zde je vše v pasivu tak by to chtělo vědět co tam bylo za rádio původně, zda originál nebo aftermarket.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

28.02 2024 15:21


Ok, takze cina radio, vsetko v aute uz prekopane. K wooferu potrebujes napajanie, myslim stale aj spinane a audio signal (moze vziat trebars F18). Vedou vubec nejake kabely k tomu subaci?
nahoru

sponzor





28.02 2024 15:21


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:32


Původní rádio nevím, je to dědictví po tátovi a co tam měl původně už nezjistím. Ano je plně zapojený, přidal jsem fotky.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:33


Napadlo mě využít F18 a natáhnout solo kabel, ale nevím kam na subáč zapojit.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:41


Podle mě jdou z černé kostky kabely do subwooferu, asi by šlo napojit další výstupy v té černé kostce,
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

28.02 2024 15:47


1 - + 12V stale
2,3 vystup na lave zadne repro - nemusi ta zaujimat, ak nebudes pouzivat linkovy vystup z radia - zalezi kam mas zapojene zadne repro, ci priamo na radio, alebo cez woofer/zosilovac
4 - kostra napajanie
5 - + 12V spinane od radia (pouzi trebars H12)
6 - lavy kanal vstup (RCA/nizkonapatovy, nie z vystupu radia na repro)
7 - pravy kanal vstup (RCA/nizkonapatovy, nie z vystupu radia na repro)
8 - kostra audio signal
9,10 vystup na prave zadne repro - nemusi ta zaujimat, ak nebudes pouzivat linkovy vystup z radia - zalezi kam mas zapojene zadne repro, ci priamo na radio, alebo cez woofer/zosilovac

Pre 6 alebo 7 mozes pouzit aj F18, ak nebudes vyuzivat zapojenie s aktivnymi zadnymi repro
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.2. 2024
Příspěvků: 45 | Témat: 1

28.02 2024 15:52


Všechny repro(zadní i přední jdou přímo z rádia. Jde je ovládat rádiem.
Takže woofer by šel solo.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

28.02 2024 15:59


Tak skus zapojit 1 baterie +,4 baterie -,5 na h12,6 na f18,8 na f14,
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email