Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 341 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 337
Uživatelů: 4
Celkem: 341

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 219 | Témat: 21

08.10 2010 20:43


Zdarec,
nemáte někdo nějakou dobrou fintu, jak dostat ven šroubek, který drží plast, který kryje žárovku (sulfitku) nad SPZkou?

Odpověď by byla jednoduchá - vezmi si malej křížák že...?

Ale on už to někdo zkoušel kdysi předemnou a ten křížák už nemá v hlavičce žádný kříž, jak jsem zjistil, prostě nic.. Uplně vymletá hlavička. Na vyvrtání je to moc malinkatý a ted babo raď.. Zárovka nesvítí a výměna je nemožná, protože ten šroubek prostě nevymontuju. Ach jo. Nemáte někdo nějkej fígl?
nahoru

sponzor





08.10 2010 20:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

08.10 2010 20:47


odvrtat a koupit novou krytku se sroubkem
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 219 | Témat: 21

08.10 2010 20:52


Lumpiq:
Tak to uz asi bych rovnou kouil ty LED* panely co se za to vymeni a bylo by.. Mam ale obavy, ze bych to akorat pokurvil pri tom odvrtani. Prijde mi to moooc malinkate..
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

08.10 2010 21:00


ja to na B7 mel podobne, taky sem je sezvejkal...nejaky inteligent tam dal male samorezy, ktere zahnijou casem od blata a vody...tak koupil nerez pak radsi a podmazl je vazelinou...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 219 | Témat: 21

08.10 2010 21:03


Ach jo, takova volovina a takovy slozity reseni.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

08.10 2010 21:43


Ja som to vyriesil nasledovne, zavit sa mi samozrejme strhol, tak som dal dole tapec zevnitr a vybral tu listu je to z hliniku v cem je to sklicko a zarovka...

Z vnutornej strany sa ta ziarovka da vybrat a dat zaroven nova je tam otvor s troskou snahy to ide, rovno som aj daval podlozku pod mikrospinac otvarania vika lebo mi to trosku blblo.

ked vies ako na to rozobranie je za 10 min...

ziarovku som tam dostal z vnutra je tam krytka z umele hmoty to DAS* prec a hned vidis otvor, pouzil som obojstranu lepiacu pasku a dva srobovaky na ktore som ju nalepil a krasne to tam slo dopasovat... zadara

pridam foto, mozno pomoze...







nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 219 | Témat: 21

08.10 2010 21:56


butvo:
Moc díka za zkušenost pane.. zajimave řešení... Ale asi si netroufam. Stejne bych potreboval ten šroubek dostat do haje odtamtud a vymenit to za toto pripadne:

http://www.tuningcardesign.cz/LED*-osvetleni-spz-au [zkrácená url]
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

08.10 2010 22:02


Jasne je to vec vkusu...
ja som chcel len vymenit ten spinac a pritom mi odysla ta ziarovka no a cez vikend by som aj tak to sklicko nezohnal... len jedna zo skusenosti...
Nech sa dari...
nahoru

sponzor





08.10 2010 22:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 31.10. 2008
Příspěvků: 219 | Témat: 21

08.10 2010 22:05


A nebo se na to vyseru. dva roky jezdim s jednou svitici, tak co? Kdyz aspon jedna z těch dvou sulfitek svítí, palubák neřve, taže vo co go no. ))) Ale přiznávám, pořešil bych to rád, ale ne za každou cenu no.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

08.10 2010 22:39


inak mozem potvrdit ze ked sa vypali druha tak palubak zacne rvat... jak som odpojiltu listu tak bolo vymalovano a hned rozsvietena kontrolka... oni su totiz ziarovky zapojene paralelne takze sa to rozsvieti az ked su obydve v haji...

na druhu stranu ked jazdis tak to nevidis ze nesvieti takze ta to nemusi ani iritovat...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 12.6. 2008
Příspěvků: 277 | Témat: 41

09.10 2010 2:32


A co to dostat ven vytahovákem na zalomené šroub a nebo vrtákem s opačným otáčením / levotočivý.
Běžně to používám.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvků: 51 | Témat: 2

11.10 2010 8:03


Ahoj ja mel stejny problem a resil jsem to i zde

http://audiklub.cz/prispevekt107269

mam A4 B6 2001
Jinak jsem to rozebral.Neni to nic slozityho ani pro laika jako jsem ja a vyhodil tu celou hlinikovou listu ven. zjistil jsem ze je zkorozivelej ten hlinik. Uplne sezranej na kasu ze nesel pootocit ani ten zamek. nakonec se vse podarilo a tak jsem se nastval a za 870Kc jsem koupil tu hlinikovou listu novou + 2x sklicka 210Kc/ks takze to mam cely novy..namazal jsem to protikorozni pastou natlacil vazeliny co tam slo a sviti to ted jak hvezda jasna...spokojenej..myslel jsem ze ta cela lista z hliniku bude za vetsi penize jinak bych ji nekoupil....
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.1. 2010
Příspěvků: 16 | Témat: 1

17.10 2010 10:36


sroubek jde odvrtat, tezko, ale jde to Vytahnul jsem celou listu ven, odrizl z vnitrni strany vrchni cast zavitu abych videl sroubek (byl zalomenej)a pak uz to byla brnkacka. Nicmene muj problem ani nova sklicka nevyresili, at sem delal co sem delal, po pulhodine jizdy SPZka prestala svitit..pomohla az vymena cele hlinikove listy - cca origo 800,- Kc(udajne ty kontakty v te liste byly vypaleny, palubaku to hazelo jinej odpor, tak to vzdy vypl - divocina, nechapu to
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.6. 2013
Příspěvků: 164 | Témat: 38

08.06 2014 22:10


Kluci, resim ted stejnej problem. Rad bych tu listu vyhodil ven a dal tam klidne novou....sundal jsem teda tapec z 5, dveri, videl jsem 4x sroub, ktery drzi nejspise tu zaoxidovanou AL listu..Jenomze jsem srouby povolil ale lista porad ne a ne dolu....jak jste to prosim udelali? Diiiiky
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

09.06 2014 22:32


brouczech:
musíš zatlačiť prstami umelé istenie, ktoré sa nachádza u každého osvetlenia z vnútornej strany jak si dal preč tie šróby, tak nad nimi v časti žiaroviek zatlačiť, a lišta by mala ľahko vypadnúť vonku smerom k značke... nezabudni pred tým odpojiť elektriku a odstrojiť zámok, je na jednom šróbe, potom sa sním len otočí... takže 4 šróby lišta + 1 šrób zámok (zámok odpojiť tiahla, elektriku, pootočiť sním cca o 90stupňov) mal by vypadnúť...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 27.7. 2012
Příspěvků: 1281 | Témat: 19

05.11 2015 21:47


Mám na b7 stejný problém, šrouby v háji takže je budu muset odvrtat i když je tam teda přístup uplně na prd . Nicméně bych se chtěl zeptat zda nemá někdo čísla dílů těch sklíček ? Mám je už nějaké škaredé tak že bych je rád koupil nové . Díky
nahoru

sponzor





05.11 2015 21:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 21.9. 2010
Příspěvků: 4086 | Témat: 32

06.11 2015 9:31


Tomikcek (05.11 2015 21:47) orig :
Mám na b7 stejný problém, šrouby v háji takže je budu muset odvrtat i když je tam teda přístup uplně na prd . Nicméně bych se chtěl zeptat zda nemá někdo čísla dílů těch sklíček ? Mám je už nějaké škaredé tak že bych je rád koupil nové . Díky


kupoval jsem je v autokelly, mají originály a kus cca kolem 200 kč.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 27.7. 2012
Příspěvků: 1281 | Témat: 19

06.11 2015 12:34


No, tak asi budu muset vytáhnout celou tu lištu, ty šroubky prostě nejdou ven . Uvažoval jsem i nad tím že bych ty sklíčka nějak vypáčil, dal nové sulfitky a zalepil ale to asi nebude ono, hlavně při další výměně
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

06.11 2015 12:50


Sulfitky by asi šlo nějak vypáčit nebo spíš na pár místech provrtat a pak rozlámat. Potom by kleštěma mohl jít vyšroubovat i ten šroub.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.12. 2012
Příspěvků: 55 | Témat: 13

07.11 2015 19:17


Mě u mé audi a4 B7 stačí když se spálí jedna žárovka u SPZ a už to hlásí palubák... U A6 to tak není?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

08.11 2015 1:52


U C5 to tak není, u C6 na 100% je.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.11. 2020
Příspěvků: 19 | Témat: 6

10.12 2020 12:08


Ahoj, prosím Vás ... jaký je typ šroubu, co drží z venku osvětlení SPZ? Mám obě hlavy šroubů zničené, takže budu vrtat a vytahovat a chtěl bych si koupit nové šrouby, ať je tam můžu rovnou dát.
Díky.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

10.12 2020 12:56


Ahoj, je to samorezny
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


mozes to odvrtat a potom tam dat srob s matkou, ale chte to celu ALU listu dolu
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.11. 2020
Příspěvků: 19 | Témat: 6

10.12 2020 13:27


A tu ALU lištu dolů proč myslíš? To musím rozebrat zevnitř?
nahoru

sponzor





10.12 2020 13:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2008
Příspěvků: 169 | Témat: 6

10.12 2020 14:12


Alfo (Čt, 10.12, 2020 13:27) orig :
A tu ALU lištu dolů proč myslíš? To musím rozebrat zevnitř?

ked to prevrtas, tak budes musiet chytit matku na druhej strane, aby si dal srob alebo jestli sa ti podari dat vetsiu samorezku... zkus a uvidis
Inak ALU lista dole ide len cez tapecirum... tam su potom myslim 4 x matky M10 na ALU, ale je tam blby pristup...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.11. 2020
Příspěvků: 19 | Témat: 6

13.12 2020 13:27


Aha tak díky. Já žil v představě, že vyšroubuju šroub a dám nový. No už se to komplikuje....
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.11. 2020
Příspěvků: 19 | Témat: 6

19.12 2020 12:42


butvo (10.12 2020 12:56) orig :
Ahoj, je to samorezny


Prosímtě, nějak v tom schématu nemůžu najít, jaký typ samořezného šroubu to je. Nemůžeš mi to z toho nějak vyčíst? Délka, průměr ..

Navíc jsem zjistil, že nějaký blb to předemnou měnil a celé to zalepil sekundový lepidlem. Achjo...
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email