Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 310 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 305
Uživatelů: 5
Celkem: 310

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

24.12 2009 14:56


Cau,
mam A4 B7 a bixenony.
Zapnu svetla, po asi cca 3s se z ty spodni polohy naklopi vejs, a vse je v pohode. Jakmile ale jedu, za jizdy se mi rozsviti na budikach zluta kontrolka rizeni naklonu xenonu...Pres den mi to nejak extra nevadi, ale v noci, jak jsem jel po dalnici, tak jsem svitil jak vanocni stromecek...Svetla sviti, ale porad se naklapeji dolu, vejs, jeste vejs, zase zpatky...Nevite co by to mohlo byt? Delaji to obe svetla, takze predpokladam cidlo zatizeni? Nebo jen nejakej blbej kontakt?

Diky za reakce.

Dan

Vyřešení dotazu:
Tak, vyřešeno. Začal jsem tím, že jsem našel ten bazmek na přední nápravě. Je k němu docela gut přístup. Chtěl jsem vytáhnout tem konektor, ale jeje, zlomeny drat. Jsou tam celkem 3. Tak jsem to spojil, a je to ok.

Vyřešení dotazu:
zakladne nastavenie: VIS: skupina 001 zakladni nastaveni, pockat 10s, nastavit manualne regloskopem, pak skupina 002 uceni nove hodnoty, ulozit, sichta
Naposledy upravil danielkiraly dne 31.10 2022 17:56, celkově upraveno 1 krát. (13% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





24.12 2009 14:56


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

24.12 2009 23:06


danielkiraly:
Máš dvě možnosti, buď jak říkáš kontakt na čidle, nebo je v háji jedno či obě gyročidla.

V tomhle marastu co je na silnici, bych to viděl spíš na ten konektor
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

25.12 2009 9:19


root:
danielkiraly:
Máš dvě možnosti, buď jak říkáš kontakt na čidle, nebo je v háji jedno či obě gyročidla.

V tomhle marastu co je na silnici, bych to viděl spíš na ten konektor


Ok. zak zkouknu nejdriv ty cidla. Muzes mi poradit kde presne jsou? Vyndam konektory a prostriknu je kontaktolem...

Diky moc za odpoved
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

25.12 2009 10:24


danielkiraly:
Je to někde u náprav. Až dojedu domů mrknu se do chytré knihy, kde jsou na A6, na A4 to bude z principu stejné.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

27.12 2009 12:56


root:
danielkiraly:
Je to někde u náprav. Až dojedu domů mrknu se do chytré knihy, kde jsou na A6, na A4 to bude z principu stejné.


Zkusim tedy najit ten senzor, vycistit konektor (zacalo to delat ted v tech mrazech a kdyz byl na silnici peknej hnus) a pak bych je potreboval seridit. Muze mi nekdo porádit? Nekde tady jsem cetl, ze se daji do servisni polohy, nastavi rucne pred regloskopem, a pak se da zakladni nastaveni... Predpokladam, ze podle regloskopu jso ok, protoze jsem byl na technicky a vse ok. Jak mam dat tedy svetla do servisni polohy a provest zakladni nastaveni?

Dekuji vsem.

P.S. V pripade, ze by bylo to predni cidlo v haji, ma nekdo predstavu, co to stoji?

Diky
Naposledy upravil danielkiraly dne 31.10 2022 17:57, celkově upraveno 1 krát. (19% původního příspěvku)
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

27.12 2009 13:21


cau

ten snimac by mal byt na prednom lavom kolese, uvidis ho hned je to dost rozmerny mechanizmus pripevneny na naprave a na aute je pripevnena cierna krabicka s konektorom tusim 2 droty v predu a 3 vzadu ale tym som si nie isty.

Ked som ho mal ja na prd, tak mi pisal chybu zkrat na kostru predny snimac, ked som ho rozbil (inak sa neda otvorit) tak bol cely hrdzavy a zaoxidovany.

S cenou ta moc nepotesim za taku prkotinu vacsinou pytaju cca 100-150 € zalezi na obchode. Ja som ho zohnal novy za 50 €.

Ale to vsetko na A6C5 uvidime ci to bude rovnake ako pri tvojom aute.
Inak tu je tema na A6 pocitaj tam som to riesil a su tam aj nejake foto.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

27.12 2009 17:40


00496 - Snímač urovně vozidla v předu - skontroluj konektor a prostřikní ho - pokud to nepomůže tak výměna snímače.

01539 - světlomety nebyly seřizeny - to je tím že si udělal to zakl. nastavení (ale blbě) - nic se neděje,2x klikneš a je to pryč.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

27.12 2009 17:47


zakladni nastaveni az po odstraneni vsech poruch ale...
nahoru

sponzor





27.12 2009 17:47


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

27.12 2009 17:56


Čídlo urovně 8E0941285J = 2448 Kč

I když nebude žádná chyba a uděla se špatně zakl. nastavení tak to bude hlásit chybu a bude to svítit i na budíkacha !!!!
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

27.12 2009 17:58


P: zaujimave ze ta moja mrcha na budikoch nesvietila, ani s blbym cidlom ani so ziadnym, ani s blbym nastavenim no ani za nic ....
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

27.12 2009 18:01


SCORPION:
P: zaujimave ze ta moja mrcha na budikoch nesvietila, ani s blbym cidlom ani so ziadnym, ani s blbym nastavenim no ani za nic ....

No ty máš ještě starou vránu Tak proto.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

27.12 2009 18:04


P: potvora jedna tak to preto mi nic neukazala, aha
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

27.12 2009 19:58


P:
Čídlo urovně 8E0941285J = 2448 Kč

I když nebude žádná chyba a uděla se špatně zakl. nastavení tak to bude hlásit chybu a bude to svítit i na budíkacha !!!!


HOD* mi prosim navod, jak na to zakl. nastaveni pres VAG. UZkusim prostriknout ty kontakty (zda se mi to jako nejpravdepodobnejsi, protoze to zacalo delat v zime a kdyz byl snih) vymazu chyby, a pak?

Diky Paskale
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

28.12 2009 22:00


Tak vyřešeno. Začal jsem tím, že jsem našel ten bazmek na přední nápravě. Je k němu docela gut přístup. Chtěl jsem vytáhnout tem konektor, ale jeje, zlomeny drat. Jsou tam celkem 3. Tak jsem to spojil, a je to ok.
Naposledy upravil danielkiraly dne 31.10 2022 17:59, celkově upraveno 1 krát. (66% původního příspěvku)
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

28.12 2009 22:13


to som rad ze si to dal do poriadku

Nic sa zamykat nebude, upravim ti prvy prispevok pre uplnost riesenia
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

28.12 2009 23:04


No vida a je to - ani sem ti nestih odpovědět na to zakl. nastavení a už to máš.

Taž že si to byl zase nastavit regloskopem + VAGinou jo ??
nahoru

sponzor





28.12 2009 23:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.10. 2009
Příspěvků: 211 | Témat: 36

28.12 2009 23:48


P:
No vida a je to - ani sem ti nestih odpovědět na to zakl. nastavení a už to máš.

Taž že si to byl zase nastavit regloskopem + VAGinou jo ??


Praveze nebyl, myslis ze musim? Jen jsem dal zakladne nastaveni, svetla se naklopily dolu, dal jsem ulozit a hotovo. Pak se vratily nahoru...

Když tak hoši, nemáte někdo možnost regloskopu? Nejlépe Praha

Dikes
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

28.12 2009 23:53


danielkiraly:


Praveze nebyl, myslis ze musim? Jen jsem dal zakladne nastaveni, svetla se naklopily dolu, dal jsem ulozit a hotovo. Pak se vratily nahoru...

Když tak hoši, nemáte někdo možnost regloskopu? Nejlépe Praha

Dikes

No pokud si nebyl a hrál sis ze světlama tak by si měl - pač s toho co si psal jak si to udělal... sem pochopil právě že si byl na ručním nastavení.
Jinak nastavení redloskopem ti udělají na každé STK*
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 26.7. 2014
Příspěvků: 79 | Témat: 6

27.03 2015 16:17


danielkiraly: danielkiraly:
Ahoj,
asi mám stejný problém nemohl by jsi mi poslat foto kde to najdu? Chyba 00496 ale jak kdy se objeví na palubce výstraha.
Díky Tomáš.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email