Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 března 2024
Celkem je zde 138 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Janolle5462
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 1
Uživatelů celkem: 48 370
Online návštěvníků
Návštěvníků: 131
Uživatelů: 7
Celkem: 138

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

15.03 2008 13:02


No tak kupil som si audinku r.v.97, ale tie repra tam hraju strasne, repro je len v prednych dverach, ani v mieste pre vyskace nieje repro. A chcel by som to vymenit, aky priemer repro je vo dverach? A ani v zadu v bocnom tapacire nieje repro ani kable tam niesu natiahnute, a tam aky priemer repro ide?? Rozmyslam nad niejakymi komponentnymi do dveri, a do zadu do toho bocneho plastu dajake 2 pasmove.. Dik pekne za radu.
nahoru

sponzor





15.03 2008 13:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

25.03 2008 12:47


taktiez by ma to zaujimalo, ja mam aj vzadu v bocnych stenach po jednom repraku,ale nehraju, asi chyba niekde v kably. aj tak ked tie repra budes vymienat,tak DAS* dolu tie steny,takze najlepsie by bolo to dat dolu teraz a zmerat si priemer.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

25.03 2008 13:15


Radoo: Něvěděl jsem jaký model máš, tak tady máš osazení repro od BOSE pro oba modely.

Jinak je samozřejmě lepší provést rozborku bocních stěn a změřit si přesně rozteče.

Pokud nemáš přivedené kabely tak to je škoda. Je hlavně důležité zjistit, jestli máš rádio např.: 2x25W nebo 4x25W a podle toho "dotáhnout" kabely.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

25.03 2008 23:29


ja by som este poprosil,jak dat dolu tie zadne kryty na zadnych repro...na predku su tusim dva sroby, co drzia celu bocnu stenu dveri.ale co zadok? tam som ziadne sroby nenasiel...
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

26.03 2008 8:04


fora: Na rozborku dveřních krytů je na:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

návod.

Jen se zeptám. Máš 3 nebo 5-ti dvéř.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

26.03 2008 20:04


Petan: 3dverak. a prave potrebuji vyhodit i zadni dve steny a to nevim jak. na obrazku a navodu je jen navod na predni.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

26.03 2008 21:31


dik pekne za rady aj ja mam 3dv.. Takze v prednych dverach je roztec 11,4cm, hmm dost cudna roztec, uvidim ked bude teplesie rozoberiem a daco vyspekulujem, aj tak mi nejde spolujazdcove okno, no ide ale hore s problemom.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

27.03 2008 8:23


fora: Tak na zadní rozborku tapecírunku bohužel návod zatím nemáme.
nahoru

sponzor





27.03 2008 8:23


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 5.9. 2007
Příspěvků: 16 | Témat: 2

30.03 2008 21:24


najprv musis vybrat prahovu bocnu listu a potom len surovo tahaj zadne plate ti cele vyleti nic sa neboj nic sa tam neda pokazit.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

30.03 2008 22:55


zadní plasty jsou jenom nacvaknuté, musí se na ně silou, sice jsem měl pocit, že je při sundavání zlomim, ale podařilo se v poho, pokud vzadu nejsou repro, tak předpokládám, že nejsou ani kabely natažený, tzn. radio má výstup jen na dva repro, tak jsem to měl i já

vzadu jsou tušim repro 16cm
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

30.03 2008 22:57


Radoo: ohledně problému se stahováním oken koukni sem
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

už se to řešilo
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

05.04 2008 20:19


skousel jsem vytahnout zadne steny abych mrknul na repro, protoze mi nehrajou. kua to neslo. to je tam snad nalepeny alebo co...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 1103 | Témat: 10

05.04 2008 22:12


fora:
skousel jsem vytahnout zadne steny abych mrknul na repro, protoze mi nehrajou. kua to neslo. to je tam snad nalepeny alebo co...


ne ne, neni to přilepený, musíš na to fakt silou, drží to fest
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

06.04 2008 12:45


Piggy:
zadní plasty jsou jenom nacvaknuté, musí se na ně silou, sice jsem měl pocit, že je při sundavání zlomim, ale podařilo se v poho, pokud vzadu nejsou repro, tak předpokládám, že nejsou ani kabely natažený, tzn. radio má výstup jen na dva repro, tak jsem to měl i já

vzadu jsou tušim repro 16cm


Nie niesu natiahnute, ja tam mam ine radio nie original. Som ho vybral a pozrel a kable su natiahnute len na predne repro.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

30.05 2008 19:11


Piggy:


ne ne, neni to přilepený, musíš na to fakt silou, drží to fest


Tak ako podarilo sa ti to. Chcem sa spytat ake repro tam vojde, alebo ake tam je. Alebo ci tam treba tu plastovu redukciu na uchytenie repro??

Nechce sa mi to rozoberat pokial nemam kupene repro a vsetko co potrebujem k tomu.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvků: 1449 | Témat: 13

31.05 2008 19:34


Teď jsem to řešil s borcem co prodává autohifi a dle jeho tabulky jsou v předních dveřích repro 16cm průměr a většinou se prodávají v sadě i výškáčema.
Cena je samozřejmě podle značky a modelové ředy
nahoru

sponzor





31.05 2008 19:34


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

03.06 2008 10:23


no tak teda vazne neviem. ja tam mam neoriginal radio, teda respektive mam tam dvd prehravac po predchozim majitelovi a vypada to tak ze to je zapojene ze sa v tom nevyzna uz asi nikdo. A mam A3 z konca 98 roka a su tam 4 basy/stredy -> vpredu par + vzadu par a samozrejme vyskove - su to original nokie, povodne. Par zajimavosti z mojej strany, tie zadne mi nehraju, neviem preco a bude to pekna fuska dosjt na to jak osefovat tu chybu ked tam je vrazeny dvd prehravac a cez konektor a obrovsku splet kablov je to zapojene. a tie zadne steny nevyhodim. som sice ITak ale normalne chodim aj posilovat a silu mam,ale proste to nevytiahnem,minimalne tam vazne neco urvu. A dalsia vec: nasiel som na dalsom foru ze pre A3 pasuju 13cm komponentne repraky. takze som kupil 13cm-ve.teraz cakam este na redukcie, ktore mi tam pomozu napasovat tie 13tk ze 4 montaznymi otvormi na original 3 diry. Pre istotu som si to zmeral a tie co tam mam maju priemer 11,5 az 12cm. teraz si nie som isty...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

03.06 2008 10:28


a tie zadne vyzeraju cez mriezku o hodne vecsie, tipoval by som tych 16cm. Vypadaju jak keby meli fakt dobre basovat. na druhu stranu sem cital,ze zadny par ma iba dotvorit dobry zvuk, dobru zvukovu kulisu. A je to tak , ze v prevaznej vecsine sa predavaju tak, ze ked kupujete napr. par do prednych dveri, tak kupite dvojpasmove plus k tomu dostanete aj vysky.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

03.06 2008 18:48


fora: Píšeš to dobře. Nelze říct jen já mám 16cm nebo 13cm. Těch typů repráků je hodně a to podle modelu(viz přílohy mého článku). Je proto lepší oddělat tapecírung a podívat se na repro a změřit jej.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 6.12. 2007
Příspěvků: 3071 | Témat: 96

03.06 2008 20:35


hosi srry za OT, ale bacha na zapojeni te vasi hudby. Vim, ze se bavite o reprakach, ale divejte...
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


je mi ho dosti lito (( Tak bacha, at takhle nekdo neskoncite.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 7.9. 2007
Příspěvků: 8770 | Témat: 42

03.06 2008 21:11


Tak to je síla. Myslím, že by většina amatérů měla svěřit odborné práce odborníků. Vím o čem mluvím. Elektronikou se zabývám více jak 20 let, takže bych mohl vyprávět.

Například vložený hřebík vložený v keramické pojistce na přívodu pro barák, to jsem fakt nemohl.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

04.06 2008 16:52


Do prednych dveri bez uprav s pomocou tej redukcie sa daju dat 13cm repro, 16cm urcite nie! To viem. Ale do zadnych bocnych tapacirov potrebujem vediet, ale zda sa ze tam idu 16cm
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvků: 1449 | Témat: 13

08.06 2008 21:39


Tak za 14dní to budu kuchat tak vám povim...
se těšim jak malý děcko co z teho poleze za zvouček...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

11.06 2008 22:27


aj ja uz mam objednane nove repro do prednych dveri a aj tie redukcne podlozky, tak tiez sa uz tesim ked to namontujem. Do zadnych bocnych tapacirov uvidim este...
nahoru

sponzor





11.06 2008 22:27


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 17.1. 2008
Příspěvků: 311 | Témat: 13

13.06 2008 1:43


taktiez som dneska objednal redukcie, som zvedavy ci to do toho predku napasuju, repraky maju hrubku kolem 55mm
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

23.06 2008 19:56


Konecne som sa dnes v tej horucave, k tej vymene prednych repro dostal. Tapaciri idu krasne dole, vyskac som menil aj basak aj vyhybku som pekne pripevnil. Tie redukcne podlozky sadnu krasne, len ostane taka škara medzi podlozkou a tapacirom tu som vyplnil silikonom. Montoval som repro Ground Zero GZTC 130T. Vyskace pekne sadli miesto tych originalnych, vyhybku som prichytil obojstrannou lepiacou paskou som myslel ze nebude drzat ale je to velky problem odlepit, drzi jak salene, basak ma montaznu hlbku 57mm a v pohode vosiel. Urobil som najprv jedne dvere potom druhe sadnem do auta, zavrem pocuvam jak hraju krasne, fakt je to nenormalny rozdiel, bol som az pysny na seba ako so mto zvladol. Otvorim dvere zavrem, a radio sa vyplo, ani poistka nezhorela ani nic nechapal som, vytiahol som kable z radia dal naspat a zas vyplo ho, som odpojil repro kable a radio ide. Nechapal som v com moze byt chyba, vsetko bolo dobre zapojene, tapacir som dnes rozobral minimalne sto krat uz som skoro prisiel o nervy tak so nadaval ze koniec, uz dlho ma tak nieco nerozculilo, uz som myslel ze to vsetko chytim hodim o zem. Vyhybku som dal na ine miesto, jak tapacir bol rozbraty vsetko islo, idem uz len trosku pobuchat nech tam sadne a zas to vypalo vsetko. Potom som sa snazil poizolovat kable, zlozim a zatial dobre. Uz som bol fakt bezmocny.

Moze byt ze ten jeden original kabel co je k repro je niejaky cudny nieje tieneny alebo neviem si to vysvetlit???
Alebo navzajom sa nemaju radi tie kable.. Potom som ich tak natiahol ze cim dalej od seba, aj vyhybku dal cim dalej od repro, tak dufam ze to uz bude ok, lebo nemam uz chut sa s tym babrat.


tu je aspon dajake foto, viac som nemal chut fotit


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvků: 26 | Témat: 3

24.06 2008 18:31


prosim neviete mi niekto poradit, zas som zavrel dvere a radio vyplo a neda sa zapnut len ked ho vyberiem a odpojim kable a znova pripojim. V radiu chyba nieje skusal som aj ine. Dakujem. Zajtra skusim este vymenit ten origo kabel a vyhybku niekde inde dat, moze byt tym ze tam nieco magnetizuje vyhybku abo take nieco??
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.8. 2010
Příspěvků: 50 | Témat: 7

01.02 2012 18:26


Ahoj chtěl jsem se zeptat jak hrajou ty tvoje reproduktory chtěl bych koupit ted nějaké do Audi A4. Díky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 19.11. 2014
Příspěvků: 4 | Témat: 1

21.12 2014 17:44


Ve 3-dveri se zadni tapec musi normalne vyrvat vem ze cvoku, staci vetsi sila a jde to. Nic by se polamat nemelo.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email