Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 382 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: eliska123
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 391
Online návštěvníků
Návštěvníků: 377
Uživatelů: 5
Celkem: 382

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

13.06 2012 9:11


Už se to tady řešilo, ale každý to řeší nějakým přídavným odporem, který se hodně hřeje(zkušenost z jiného vozu) a to já nechci.

Našel jsem na Ebay LED* parkovačky, které nemájí hlásit poruchu žárovky, takže předpokládám, že mají ten odpor nějak integrovaný. Nemá s tím někdo zkušenost? a bude pasovat patice z odkazu??
LED* PARKOVACKY: http://viewitem.eim.ebay.cz/2x-LED*-SMD-Tagfahrlich [zkrácená url]

Příští týden bude auto v servise a když už bude nárazník dole, tak bych možná vyměnil i mlhovky za nějaké ledky, měnil už to někdo?
LED* MLHOVKY: http://viewitem.eim.ebay.cz/SMD-LED*-FOG-LIGHT-BULB-LAMP-AUDI-A6-C7/110824987320/item
KABLIK S ODPOREM: http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110812011708

poslední věc je osvětlení SPZ...
LED* SPZ: http://viewitem.eim.ebay.cz/Licence-Number-Plate-S [zkrácená url]

díky
nahoru

sponzor





13.06 2012 9:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

13.06 2012 10:04


barton631: hladaj smudlo , uz su tu minimalne 3 vlakna vcetne odkazov a obrazkov
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

13.06 2012 11:17


smudla hledal ale v podstate co nasel je na prd...zjisil jsem akorat ze jsi vykouril pul krabky cigaret a ze jsi nadaval, ale co jsi dal a co funguje jsem se nedozvedel...

do SPZ pravdepodobne koupim toto >
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


do parkovacek bych dal asi toto >
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


ale mlhovky a denni sviceni jsem nezjistil...

Potrebuju akorat presne vedet co je vyzkouseno a co funguje, nemam cas sedet hodiny u auta a menit ledky.

proto budu rad kdyz se nekdo podeli co koupil a co hlavne funguje bez hlaseni praskle zarovky
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.8. 2010
Příspěvků: 541 | Témat: 31

13.06 2012 11:37


Do SPZ jsem měl takové jako zde ukazuješ, chybu mě nehlásili (POZOR, někomu ano). Ale vydrželi mi tak půl roku, pak začlala problíkávat a následně odešla. Koupil jsem nové a stalo se to znova. Vyměnil jsem nazpet za klasické žluté "ošklivé" sufitky a je klid.

Do parkovaček jsem dával trochu jiné ale také mi po pár mesících odešli. navrátil jsem se ke klasice. Není to tak hezké ale je klid...


Jinak když už mají odpor zabudovaný , neznamená to, že se budou zahřívat míň než když by byl odpor dokupovaný a montovaný vedle. teplota odporu bude +/- stejná protože musí "spálit" stejně proudu
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.8. 2010
Příspěvků: 541 | Témat: 31

13.06 2012 11:43


když by jsi hledal, tak to co jsem napsal tu najdeš... jinak na SPZ nejlepší asi tyto světýlka:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Ale ty jsou trošku dražší.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

13.06 2012 12:25


SPZ si myslim ze mam vyresene, spise me trapi denni sviceni,parkovacky a pripadne ty mlhovky.

Na druhem mam parkovacky vyresene levnejsima diodama, ktere musim tak jednou za rok vymenit (odchazi postupne jedna dioda za drhou, je jich tam asi 6)
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

13.06 2012 13:09


barton631: tym som mal na mysli ze stacilo pokracovat v existujucom vlakne , na SPZ sufitky ktore som tam pisal fungovali bez problemov, denne svietenie vcetne parkovaciek tak isto fungovalo a nic to nehlasilo akorat si to raz za 10-20 sekund bliklo, bolo to trochu otravne takze som denne vyhodil a nechal tam len tie parkovacky a v pohode, jednotlive typy ktore mam otestovane:
Parkovacky -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

SPZ -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

Denne -
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

13.06 2012 15:15


ok,dekuju...takze parkovacky a SPZ uz mam asi vyresene, objednam to co ty.

Jeste bych chtel doresit ty mlhovky a hlavne to denni sviceni.

vyplati se koupit drazsi nebo je to spis o stesti?
nahoru

sponzor





13.06 2012 15:15


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

13.06 2012 16:46


barton631: povedal by som ze o stasti, aj od jedneho vyrobcu mozes narazit na dobre a spatne, mlhovky by som rozhodne za LED* nemenil, nemaju taku svietivost ako ta H1
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

15.06 2012 9:23


Co sa tyka LED* tiez mam svoje skusenosti a napriklad do SPZ tie co bolo na zaciatku vlakna s chladicom neodporucam, katastrofa tak ako pise Zub0r. Chyba je prave to ze nemaju hlasit chybu, cize odpor je uz zabudovany a preto maju aj ten chladic, ktory je nepostacujuci, ten je tam iba ako ozdoba. Ten odpor v nich sa hreje jak svina a ten chladic ne neuchladi a potom to prestane svietit alebo sa to cele rozpadne ako mne. Radsej si daj klasicke a ak to nebude fungovat tak bud to zriesit nieco fakt kvalitne od neviem akeho predajcu alebo naspet klasicke ziarovky.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

15.06 2012 11:33


o to osvetleni SPZ me ani tam nejde, nejvic resim co dat do denniho sviceni za diody aby to svitilo pekne bile a pak jeste bile parkovacky.

na jednom z predchozich aut jsem mel diodove parkovacky a hlasilo to chybu jen kdyz jsem nastartoval a po nejake dobe jsem se uz naucil to ignorovat:o)))
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

15.06 2012 12:46


Vysvětlí my, proč začnou ty nezničitelné diody blikat? Nechápu!
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

19.06 2012 12:02


zitra budu davat parkovacky a denni sviceni tak pak napisu jak to dopadlo, jestli hlasi chybu...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 23.2. 2010
Příspěvků: 4983 | Témat: 26

19.06 2012 15:52


knedlifek: RJ si kontroluje vypalenu ziarovku v urcitom intervale (20-30 sekund), prud je tak maly ze normalnu ziarovku nerozsvieti ale na rozsvietenie LEDky to staci takze ju preblikne, mozno by pomohol silnejsi kondik ale to uz je zasah do kablovania...

barton631: urcite napis ako si dopadol
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

20.06 2012 7:51


kukynas:
knedlifek: RJ si kontroluje vypalenu ziarovku v urcitom intervale (20-30 sekund), prud je tak maly ze normalnu ziarovku nerozsvieti ale na rozsvietenie LEDky to staci takze ju preblikne, mozno by pomohol silnejsi kondik ale to uz je zasah do kablovania...

barton631: urcite napis ako si dopadol


To máš pravdu, ale proč půl roku funguje? Prostě záhada... Zkrátka: z hlediska globální aglomeracie je to velice nerentabilní a tudíž je to bazírování na mentalitě humálního aspektu...

Jinak o tom dením svícení uvažuju, poradíte mi kam a jak to dát? Nemůžu se rozhodnout... chudáci xenoni.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

20.06 2012 16:42


Tak parkovacky i denni sviceni vymeneno a vse v poradku bez chybove hlasky...jeste sem pak hodim odkaz co jsem presne koupil
nahoru

sponzor





20.06 2012 16:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 15.11. 2011
Příspěvků: 1547 | Témat: 62

21.06 2012 7:15


barton631:
Tak parkovacky i denni sviceni vymeneno a vse v poradku bez chybove hlasky...jeste sem pak hodim odkaz co jsem presne koupil


Na jaký auto jsi dával denní svícení?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 2.5. 2012
Příspěvků: 180 | Témat: 14

21.06 2012 22:45


daval jsem to na A6 4F

parkovacky :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


denni sv.:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.4. 2008
Příspěvků: 125 | Témat: 16

05.01 2013 13:50


Koupil jsem to samé jak barton, zkušenosti:

Parkovačky jsou ok.
Denní svícení: LED* žárovky po zapojení v intervalu asi 1,5s probliknou, jedna z žárovek začla čmudit a něco se na ní očividně spálilo, ale od teď zatím svítí a bez problikávání. Druhá zatím v tom intervalu problikává dále

uvidíme jak to s nimi bude dál

Update po půl roce: Vše svítí v pohodě
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.2. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 1

17.10 2013 19:36


Nebudu zakládat nové téma, když je toho tady už mraky, ale nikde jsem nenašel někoho, kdo by napsal jaké LED* opravdu funguje a vydrží.

Zajímalo by mě, kde se dá sehnat LED* osvětlení SPZ nebo přední parkovačky s odporem u kterých auto nehlásí chybu prasklé žárovky a opravdu vydrží. Nechci zase něco koupit a po týdnu zjistit že je to klump... :/ Poradil by někdo kdo to má na autě prosím? Děkuji :)
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 22.7. 2009
Příspěvků: 338 | Témat: 21

01.12 2013 0:41


nemáte někdo zkušenost s touto LED* do SPZ?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.7. 2009
Příspěvků: 3818 | Témat: 22

01.12 2013 7:27


jmarek: měl jsem skoro ty samé, jen se 3 diodami a max spokojenost.
Svítily perfektně a vydržely víc než rok, pak jsem auto prodal.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 15.2. 2014
Příspěvků: 42 | Témat: 9

24.02 2014 17:37


projel jsem snad všechný příspěvky na foru ale nikde nemůžu najít, jaký kolika ohmový odpor na klasickou ledku aby to nehlasilo chybu?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 10.12. 2009
Příspěvků: 5526 | Témat: 145

25.02 2014 8:54


YamahaR1: V zásadě si ho musíš vypočítat podle výkonu dané žárovky.. Ale bacha, to musí být pořádný odpor, aby neshořel, lebo netopil, proto když už, kup originál.
nahoru

sponzor





25.02 2014 8:54


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 834 | Témat: 47

25.02 2014 10:51


YamahaR1: Jestli se ptáš takhle, tak si to radši kup.

Jinak moc nechápu, proč řešíte lepší osvětlení RZ. Já bych se třeba bez RZ úplně obešel. Ne abych ještě pomáhal kdekomu si líp přečíst, jak si stát označkoval můj majetek...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.1. 2013
Příspěvků: 1023 | Témat: 63

25.02 2014 16:32


Ja vzal kit z USA a je tam rok u kamose na 4G taky a vse je v pohode. Nic nikde nehreje. Nehlasi. Nesmrdi....
A ze to stalo litrik na celou karu ? No tak to neni moc za tu pohodu. Kolik to stalo ,,testery,, co jim to topi blika a hori ?! ) Ad RZ no je dost hnus kdyz ti krasne sviti cely auto do LEDek bile a do toho zluta prdel... Neboj odzkouseno. Takze priste LEDky vezmu od stejny firmy. Jasne je to patrne PRC, ale z linky kde na konci sedi nekdo kdo hazi do kose ty LEDky pro Vas a ty moje posle do USA. Tak bych to videl.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email