Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 352 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: eliska123
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 391
Online návštěvníků
Návštěvníků: 348
Uživatelů: 4
Celkem: 352

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

01.03 2010 18:25


Zdravím,

potreboval bych radu, treba se s tim uz nekdo setkal.
V lednu mi najednou prestalo fungovat otevirani zadnich levych dveri packou zevnitr. Venkovni klikou to slo.

Vcera sem sundal tapec, lanko je v poradku, je videt, ze taha s nejakou pakou u zamku. Chvili sem hledal co je spatne, pak sem cvakl detskou pojistkou tam a zpet a zacalo to fungovat.

Rikam si super - jen detska pojistka. Slozil sem to a vse fungovalo, jen bylo divny, ze kdyz se zamackl cudlik na dverich a zatahlo za vnitrni packu, tak vyskocil cudlik a zaroven se otevreli dvere (normalne na prvni zatahnuti vyskuci cudlik a az na druhy se otevrou dvere). Ale budiz.

Ale pak sem zamcel centralem a problem byl zpet - zatahnu za packu, vyskoci cudlik, zatahnu znovu a nic.
Netusite nekdo cim by to mohlo byt?
Moc se mi zatim nechce vydelat ram dveri abych se dostal az uplne k zamku.
Nepomohlo by promazani nejakyho urcityho mista nebo tak neco?
Rad bych si precetl nejaky napady a teorie nez to budu rozdelavat znova,at vim co zkusit.

Predem diky za vsechny plodny prispevky

Vyřešení dotazu:

Predelal jsem konec bowdenu u klicky tam, kde ma byt (viz foto 4).


Náhled, klikni pro zvětšení.

Naposledy upravil bicek dne 02.03 2010 21:30, celkově upraveno 2 krát. (0% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





01.03 2010 18:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

01.03 2010 18:31


bicek:
Řekl bych že máš v háji ten silonovej kousek co je u zámku, je asi nalomenej a když to do něj zapadne jak má tak to jde když se to povolí a vypadne, tak smůla mám doma celej mechanizmus. Jestli budeš chtít tak ti jej nechám nebo ti to nafotím, jak to vypadá.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

01.03 2010 20:01


radar354: Kterej silonovej kousek myslis? Kdyby si to mohl nafotit, nemelo by to chybu. Pokud to bude tim mel bych urcite zajem o ten zamek.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

01.03 2010 20:12


bicek:
Jo tak to už nevím já to měl vyhozený před 4 měsíci a už nevím jak to tam přesně vypadá, ale vím že jsem tam cosi podrbal a dělalo mi to taky, nějak jak tobě, tak jsem to musel znovu rozdělat a dát to dohromady.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

01.03 2010 20:37


radar354: A musel si vytahovat celej ten ram, kdyz si to vydelaval?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

01.03 2010 20:39


já si nejsem jistej, ale myslím že ne, že jsem se k tomu nějak dostal, já to zítra vyzkouším a nafotím, myslím že jedny dveře mám někde v garáži.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 13.12. 2008
Příspěvků: 2560 | Témat: 32

01.03 2010 23:27


Mne to obcas delaji predni leve i prave,vzdycky shodim jen madlo,krytku madla a potahnu celou klikou v misce smerem do predu,slozim a je klid zase na 2mesice.jsou to jen 2sroubky a asi 1 minuta prace,ale je pravda,ze uz mne to nekdy stve.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

02.03 2010 16:43


Tak tady jsou ty fotky mrkni na fotku 4. jestli tam máš ten zajišťovací plech, on se někdy stratí a pak to může dělat bordel, pak foto číslo 3. tam si myslím že bude zakopanej pes ten závit asi bude v čudu, pokud ne tak ti z největší pravděpodobností blbne centrál uvnitř toho mechanizmu.
Foto 1.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Foto 2.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Foto 3.

Náhled, klikni pro zvětšení.

Foto 4.

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

sponzor





02.03 2010 16:43


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 555 | Témat: 15

02.03 2010 17:46


Mě to dělalo u dveří řidiče. Nakonec byl zakopaný pes u páčky na otvírání dveří (obr. 4) Někdo předemnou rozdělával dveře a špatně zajistil ten bowden co jde od páčky. Ten bowden byl jakoby zajištěný o drážku dále. Prostě ten celý mechanismus byl předepnutý. Pak čudlík na dveřích při odemykání uplně nevyjel ven a pak to šlo hodně ztuha otevřít.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

02.03 2010 19:14


radar354: Diky za fotky - zitra to kuchnu - kazdopadne sem blbe nasadil ten bovden u packy - dal sem to jak rika KOS az na kraj te prepazky.
Zitra to prehodim a treba se neco stane.

Jinak si nemuzu pomoct,ale ten zamek mi prijde nejak zbytecne slozitej
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 555 | Témat: 15

02.03 2010 19:27


Tak jak to má radar354 na obrázku č.4 je to správně
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

02.03 2010 19:38


bicek:
Pokud ti už do toho někdo lezl, nebo jsi to tam dal sám špatně, tak to bude určitě tím, mě dokonce chyběl i ten zajišťovací plech. Jinak kdyby náhodou to nevyšlo a bylo to něčím jiným tak ty dveře musíš rozebrat komplet jinak by ses tam nedostal.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

02.03 2010 20:38


radar354: Tak do rozebrani dveri bych se pustil az o vikendu - mam trosku sraz z dodasovavani potom.

Jinak sem do toho uz jednou lezl ja - dival sem se, jestli tam sou puvodni kabliky k reprakum . Ale uz si nepamatuju, jak sem to tam tehda dal,ale ted sem to dal blbe
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 18.3. 2008
Příspěvků: 5245 | Témat: 36

02.03 2010 21:25


Tak mi to nedalo a sel sem jste ted do garaze.
Predelal jsem konec bowdenu u klicky tam, kde ma byt (viz foto 4).


Náhled, klikni pro zvětšení.


Prvne sem to tam dal urcite taky blbe - nejak mi to neslo do toho zarezu, tak sem si myslel, ze oprit to o kraj je dobre. Je zajimavy, ze ze zacatku to fungovalo. Pak se asi ochladilo, mira se dostala pres pripustnou mez a zacalo to blbnout - jinak si to neumim vysvetlit.

radar354: Moc dekuju za tu fotku 4 - bez ni by me to snad nikdy nenapadlo - pritom takova blbost.

Mam moc radost, ze to funguje. Zase o sramek na krase Amalky min.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

03.03 2010 7:57


bicek:
jsem rád že to máš vyřešeno a byla to jen taková blbost
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.10. 2012
Příspěvků: 53 | Témat: 4

31.12 2012 15:06


potřeboval bych radu.. mám takový menší problém.. nejdou mi otevřít zadni pravé dveře,nejde to zvenka ani zevnitř,když zatáhnu za tu vnitřní páčku tak se ten kolíček nahoře na dveřích hýbá,ale dveře se neotevřou. když jsou ty dveře zavřený tak se ani nedostanu ktěm šroubkům na rozdělání tapecu..
neví někdo co s tím..
díky za každou radu
nahoru

sponzor





31.12 2012 15:06


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

31.12 2012 15:41


když ti nejde nic tak prubni oddělat tu kličku otvírání co je zevnitř, měla by jít i bez toho že odděláš tapec ,pak se mrkni co upadlo nebo prasklo , jestli lanko nebo něco vypadlo,možná se ti to podaří otevřít.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.10. 2012
Příspěvků: 53 | Témat: 4

31.12 2012 16:22


ta klička jde oddělat zevnitř bez toho tapecu??
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

31.12 2012 16:34


Koukám že máš C5 já se tu bavím o C4 ale podle mě tam rozdílů moc nebude,když odděláš kličku jako že ji otevřeš není tam šroubek ? Možná ten plast ještě přidržuje madlo ale to by mělo taky jít oddělat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.10. 2012
Příspěvků: 53 | Témat: 4

31.12 2012 16:38


mam c5 ale snad to bude stejný.. zejtra na světle se na to podívam. když zavíram auto centrálem tak ten kolíček se malinko kvedlá a tou kličkou když za ní zatáhnu tak kolíček vyjede nahoru ale nezůstane tak.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

31.12 2012 18:03


trucker655:
Ta klika by asi měla jít ven i ze vnitř, pod tím by měl být táhl, zkus to rozebrat a zatáhnout za lanko, dveře by se měli otevřít, pokud je zakopanej pes jinde, tak ti s tím asi neporadím.

Náhled, klikni pro zvětšení.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.10. 2012
Příspěvků: 53 | Témat: 4

31.12 2012 19:13


chlapi díky za pomoc je to otevřený..
když budete vy někdy něco potřebovat a já budu vědět tak rád pomůžu..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email