Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je sobota, 27 července 2024
Celkem je zde 468 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Milanko51
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 3
Uživatelů celkem: 48 602
Online návštěvníků
Návštěvníků: 468
Uživatelů: 0
Celkem: 468

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Téma článku: Osobní blog

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

zabila jsem si auto

Janík1 | Středa, 08.06. 2016 - 21:07:55
Osobní blog

Tak 10.5. si tak jedu navečer domů z práce a za pravotočivou zatáčkou sedí na silnici zvíře a pak už si skoro nic nepamatuji....  Vyletěla jsem ze svého pruhu do příkopu , tam nabrala betonovej mostek , urazila zábradlí který letělo cca 10m vzduchem a pak ryla ještě asi 30m příkop , až jsem se zastavila pod sloupem vysokého napětí. Jedním slovem MASAKR! Moje milovaný auto utrpělo docela zásadní škody a já ho tím poslala na odpis.Nabouraný přední nárazník , zdemolovaný přední pravý bok , světlo , rozbité čelní sklo , airbagy ,utržené obě kola na pravé straně a utržená náprava.Já jsem vyvázla s pochroumanou páteří a pocitem , jako kdyby mě někdo vypral v pračce.To poslední , co pro mě ta moje láska udělala je to , že mi zachránila život.Sedět v něčem jiném , tak jak říkali hasiči - jsem na místě mrtvá.Auto jsem milovala a nedokážu se srovnat s tím co se stalo.... byl to parťák na cestách.A tak Vám tady o tom píšu , protože to musím ze sebe dostat a kde jinde by člověk měl hledat pochopení , než tady.   

Vyhlášení výherkyně soutěže babího léta

kriznik | Čtvrtek, 19.09. 2013 - 22:22:06
Osobní blog

Po anketě "finálová pětka" (kterou tímto považujte za uzavřenou), máme to potěšení oznámít absolutní vítězku!

Ve finálové pětce 187 z vás rozhodlo, že výherkyní se stane....

Martina Ivanovová (bozetecha), Gratulujeme!

Gratulujeme! :)

Druhé místo patří Janu Hofmanovi (Luckys) a třetí místo obsadil Jiří Adámek (dissent)

Všichni výherci nechť se ozvou pomocí soukromé zprávy, pro domluvení dalšího postupu.

Všem co se soutěže zůčastnili děkujeme, výhercům gratulujeme a těšte se na další akce :)

Váš AUDIKLUB.cz

Finálová pětka soutěže

kriznik | Pondělí, 16.09. 2013 - 00:21:26 , 5910 čtenářů
Osobní blog

Vážení přátelé,
naše soutěž s AUDIKLUBem, Michelinem a Audi je ve svém finále. Soutěžní otázky jste mohli zodpovídat na základě článku "Soutěž babího léta s AUDIKLUB & Michelin & Audi", ve kterém jsou také uvedeny pravidla soutěže. Následovaly správné odpovědi v článku "Soutěž babího léta - Odpovědi". Na relativně jednoduché otázky, které však vyžadovaly jistou míru pozornosti a ověřování dat, dorazilo celkem 134 odpovědí. Naneštěstí pouze 27 jich bylo správných. Z 27 odpovědí bylo 6 vyřazeno díky nekompletním informacím v emailu. Příště to chce více soustředění!

Jak bylo dříve avizováno, 21 soutěžících jmen bylo odesláno zástupci Michelinu, který vybral finálovou pětku. Jedno jméno z níže uvedených vyhraje první cenu - sadu zimních pneumatik dle vlastního výběru. Druhou cenou je zápůjčka nového vozu Audi A3 od Audi.cz. Třetí cenou jsou dárky z Audi boutique a všechny ceny ještě doplní AUDIKLUB. Čtvrtá a pátá cena je sice cenou útěchy, ale věříme, že také potěší.

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář

Soutěž babího léta - Odpovědi

kriznik | Čtvrtek, 12.09. 2013 - 21:24:15 , 3252 čtenářů
Osobní blog

Audi R8 V10 Plus

Vážení příznivci AUDIKLUBu,
první část soutěže "Soutěž babího léta s AUDIKLUB & Michelin & Audi" dnes skončila a zde přinášíme odpovědi na soutěžní otázky. Všem, kteří odpověděli správně gratulujeme - postupujete do slosování o pět postupových míst pro hlasování. Pět jmen vybere zástupce Michelinu a tyto budou zveřejněni od 16.9 do 19.9 pro hlasování, kde vyberete vítěze(vítězku).

Gratulujeme pokud jste odpověděli správně, děkujeme za účast pokud se vám všechny otázky zodpovědět správně nepodařilo :)

Váš AUDIKLUB.cz

Článek zatím neohodnocen | Přidat první komentář

Soutěž babího léta s AUDIKLUB & Michelin & Audi

kriznik | Středa, 04.09. 2013 - 12:00:00 , 5839 čtenářů
Osobní blog

Audi R8 V10 Plus

Vážení příznivci AUDIKLUBu,
zimní období se kvapem blíží a tak AUDIKLUB ve spolupráci se společností Michelin a Audi.cz vyhlašuje soutěž babího léta. Po velkém úspěchu první soutěže o letní sadu pneumatik, které se zúčastnilo mnoho z vás, je nyní hlavní cenou sada zimních pneumatik Michelin v rozměru dle vlastního výběru! Druhé místo vyhraje zápůjčku nového vozu Audi A3 Limuzína a další doplňkové ceny pro druhé a třetí místo budou věnovány Michelinem, Audi a AUDIKLUBem.

Soutěž probíhá od zveřejnění do 12.9 21h.

Předání hlavní výhry proběhne opět v sídle Michelin v Praze 3.10 2013 (datum je předběžné a bude později upřesněno). Případnou dopravu k Vám si můžete zajistit na vlastní náklady libovolnou přepravní společností. Lze také vyjednat dopravu do nejbližšího servisního centra Michelin, v případě, že nebudete moci na předání dorazit. Předání druhé ceny a dalších cen bude upřesněno po skončení soutěže

Soutěže se může zůčastnit každý kdo má aktivní účet na AUDIKLUB.cz. Do losování o hlavní výhru bude zařazen každý kdo odpoví na všechny otázky správně. Následně bude seznam došlých odpovědí zaslán zástupci Michelin, který vylosuje pět jmen, které budou zveřejněny na AUDIKLUB.cz spolu s hlasováním k jednotlivému jménu. Uživatel/ka, který/á obdrží nejvíce hlasů od uživatelů mezi 16.9 - 19.9 na webu AUDIKLUB.cz, získá první cenu. Druhé a třetí místo bude obsazeno druhým resp. třetím největším počtem hlasů.

 

Hodnocení článku: 3,66 | Komentáře (2)
38 článků (8 stránek, 5 článků na stránku) [ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Anketa
Online chat
zaloudekmatej
Kalendář
červenec 2024
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Partneři
Sháníte levné povinné ručení? ePojištění.cz je tím pravým místem.
Robeko diagnostika
Podpořte nás!
Líbí se vám tento web? Přidejte si odkaz na váše stránky.

Audi Klub - Vše o Audi
kód na stránku:


Audi Klub
kód na stránku:


Děkujeme!
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email