Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je neděle, 22 října 2017
Celkem je zde 18 lidí (11 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: bisond
Uživatelů dnes: 7
Uživatelů včera: 6
Uživatelů celkem: 39 639
Online návštěvníků
Návštěvníků: 7
Uživatelů: 11
Celkem: 18

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Téma článku: Osobní blog

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Kdy je třeba vyměnit pneumatiky?

kriznik | Úterý, 02.05. 2017 - 10:06:23 , 2048 čtenářů
Osobní blog

Zajímá vás, jak poznáte, že je načase vyměnit pneumatiky? Zhodnocení stavu pneumatik není žádná věda a po přečtení našeho průvodce budete mít rázem jasno!
Výměna pneumatik není zrovna příjemnou záležitostí, zejména z finančního hlediska, ale zodpovědný řidič, který dbá na bezpečnost, se jí zkrátka nevyhne. Uvidíte však, že s pomocí zavedeného pneuservisu je to otázka chvilky. Po přezutí pneumatik by mělo v každém případě následovat jejich vyvážení. Kdy se však k výměně pneumatik, kromě povinného jarního a podzimního přezouvání, uchýlit a podle čeho se řídit?

Článek zatím neohodnocen

4 důležitá připojištění k povinnému ručení

kriznik | Úterý, 18.04. 2017 - 21:20:07 , 1749 čtenářů
Osobní blog

Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla je obligatorním pojištěním pro každého řidiče motorového vozidla. Jak již sám název pojištění napovídá, je povinné ručení určeno pro pokrytí škod, které svým vozidlem způsobíte jiné osobě. Pokud se však jedná o škody na vašem vozidle, je vhodné si sjednat takzvaná připojištění k povinnému ručení. V dnešním článku vám představíme čtyři důležitá připojištění, na která byste neměli u povinného ručení zapomenout.

Hodnocení článku: 5

Automobilka Audi pomáhá českým lyžařským hvězdám

kriznik | Pondělí, 09.01. 2017 - 10:13:46
Osobní blog

V sezóně 2016/2017 podpoří automobilka Audi Svaz lyžařů České republiky. Tato spolupráce mezi značkou a Svazem začala už na konci 2014 a úspěšně pokračuje až dosud. Vznikl Audi Ski Team, který se skládá z české lyžařské elity. Vozy, které jsou typické značkou se čtyřmi kruhy, se stanou nepostradatelnými společníky lyžařů i v nové sezóně.

Česká republika má osm lyžařských osobností

Špičkoví čeští lyžaři mají pro svůj každodenní osobní a profesní život k dispozici vozy Audi s quattro pohonem, tedy pohonem všech čtyř kol. Kdo z české lyžařské elity patří do Audi Ski Teamu?

• Šárka Strachová – alpské lyžování
  • Tereza Kmochová – alpské lyžování
  • Andrea Zemanová – skicross
  • Roman Koudelka – skoky na lyžích

Nyní v letošním roce přibyli:

• Ester Ledecká – alpské lyžování, snowboard
  • Tomáš Portyk – severská kombinace

Kromě toho zbývá dodat, že tvářemi Audi Ski Teamu jsou i Ondřej Bank a Tomáš Kraus jakožto legendy české bílé stopy.

Značka se čtyřmi kruhy podporuje lyžování i v zahraničí

Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika, k tomu říká: „Mám velkou radost, že prostřednictvím Audi Ski Teamu pokračuje v prohlubování spolupráce s českými lyžaři, kteří mají tak početné zastoupení mezi světovou špičkou v mnoha lyžařských disciplínách. Za značku Audi jim přeji úspěšný vstup do nové sezóny a věřím, že je naše vozy s pohonem všech čtyř kol quattro dovezou k novým mezníkům v jejich sportovních kariérách“. Audi přitom podporuje lyžařský sport i v zahraničí, a to i Mezinárodní lyžařskou federaci FIS, jejímž partnerem zůstane až do roku 2018. Celkově je Česká republika celkem sedmnáctou zemí, ve které automobilka Audi podporuje národní lyžařskou asociaci. V Čechách se podpora automobilky Audi zaměřuje i na skiareál Špindlerův mlýn.

Pokud máte zájem o Audi s pohonem quattro, podívejte se na auta na prodej.
Přečtěte si také: Audi A4 Avant patří mezi nejpraktičtější vozy, Milujete kupé? Zkuste to od Audi

Audi A4 Avant patří mezi nejpraktičtější vozy

kriznik | Pátek, 12.08. 2016 - 09:17:00 , 1214 čtenářů
Osobní blog

Oblíbený automobil Audi A4 rozhodně patří mezi oblíbená auta jak pro svůj celkový design, tak přirozeně také pro jízdní vlastnosti, tak i pohodlí. Není to ale jenom karosářská verze hatchback, která je k dispozici. Dnes je možné pořídit si i model Audi A4 Avant, který je k dispozici v karosářské verzi kombi. Na první pohled auto výrazně připomíná model A6, a to hlavně svým celkem výraznějším vzhledem. Důraz je kladen hlavně na celkový reprezentativní vzhled, ale také na celkově zajímavou eleganci.

Hodnocení článku: 4

zabila jsem si auto

Janík1 | Středa, 08.06. 2016 - 21:07:55
Osobní blog

Tak 10.5. si tak jedu navečer domů z práce a za pravotočivou zatáčkou sedí na silnici zvíře a pak už si skoro nic nepamatuji....  Vyletěla jsem ze svého pruhu do příkopu , tam nabrala betonovej mostek , urazila zábradlí který letělo cca 10m vzduchem a pak ryla ještě asi 30m příkop , až jsem se zastavila pod sloupem vysokého napětí. Jedním slovem MASAKR! Moje milovaný auto utrpělo docela zásadní škody a já ho tím poslala na odpis.Nabouraný přední nárazník , zdemolovaný přední pravý bok , světlo , rozbité čelní sklo , airbagy ,utržené obě kola na pravé straně a utržená náprava.Já jsem vyvázla s pochroumanou páteří a pocitem , jako kdyby mě někdo vypral v pračce.To poslední , co pro mě ta moje láska udělala je to , že mi zachránila život.Sedět v něčem jiném , tak jak říkali hasiči - jsem na místě mrtvá.Auto jsem milovala a nedokážu se srovnat s tím co se stalo.... byl to parťák na cestách.A tak Vám tady o tom píšu , protože to musím ze sebe dostat a kde jinde by člověk měl hledat pochopení , než tady.   

32 článků (7 stránek, 5 článků na stránku) [ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Anketa
Líbila se ventilAKce vol.9 2017?
Jasně!
Průměr
Nic moc
Online chat
Nikdo online
Kalendář
říjen 2017
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Partneři
Sháníte levné povinné ručení? ePojištění.cz je tím pravým místem.
Autobazar 123auta.cz - prověřené ojeté vozy s cenovým zvýhodněním.
Nejlevnější povinné ručení najdete na Porovnej24.cz
Robeko diagnostika
Podpořte nás!
Líbí se vám tento web? Přidejte si odkaz na váše stránky.

Audi Klub - Vše o Audi
kód na stránku:

Audi Klub
kód na stránku:

Děkujeme!
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2011 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email