Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 21 kvě 2024
Celkem je zde 309 lidí (8 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Jiria636
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 455
Online návštěvníků
Návštěvníků: 301
Uživatelů: 8
Celkem: 309

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Povinné ručení pro vaše Audi

Téma: Auta Autor: rssfeed (Úterý, 12.03. 2013 - 10:00:00)

Vlastníte jeden z modelů oblíbené automobilky Audi? Vždy vás lákaly dokonalosti, osobitý a sportovní design aut, řadících se velmi kvalitních automobilů? Německá automobilka Audi si za dlouhá léta své existence zaslouží obdiv. Milovníci silných automobilů si mohou vybrat z mnoha modelů Audi – mezi jinými například 100, 200, 80, 90, A1, A2, A3, A4, A4 allroad, A5, A6, A6 allroad, A6 Avant, RS2, S8, V8 a mnoho dalších.I vaše Audi se však bude pohybovat na veřejných komunikacích a nevyhne se sjednání a zaplacení povinného ručení. Jedná se o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a upravuje ho zákon. Všechny modely Audi automobilů si mohou zajistit kvalitní povinné ručení. Pojistíte si škody na zdraví i na majetku, které můžete kdykoliv způsobit jiným osobám a vozidlům během provozování. Základní pojištění může být doplněno i o populární asistenční služby.

Povinné ručení si v současné době můžete snadno uzavřít pohodlným online způsobem. Je však potřeba myslet i na cenu, protože typy vozidel Audi jezdí rychle a spotřebují i dost paliva. To zrovna nenahrává pro laciné povinné ručení. Ovšem existuje možnost si stanovené ceny zjistit, porovnat a v klidu si najít nejlevnější povinné ručení v rámci požadovaných služeb.

Audi TT-RS

A jak zjistíte momentálně nejvýhodnější povinné ručení pro vaše Audi? Dobře vám poslouží například webové stránky www.srovnejto.cz, kde stačí zadat požadované údaje z technického průkazu a také několik osobních údajů. K výhodám patří, že údaje získáte velmi brzy a můžete sami posoudit, kde mají nejideálnější podmínky právě pro vás. Online kalkulačka je moderním způsobem, jak ušetřit peníze nejen u povinného ručení, ale i u ostatních finančních produktů. Ušetříte si spoustu času a vyhnete se zbytečnému papírování. Porovnání povinného ručení je zcela nezávislé a rychlé. 


Související odkazy
· Více o tématu Auta
· Další články od Kriznik

Nejčtenější článek na téma Auta:
Výkon a točivý moment
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0
Zvolte počet:
(více je lépe)
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
©patné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


romerot - Úterý, 12.03. 2013 - 10:00:00
Ak by náhodou niekto vedel o podobnej stránke ktorá takto porovnáva slovenské poistovne mohol by to dať do komentárov. Dakujem.
Thomyy - Úterý, 12.03. 2013 - 10:00:00
http://insuria.sk/sk/pzp alebo http://www.superpoistenie.sk/pzp/vypocet ;)
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email