Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 19 června 2018
Celkem je zde 17 lidí (14 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: 88Milos
Uživatelů dnes: 4
Uživatelů včera: 3
Uživatelů celkem: 41 261
Online návštěvníků
Návštěvníků: 3
Uživatelů: 14
Celkem: 17

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Audi již posedmé v centru festivalového dění

Téma: Audi Autor: kriznik (Úterý, 26.06. 2012 - 19:13:19)

Festival křišťálových globů a značka se čtyřmi kruhy k sobě již neodmyslitelně patří. Každoročně promění desítky filmových hvězd a tvůrců společně s tisíci návštěvníků a filmových fanoušků jinak poklidné lázeňské město v místo s fantastickou atmosférou. Součástí kosmopolitního svátku filmu jsou již po několik ročníků vozy s logem Audi.

Pro příznivce automobilového sportu bude v Expozici Audi také čekat lahůdka v podobě repliky legendárního vozu francouzské závodnice Michèle Moutonové, který zapůjčil pro tuto akci jeden z našich audiklub.cz členů.Také během letošního 47. ročníku MFF KV si budou hvězdy filmového nebe a organizátoři festivalu při jízdě lázeňskými ulicemi užívat pohodlí luxusních limuzín Audi. Plně k dispozici jim bude 50 členná flotila tvořená pětatřiceti limuzínami A6 a patnácti limuzínami A8 Long. Elegantní vozy se čtyřmi kruhy budou nejen k vidění, ale také k vyzkoušení na Expozici Audi přímo v centru festivalového dění u Lázní I. Od 29. června do 7. července si budou moci návštěvníci své filmové zážitky okořenit testovacími jízdami s celou řadou atraktivních modelů. K otestování zde budou např. modely Audi S4 Avant, Audi RS 5 Coupé, Audi A7 Sportback, Audi RS 3 Sportback či superrychlé Audi R8.

Pro příznivce automobilového sportu čeká na Expozici Audi lahůdka v podobě repliky legendárního vozu francouzské závodnice Michèle Moutonové. „Horkou novinkou bude dlouho netrpělivě očekávaná nová generace oblíbeného modelu Audi A3, která zde bude od úterý 3. července vystavena. Neméně lákavou záležitostí bude odhalení nového Audi A6 allroad quattro, s nímž se budou mít možnost návštěvníci svézt po celou dobu festivalu,“ komentuje karlovarské představení značky se čtyřmi kruhy Audi vedoucí divize Audi Michal Čížek. „Na Expozici Audi bychom nicméně rádi pozvali i ty, kteří do Varů jedou hlavně za kulturními zážitky. Od úterý do čtvrtka tu bude od 19 hod. pro veřejnost připraven pestrý doprovodný program,“ doplňuje Michal Čížek. 


Související odkazy
· Více o tématu Audi
· Další články od kriznik

Nejčtenější článek na téma Audi:
Audi Q7 crash test: 5 hvězdiček
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 1
Účastníků: 1

©patné
Zvolte počet:
(více je lépe)
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
©patné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata:
Auta

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email