Audi Klub - Vše o Audi, bazar Audi, recenze Audi, pojištění vozů, slevy na díly

Audi PIA Event
Publikováno: Čtvrtek, 02.05. 2024 - 14:56:39
Téma: Srazy


Vážení nadšenci a fanoušci značky Audi,

s radostí vás zvu na jedinečné setkání pilotního nultého/testovacího ročníku, které se uskuteční v Praze na parkovišti OC Letňany dne 11.5.2024 od 10:00 do 17:00. Tento event jsem zamýšlel postavit na myšlence, kterou tady zatím nikdo ještě pořádně nerealizoval a to propojit milovníky značky s oficiálním autorizovaným zastoupením servisu značky. Tento zážitek je určen nejen majitelům, ale i všem milovníkům vozů Audi, kteří sdílí naši vášeň a nadšení pro vozy se čtyřmi kruhy.

Tento výjimečný event vznikl díky spolupráci s oficiálním autorizovaným dealerem Porsche Praha Prosek, který je součástí rodiny Porsche Inter Auto, a sesterskou společností Porsche Česká Republika, která je zároveň importérem značky Audi do ČR.Na akci budete mít možnost se setkat nejen s dalšími majiteli a uživateli, ale i s lidmi z autorizovaného servisu Audi Porsche Prosek a mluvit a konzultovat přímo s mechaniky a odborníky na značku Audi. Také budete mít možnost soutěžit o skvělé věcné ceny, poukázky na slevu na servis, vouchery na Audi boutique, náhradní díly, příslušenství, pneumatiky a další.

V rámci doprovodného programu budou představeny některé nejnovější modely značky Audi, včetně poslední generace RS a e-tron modelů. Svoji účast verbálně přislíbil i Škofin/VWFS a Generalli s nabídkou svých zvýhodněných produktů. A pro vás, kteří si vážíte estetické péče o svá auta, připravujeme "detailingovou show", kde Vám Denny z DDC Detailing, odborník na péči o vozy s nejvyšší certifikací značky Gyeon v ČR představí produkty této značky a poradí s péčí o vaše vozidlo. Zároveň na místě předvede způsoby korekce nedokonalostí na laku, či interiéru. Celou akci podkreslí hudbou dj a programem provede náš moderátor. Event bude také dokumentován několika fotografy a videomakery.

Těším se na setkání s Vámi, abychom společně sdíleli vášnivé diskuse, získali nové kontakty a možná i vyhráli skvělé ceny. Přijďte si užít den plný radosti z aut a přátelského prostředí!

 

 


TLDR:

Co:

Audi Event by Audi Porsche Praha Prosek

https://postimg.cc/9zMLPCCN

Kdy:

11.5.2024 od 10:00 do 17:00

Kde:

Parkoviště OC Letňany (zábor vlastního prostranství s vymezeným "Audi Parking Only")

Program:

Servisní poradenství, Detailingová show a poradenství, vouchery na slevy (servis, náhradní díly, Audi originální příslušenství, Audi Boutique), soutěž o ceny, vystavené S/RS modely, zvýhodněné produkty Škofin/VWFS a Generali, hudba a moderátor

Přímý odkaz na vimeo video

https://www.facebook.com/share/txemW8tyB2PgAaGb/

https://drivezone.cz/udalosti/audi-event/


Jak se k nám dostanete?

Praha, parkoviště OC Letňany, plocha nad čerpací stanicí Tesco,

50.13682234035144 14.498052875470375

https://ibb.co/GdJDpnZ

Vzhledem k omezené kapacitě míst v soutěžích a parkovacích stání pro "Audi Parking ONLY" doporučuji dorazit co nejdříve, jelikož budeme nuceni striktně aplikovat pravidlo: "Kdo dřív přijde, ..."


Harmonogram akce bude následující:

10:00 - oficiální zahájení akce, spuštění provozu stánku Porsche Prosek, VWFS/Škofin, Generali, DDC Detailing
10:01 - spuštění registrací do soutěže (formální, neformálně očekávám nájezd vozidel dříve)
10:15 - úvodní slovo moderátora, info o soutěžích a programu
10:30 - moderátor - představení stánku Generali
11:00 - moderátor - představení stánku VWFS/Škofin
11:30 - moderátor - představení stánku Porsche Praha Prosek
12:00 - moderátor - představení stánku DDC Detailing
13:00 - moderátor - představení CirclesGang + oznámení poslední hodiny registrace do soutěže o nej auto
14:00 - moderátor - oznámení ukončení registrace do soutěže o nej auto + zahájení výběru top10 + oznámení poslední hodiny registrace do soutěže o VIP voucher
14:30 - moderátor - oznámení TOP10 soutěžících v soutěži o nej auto
15:00 - ukončení obou soutěží
15:30 - vyhlášení výherců obou soutěží
16:00 - moderátor - poděkování všem účastníkům a partnerům akce
17:00 - oficiální ukončení akce


Soutěž!

Během našeho nadcházejícího Audi eventu, který se blíží s každým dnem, jsme pro vás připravili ještě větší zážitek! Kromě fascinující prezentace nových modelů, atraktivních zvýhodněných nabídek našich partnerů VWFS/Škofin a Generali a vzrušující atmosféry plné vášnivých diskuzí a sdílení zážitků přicházíme s novinkou – notnou dávkou soutěžního ducha!

První soutěž bude vyhrazena samotným automobilům, které naše Audi komunita přiveze na akci. Každý majitel vozidla Audi se bude moci zapojit a soutěžit o skvělé věcné ceny. Stačí vyplnit krátký registrační formulář a jste ve hře! Samotná registrace vám rovnou zajistí voucher, který vám poskytne slevy na servis, náhradní díly, originální příslušenství a Audi boutique. Při použití voucheru si však můžete vybrat pouze jednu kategorii slevy. Nabídka slev na voucheru je skvělá: získáte 15% slevu na práci servisu, 10% slevu na materiál nebo 10% slevu na originální příslušenství. Soutěžní atmosféru dotváří výběr TOP10 vozů, které postoupí do finále na základě různých kritérií, aby každý měl fér šanci zvítězit. Maximální množství registrovaných vozů do soutěže je omezeno na prvních 150 přihlášených.

Hlavní ceny:

Vítěz získá zapůjčení vozu Audi A5 2024 na víkend, druhé místo individuální péči o vůz na míru v hodnotě 10.000,- Kč od DDC Detailing a třetí místo VIP voucher s možností výběru slev na servis nebo originální příslušenství (25% sleva na práci servisu, 15% sleva na díly, 10% sleva na originální příslušenství).

Druhá soutěž pak proběhne přímo na našem stánku poradenství servisu. Stačí vyplnit speciální formulář a tím i zde získáte voucher na slevy. I zde je soutěž omezena na prvních 300 zájemců. Každý účastník bude automaticky zařazen do slosování o 2 VIP vouchery, které nabízí úžasné slevy na servis nebo originální příslušenství. Už se nemůžeme dočkat, až se s vámi setkáme na naší události a společně prožijeme nezapomenutelný den plný vášně pro Audi!


Partneři akce:

Porsche Inter Auto - Praha Prosek

Porsche Česká republika - Audi import

OC Letňany

VWFS/Škofin

Generali

Circles Gang

DDC Detaling


P.S.: Sledujte prosím i nadále toto vlákno.

Postupně budu odtajňovat jednotlivé body programu, stejně jako doplním podrobný plánek areálu a jiné důležité informace.

FAQ:

Q: Mohu přijet i jiným vozem, než značkou Audi?
A: Ano, ale nebudeš vpuštěn na vyhrazené Audi Parking Only a nebudeš se se svým vozem moci účastnit soutěže o ceny.

Q: Bude možné si na místě prohlédnout poslední generace S a RS modelů Audi?
A: Ano, máme od importéra přislíben zatím neupřesněný počet modelů poslední generace.

Q: Bude možné se v některém z vozů i projet?
A: Vozy, které dodá importér, jsou čistě statické. Bude možné si je prohlédnout, posadit se do nich, ale demo jízdy s nimi absolvovat nesmíme. Nicméně budeme mít na místě i modely ze skladových zásob pobočky a pár zaměstnaneckých RS vozů. Tam nevylučuji zatím nic .

Q: Jedná se o punk akci, nebo mohu vzít i děti a rodinu?
A: Akce je pod záštitou autorizované pobočky Audi Porsche Praha Prosek s oficiální marketingovou spoluprací, nájemní smlouvou a záborem na prostory parkoviště OC Letňany. Zvaní jsou všichni milovníci a vlastníci značky Audi od nejstarších, až po ty nejmenší.

Q: Jaké jsou slevy na voucheru, který obdržím za registraci do soutěže, či na základě vyplnění dotazníku na stánku servisu?
A: Vouchery máme dvojího typu: Standard (za registraci a vyplnění formuláře) - 15% práce / 10% materiál / 8% příslušenství VIP (výhry v soutěžích) - 25% práce / 10% materiál / 8% příslušenství Jednotlivec může uplatnit více voucherů, slevy se nedají kombinovat, z každého voucheru si můžete vybrat jednu kategorii slevy = následně se kód voucheru zneaktivní. VOP soutěže připravujeme.

Q: Mohu se registrovat do obou soutěží a vyhrát tak více cen?
A: Ano, zaregistrovat se můžete jak se svým vozem do první, tak individuálně vyplněním formuláře do druhé a vyhrát tak ceny z obou kategorií.

Q: Jsou soutěže nebo vouchery nějak omezeny počtem účastníků?
A: Ano, vouchery a místa v soutěži o "nej auto" jsou omezena na prvních 150 registrovaných zájemců. Vouchery a místa v soutěži o "slosování vyplněných formulářů" jsou pak omezena na prvních 300 registrovaných

Q: Je vstup na akci nějak zpoplatněn?
A: Ne! Na akci nevybíráme žádný poplatek za vstup, ani cokoliv jiného.Tento článek si můžete přečíst na webu Audi Klub - Vše o Audi, bazar Audi, recenze Audi, pojištění vozů, slevy na díly
https://audiklub.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://audiklub.cz/clanky/397