Audi Klub - Vše o Audi, bazar Audi, recenze Audi, pojištění vozů, slevy na díly

Finálová pětka soutěže
Publikováno: Pondělí, 16.09. 2013 - 00:21:26
Téma: Osobní blog


Vážení přátelé,
naše soutěž s AUDIKLUBem, Michelinem a Audi je ve svém finále. Soutěžní otázky jste mohli zodpovídat na základě článku "Soutěž babího léta s AUDIKLUB & Michelin & Audi", ve kterém jsou také uvedeny pravidla soutěže. Následovaly správné odpovědi v článku "Soutěž babího léta - Odpovědi". Na relativně jednoduché otázky, které však vyžadovaly jistou míru pozornosti a ověřování dat, dorazilo celkem 134 odpovědí. Naneštěstí pouze 27 jich bylo správných. Z 27 odpovědí bylo 6 vyřazeno díky nekompletním informacím v emailu. Příště to chce více soustředění!

Jak bylo dříve avizováno, 21 soutěžících jmen bylo odesláno zástupci Michelinu, který vybral finálovou pětku. Jedno jméno z níže uvedených vyhraje první cenu - sadu zimních pneumatik dle vlastního výběru. Druhou cenou je zápůjčka nového vozu Audi A3 od Audi.cz. Třetí cenou jsou dárky z Audi boutique a všechny ceny ještě doplní AUDIKLUB. Čtvrtá a pátá cena je sice cenou útěchy, ale věříme, že také potěší.Upozorňujeme, že výherci budou muset ceny převzít v Praze!

A nyní již vybrané osoby. Seřazeny dle příjmení sestupně. 

Finálová pětka:

  • Jiří Adámek (dissent)
  • Jan Hofman (Luckys)
  • Martina Ivanovová (bozetecha)
  • Bronislav Kasztura (diego)
  • Jiří Zaňka (Limonádovy Joe)

Hlasování je hned pod článkem nebo v pravé horním rohu.
Hlasujte svědomitě, pro radost. Hlasovat můžete i vícekrát (za určitý časový interval). Nezpomeňte, že svým hlasováním uděláte radost někomu dalšímu :)

Hlasování probíhá do 19.9.2013 21h

Váš AUDIKLUBTento článek si můžete přečíst na webu Audi Klub - Vše o Audi, bazar Audi, recenze Audi, pojištění vozů, slevy na díly
https://audiklub.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://audiklub.cz/clanky/288