Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 18 července 2024
Celkem je zde 338 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Scooby
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 4
Uživatelů celkem: 48 581
Online návštěvníků
Návštěvníků: 335
Uživatelů: 3
Celkem: 338

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Záruka Mobility

 

Poslední úprava: úterý, čer 12, 2012 11:23 od Kriznik | Zobrazeno: 6 121x

Víte jak přesně funguje služba Záruka Mobility od Audi? Pokud ne, následujících pár řádek je určeno nejen Vám.

Velmi rozšířená mýlka u této služby je, že záruku mobility nedostanete pokud neservisujete pravidelně v autorizované servisní síti. Není to tak úplně pravda! Záruku Mobility získáte i když přijedete na jednotlivý servisní úkon - inspekční prohlídku a vůbec jste předtím nemuseli navštěvovat autorizovaný servis nebo snad koupit auto v ČR.

"Pokud si zákazník nechá provést u svého vozu inspekční prohlídku, resp. výměnu oleje v autorizovaném servisu Audi, získává automaticky do dalšího termínu inspekční prohlídky, resp. výměny oleje tuto službu.
Nezáleží na stáří vozidla (od 1.1.2000) ani původu (kde bylo zakoupeno).

Samozřejmě, pokud si necháte udělat inspekci a najdou se závady, které budou doporučeny odstranit a vy si přesto vůz odvezete/nenecháte odstranit v autorizovaném servisu, nemohou za něj ručit a tudíž tato služba není dostupná."

Roman Ludvík, Audi Service Koordinator

S inspekční prohlídkou se pojí samozřejmě také dvouletá záruka na servisní práci, originální díly a originální příslušenství.

Bezplatně

Služby v rámci Záruky mobility jsou poskytovány zdarma. Na území České republiky nemusíte zaplatit ani korunu. Pokud dojde k události, na kterou se vztahuje Záruka mobility, v zahraničí a z objektivních důvodů Vám nebude moci bezplatně pomoci zahraniční partner, budou Vám vzniklé náklady proplaceny Vaším tuzemským autorizovaným servisem Audi.

Záruka mobility platí v těchto zemích

Belgie, Bosna a Hercegovina, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Záruka mobility pro nové vozy zakoupené po 1.1.2000

Inspekční servis slouží nejen k udržení vozidla v dobrém technickém stavu, ale přispívá i k bezpečnému provozu vozidla a k celkové bezpečnosti silničního provozu. Už z tohoto důvodu byste si měli nechat pravidelně provádět v některém z autorizovaných servisů Audi příslušné servisní práce podle pokynů v servisním plánu.

Záruka mobility se netýká škod, které:

vznikly v důsledku nehody nebo působení vnějších vlivů (např. krádeže, odletujících kamenů) či nedostatečné péče nebo nesprávného používání;
vznikly záměrným poškozením nebo hrubou nedbalostí majitele, řidiče nebo jeho spolujezdce;
vznikly v důsledku na vozidle provedených změn nebo montáží dílů, které nejsou schváleny AUDI AG;
vznikly neodbornou opravou v některém servisu, který nemá autorizaci AUDI AG;
vznikly účastí na motoristických soutěžích, vojenských cvičeních, akcích odstraňujících následky katastrof a podobných událostí;
vznikly v souvislosti s válečnými událostmi, nepokoji, zemětřesením nebo působením vyšší moci;
vznikly v důsledku toho, že nebyly provedeny opravy doporučené v rámci inspekčního servisu (fakturu uschovejte pro předložení);
vznikly v důsledku závad, jež byly zákazníkovi známy, ale jejichž odstranění nebylo zajištěno u některého z autorizovaných servisů Audi.

Další obsáhlé informace naleznete na webu audi.cz / mobilita.

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email