Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 342 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: eliska123
Uživatelů dnes: 3
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 391
Online návštěvníků
Návštěvníků: 338
Uživatelů: 4
Celkem: 342

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 2

31.01 2010 22:49


prosim pomozte mi s mym problemem...
Vytahnuta baterie a pak zadavani kodu... nebyl problem, kod byl na radiu, takze radio ven na radiu napsane cisla s tim, ze jedno cislo necitelne. No co, vsak vyzkousim vic pokusu... a pak nastal problem.

Radio zasunuto zpet, prestalo svitit podsviceni. Znova ven, a zjistil jsem ze je na zadni strane ulomeny maly tisteny mrcek, vpravo vzadu. Pokusil jsem se to naletovat, ale na radiu je ted "najdete svuj kod" a ukazuje mi to S A F E "radio je uzamceno" a nevim co dal... kod "mam" snad dobry, az na to jedno cislo, kazdopadne ted zadny kod zadavat nejde.... muzu se zeptat, co dal?

Podsviceni se zatim neopravilo, i pres to, ze si myslim, ze jsem onen tisteny spoj opravil dobre, ale nemuzu ani zjistit, jestli je uz radio ok, kdyz na nic nereaguje a je tam jen safe Po zapnuti naskoci mapa a pak uz zde psane SAFE.

Mozna se tohle presne uz jednou resilo, kazdopadne jsem to zde nemohl najit, omlouvam se za pripadne duplicitni tema.
nahoru

sponzor





31.01 2010 22:49


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

31.01 2010 22:57


TauPan:
Ahoj, vítej na klubu.
Možná jsi zadal několikrát zadal špatný kód, měli by Ti být schopni pomoct v Audi, nebo možná někdo z místních elektroguru.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 29.2. 2008
Příspěvků: 4249 | Témat: 19

31.01 2010 23:14


myslim že u starších rádií se po špatným zadání kódu prodlužuje pauza pro zadání novýho pokusu. pdsvícení bude asi druhej problém
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

31.01 2010 23:26


Nevím jak je to u navi plus, ale většina rádií se zamkne, když zadáš párkrát špatný kód.

Nechat 24 hodin bejt (pod napájením) a zkusit znova. Měl bys mít 2 nebo 3 pokusy...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 2

31.01 2010 23:38


No prave o to mi jde, jestli se to radio vzdy po nejake dobe odblokuje samo, pro zadani noveho kodu nebo ne....pripadne jsem nekde cetl, ze u nekterych je treba nakeho dvoj kliku nebo neco podobneho..... trosku v tom tapu
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 13.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 0

01.02 2010 0:04


...po prvním zamčení musíš nechat radio zapnuté hodinu a pak máš opět možnost vložit kód...při špatnym zadání se to opakojuje dokola...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 9.10. 2006
Příspěvků: 1913 | Témat: 87

01.02 2010 0:18


TauPan: Jo odblokne se samo. Nevím teda jestli za hodinu, jak píše Rupino, ale odblokne. Nech ho zapojené v autě a uvidíš...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 2

01.02 2010 0:26


Ok nechám teda rádio pod napětím v aute. Nepředpokládám, ze oním zapnuté bylo myšleno rozsvicene... Uvidím zítra. Připadne podsvícení dořešim později, až vyřešíme blokování )

Edit: tak to po 24 h nevypada, ze by se radio chtelo samo odblokovat ze SAFE modu nejaka dalsi rada prosim?
nahoru

sponzor





01.02 2010 0:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

04.02 2010 11:29


No, ono se to sice po hodině zapnutí opravdu samo odkóduje, ale jen napůl. Dostane se to pouze do stavu, kdy je možno opět třikrát zadat SAVE kód. Nic víc, nic míň. Bohužel se někdy i stane, to potom původní kód nebere. Jde o to, že v připojení musíš mít zapojené i napájení pro kód, což u některých modelů není podmínkou.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

04.02 2010 13:06


protoze ti chybi zapojeny pin na cernem stekru:) pak to i pri spravnem zadani pin napise safe...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 2

04.02 2010 17:36


no ono ja asi prave nechapu, co je "zapnuti" a to je treba si nejprve ujasnit... radio sice je pod napajenim, ale ono tim "zapnutim" je asi mysleno ne jen pod napajenim, ale uplne zapnute, rekneme , coz mi nejprve nedochazelo, takze radio je stale safe a prvne budu muset zjistit, co udela radio po hodine kdy bude zapnuto, resp. rozsviceno....
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

04.02 2010 19:02


zapnuti je mysleno na navi plus

a) stale plus 30 aktivni
b) svorka 15 aktivni
c) vedle svorky 30 je pin alarm nebo tak nejak, tak ten taky aktivni (terminalu 15 nebo 30)...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvků: 7 | Témat: 2

04.02 2010 21:22


Lumpiq: tak tohle bylo naprosto vycerpavajici, kazdopadne ja, jakozto v teto chvili pouze uzivatel, ktery sice radio venku mel, kazdopadne nijak dal nekuchal jsem s pinem 30, 15 ... atd trosku ztracen ... jsem zavisly na tom, jak bylo radio namontovano ... asi budu muset vice nastudovat ...
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 18.7. 2009
Příspěvků: 101 | Témat: 9

08.02 2010 16:34


Lumpiq: no takmer som uz zalozil temu kvoli tomu.. presne ako hovoris, kod som sice zadal sprvany ale DX napisala: ´´ SAFE-Pin nicht angeschlossen ´´ mozes pls prezradit ako sa to riesi? zvladnem to cez vag, alebo je to praca pre elektrikara s letovackou? myslel som ze to chce odomna dalsi ciselny kod, ktori samozrejme nemam... diky moc
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 18.7. 2009
Příspěvků: 101 | Témat: 9

12.02 2010 15:53


neporadi niekto co s tym?? cez vikend na to idem kuknut, tak za tipy by som bol moc vdacny
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvků: 301 | Témat: 20

12.06 2010 10:05


Zdravím,, obnovuji tohle vlákno dva dny zpět sem si dovezl novou (starou) audinku, přesedlal jsem na větší, musím si aktualizovat profil. Jde o A6 2000 kombi v celkém pěkné výbavě, je tam Navi+ ale je zakódovaná, prostě nemám možnost zadat čtyřmístný kód, který mám. Nechápu jak se to bývalému majiteli povedlo. Takže dneska zkusím nechát zapnutou navigaci hodinu, případně 24 hodin a uvidíme co se bude dít, dám vědět jak sem dopadl
nahoru

sponzor





12.06 2010 10:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvků: 301 | Témat: 20

12.06 2010 16:11


Tak jsem doma, po hodině se mi to odblokovalo, nacvakal jsem kód a pořád mi to vyhazuje hlášku viz.obrázek. Jinak dále nechápu proč, ale po vytáhnutí klíčku ze zapalování to pak chce opět zadat kód přičemž někdy ho nechce vzít ikdyž je správný, nevíte co s tím ?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 24.4. 2010
Příspěvků: 34 | Témat: 2

13.06 2010 11:13


remix:
Tak jsem doma, po hodině se mi to odblokovalo, nacvakal jsem kód a pořád mi to vyhazuje hlášku viz.obrázek. Jinak dále nechápu proč, ale po vytáhnutí klíčku ze zapalování to pak chce opět zadat kód přičemž někdy ho nechce vzít ikdyž je správný, nevíte co s tím ?
Mne ta tabulka naskakuje take mam to v čeština a neni to připojene k RDS* tuneru nebude to hledat automaticky stanice ja tu tabulku schazuju pravim ovladačem navi.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.10. 2010
Příspěvků: 1 | Témat: 0

04.10 2010 17:31


prosím ta vieš mi poradiť ako sa tá navigácia vyberá von z panelu...už som zúfalí neviem si s tým rady...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

04.10 2010 20:10


j-miki:
V každým rohu je škvírka - tam strčíš vytahováky a máš ji venku.
Kdo nemá vytahováky tak experimentuje s měrkama co sou na ventily nebo pilničkáma na manikuru.
nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 24.2. 2008
Příspěvků: 8905 | Témat: 74

04.10 2010 20:14


j-miki: ako som ti pisal uz do sukromnej spravy, 4 otvory a tam vrazis vytahovaky, bud objednas za 3 ecka alebo skusis pilnik na nechty alebo vyrobit z pliesku
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 1294 | Témat: 117

28.12 2010 20:35


Tak sem taky uspesne zavital do SAFE modu
Daval jsem novou baterku a zapomel jsem ze Navigace po me bude chtit kod, rano sednu do auta ze pojedu do prace, zapnu navi a eihle, chce to kod. Tak sem si rikal, mam 3 pokusy, tak dva zkusim, snad si ho pamatuju. DAM* jednou a nic napsal sem po druhy a sup SAFE, zablokovano
Jak to ze ta mrcha se blokla uz po druhym?
Tak sem musel jet 30km tam a 30km zpet bez radia
Stalo to v praci cca 8h a po zapnuti stale SAFE mode, co s tim? Jak prinutit abych mel sanci zadat dalsi kod?
Mam znova odpojit baterku ci tak neco?
PS: Navi v aute nebyla od vyroby.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

28.12 2010 20:39


z DX navigaci (navi plus) uz umim dostat pin na pockani, kdyby nekdo potreboval...

obcas to zlobi pri podpeti, tak si zkontrolujte baterii...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 1294 | Témat: 117

28.12 2010 21:04


Tu jsem prave daval uplne novou ZAP Silver 100Ah, takze podpeti snad by nemelo hrozit.
Jinak PIN vim, akorat nevim jak ho tam zadat kdyz mi sviti ten SAFE
nahoru

sponzor





28.12 2010 21:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 24.8. 2009
Příspěvků: 1328 | Témat: 1

28.12 2010 23:01


"Knightey-"
Radio musi být hoďku zaplé a musi svítit i displej!!! Pak se odblokuje a můžeš zadát Kod.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

29.12 2010 1:54


akorat bacha na baterku, zvlaste ted v zime..u TDI* muze auto dozhavovat a muzete vymlatit baterku...sama navi si v rezimu zadavani pinu bere cca 1, 4 amperu...tak radeji na nabijecce nebo s dobrou baterii....
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 1294 | Témat: 117

29.12 2010 10:00


P: Aha oki zkusim az budu doma tedy a pak DAM* info

Lumpiq: Oki, radeji pro jistotu to testnu na nabijecce
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 1294 | Témat: 117

29.12 2010 17:07


Tak to pomohlo, diky moc
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 19.2. 2011
Příspěvků: 1 | Témat: 0

19.02 2011 23:04


Pripajam screenshot z manualu k tomuto radiu...

Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 22.1. 2013
Příspěvků: 25 | Témat: 0

15.02 2013 6:00


owl:
neporadi niekto co s tym?? cez vikend na to idem kuknut, tak za tipy by som bol moc vdacny


Ahoj, přesně to se mi teď stalo! kod je správnej, ale máš moc chytrý rádio a nemáš ho zapojené do maxidotu, proto to nejde. Takže buď kabeláž do maxidotu, nebo pomůže toto:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
pokud máš vzadu tu zástrčku na 26 pin prázdnou.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email