Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 447 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 444
Uživatelů: 3
Celkem: 447

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 26.7. 2010
Příspěvků: 273 | Témat: 5

22.04 2014 18:50


ze 4 na 3 u 30ti, z 3 na 2 u 80ti a z 2 na 1 2 minuty co jedu nad 130 (nebo 150, tak rychle nejezdim takze to nemam vysledovany )
sponzor





22.04 2014 18:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 8

22.04 2014 20:17


mám uplně poslední allroad MR 2005,objednáno prosinec 2004,do provozu 2/2005 a do 140kmh to na 1.stupeň nepadne. Takže jsem na první stupeň jel naposledy ani nevím kdy Když na místě,nebo za jízdy ručně snížím na 2, tak to něm zůstane jakkoliv dlouho,přelezu 140, padne na 1 a potom po asi minutě? se vrátí zpět na 2..

Spíš mi dělá problémy, že při delší jízdě po dálnici kolem 120kmh,do 110kmh se nic neděje, se mi někdy rozsvítí kontrolka podvozku na 10s, pak zhasne a někdy k tomu uplně zhasnou diody v tlačítkách podvozku a potom zase neběhnou.
Chápal bych kdyby to ztratilo výšku při těch 140, že by třeba v první poloze ucházel měch, ale to by přECI* nezhasly ty diody.

A jednou za měsíc, někdy dvakrát do měsíce,ale vždy jsou to dva dni po sobě, leží předek na zemi, obě strany,při napojení diagnostiku to při ležícím předku hlasí závadu předních čidel. Zkoušel jsem to parkovat na 2ku i 3ku a pokaždý stejný. I po přizvednutí podvozku asi o 8mm vagem se to jednou za čas stane. Ale obě strany najednou.Je to normální že když to padne dolu,tak hlásí chybu čidla ty strany co padla?
AK batole
AK batole


Registrace: 21.10. 2013
Příspěvků: 174 | Témat: 8

27.04 2014 9:19


tak jsem zkusil jet dlouhodobě po dálnici 160-170 kmh a kontrolka ani jednou neproblikla,aspoň co jsem si všimnul, jelo to pořád na 1 stupeň..
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 211 | Témat: 3

28.04 2014 10:23


I starej allík normálně padá v závislosti na rychlosti - jedinej rozdíl se zapnutym manuálem je, že se po zpomalení nevrátí nahoru...

biimbo: pokud budeš mít vadnej jeden měch, tak většinou spadne celá náprava (občas mi teda zůstal nakřivo, ale jen vyjímečně). Ty vadný čidla se mi nezdaj - jakou konkrétně chybu to hlásí?

No a jinak moje trápení dál pokračuje... po repasu předních měchů a opakování závady jsem před 14ti dny měchy vyměnil za nový, origo Audi. 14 dní jsem jezdil v pohodě, a předvčírem opět pokles za jízdy, problémy s nafoukáním atd. atd.
Tak jedu dneska zas na dílnu, kontrola těsnosti a kontrola kostky - nemáte někdo spolehlivej tip, jak tu kostku otestovat?

Přestávám na to mít nervy
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

29.04 2014 18:21


ventilovou jednotku testem akčních členů a nebo udělat základní nastavení a pokud je tam něco špatně tak ho ani regulerně nedokončíš,dále změřit tlak kompresoru ale to je lepší mimo auto protože snímač tlaku je právě v kostce
Rambic: už si něco dělal na zadní náprávě ?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 211 | Témat: 3

30.04 2014 11:42


Po výměně měchů se dělala adaptace a ta dopadla OK.

Tentokrát ale to padání přišlo hrozně rychle - ne v řádu několika dnů až týdnů jako když byl špatnej měch... prostě to najednou za jízdy spadlo a teď problémy s nafoukáním - nakonec teda zatim nafoukám ... už bych ale mohl znova repasovat Kompresor* za ty 4 dny...

To otestování kostky - když by odešel jeden ventil, může se to chovat tak, že nafouká (sice za dlouho, ale nafouká) a pak padá??? Nebo by nenafoukal vůbec?

Jinak zadní náprava - skoro se to bojim napsat abych to nezakřiknul, ale drží jak židovská víra...
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

30.04 2014 13:57


vyzkoušej tu ventilovku přes ten test, bude ti to každý kolo zvyšovat a snižovat samostatně a nakonec to spustí Kompresor* kvůli tlaku,doporučuju při nastartovaném motoru,pokud tam bude jeden špatný ventil tak by to mělo napsat chybu ale to rychlé padání vypadá spíš na únik, někde to musí spadnout dřív nebo ne?

na tu zadní nápravu sem se neptal jen tak,může tam být problém s olejem z tlumičů který se dostane do systému a pak to dělá moc pěkný problémy zrovna nedávno takhle jeden přijel s autem nahnutým doprava a že prý v Audi už neví co s tím
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 211 | Témat: 3

02.05 2014 8:04


No padá pravý přední - na něm už je 2x měněn měch... levý přední se měnil jednou...

tak to s tím olejem mě teda fakt nenapadlo...

Díky za podněty...
sponzor





02.05 2014 8:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

02.05 2014 8:30


Rambic:
tak bude problém vpravo vpředu a taky to nemusí být přímo na měchu ale někde něco netěsní nebo vedení k ventilovce
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 211 | Témat: 3

02.05 2014 14:53


No to je mi celkem jasný... jenže když se podruhý měnil ten měch, tak nám to přišlo divný, že by takhle odešel... tak jsme se snažili vše zkontrolovat a nic jsme nenašli. Tak jsme to přisoudili tomu, že dostal ránu (kvalita českých silnic) a po výměně 14 dní úplná pohoda. Teď už žádnou ránu nedostal... prostě z ničeho nic...

No udělám ten test akčních členů a znova to celý prolezu no... ale už mě to nebaví jako...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

03.05 2014 9:10


mam dotaz ohledne zadnich tlumiču.daji se koupit samostatně,nebo už jsou současti měchu a koupim je už i s měchem.popřipadně co k nim je potřeba přikoupit,myslim tim uloženi atd..dik
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

03.05 2014 9:24


filipus:
zadni tlumiče koupíš samostatně a k jejich výměně je vždy potřeba sada těsnění to samě platí i pro měchy,u Arnotu je sada těsnění vždy součástí měchu a tlumiče a existuje i cenově výhodná kombinace měchu s tlumičem
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

03.05 2014 12:01


diky za info...
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.5. 2014
Příspěvků: 8 | Témat: 0

07.05 2014 18:20


zdravim chlapy. potreboval bych radu ohledne podvozku na allroadu 2003. rozsvitila se mi kontrolka podvozku a zhasli diody co ukazuji vysku podvozku. VAG mi napsal ze se prehriva Kompresor* tak sem to vyresil-spatny kontakt na cidle prehrati- ale ted mi to pise ze na levem prednim a zadnim kole je chyba v el. obvodu u snimace. nekdy to prestane svitit a zase to funguje jak ma ale to se stava zridka posledni dobou. a kdyz sviti kontrolka podvozku tak mi vubec nefunguje deaktivace ESP* nechapu spojitost. Prosim o radu kde bych nasel jednotku podvozku nebo kam vedou kabely od snimacu abych je mohl propipat. diky
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

07.05 2014 20:59


Moulin:
jednotka je vlevo vzadu pokud se v tom vyznáš pošlu ti zítra někam do mailu schéma z Elsy ale potřebuju VIN* nebo více info k výbavě
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

08.05 2014 7:59


ja měl problem,že při odstaveni auta cca 10hod a viš si sedla cela prdel,někdy auto bylo nakloněne vic na pravou stranu a odfoukle na min 1stupen,po nastartovani jsem čekal až se dofoukla,většinou tam davam 3 stupen..tento tyden auto z niceho nic drži vyšku i po 2 dnech co je odstaveno,nemusi nic dofukovat,vse funguje jak ma,a nevim v čem byl problem,že z ničeho nic je vse ok
sponzor





08.05 2014 7:59


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

08.05 2014 8:37


to ale nebude opravené veř mi,záleží na tom v jaké výšce ten měch je ale vždy platí tohle:čím níž tím větší únik a naopak , taky to ovlivňuje teplota vzduchu
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 7.5. 2014
Příspěvků: 8 | Témat: 0

08.05 2014 15:25


diky za radu VIN* WAUZZZ4B33N112471 a HOD* mi to prosim na email :
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
jeste jednou diky
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

09.05 2014 14:26


opravene to určitě neni,ale potěšilo by to. ;-)Každopadně se v nejbližši době chystam na vyměnu zadnich měchu.A když už pišu,neřesil někdo zadni kosti na stabilaku?tušim že jsou plastove?,dival jsem se ale prodejci je nenabizi,popř.kde koupit.Diky
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

09.05 2014 15:35


plastové nejsou ,bez problému seženeš č.8E0 505 465 D od Febi nebo Lemförder cena cca 300,-
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.7. 2011
Příspěvků: 139 | Témat: 31

09.05 2014 17:02


perfektni.Diky za info... [/aw]
AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

10.05 2014 10:06


Tak je ten šrot pořád na dílně a nikdo neví co s tím nové měchy, Kompresor*, čidla, odvlhčovač a teď se to prý nějak zavzdušnilo nebo co.. Najeto 40.000km. super investice
AK batole
AK batole


Registrace: 29.11. 2013
Příspěvků: 114 | Témat: 0

10.05 2014 10:22


MarkA6:
hele komu neni rady tomu neni pomoci,snažil jsem se tě varovat ale nereagoval jsi a místo toho tady zmizelo několik mojich příspěvků,Touareg není mercedes a pár už mě jich taky pěkně potrápilo ale ted v patek jsem jim tam něco posílal tak třeba už to bude makat
AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

10.05 2014 19:35


ATD: já potřeboval poradit kam to auto dovézt na servis. Nemám VAG ani dílnu ani zkušenosti, udělal jsem tak max jarovou zkoušku, u které jsem přišel na únik. Byl mi doporučen servis na vzduchové podvozky všech značek, kde mi řekli, že Turky dělají taky a nebude to problém. Žádné příspěvky s varováním jsem nikde nečetl Ty jsi s tím servisem nějak ve spojení? Nevíš jak to s autem vypadá, co to dělá nebo nedělá?
Díky
sponzor





10.05 2014 19:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.9. 2010
Příspěvků: 433 | Témat: 22

16.05 2014 9:16


Vezmizmi to z toho servisu a zavez to k ATD a mas to hned opravene u cloveka co sa fakt vyzna. Mas pokoj svaty a nemusis to riesit takto naokolo
AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvků: 2684 | Témat: 57

17.05 2014 11:57


Turek je po měsíci doma konečně vím co to je vzduchový podvozek, do teď to nešlo tak jak mělo..
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.11. 2012
Příspěvků: 14 | Témat: 2

06.06 2014 20:20


Je možné že měsíc po výměně opravné sady kompresoru je ko?Stává se mi že když allroad 04 stojí více jak den tak po nastartování a ujetí pár km se rosvítí podvozek a po chvíly se sníží z druhé urovne na první.Někdy se stává že když vypnu klíček a zapnu tak Kompresor* nereaguje.Ale někdy v pohodě zvednu z první na třetí stupen bez problému.Diagnostika mi píše vedení signálu od čidla pro regulaci ůrovně.Ještě jedna věc,zdá se mi že Kompresor* za jízdy dost často spíná.Dnes jsem sledoval hodnoty při zdvihu s první na třetí stupen a tlak v rezervoáru se pohybuje od 3,9 do 8 barů a teplota překročila 125stupnů.
Tak nevím co,jestli nový Kompresor*,nebo ještě vyzkoušet jinou opravnou sadu.
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 10.2. 2008
Příspěvků: 1294 | Témat: 117

06.06 2014 20:26


fialamala: Tak urcite by jsi mel zacit resit to, co ti pise diagnostika ne?
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.11. 2012
Příspěvků: 14 | Témat: 2

06.06 2014 20:39


Jo to čidlo budu řešit v nejbližší době.Akorát nevím přesně kde ho hledat.
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 4.11. 2012
Příspěvků: 14 | Témat: 2

07.06 2014 7:46


Ví někdo kde to čidlo přesně hledat??Je to na kompresoru nebo jinde?
Dnes ráno jsem jel cca 2km a Kompresor* mi sepnul 4x.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email