Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 348 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 345
Uživatelů: 3
Celkem: 348

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.9. 2010
Příspěvků: 27 | Témat: 2

18.09 2010 13:36


Rád jsem, jen bych potřeboval něco jako uklidnění, že to může být tím.
nahoru

sponzor





18.09 2010 13:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

18.09 2010 21:59


brassman:
Rád jsem, jen bych potřeboval něco jako uklidnění, že to může být tím.


ano muze se rozsvitit když se vrtas v eletrice,stačí chybu smaznout vagem,kdyz uz tady čteš v navodech tak si to čti pořadne chyba airbagu spatnym kontaktem pod sedackou u tveho vozu nehrozi ........
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 6.9. 2010
Příspěvků: 27 | Témat: 2

19.09 2010 10:31


Jsem audi kinder, pročítal jsem to ve spěchu, když ti auto zahlásí chybu a ty přesně nevíš čím to může být, chytneš se všeho co by ti mohlo pomoct k odstranění závady.
Ty jako expert tyhle věci řešíš aniž bys hnul brvou, ale jsou lidi, kteří vlastní hloupostí něco podělaj a pak si rvou vlasy.
Při procházení fóra jsem například potřeboval radu s blikáním žhavení. Z jednoduché otázky se stala diskuze na spoustu odpovědí, kdy jeden druhého urážel. Věř mi, že kdybych věděl, že jakýkoliv zásah v místech, kde jsem zasahoval způsobí to co způsobilo, tak do toho nebudu sahat.
---
Děkuji ti za uklidnění. Teď už jen VAG a je to. Ještě jednou díky.
---
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.2. 2010
Příspěvků: 306 | Témat: 10

08.11 2010 13:03


matto82:
Chlapi vcera mi zacala svietit kontrolka Airbag*.Hned som to napojil na wag a vypisalo mi:

Rídící jednotka: 8D0 959 655 L
Komponent: Airbag* 7 Audi 0503
Kódování: 00104
Opravna #: WSC 06335
1 Nalezeny chyby:
00588 - Roznetka airbagu (strana ridice) (N95)
32-10 - hodnota odporu prilis velka - Sporadicky

Mslite ze je to na vymenu airbagu?,alebo sa to da nejak poriesit.Uz som raz menil Airbag* v sedacke a vyslo ma to na 270€.A calovat sa mi zase moc nechce.


Tak problem vyrieseny.Vymenil som kruzok skontroloval konektory a nic.Takze ostalo iba vymenit Airbag*.A kontrolka zhasla.Bol vadny Airbag*.
Ako je mozne ze sa mi uz dvakrat pokazil Airbag*?Raz v sedacke a teraz to bol volant.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 9.1. 2011
Příspěvků: 141 | Témat: 5

23.01 2011 18:45


Ja tam mám zase také akoby perforácie ako by to pri prudkom buchnutí do klaksónu premáčkli, auto bolo aj na diagnostike, kontrolka airbagu zhasne ako posledná auto v záruke, históriu preveroval známy,ale ešte som sa stým nestretol.


Uploaded with ImageShack.us
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

27.02 2011 9:20


Po výměně servo řízení se mi rozsvítila kontrolka airbagu a aby toho nebylo málo,
přestal fungovat i klakson! To by mě moc zajímalo, co jsem sprasil!
Na vagu to hlásí: Adresa 15: Airbagy: 00588-aktivační člen airbagu (řidič)(N95)...32-00-hodnota odporu příliš velká.
Všechno jsem měl dvakrát rozdělané a všechny kabely znova prošel, ale na nic jsem nepřišel. Měl jste už někdo stejný problém?-zoufale prosím o naléhavou radu!!!!! Tipuji, jestli by se nemohlo jednat o sběrný kroužek pod volantem, že není funkční ani klakson...??? AUDI A4 AVANT B5 r.v.2000 (po faceliftu)
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.8. 2007
Příspěvků: 1217 | Témat: 16

27.02 2011 9:34


Marhoul:
Po výměně servo řízení se mi rozsvítila kontrolka airbagu a aby toho nebylo málo,
přestal fungovat i klakson! To by mě moc zajímalo, co jsem sprasil!
Na vagu to hlásí: Adresa 15: Airbagy: 00588-aktivační člen airbagu (řidič)(N95)...32-00-hodnota odporu příliš velká.
Všechno jsem měl dvakrát rozdělané a všechny kabely znova prošel, ale na nic jsem nepřišel. Měl jste už někdo stejný problém?-zoufale prosím o naléhavou radu!!!!! Tipuji, jestli by se nemohlo jednat o sběrný kroužek pod volantem, že není funkční ani klakson...??? AUDI A4 AVANT B5 r.v.2000 (po faceliftu)


kroužek pod volantem na 99% rozsvicena kontrolka+nefungujci klakson a to na jednou prakticky nic jeneho to bejt nemuze
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

27.02 2011 10:50


To se může stát akorát mně-spravím jedno po.... se druhé!
Na kolik mě ta sranda přijde?
DĚKUJI ZA POHOTOVOU ODPOVĚĎ
nahoru

sponzor





27.02 2011 10:50


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 1.2. 2010
Příspěvků: 306 | Témat: 10

27.02 2011 11:01


Novy kruzok stoji cca 70€.Ja som kupov jety za 35€.No pokial mas ESP* tak to bude drahsie.

Inak mam ten isty problemna mojej B5.Aj ked som vymenil ten kruzok,tak po asi 4tis km mi zacal zase svietit Airbag*.
Ked na nieco prides,tak daj vediet.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

27.02 2011 11:20


Zítra se v tom budu ještě vrtat,protože se mi nějak nezdá,že hned po výměně serva se to rozsvítilo!Dyť jsem jen odpojil pod volantem tyčku řízení prostě mi to nebere mozek!Někde jsem tady četl,že je pod tým kroužkem šroubek který muže být volný to musím prověřit!
Pak se ozvu jak jsem dopadl
ZDAR A DÍKY!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.9. 2009
Příspěvků: 523 | Témat: 73

27.02 2011 12:18


Tak kdyz je to tu, take pridam svuj problem, VAG mi hlasi problem s bezp pasem za spolujezdcem, je tam nekde take nejaky kontakt? Nekde pod plastem, pripadne vi nekdo, kde? Dekuji
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

27.02 2011 12:23


V tom navíječi je pyropatrona, která se při nárazu odpálí a ten pás přitáhne. Takže se musíš kouknout, jestli třeba neuhnil nebo nevypadl kabel, co tam vede.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.9. 2009
Příspěvků: 523 | Témat: 73

27.02 2011 12:45


super, mrknu. diky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.8. 2009
Příspěvků: 11 | Témat: 0

28.02 2011 21:54


Zdravím Všechny přítomné.
Takže dnes jsem vyměnil sběrný kroužek pod volantem,byl opravdu špatný a to moji vinou!Při montáži tyče řízení jsem volantem několikrát zatočil,protože se mi nedařilo najít to správné místo
pro upevnění a tím jsem způsobil přetrhnutí drátku uvnitř
sběrného kroužku.Tato zkušenost mě vyšla na 2000kč.
Při montáži sběrného kroužku se musí dodržet pár pravidel:Při koupi nového kroužku je tento kroužek zajištěný proti pootočení kola musí být rovně!Kroužek je nastaven
tak že na každou stranu se dá natočit o dva a půl otáčky volantem.
Při koupi staršího kroužku by mělo být vodítko žluté kolečko které má být uprostřed okýnka,které je vidět s čela kroužku.
Tak to je asi tak všechno
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

28.02 2011 22:17


Stačilo se zeptat, určitě by ti to tady pár lidí poradilo, že kroužek pod volantem není radno přetočit...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 11.12. 2007
Příspěvků: 2306 | Témat: 59

03.04 2011 12:14


Po napojeni, mi vag pise:

01218 - aktivacni clen stranoveho airbagu (N200) - strana spolujezdce
32-10 - hodnota odporu prilis velka - Sporadická
01217 - aktivacni clen stranoveho airbagu (N199) - strana ridice
32-10 - hodnota odporu prilis velka – Sporadická

Po vymazani zavad, se behem 2 sekund na pristrojovce opetovne rozsviti kontrolka airbagu.

Jak vyresit tento problem? Dekuji za odpovedi. A4 B5 avant q, rv.99
nahoru

sponzor





03.04 2011 12:14


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 10.7. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 0

11.04 2011 17:58


jeste se chci zeptat je mozne dnes mi kamos nabidl chiplou RJ a po jejim nasezeni se mi rozsvitil na palubce Airbag* po vymazani chybove hlasky se mi rozsvitil znovu tak zase vymaz a pak jeste jednou to sami tet jsem ho nechal zatim svitit otazka zni :muze to delat ta vymenena RJ a nebo ty budiky nejak a nebo je chyby nekde jinde?uz me to zacina pekne srat porad neco (budiky me zacaly zlobit hlavne tahcyc mi nekdy skace rucicka u nuly a taky mi neco nesvitilo tak jsem vymenil zarovicku nasadil konektory a nesvitilo zase neco jinyho tet mi nejde kontrolka rucni brzdy ale zarovicka je dobra
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 2

26.07 2011 0:52


Ahoj kolegove,
v sobotu se mi prihodila takova vec. V noci bourka jak prase,auto (Audi A4 2003 1,8T) zaparkovane v doline a rano do poliviny dveri voda. Pisu proto,ze po vybrani vody a pri suseni pod sedadlem spolujezdce,se ozvala rana,trocha dymu z pod sedacky a od te doby sviti kontrolka Airbag* a je na pevno zatazeny bezpecnostni pas,ze s nim nejde ani pohnout. Tak bych se rad zeptal zkusenych,jestli to muze mit souvislost a jak by se to dalo opravit. Po precteni vyse uvedenych odpovedi jsem zkousel kontakty,ale nic se nezmenilo.
Dekuji predem za odpovedi,rady a nazory a preji vsem co nejvice kilometru bez nehod.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

26.07 2011 1:02


Ostravak: To zrejme umrel pyrotechnicky napinak pasu, oprava, jedine vymenit. Ked to napichnes na VAG, malo by ti to tam ukazat.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 2

26.07 2011 1:57


Diky za info. A myslis,ze to ma souvislost s tou kontrolkou Airbag*?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

26.07 2011 2:17


Souvislost s airbagem to jednoznačně má, při havárce ta pyropatrona napíná pás, aby člověk neletěl tolik dopředu. Je potřeba ji vyměnit.
Další věc, co je třeba udělat, tak vytáhnout komfortku a důkladně vysušit. A taky celý ten spodek důkladně vysušit, ať to neplesniví a nejsou problémy s různou kabeláží.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 2

26.07 2011 2:24


Mr. Death:
Souvislost s airbagem to jednoznačně má, při havárce ta pyropatrona napíná pás, aby člověk neletěl tolik dopředu. Je potřeba ji vyměnit.
Další věc, co je třeba udělat, tak vytáhnout komfortku a důkladně vysušit. A taky celý ten spodek důkladně vysušit, ať to neplesniví a nejsou problémy s různou kabeláží.


Taky moc dekuji za radu,jen se jeste zeptam,co myslis tou komfortkou?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

26.07 2011 2:33


Ostravak: Jednotka ovladania komfortnych funkcii - stahovanie okien, central a pod. Je pod sedackou vodica.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 2

26.07 2011 2:48


Moc dekuji,hned to jdu jeste zkontrolovat. Pred chvili jsem byl kouknout na ty vselijake kontakty pod sedadlem a v tom odkladacim prostoru bylo jeste vody po okraj,tak jsem jeste honem susil. Moc vam vsem dekuji za rady,ani netusite,jak mi to pomaha.Dekuji.
nahoru

sponzor





26.07 2011 2:48


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

26.07 2011 6:31


v první řadě bych vymontoval a vysušil jednotku airbagů a čidla bočního nárazu

pás s piropatronou se sám neodpálil, ale odpálila ho jednotka airbagů, takže pokud nechceš aby ti vystřelila zbytek airbagů tak bych to odpojil
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

26.07 2011 11:09


Ta pyropatrona se mohla odpálit sama poté, co se do ní dostala voda a vyzkratovala se nebo to není možný?
Každopádně to chce oddělat přední sedadla, vytáhnout komplet tapecy (tím opravdu nemyslím jenom koberečky) a několik dní sušit. Pokud tam je kromě komfortky ještě něco, tak samozřejmě důkladně vysušit i to. A připrav se, že s tou kabeláží ještě budou problémy, když se to nezačalo sušit hned...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

27.07 2011 6:21


pás v sobě nemá žádné napětí co by jej odpálilo to do něj pustí airbagová jednotka
na přívodních vodičích není ani plus ani kostra, spíná to airbagovka
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 26.11. 2009
Příspěvků: 2529 | Témat: 43

27.07 2011 8:07


Aha, tak to je potom voda v ŘJ airbagu. Tu bych ani moc nesušil a rovnou měnil, musí to být sranda, když takto za jízdy člověku prdne Airbag* do ksichtu. Nebo je tam nějaká pojistka, aby se tohle nestalo ani u vytopené jednotky?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 3.10. 2010
Příspěvků: 13 | Témat: 2

28.07 2011 2:21


Kolegove moc dekuji za rady,navody a nazory. Zitra jedu do servisu a dovim se vice. DAM* vam vedet jak jsem dopadl.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 10.6. 2011
Příspěvků: 656 | Témat: 26

29.07 2011 9:29


taky mi zacala svitit chvili po tom co si spolujezdec soupnul sedacku.. jsou tam konektory pod sedackou tusim se trema dratama.. avsak hnedej drat mam u obou sedacek ustipanej.. nevim proc pak jsou tam dalsi dva a normalne pripojeny.. tak jsem konektor vycistil a prostriknul kontaktolem..smazal chybu na vagu a je to ok od ty doby..jen nevim co je ten hnedej drat.. pry maji byt v sedacce i nejaky cidla jak je posunuta a naklonena.. tak ze by bylo vyrazeny to.. a nebo naopak nefunguje ten hlavovej Airbag* v sedackach..
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email