Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 315 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 312
Uživatelů: 3
Celkem: 315

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: climatronic 2
tagy:
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 14:51


Tak hosi a je to opet tady,,po vyresenem problemu diky paradnim poradcum VLASTOVI a hlavne PIERKOVI s servomotorkem tepl,klapky to vypada ze sem opet v haji.
1.nepochopitelne chovani ovladani climatronicu,nekdy nejde zmacknout skoro zadne tlacitko-bez reakce...
2.pri zmacknuti vnitrniho okruhu se sam sepne klimakompresor!!??taktez pokud nesly manualne navolit smery proudeni vzduchu a sel jen smer na nohy tak po jeho sepnuti se take sepla klima!!!!???
3.AUTO NETOPI!!!I NA HIGH FOUKA VZDUCH Z VENKU A NIC VIC...
4.minule to byl pridrenej servomotorek teplotni klapky-opraveno a ok...
5.ikdyby to byl opet motorek a tim padem zastavenej privod tepl.vzduchu z motoru,jak to sakra souvisi s body 1,2?????????????
6.na vagu sem jeste nebyl-jinak bych vam toho rekl vic..





diky vsem za nazory...
JERRY.
nahoru

sponzor





24.05 2009 14:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

24.05 2009 14:55


jerryxedos:
2.pri zmacknuti vnitrniho okruhu se sam sepne klimakompresor!!??


To je normální, aspoň u B5tky jsem to tak měl.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 15:00


no jo roote,ale co dal....ta klapka je asi zase zavrena,ze?kdyz mi nejde topeni vubec...?
dostat se k tomu tj pakarna,,...a ch jo...
nahoru

Anonymní





24.05 2009 15:08


jerryxedos:

1.nepochopitelne chovani ovladani climatronicu,nekdy nejde zmacknout skoro zadne tlacitko-bez reakce...
2.pri zmacknuti vnitrniho okruhu se sam sepne klimakompresor!!??taktez pokud nesly manualne navolit smery proudeni vzduchu a sel jen smer na nohy tak po jeho sepnuti se take sepla klima!!!!???

Mám ten samý problém u C4ky. Není to tím, že je skoro prázdná? Chystám se ji nechat doplnit a zkontrolovat..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 15:14


nene tj prave to jedine co mi dela!!!!!!!!!!!!!
chladi a je tejden po servisu a doplneni...
ale netopi a dela ty idiotsky krpy..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 15:17


mimochodem kdyz chci reagovat na konkretnoho kolegu tady jak to mam udelat at tam je jeho jmeno?umim tom jen na ten quick:-(
omlouvam se za ot.
nahoru

Anonymní





24.05 2009 15:23


jerryxedos: Buď dáš u něj "citovat", anebo prostě přepíšeš jeho nick a zvýrazníš ho..
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.6. 2008
Příspěvků: 2401 | Témat: 38

24.05 2009 15:38


Klikni na jeho nick nad obrázkem dostane se Ti to tam. jerryxedos:
nahoru

sponzor





24.05 2009 15:38


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 15:52


Vitezz:
Klikni na jeho nick nad obrázkem dostane se Ti to tam. jerryxedos:
tak ted se ukaze jestli jsem uplnej trouba...haha..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

24.05 2009 15:55


diky diky diky vsem!!!!jeste tak vyresit ten problem...
jo a kdyby jste mi nekdo poslali nejakej link nebo neco na vkladani fotek do profilu a do sekce bazar budu vdecnej taky!!
doufam ze to necte BOSS KRIZNIK..
takovejch otazek uz musel tady cist:-))))
diky...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.6. 2008
Příspěvků: 2401 | Témat: 38

24.05 2009 16:13


Mrkni se na často kladené dotazy a přečti si to tam. Máš tam odpověď na všechny tvoje otázky ohledně webu.
nahoru

Anonymní





27.05 2009 15:35


jerryxedos:

1.nepochopitelne chovani ovladani climatronicu,nekdy nejde zmacknout skoro zadne tlacitko-bez reakce...
2.pri zmacknuti vnitrniho okruhu se sam sepne klimakompresor!!??taktez pokud nesly manualne navolit smery proudeni vzduchu a sel jen smer na nohy tak po jeho sepnuti se take sepla klima.

Neví někdo, co s tim je, než to dám, třeba zbytečně doplnit..
Klima chladí, ale často, většinou po delší době jízdy, nejde zvolit jiné tlačítka než:
teplota dolů, šipka dolů, ventilátor nahoru, vnitřní okruh a Kompresor*(vločka).
Self-diagnostika mi žádnou chybu neukázala - kanál 1 je O.OOc
Díky za radu.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

27.05 2009 15:46


jerryxedos:
doufam ze to necte BOSS KRIZNIK..

všechno vidím ...

a nevím, co ještě triviálnějšího než "Přidat Obrázky" můžu vymyslet

jerryxedos:
1.nepochopitelne chovani ovladani climatronicu,nekdy nejde zmacknout skoro zadne tlacitko-bez reakce...

v čudu ovládací panel
jerryxedos:
2.pri zmacknuti vnitrniho okruhu se sam sepne klimakompresor

ano, normální
jerryxedos:
3.AUTO NETOPI!!!I NA HIGH FOUKA VZDUCH Z VENKU A NIC VIC...

v čudu klapky (nejspíš)
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

27.05 2009 18:28


Kriznik:

v čudu klapky (nejspíš)

ku..va sefe ja myslel ze to nevidis!!!ze to jednou projde:-)
hele diky za rady a ta posledni ohledne te klapky,,(nevim jak mam zkopirovat tvou vetu-tak jak jsi to udelal ty)
podle mne mi zas odesel ten motorek te teplotni klapky jak to privira privod toho tepl.vzduchu z motoru..
uz sem to resil s VLASTOU v tematu Climatronic* 1 a za pomoci uzivatele PIEREK sem ten motorek rozchodil ale....
asi ne na dlouho...takze souhlasis ze tj ten servomotorek te teplotni klapky opet?
diky.
P.S PORAD NEVIM JAK MAM PODEKOVAT VEREJNE NEKTERYM CLENUM KLUBU ZA POMOC,viz, PIEREK,KENZA apod,,..
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

27.05 2009 22:01


jerryxedos:
takze souhlasis ze tj ten servomotorek te teplotni klapky opet?

jasně - nejspíš

jerryxedos:
(nevim jak mam zkopirovat tvou vetu-tak jak jsi to udelal ty)

označíš, část věty kterou chceš a klikneš do ní - přenese se ti do quick nebo rychlé odpovědi dole

jerryxedos:
P.S PORAD NEVIM JAK MAM PODEKOVAT VEREJNE NEKTERYM CLENUM KLUBU ZA POMOC,viz, PIEREK,KENZA apod,,.

založit téma ... nebo .... založit téma?
nahoru

Anonymní





27.05 2009 22:07


Kriznik:
v čudu ovládací panel

..asi, nebo jistě? Jde mi o to, jestli už tu kdyžtak s tím někdo problém měl a jak to pořešil..
nahoru

sponzor





27.05 2009 22:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

27.05 2009 22:11


Union: je v haji panel, presne takhle se projevuje- nedavno jsem to resil
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.10. 2006
Příspěvků: 5847 | Témat: 177

27.05 2009 23:09


jerryxedos: Zastav se o víkendu do Brodu. Můžem vyzkoušet panel, můžem to napíchnout a třeba se dozvíme více. Máš to kousek. Mě se taky zapne klima společně s vnitřní cirkulací, sám od sebe se mi přidává ventilátor, jako by byl v režimu AUTO...čím více je horko, tím více si přidá, když mu pak o jeden dílek uberu, tak spadne úplně. Pak se srovná. dělal jsem základní nastavení motorků přes vag a jede to lépe.
třeba ti odešly nějaké motorky, vše mám skladem, můžeme vyzkoušet.
Přes týden to nejde, jedině víkend.
nahoru

Anonymní





27.05 2009 23:14


vlasta:
Union: je v haji panel, presne takhle se projevuje- nedavno jsem to resil

Tak to je zvláštní, že každymu nefungujou uplně ty stejny tlačítka.. A některy zase fungujou pořád. Zkusim ještě ex. diagnostiku. Každopádně díky.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

28.05 2009 9:00


sniper:
jerryxedos: Zastav se o víkendu do Brodu. Můžem vyzkoušet panel, můžem to napíchnout a třeba se dozvíme více. Máš to kousek. Mě se taky zapne klima společně s vnitřní cirkulací, sám od sebe se mi přidává ventilátor, jako by byl v režimu AUTO...čím více je horko, tím více si přidá, když mu pak o jeden dílek uberu, tak spadne úplně. Pak se srovná. dělal jsem základní nastavení motorků přes vag a jede to lépe.
třeba ti odešly nějaké motorky, vše mám skladem, můžeme vyzkoušet.
Přes týden to nejde, jedině víkend.
Pavle diky moc za nabidku,,auto je v servisu s podvozkem ale snad bude zejtra ready,,pokud to jen trosku pujde urcite ti zavolam-cislo nekde mam..diky moc!!
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.10. 2006
Příspěvků: 5847 | Témat: 177

28.05 2009 10:24


jerryxedos: Dobrá, dej mi vědět.
Prostě od soboty do neděle jsem v Brodě, resp. poblíž Brodu, ale to je detail. Ideální by byla sobota. Tak se měj draku, zatím.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

29.05 2009 17:57


kuci,,jeste k te klime...pokud teda opet nejde servomotorek jako ze asi to tak je,tak muzu tu klapku rucne otevrit zase ale budu topit opet naplno,ze?
tim padem mi nepujde klima?uvazuju ze vytahnu opet ten motorek a zkusim ho jeste jednou rozchodit,,uvazuju o nejakem kompromisnim manualnim nastaveni te klapky zatim nez tam ten motorek vratim,....
nejake navrhy?napady?v noci se s tim neda jet jaka je kosa!!!
klima jede super,ale v noci...
diky..
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

29.05 2009 18:32


to jsou zas výmysly
prostě jdi, pořiď jinej a je to

k čemu tohle bastlení ...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

29.05 2009 18:35


Kriznik:
to jsou zas výmysly
prostě jdi, pořiď jinej a je to

k čemu tohle bastlení ...
zas vymysly??zas?tak to sorry teda..
ze se tady na neco ptam,,za 3,5 tis to umi koupit kazdej dik za radu.
docela si me prekvapil ted.
nahoru

sponzor





29.05 2009 18:35


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

29.05 2009 18:57


můj názor na bastlení je známej
nevím co tě překvapuje

3.5k za motorek? to kupuješ kde? ve zlatnictví?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

29.05 2009 19:04


Kriznik:
můj názor na bastlení je známej
nevím co tě překvapuje

3.5k za motorek? to kupuješ kde? ve zlatnictví?

ja nic nebastlim,,zejtra jedu ke sniperovi a poresim to ale v patek ho nikde nesezenu a do uterka nebo nevim kdy zmrznu!!!
a mas pravdu,ne 3,5 ale 2,5 tis new bosch od vlasty..
melo to byt prechodne reseni doslova on line ok?
MRZNOU MI NOHY KU..VA:-))
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

29.05 2009 19:05


bez rozebrání auta to nevyřešíš
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

29.05 2009 19:16


Kriznik:
bez rozebrání auta to nevyřešíš

JA VIM UZ SEM TO DELAL...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 8.10. 2006
Příspěvků: 5847 | Témat: 177

29.05 2009 19:29


jerryxedos: Dojeď, mám i motorky, ještě ze staré dobré A100 C4, kde nevím proč, ale nekurvili se tak, jako na A6 C4.
Dej mi na foun sms vědět, kdy tak asi dorazíš, mám vše skladem, i táhla topení z V3S
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.7. 2008
Příspěvků: 888 | Témat: 38

29.05 2009 19:40


sniper:
jerryxedos: Dojeď, mám i motorky, ještě ze staré dobré A100 C4, kde nevím proč, ale nekurvili se tak, jako na A6 C4.
Dej mi na foun sms vědět, kdy tak asi dorazíš, mám vše skladem, i táhla topení z V3S
JJO uz uz ti pisu,,vydrz..
mam uz z toho nervy,,tj asi 20 vec za posledni mesic,zejtra ti povim,,uz sem do toho nasypal pomalu vsecky love,dne dalsi 3,5tis za pr a zad ulozeni atd atd,..
uz mam trosku tocky...
ku.....vaaa..
pisnu ti.
tom.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email