Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 351 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 346
Uživatelů: 5
Celkem: 351

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

05.10 2012 17:42


Je zde prosím ňáký odborník? Auto netopí, motor je zahřátej, teplota 90 a hadice od motoru do kabiny k topení horké, že nanich ruku neudržím. Dám na klimě HI a furt z toho fouká takovej ani teplej ani studenej vzduch. Nevíte někdo čím to? Zima se blíží pomoooc.

B5 A4 1.8T Aut.clima

moderováno mike8:
upraven nazev
nahoru

sponzor





05.10 2012 17:42


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 4.12. 2007
Příspěvků: 7374 | Témat: 56

05.10 2012 17:53


Mas zarostly topny teleso v boxu. V loni jsem to a same resil na aute manzelky... celkem prace jako nic moc. Palubka komplet dolu.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 19.5. 2009
Příspěvků: 1260 | Témat: 13

06.10 2012 9:36


Ahoj. Tak jsem si také v pondělí pořídil audinku a4ku 2000 1,9tdi. A nyní se objevil problémek. Když mám zaplou ventilaci a přijedu do garáže, tak po chvilce mám pod autem loužičku. Doufám, že to bude z nějaké hadice, jen se musím dostat na zvedák. Je to na straně spolujezdce za kolem. Vede tam nějak topení? Jinak je tam loužička jen když je topení zapnuté. Když jedu bez ventilace, tak tam žádná voda není. Navíc, když pak vypnu motor a byla zaplá i ventilace tak je slyšet takové bublavé syčení nebo jak to popsat.
A ještě jak se na panelu zapíná klima?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.1. 2010
Příspěvků: 1210 | Témat: 9

06.10 2012 10:38


VeBr: Jestli byla zapnutá Klimatizace* (svítí na climatronicu AUTO, resp. není zapnutý ECON), tak je to normální - zkondenzovaná voda z výparníku. Syčení je taky z klimy, když je to jen po vypnutí motoru, mělo by to být OK.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 19.5. 2009
Příspěvků: 1260 | Témat: 13

06.10 2012 10:47


PetrVac díky. Takže bych měl jezdit se zapnutým ekon? Já se v tomto panelu nevyznám. Doteď jsem měl bmw a tam je to jiný. Na klimu jsem měl sněhovou vločku.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 17.1. 2010
Příspěvků: 1210 | Témat: 9

06.10 2012 10:55


No záleží co chceš, pokud chceš aby ti běželo chlazení (klima), tak měj zapnutý AUTO (resp. stačí aby nesvítilo ECON, pak běží Kompresor*), akorát pokud je venku teplo, tak poteče zespod auta kondenzát, to ale vůbec nevadí, je to normální (pokud tomu chceš předejít, tak pár kilometrů než zastavíš zapni ECON, přestane běžet klima, výparník se vysuší, nic nepoteče a navíc se předejde jeho "zaprasení" a pak následnému smradu z klimy).

Hledej tady na klubu, je toho tu o klimatizaci a její údržbě, resp. funkci plno
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 19.5. 2009
Příspěvků: 1260 | Témat: 13

06.10 2012 11:03


Moc dík Toto jsem potřeboval slyšet
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

06.10 2012 12:02


VeBr:
Ahoj. Tak jsem si také v pondělí pořídil audinku a4ku 2000 1,9tdi. A nyní se objevil problémek. Když mám zaplou ventilaci a přijedu do garáže, tak po chvilce mám pod autem loužičku. Doufám, že to bude z nějaké hadice, jen se musím dostat na zvedák. Je to na straně spolujezdce za kolem. Vede tam nějak topení? Jinak je tam loužička jen když je topení zapnuté. Když jedu bez ventilace, tak tam žádná voda není. Navíc, když pak vypnu motor a byla zaplá i ventilace tak je slyšet takové bublavé syčení nebo jak to popsat.
A ještě jak se na panelu zapíná klima?


Tak nevím kámo co mi tady cpeš své téma, já si myslel kolik borců mi neporadí s mým netopícím vozem a ty mi tady řešíš loužičku, která je pod každým fárem s klimou, moc díky. Dej si tam plenku.
nahoru

sponzor





06.10 2012 12:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 7.7. 2007
Příspěvků: 3253 | Témat: 119

06.10 2012 21:23


filiposvw:
Než začneš montovat palubovku,tak zkus na radiátor topení připojit zahradní hadici(pokud máš tu možnost),jestli je průchozí.Další možnost jsou nefunkční klapky,zkusit test akčních členů ve VAGu.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

06.10 2012 21:34


bull:
filiposvw:
Než začneš montovat palubovku,tak zkus na radiátor topení připojit zahradní hadici(pokud máš tu možnost),jestli je průchozí.Další možnost jsou nefunkční klapky,zkusit test akčních členů ve VAGu.


Díky bejku, další super tipy. Obě hadice z kabiny jsou horké a zvláštní je, že se motor rychleji zahřeje než když to topilo. Udělalo to ze dne na den což si nemyslím, že by se to ucpalo z ničeho nic. Jo a v létě mi to ani neklimovalo, fouká to furt stejnej vlažnej vánek.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 19.5. 2009
Příspěvků: 1260 | Témat: 13

06.10 2012 23:33


Sorry nevěděl jsem že budeš tak vztahovačnej.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

07.10 2012 8:19


VeBr:
Sorry nevěděl jsem že budeš tak vztahovačnej.


když jde o topení tak ano.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

09.10 2012 20:56


Vyřešeno!!!!!!! Vůbec se nehejbe ta zadní bílá klapka (asi směšovací). Vymontoval jsem jí a posunul klapku rukou a topilo to jak ďas. Motorek jsem rozdělal a rozhejbal a chvilku to šlo a pak se to zase seklo někde v půlce. Tak jsem to zase rozdělal druhej den a rozhejbal tak ať se mi to zastaví v té zadní poloze a namontoval. Nechal na ovládání HI a teď je furt klapka naplno a ani se nehne. Těším se na ráno, bude se topit!!

Neví, ale někdo kde se dá koupit ten motorek za rozumnou cenu?

Drahéééééééé
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

19.10 2013 12:27


Mám stejný problém, kudy a respektive kde najdu prosím tu klapku ? Motor je ohřátej na 90 stupnů, hadice teplý vše ok ale netopí :/ díky za rady
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

19.10 2013 13:09


martin993:
Mám stejný problém, kudy a respektive kde najdu prosím tu klapku ? Motor je ohřátej na 90 stupnů, hadice teplý vše ok ale netopí :/ díky za rady


Sundej u spolujezdce prihradku a za ni jsou ze spod videt klapky. Ta vice vzadu je prave na smesovani teploty vzduchu, je na ni nasazene prlastove tahlo, ktere pokracuje dal smerem k ridici kde otvira podle potreby teplej vzduch od radiatoru. Zmen teplotu na displeji od nejmensi po nejvetsi a klapka se musi hejbat, pokud ne je spatna a zasekla se v poloze, ktera vetsinou po lete bejva ta co urcite netopi.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

19.10 2013 18:36


ok a ty jsi to teda vyměnil bo sis to jen nastavil aby to bylo otevřený ? dá se to pak následně vyměnit za tou přihrádkou nebo musí dolů palubovka ? taky jsem četl že může bejt i zarostlej radiator ?
nahoru

sponzor





19.10 2013 18:36


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

19.10 2013 20:40


martin993:
ok a ty jsi to teda vyměnil bo sis to jen nastavil aby to bylo otevřený ? dá se to pak následně vyměnit za tou přihrádkou nebo musí dolů palubovka ? taky jsem četl že může bejt i zarostlej radiator ?


Hlavně jsem chtěl zjistit, že to, že to netopí je opravdu tou nefunkční směšovací klapkou. Dříve nemá cenu cokoli jiného zjišťovat, až vyloučíš jedno můžeš bádat dál jako radiátor a podobně, protože to je mnohem náročnější oprava a méně pravděpodobná.

Vždy musíš sundat pouze přihrádku spolujezdce což trvá asi pět minut. Já jsem sundal přihrádku, pohejbal s nastavením teploty mezi LO a HI a klapka se ani nehnula. Tak jsem z ní vycvaknul to plastové táhlo, které ovládá klapku u radiátoru s táhlem zahejbal a když jsem ho dal do jedné z krajních poloh tak to topilo, že jsem se musel pomalu vysléct do trenek.

Vytáhnul jsem ovládací klapku (docela drbačka, šestka klíč a tři šroubky docela nic moc přístupné.) Klapku rozdělal, vytáhnul z ní el. motorek vše pořádně pročistil, rozhejbal pak složil a když jsem ji namontoval zpět tak začala fungovat. A vypadá, že funguje zatím do dnes.

Když by klapka nefungovala vůbec ani po tom vyčištění tak se dá pokud jí máš venku a rozdělanou nastavit do polohy, že je otevřenej teplej vzduch naplno.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

19.10 2013 20:58


okey díky moc za rady :)Vyzkouším v týdnu až bude volno ještě dotaz někdy při jízdě se mi stává že se mi za jízdy přidává sám od sebe ventilátor např ze z 1 čárky se přidá na 3 apod.. může bejt špatnej panel ? a ještě někdy slyšim od palubky takový přecvaknutí jakoby těch klapek, jakoby se zavřeli ??
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

19.10 2013 21:09


martin993:
okey díky moc za rady :)Vyzkouším v týdnu až bude volno ještě dotaz někdy při jízdě se mi stává že se mi za jízdy přidává sám od sebe ventilátor např ze z 1 čárky se přidá na 3 apod.. může bejt špatnej panel ? a ještě někdy slyšim od palubky takový přecvaknutí jakoby těch klapek, jakoby se zavřeli ??


Tak to je normal. Čím se auto více zahřívá a je potřeba vyrovnat teplotu tak až je k dispozici teplej vzduch tak se přidává ventilátor a ten zvuk od klapek mi jde taky to si samo podle potřeby pustí kam je potřeba. Za studena v tomto počasí si to pustí samo na nohy tak po 10 minutách.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

19.10 2013 21:27


ještě mě napadlo jestli by to nemohl být zavzdušněný než se pustím do ovládací klapky před 2 týdnama mi jeden mechanik dělal rozvody s pumpou, jestli nezapoměl ovzdušnit ? Jestli se to teda u tědle aut dělá
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

19.10 2013 21:27


ok ok tak jsem rád že aspon něco mám tak jak má být
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

22.10 2013 11:36


tak jsem dnes sundal přihrádku a zíral jsem jak je ta klapka špatně přístupná.. každopádně když zapnu ventilátor tak vyjede dolů a tam jakmile pridavam nebo ubírám teplotu tak se nic nedejě.. jakmile zas vypnu tak vyjede zpátky nahoru ? Myslíš že je to tedy na 100% jí ? Hlavně bych potřeboval návod jak ji vubec sundat dolů protoze co jsem tak nahmatal byli 3 šroubky a hlavně vubec nevím kde se odpojuje to táhlo, je tam tak malo mista ze se ani prsty nevejdou
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

22.10 2013 17:26


martin993:
tak jsem dnes sundal přihrádku a zíral jsem jak je ta klapka špatně přístupná.. každopádně když zapnu ventilátor tak vyjede dolů a tam jakmile pridavam nebo ubírám teplotu tak se nic nedejě.. jakmile zas vypnu tak vyjede zpátky nahoru ? Myslíš že je to tedy na 100% jí ? Hlavně bych potřeboval návod jak ji vubec sundat dolů protoze co jsem tak nahmatal byli 3 šroubky a hlavně vubec nevím kde se odpojuje to táhlo, je tam tak malo mista ze se ani prsty nevejdou


Odvzdusneni neres, motor se odvzdusni sam. I kdyz jsou v motoru hadice z kabiny na kterych jsou odvzdusnovaci dirky, ale to neni potreba nejak delat.

Klapku nesundavej jen zkus odpojit to tahlo od klapky co vede k te klapce co ji ovlada. Je to plastove tahlo a je tam nacvaknute takze je potreba vzit dlouhe klesticky ten plastovej konec zmacknout a tahlo vysunout. Bez odpojeni toho tahla by jsi tu ovladaci klapku stejne nevytahnul. Az to vycvaknes motor zahrej na provozni teplou a tahlo posun do obou z krajnich poloh a hned uvidis jestli to topi. Pokud ne tak musis resit topeni, pokud ano tak musis resit ovladani.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

22.10 2013 18:07


problém je že k tomu táhlu je taky docela nic moc prostor :/ mám si to nechat sjeté dole ? prostě kdyz manualně vypnu topení tak vyjede nahoru a kdyz ho zapnu tak sjede dolů a tam uz taky zustane bez ohledu na teplotu :/ mělo by se teda při vyšší teplotě zvedat nahoru pokud to chápu dobře ? Zítra na to ještě mrknu předpokládám že se ten plastovej konec se zmačkává ze spod z levý strany z pohledu spolujezdce ?
nahoru

sponzor





22.10 2013 18:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

22.10 2013 20:42


hlavně si nejsem jistej jestli jsem dnes nepozoroval jinou klapku ? je jakoby v prostřed vzádu s pohledu přihádky nebo někde u středovýho panelu ?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

23.10 2013 5:44


martin993:
hlavně si nejsem jistej jestli jsem dnes nepozoroval jinou klapku ? je jakoby v prostřed vzádu s pohledu přihádky nebo někde u středovýho panelu ?


Jo jsou tam dve, jedna modra a jedna cerna myslim. To se ti hejbala ta druha urcite. Ta co hledas je ta cerna a je blyte k motoru a hure pristupna.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

23.10 2013 8:04


a nemáš prosimte nejakou fotku z interieru kde bys mi naznačil kde hledat tu druhou ? protoze ja uz fakt nevím kdyby o tom bylo aspon víc témat na tu B5 na B6 jsou ty klapky docela dobře přístupný
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

23.10 2013 16:01


martin993:
a nemáš prosimte nejakou fotku z interieru kde bys mi naznačil kde hledat tu druhou ? protoze ja uz fakt nevím kdyby o tom bylo aspon víc témat na tu B5 na B6 jsou ty klapky docela dobře přístupný



Bohuzel nemam, jen fotku klapky jak je vymontovana na stole. Ale ona je hezky videt, je to ta co je hloubeji pod nohama spolujezdce.

Zkusim aspon pohledat tu fotku vymontovane.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 27.7. 2013
Příspěvků: 134 | Témat: 9

23.10 2013 16:47


okey byl bys hodnej
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 25.9. 2008
Příspěvků: 221 | Témat: 54

23.10 2013 20:24


martin993:
okey byl bys hodnej


Tak tady mas ty fotky, na jedne je videt to tahlo, ktere musis odpojit.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email