Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 315 lidí (3 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 312
Uživatelů: 3
Celkem: 315

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

26.12 2011 23:26


Zdravím...

Mám od koupě na autě A6 C4 Sedan 96 světla z A100 a kapotu z A100 (kupoval jsem to po havárii a proběHLA* před prodejem rychlooprava), no byl jsem se ptát u prodejců v Polsku a mají krásná světla s čočkou přesně ta co potřebuju origo Helly na A6 C4 aby to bylo jak má být (kapotu mám už doma taky k A6 C4) no a zaskočila mě nabídka prodejce, kdy mi nabízel xenonová světla prý origo na A6 C4. Jelikož jsem Audi mimino v prvotní fázi vývoje a snažil jsem se něco najít a většinou se mi podařilo najít spíš zmínky a návody jak upravit normáln světla s čočkami tak se chci zeptat znalých, zda se origo xenony na A6 C4 dělali a zda by případně šly namontovat na model 96 původně s klasickými čočkami. Jestli je stačí jen přehodit na nacvaknout konektory nebo je třeba nějak upravovat elektroinstalaci.

Za veškeré info a rady díky.
nahoru

sponzor





26.12 2011 23:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

26.12 2011 23:32


Original xenony byly oficialne pouze v modelu S6plus
Na sklonku vyroby c4 se daly objednat i na obyc auta, ale takove jsem videl snad jedno.

Uprava elektroinstalace neni treba. Original Xenon* svetla ale nezaplatis, je to kolem 600eur.
Cokoli ti nabizel polak bych povazoval za obyc hidky.

Prestavet original nexenon svetla na Xenon* ci BiXenon* neni problem - Satas
Sviti to skvele
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

26.12 2011 23:54


Super, díky za odpověď. Nemám to právě k tomu prodejci za rohem, ale shodou okolností se tam možná za pár dní dostanu tak bych možná zkusil prodejce požádat ať mi je ukáže a nafotil bych je ať víme o čem se bavíme. Cenu nevím, bavili jsme se právě o těch čočkách a za ty mi řekl 500 zl za obě včetně blinkrů (samozřejmě starší světla ale plně funkční stav). No a pak z něj vypadlo, že má právě údajně ty origo xenony a že bychom se nějak domluvili když bych je chtěl. Zkusím jestli je ještě má tak udělat fotky a zjistit cenu. Chci se pustit do částečné renovace mojí A6 tak postupně sbírám nějaké info, ceny dílů a něco málo už mám nakoupeno doma. Je to projekt který nespěchá. Auto je pojízdné tak víš jak nehoří to.

Každopádně díky za info.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

27.12 2011 23:16


a jakej je v těch světlech rozdíl? myslím v těch na obyč A6 C4 a na S6 C4 plus? je viditelnej nebo ne? a má to už automatický naklápění,nebo ještě ne? jináč,kup si normální čočky na A6 C4,dej do toho 5000K H1 HID* xenonádu a seš spokojenej jako svině ! ale ještě před tím doporučuju převelice,komplet ty světla rozebrat a vyčistit,rozdíl je tak znát,že moje světla po vyčištění vypadali stejně jako kdybych je koupil včéra nový !
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

28.12 2011 2:02


nezodpovedny hajzlik: Také bych řekl, že to co Ti ten polák nabízí je fake. Origo xenony na C4 byly opravdu hodně vzácné.

Lucas: Sorry, ale rozhodně bych nikomu nedoporučil HID* bastl na jakékoliv auto. Maximálně tak na auto, které není způsobilé provozu na pozemních komunikacích. Tam ať si dává každý co chce.

Ad. rozdíly; určitě světla s xenonovou výbojkou musí být automaticky naklápěna a musí mít ostřikovače.
V konstrukci se budou lišit snad ve všem. Třeba v čočce, parabole, ale i v krycím skle (za prvé musí mít lom světla optimalizovaný pro jinou vlnovou délku světla a také musí mít homologační značku pro použití výbojky).
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

28.12 2011 6:42


t_kali:
nezodpovedny hajzlik: Také bych řekl, že to co Ti ten polák nabízí je fake. Origo xenony na C4 byly opravdu hodně vzácné.

Lucas: Sorry, ale rozhodně bych nikomu nedoporučil HID* bastl na jakékoliv auto. Maximálně tak na auto, které není způsobilé provozu na pozemních komunikacích. Tam ať si dává každý co chce.

Ad. rozdíly; určitě světla s xenonovou výbojkou musí být automaticky naklápěna a musí mít ostřikovače.
V konstrukci se budou lišit snad ve všem. Třeba v čočce, parabole, ale i v krycím skle (za prvé musí mít lom světla optimalizovaný pro jinou vlnovou délku světla a také musí mít homologační značku pro použití výbojky).


já nevidim jedinej důvod proč to tam nemít,svítí to líp,v tý miniaturní čočce co C4ka má to stejně nikoho nemůže oslňovat a hlavně to vypadá luxusně. Já si do svojí Audiny dodělal ostřiky světel,takže to mám aspon z části v pořádku. Teda vlastně možná i úplně,páč sem někde četl,že A6 C4 s origo xenonama ještě neměla automatický naklápění....
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

28.12 2011 9:17


t_kali:
Ad. rozdíly; určitě světla s xenonovou výbojkou musí být automaticky naklápěna a musí mít ostřikovače.
V konstrukci se budou lišit snad ve všem. Třeba v čočce, parabole, ale i v krycím skle (za prvé musí mít lom světla optimalizovaný pro jinou vlnovou délku světla a také musí mít homologační značku pro použití výbojky).


Naklápění nemají a ostřikovače byly za příplatek nikoli nutnost. A6/S6 C4 má zákonnou vyjímku, protože nařízení o ostřikovačích a náklonu bylo až v roce 1998, kdežto tohle auto je 1997. Existuje německý papír, který to potvrzuje a v AUDI ČR jsou schopni tento vyjet taky.

Konstrukčně se neliší vůbec v ničem co se týče světel, samozřejmě zadek je krapet jinak aby se tam vešly dráty a trafa, ale to je vše.
Sklo je také stejné, ale má na sobě homologační značku jinou než obyčejné skla.


ad bastlení HID*: nechápu proč to někdo chce udělat, když satas umí luxusní bixenony, které jsou jednak mnohem kvalitnější, svítí lépe a především rozdíl v ceně není nikterak velký
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

28.12 2011 14:10


Kriznik: Jasně ty světla jsou od pohledu stejná, ale nevěřím tomu, že jsou záměnné komponenty (čočka, parabola, apod.). Mimochodem jsou stejné i štekry k připojení?

A jak to řeší benga s tím naklápěním? U nás po tom docela jdou a jakmile máš xenony a ovládání sklonu světel na palubce, tak máš automaticky dodělávku a vypisujou bloček. To musíš mít ten papír pořád s sebou? Nebo jim to pak nějak doložíš?
To v podstatě znamená, že teoreticky kvalitní montáž origo xenonů (např. od Satase) + origo sklo s homologační značkou, může být prohlášena za originál i na STK*? I v tom případě, že na autě nejsou ostřiky a aut. naklápění?

Lucas: Ale já vím spousty důvodů.
Za prvé to rozhodně nesvítí líp, dobře vyčištěné a seřízené orig. halogeny jsou určitě lepší. Protože když tam dáš HIDku, tak absolutně rozhodíš tu optickou soustavu (střed výboje musí být v ohnisku paraboly a to s HIDkou rozhodně nebude, protože ta výbojka je větší). Dále čočka a krycí sklo jinak lámou to světlo, protože jsou určeny pro jinou vlnovou délku. V podstatě jsou taková světla neseřiditelná. Jestli jsi měl někdy taková světla na regloskopu, tak víš o čem mluvím.

Za druhé, to že je čočka malá neznamená, že nemůžeš oslňovat. To je fakt největší blbost co jsem kdy slyšel. Laserový paprsek má také malou čočku a když ti s ním posvítím do očí, tak uvidíš kulový. Jde o to, že když sklo a ani čočka nejsou určeny pro Xenon*, tak se jinak láme to světlo (o jiné vlnové délce) a svítí jinam než by mělo. Takže taková světla téměř VŽDY oslňují.

Za další, většina takových HID* přestaveb je s výbojkou 6000K a více, protože je to hystopyčokchůůůl a já nevím co ještě. Když je jasno (samozřejmě, že za tmy) tak to ještě jde, ale za deště s tím vidíš velký ho*no.

Mimochodem veškeré informace o tomto problému tady na AK již jsou. Takže tímto končím tuto off topic diskuzi.
Naposledy upravil t_kali dne 28.12 2011 14:12, celkově upraveno 1 krát. (6% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





28.12 2011 14:10


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

28.12 2011 14:11


nedokládám nic, auto má STK* tak můžou vypisovat co chtějí.
světla nejsou pouze od pohledu stejná, jsou prostě stejná

ad sklo, sklo u A6/S6 C4 nic neláme, je tam čočka - lom světla zajišťuje čočka, takže před čočkou je sklo čiré ... co tak láme je maximálně dálka
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

28.12 2011 14:28


Ty je teda máš origo? A už jsi se setkal s nějakým rejpavým orgánem, co měl kecy, že nemáš naklápění?
Ale zase máš homologační značku na skle a to je nepopiratelné. Jenže co když ti od kamínku praskne, dá se sehnat sklo s homolog. značkou na Xenon*?
Mohl by jsi nějak popsat, popř. vyfotit jak ta značka vypadá? Jestli by se to nedalo třeba vypískovat. (Samozřejmě by se musela nejdřív vybrousit původní značka). (Mám totiž přístup k zařízení na broušení a řezání skloionomeru - který dost podobné některé vlastnosti jako sklo).

Sorry, ale to že jsou stejná Ti neuvěřím. ta čočka může být jinak nabroušená, nebo mít jiný index lomu, totéž sklo a nepoznáš to ani kdyby jsi je měl v ruce vedle sebe. Obdobně parabola.

Ad sklo - i čiré sklo láme světlo viz přechod vlnění do prostředí s jinou hustotou. V tom případě se ale liší od nexenon skla, protože to před čočkou má čirou jen část a část je žebrovaná.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

28.12 2011 14:44


žiš, je jasný že čočka a drátování je jiné, ale světla, uchycení uvnitř i venku, motorky, paraboly .. vše stejné, stačí vzít čočku xenonu a přišroubovat ji do nexenon světel a je to, žádné úpravy netřeba.

policajt mě nestavěl a i kdyby měl problém, nechám si to dát do správního, kam příslušný dokument s klidem dodám.
Ministerstvo dopravy tuhle vyjímku eviduje (potvrzeno z IVG), je to především pro účely STK* (nevím jestli k tomu má policie na místě nějaký přístup dle VIN* nebo typu auta)
já už mám světla měněné, skla mám obyč jelikož jsem dával úplně nová, staré byly otlučené od kamínků, ale xenony tam samo mám, nové bixenony od satase.

Homologační značka je tuším rozdílná pouze v jednom z písmen řady vyražené na světle. Někde na s6plus.de je o tom zmínka, včetně toho originálního německého papíru o vyjímce z naklápění.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

28.12 2011 20:35


Takže jsme se shodli.
Je mi jasné, že velká parabola, motorek naklápění, uchycení atd. jsou stejné.

Mimochodem snažím se tedy najít na tom s6plus.de. Ale zatím se mi to moc nedaří. Kluci se tam o tom baví, ale posílají si ten dokument mezi sebou faxem. Nicméně budu se snažit dál.

Moc Ti ale děkuji za snahu
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

28.12 2011 22:42


t_kali:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Here you go
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 23.5. 2010
Příspěvků: 857 | Témat: 6

29.12 2011 0:17


Super. Moc Ti děkuju.

Podle toho dokumentu a dalších diskuzí (např. tady a tady) jsem zjistil několik informací.

Za prvé se tedy liší krycí skla a to nejen značkou, ale i žebrováním. V jedné z těch diskuzí je to i vyfocené.

Za druhé, ta výjimka je platná pro všechny C4 od r.v. 13.5.1994 a ne jen pro S6+. A je to logické, protože schvalovací proces se vztahuje ke konkrétnímu typu automobilu (A6 C4) a ne jen k jeho verzi (S6+)
Což je dobrá zpráva, pro všechny, kteří mají xenony v A6 C4.

// + karma pro Křižníka
Naposledy upravil t_kali dne 29.12 2011 0:26, celkově upraveno 1 krát. (2% původního příspěvku)
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

29.12 2011 0:23


Tam je dle me vyfocena jen cocka a ta je jiste jina. To je fuk dulezity je to, ze existuje pro c4 vyjimka.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

29.12 2011 22:24


t_kali

Podívej, já jsem potřeboval získat info. Krznik mi dostatečně odpověděl. Bydlím u hranic s PL a ne všichni poláci nutně kecají, ikdyž samozřejmě zkušenosti jsou většinové a chápu i tvůj názor. Nic mi nenutil, zmínil se o nich a až tam pojedu udělám fotku a pobavíme se co mi nabídl. Tedy pokud je ještě bude mít. Možná je to přestavba a možná je to origo. Každopádně jak jsem psal. Odvíjet se to bude od ceny, stavu a jestli jsou to origo světla a jelikož mi to nespěchá tak je nafotím, pobavíme se o tom s Krznik-em co je to zač a pak se uvidí co dál.
nahoru

sponzor





29.12 2011 22:24


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 225 | Témat: 22

29.12 2011 22:37


Cca před rokem, když jsem měl ještě C4ku jsem chtěl na allegro.pl koupit orig. xenony, už přesně nevím kolik stály, ale byly za babku...oba světla, jedno mělo rozbité sklo a ulomené držáky, ale vnitřky OK, čočky OK, byly detailně vyfocené jak zvenku tak zevnitř. Sklo pro Xenon* je jiné, je jiné to žebrování na skle před čočkou. A homologační značka pro Xenon* myslím začíná písmenem D, u halogenu je tam H.
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 30.4. 2009
Příspěvků: 225 | Témat: 22

29.12 2011 22:43


tady jsou i fotky, na googlu člověk najde vše za pár vteřin
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému

audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 23.7. 2011
Příspěvků: 292 | Témat: 39

30.12 2011 17:01


lontree

Díky za informace, alespoň si možná ušetřím jednu cestu jestliže to budou tedy origa a ještě je bude mít a budou za nějakou přijetelnou cenu tak je možná vemu rovnou. Díky.
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

01.01 2012 13:12


Viz:
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


Pokud ti to polak v oriinalu da levneji, nevahej
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 5.10. 2006
Příspěvků: 1275 | Témat: 49

01.01 2012 19:39


jj, dobře si prohlídni to uchycení těch výbojek, HIDky jdou do origo patice na halogenovou žárovku...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

09.01 2012 9:44


já mám výjimku v nastavení světlometech přímo psanou TP

,,Výjimky z vyhl. 102/95 SB.,§ 21/2F - nastavení světlometů´´
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

09.01 2012 9:46


hezký, máš na to i nějaké prohlášení nebo už jsi to tam měl zapsáno?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.11. 2006
Příspěvků: 455 | Témat: 17

09.01 2012 10:55


Kriznik: bylo už zapsáno při přihlášení na český dotáhnuto z Itálie
nahoru

sponzor





09.01 2012 10:55


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

09.01 2012 10:57


no ale zapsat to tam museli na základě nějakého schválení.
škoda, hodilo by se

s tím německým prohlášením o shodě či jak se to zove, se v CZ cukaj a řešit přes importéra se mi to zatím nechtělo - resp. mám přislíbeno že to jde přes MD, ale notime a zatím nepotřeba to řešit
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.12. 2011
Příspěvků: 61 | Témat: 10

03.03 2012 12:08


Zdravim.Mám taky A6 C4 a koupil sem to s dodělávkou HID*. Přemejšlim spíš o vrácení do originálu kvůli tomu že se nedá přede mnou jet . Zajímá mně jestli tam jenom přehodím žárovky, nebo jak moc je to vlasně náročný. A taky jak moc se zhorší svítivost, jestli nebudu proti tej dodělávce slepej jak krtek?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

03.03 2012 12:19


kralici79:
Zdravim.Mám taky A6 C4 a koupil sem to s dodělávkou HID*. Přemejšlim spíš o vrácení do originálu kvůli tomu že se nedá přede mnou jet . Zajímá mně jestli tam jenom přehodím žárovky, nebo jak moc je to vlasně náročný. A taky jak moc se zhorší svítivost, jestli nebudu proti tej dodělávce slepej jak krtek?


no to si piš že budeš jak slepej krtek.....C4 s obyč žárovkama vůbec nesvítí.....děs....takže bych si to tam nechal a pokud ti přídě,že ty ostatní oslňuješ ( bliká na tebe někdo někdy?) tak si zajed někam do servisu at ti regloskopem seříděj světla jak maj bejt a máš klid. Já je třeba ještě ani seřízený nemám,levý světlo mi svítí mnohem vější než pravý a nikdo mě nikdy neprobliknul......a nedivim se,ty čočky sou totiž tak malý,prostě ani nemůžou oslňovat....
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 17.3. 2008
Příspěvků: 496 | Témat: 38

03.03 2012 12:23


Já to dělal asi před měsícem. Koupil jsem lepší žárovky(žárovky OSRAM+90%) a svítivost je minimálně stejná ne-li lepší něž s tím bastleným XENONEM.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 29.1. 2008
Příspěvků: 2195 | Témat: 28

03.03 2012 12:45


Jo probíralo se to několikrát tady, jedině rozebrat a vyčistit , osadit lepší žárovky osram nightbreaker plus a máš vyhráno.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 8.5. 2011
Příspěvků: 479 | Témat: 65

03.03 2012 18:21


no sice vyčištěný světla s lepší žárovkou sou dobrý,ale co teprve vyčištěný světla s xenonem hm? ted mluvte... ...já si vyčistil světla,dal xenonádu a svítí to líp jak s obyč žárovkama,navíc se zapnutejma mlhovka a dálkovejma dohromady
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email