Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 360 lidí (4 přihlášení)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 5
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 356
Uživatelů: 4
Celkem: 360

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2011
Příspěvků: 9 | Témat: 3

02.03 2011 9:26


V prvom rade vas vsetkych ako nový clen fora zdravim!
Pomaly nastava cas ked chcem svoje terajsie auto vymenit, resp. ho nechat bratovi a tak sa rozhodujem co dalej. Momentalne mam passat B5 1.9tdi a nemozem na to auto povedat nic zle. Takisto som chvilu mal A4 B6 1.9tdi, ale ta zostala expriatelke, doma mame este tourana tdi dsg takze da sa povedat ze som dost nakazeny s jasnou diagnozou VW-AUDI positive
Vobec nejsom rozhodnuty ake auto chcem, teda viem ze chcem zase AUDI ale ake to vazne netusim. Snad mi poradite vy. Nejake specialne poziadavky na auto nemam, som sam takze velkost nerozhoduje ajked osobne sa mi pacia vacsie auta. Takisto nerozhoduje palivo. TDI je mojmu stylu a srdcu blizsie ale benzinu sa nebranim. Skor cakam ze mi poradite vy skuseny audi-naci aky typ a aky motor volit aby bolo auto dostatocne spolahlive. Napr na passate ma strasne otravovalo pravidelna vymena ramen prednej napravy takze tomuto by som sa rad vyhol.
Co som tak predbezne pozeral, zaujal ma Allroad, rok cca 2003, len sa trochu bojim toho motoru 2.5TDI o ktorom som toho uz dost cital a vacsinou dost negativne. dalej ani spotreba nieje zrovna najnizsia na diesel a takisto naklady na servis... Tak som rozmyslal aj nad verziou s benzinom 2.7T ale o tomto motore NIC NEVIEM... zaujimalo by ma ci stym ma nekto skusenosti co sa tyka nakladov na prevadzu-servis-poruchovost...

pripadne ake audi by ste vybrali vy v cenovej hladine cca 200-250tis Kc resp 8-9tis eur? najazdim rocne cca 10-15 tis km.

za vsetky reakcie vopred dakujem!
Andrej
nahoru

sponzor





02.03 2011 9:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

02.03 2011 9:33


andyn84:
Andrej, vítej na klubu. O obou motorech zde najdeš hodně informací stejně tak o allroadu jako takovém.

Nebudu Ti vymlouvat Allroad, ale kdybych chtěl Audinu a najezdil tak málo jako Ty šel bych do nějaké hezké A6 C5 2002+ v benzínu. Trval bych na quattru a minimálně V6, ideálně V8. Nezastírám, že mám pro C5 velkou slabost.

Šťastnou volbu
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

02.03 2011 9:42


Dopln pripadne par info: Tych 15tis nabehas po meste alebo na dialky? Prevazne sam alebo s dalsimy x ludmi? Si 2 metrovy kolik alebo 160cm drobec? Chodis niekam mimo spevnene cesty pravidelne?
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2011
Příspěvků: 9 | Témat: 3

02.03 2011 9:44


dakujem Root.
ja trochu asi trpim predsudkami ako vacsina ludi a mozno je to len preto ze s velkoobjemovymi benzinovimi motormi nemam vobec ziadne skusenosti ale bojim sa aby ma taky motor "nezožral" preto by som rad pocul nejake realne skusenosti niekoho kto s niecim podobnym jazdi.

mozno blba a amaterska otazka (ale ja som co sa aut tyka amater) ale ako je to s udrzbou benzinovych motorov? ake su tam intervali na vymenu rozvodov? resp su to rovnako ako pri dieseloch rovnako narocne a drahe zasahy alebo to snad u benzinu funguje inac? ako vravim vtomto som uplny laik...

skusim to tu teda poriadne preklikat snad teda na nieco natrafim. ak by sa niekomu chcelo mohol by par slov napisat (resp zopakovat) aj tu. ajked predpokladam sa tu tieto veci riesili uz 100krat.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.3. 2011
Příspěvků: 9 | Témat: 3

02.03 2011 9:47


hemic

jazdim 50% mimo mesto (resp klasicke cesty medzi dedinami)
30% dialnica
20% mesto

mam 175 cm a jazdim prevazne sam alebo v dvojici ale casto chodime na rozne outdoorove dovolenky, stanovacky, splavy, lyzovacky takze potrebujem co to do auta aj pobalit. ale vacsinou vyuzivam auto ako vacsina ludi na cestu do prace
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 12.11. 2008
Příspěvků: 5255 | Témat: 68

02.03 2011 10:08


Na tych 10-15tis by som siel do benzinu, najradsej do vacsej atmosfery. To osobne jazdim diesel, najazdim nejakych 25t za rok v rezime 70% trasy nad 100km. Celkovo ta udrzba u benzinu by mala vyjst o nieco lacnejsie. Trochu ma zarazil tvoj vyrok: Pravidelna vymena ramien na passate. Vsetky A4 a A6 maju konstrukcne velmi podobnu napravu. Ale mozno by som zobral za tie prachy nabitu A4ku ako podvybavenu A6ku.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

02.03 2011 13:29


hemic:
V cenovce kolem 250ti sežene hodně slušně vybavenou a vymazlenou C5tku.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

09.03 2011 23:09


andyn84: Souhlas s rootem,mam podobnej najezd jako ty a 2.8 v benzinu a nemuzu si stezovat,mam ji 2,5 roku a za tu dobu jen klek altik a sem tam nejaka ta ptakovina...Allroada bych se bal,mechy i kompresor stoji ranec, 2,5tdi je 2,5 tdi,proste zalezi na kusu,2,7BiT je asi lepsi volba,jen bacha na turba,ja osobne bych bral 4,2 kdyz uz allroad...
nahoru

sponzor





09.03 2011 23:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

10.03 2011 7:36


co sa tyka a6 c5 , najlepsia volba je 3.0 V6, pripadne 2.8 V6 s Q a dobrou vybavou... po inom by som ani nepozeral s takym autom budes velmi spokojny...

manual/tiptronik
sedan/avant to sa rozhodni sam
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

13.03 2011 11:04


2.8 v v Q a automatu nejede v tom aute, to radsi ten 3.0 V6, je to preci jenom novejsi generace motoru....
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

13.03 2011 20:03


Lumpiq:
Ona ani 3.0 není žádnej zázrak. Jak jsem říkal: na C5 je potřeba alespoň 300 poctivých atmosferických koní, aby to trošku jelo S automatem 350 ...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 30.6. 2010
Příspěvků: 230 | Témat: 6

13.03 2011 21:05


chlapci ste ma rozosmiali sorry

ja som mal 160 a obcas som si pripadal ako blazon...to clovek ked chcel islo hlava nehlava...

Ina kava samozrejme to bola na nemeckych dialniciach..to som sa ju bal normalne tocit do tych 180 aby som jej neublizil...
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.3. 2009
Příspěvků: 40 | Témat: 1

06.02 2012 18:12


Ahoj,může mi někdo poradit při výběru allroad?
2,7 Biturbo nebo 2,5 Tdi?? ale ty zbytečné žvásty co je tady plná stránka nechte pro sebe.Jinak od kterého roku je 2,5tdi motor kterej můžete doporučit?Ty první stály za prd to vím. dík
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:22


Bucabagr:
Ahoj,může mi někdo poradit při výběru allroad?
2,7 Biturbo nebo 2,5 Tdi?? ale ty zbytečné žvásty co je tady plná stránka nechte pro sebe.Jinak od kterého roku je 2,5tdi motor kterej můžete doporučit?Ty první stály za prd to vím. dík


Neptal jsi se už někde?
Mám 2,7bi, dosud žádný problémek (jediný co se odporoučelo na celým autě byl startér - přes člena AK výměna za pár šušní.
Spotřeba 10 léto 11 zima = manželka, já cca +1-1,5 navrch

2,5 TDI přesně netuším, nikdy jsem neměl ... mám jenom dojem že od roku 2005? No možná si to pletu s přední nápravou, fakt nevím...

Jinak pokud bych měl srovnat 2,7bi a 2,5TDI tak mám dojem že v důsledku levnější a zajímavější provoz /nemáš-li naftu levněji) je u 2,7bi... Ale to jen můj soukromý názor, za který tady na AK budu logicky peskován
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

06.02 2012 18:23


Bucabagr: Zeptej se člena IvanLBC má svýho All 2.7 BiTurbo na prodej a je s ním nad míru spokojenej bez žádných zbytečných investic krom spotřebních k provozu.Celkem málo jetej a zachovalej za slušnou cenu.
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

06.02 2012 18:24


IvanLBC: Tě vychvaluju a tys byl rychlejší
nahoru

sponzor





06.02 2012 18:24


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:27


áček:
Bucabagr: Zeptej se člena IvanLBC má svýho All 2.7 BiTurbo na prodej a je s ním nad míru spokojenej bez žádných zbytečných investic krom spotřebních k provozu.Celkem málo jetej a zachovalej za slušnou cenu.


Kua to vypadá jako agitace
Kupce už tady z AK zatím mám, jen jsem to musel pozdežet dokud se mi nepovede vyřešit tourana z AAA... vše vypadá že do středy bude jasno
Buď mi vrátí penízky nebo si vyberu jiný (těžko), a pak půjde all do světa a já budu za exota na AK bez oooo, nebo nevrátí penízky a nevyberu jiný, pak all zůstane manželce páč já budu asi v Bohnicích...
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:28


áček:
IvanLBC: Tě vychvaluju a tys byl rychlejší


A tak to má biť
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

06.02 2012 18:29


IvanLBC: A co ti bude chybět najíst ti daj, oblíknou tě, spát budeš mít kde
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:31


áček:
IvanLBC: A co ti bude chybět najíst ti daj, oblíknou tě, spát budeš mít kde


Viď, i vycházky budou... do AAA blízko.... a přístup na net taky - viz. sektor
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

06.02 2012 18:35


IvanLBC: Čoveče tebe už v těch AAA už tak dobře znaj že tě možná i zaměstnaj
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.3. 2009
Příspěvků: 40 | Témat: 1

06.02 2012 18:38


Ivane vím že jsme se o tom bavili ale to bylo téma na prodej,nechtěl jsem ti to tam nějak rozvádět,proto jsem šel tady.Štve mě to,mám moji audinku 3 roky ale chci quattro. hlavně po tom co se mi rozběhla řemenice na vačkové hřídeli.musím to dat dokupy.chci nezávazně od nějakého mechoše říct od kterého roku brát tdi a co a jak s benzínem.Není někdo z olomoucka kdo má 2,7Biturbo? Chci se v tom svézt aby mě to nadchlo nebo naopak.dík
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:42


áček:
IvanLBC: Čoveče tebe už v těch AAA už tak dobře znaj že tě možná i zaměstnaj


Tak už jednu zkušenost mám za sebou... nastoupil jsem do firmy (stavební) s tím, že mám udělat pořádky.... 3 dny to trvalo a z 97 lidí zůstalo tuším max. 20... Tak ti nevim, co by na to AAA
nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 30.12. 2010
Příspěvků: 14646 | Témat: 52

06.02 2012 18:44


Bucabagr: Kolik ročně najedeš? Ale lepší varianta bude rozhodně benzín a dát to do plynu.Může se ti poštěstit dobrá nafta ale taky můžeš pořídit dobrou kasičku.Musíš se rozhodnout kolik chceš investovat do koupi auta a u nafty musíš mít připraveno dost na případnej servis kterej lítá v desítkách tisíc.Bolestí jsou čerpadla a vačky + filtr odvětrání klikové skříně ten je sice celkem levnej ale dokáže potrápit.
Naposledy upravil áček dne 06.02 2012 18:46, celkově upraveno 1 krát. (9% původního příspěvku)
nahoru

sponzor





06.02 2012 18:44


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

06.02 2012 18:45


Bucabagr:
Ivane vím že jsme se o tom bavili ale to bylo téma na prodej,nechtěl jsem ti to tam nějak rozvádět,proto jsem šel tady.Štve mě to,mám moji audinku 3 roky ale chci quattro. hlavně po tom co se mi rozběhla řemenice na vačkové hřídeli.musím to dat dokupy.chci nezávazně od nějakého mechoše říct od kterého roku brát tdi a co a jak s benzínem.Není někdo z olomoucka kdo má 2,7Biturbo? Chci se v tom svézt aby mě to nadchlo nebo naopak.dík


V poho... Určitě svézt se nic nezkazíš, 2,7bi slušně živý, dobrá akcelka, ty koníky jsou znát, ale při tom kultivovaný klidný chod motoru... no osobní zkušenost nade vše Jen doufám že nenarazíš na nějakou vylítanou lundru,což by se ti u 2,7bi nemělo stát (je jich málo a protože spotřeba vyšší, nemají takový nájezdy)
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.3. 2009
Příspěvků: 40 | Témat: 1

06.02 2012 19:48


áček:
Bucabagr: Kolik ročně najedeš? Ale lepší varianta bude rozhodně benzín a dát to do plynu.Může se ti poštěstit dobrá nafta ale taky můžeš pořídit dobrou kasičku.Musíš se rozhodnout kolik chceš investovat do koupi auta a u nafty musíš mít připraveno dost na případnej servis kterej lítá v desítkách tisíc.Bolestí jsou čerpadla a vačky + filtr odvětrání klikové skříně ten je sice celkem levnej ale dokáže potrápit.

Najedu tak 30 tisíc, mám tu 2,5 132kw. měl jsem na ní dokud jela spotřebu 7,5. Byl to jen předohrab a v manuále. co říkáte tady na to?
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 5.2. 2012
Příspěvků: 3 | Témat: 0

30.07 2012 5:00


áček:
Bucabagr: Kolik ročně najedeš? Ale lepší varianta bude rozhodně benzín a dát to do plynu.Může se ti poštěstit dobrá nafta ale taky můžeš pořídit dobrou kasičku.Musíš se rozhodnout kolik chceš investovat do koupi auta a u nafty musíš mít připraveno dost na případnej servis kterej lítá v desítkách tisíc.Bolestí jsou čerpadla a vačky + filtr odvětrání klikové skříně ten je sice celkem levnej ale dokáže potrápit.





a jak koupil jsem allroada2.5tdi 132kw 2003 koupe 1.3.2012 než sem ho přihlasil nejezdil oprava motoru cca 70 další brzdy mechyjsou taky špatne a kompletní kabeláž odsřihaná aby pc neházelo chibu po 1 majteli bacha na ne autobazary
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 24.3. 2009
Příspěvků: 40 | Témat: 1

31.07 2012 14:41


liborfe:





a jak koupil jsem allroada2.5tdi 132kw 2003 koupe 1.3.2012 než sem ho přihlasil nejezdil oprava motoru cca 70 další brzdy mechyjsou taky špatne a kompletní kabeláž odsřihaná aby pc neházelo chibu po 1 majteli bacha na ne autobazary

Já se na tohle můžu už úplně vys... byl to můj sen a skončil,udělal jsem tečku a uznal že tyhle auta jsou už pasovka.Letos jsem dělal rozvody s výměnou vaček na mojí A6 a tímhle s audi končím.I když s bolavým srdcem a slzou v oku,ale potřebuju auto který funguje.Za ty nastrkaný roční prachy jsem pomalu mohl jezdit taxikem.Měl jsem ji 3 roky a stálo mě to akorát nervů a peněz.Design A6 C5 je moc pěknej a řekl bych hezčí než těch novejch.Jen ty časté poruchy.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 24.2. 2011
Příspěvků: 4210 | Témat: 24

31.07 2012 16:08


Bucabagr:

Já se na tohle můžu už úplně vys... byl to můj sen a skončil,udělal jsem tečku a uznal že tyhle auta jsou už pasovka.Letos jsem dělal rozvody s výměnou vaček na mojí A6 a tímhle s audi končím.I když s bolavým srdcem a slzou v oku,ale potřebuju auto který funguje.Za ty nastrkaný roční prachy jsem pomalu mohl jezdit taxikem.Měl jsem ji 3 roky a stálo mě to akorát nervů a peněz.Design A6 C5 je moc pěknej a řekl bych hezčí než těch novejch.Jen ty časté poruchy.


Smůla, co dodat... Já naopak neměl zatím žádný větší problémy - a to jsem už oooo vystřídal... ono hodně záleží v jakým skutečným stavu a s jakou minulostí auto kupuješ, ale to není jenom o audinách...
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 4.10. 2007
Příspěvků: 14046 | Témat: 168

31.07 2012 19:43


Bucabagr:
Kdybys poslech a koupil si benzín, jsi vysmátej jako lečo. Na C5 a její spolehlivost nikdy nezapomenu a nedám dopustit!
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email