Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je úterý, 16 dubna 2024
Celkem je zde 176 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MilanA6 c6
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 411
Online návštěvníků
Návštěvníků: 171
Uživatelů: 5
Celkem: 176

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

30.05 2014 22:22


Parada,takze ven A co to prosim te muze delat do budoucna,jestli to ma cenu to nejak resit nebo pockat jak to bude postupovat.
sponzor





30.05 2014 22:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

31.05 2014 10:21


Ziadnymi vymedzovacimi podlozkami sa nic nenastavuje. Kde by si ich chcel narvat? Akonahe je nieco s košom, ciuz prasklina, zodrate alebo prasknute lamely, netesna panvica atd, toto sa musi vymenit a nicim to nedonastavis. Takisto "telo skříne D" - co je to? Lebo skrina prevodovky, teda pohonu D je obal. Pokial je to spojka D, tak by mal byt napisany koš. Takisto auto nikto z nas nemal napichnute, nevozil sa, nerad dopredu robim zavery, kedze som sa stretol uz so vselicim, napr. Problem bol v slabom vykone motora, vadnej riadiacej jednotke atd. Takisto si nedovolim povedat, kolko to vydrzi v takomto stave, pridu velke tepla,mozno ju odpali a mozno bude jazdit este 2 r dalej. Zalezi aj kolko najazdi. Cez net sa neda urcit 100% vada
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

31.05 2014 19:29


Diky za pomoc,skoda ze jste ze SK Neznate nekoho z CR,nejlepe ze Severnich Cech,klubaka? Jak se neco zmeni na tom razeni,zas se ozvu.
AK batole
AK batole


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvků: 621 | Témat: 4

31.05 2014 23:38


jezisi lubo, mozu si tam napisat aj krabica spojky D, je to jedno a ich vec

kazda spojka sa nastavuje vymedzovacimi podlozkami, vsetky do jednej ! ci uz to je tiptronik tak isto aj multitronik (spojka D -vpred, a R - spiatockova) ked kupis kompletnu tak jasne ze ju len vymenis komplet... ale ak je kos v poriadku, staci menit lamely a podlozkami nastavit volu
AK batole
AK batole


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvků: 621 | Témat: 4

31.05 2014 23:57


p.s. prave pozeram ze spojka D nieje samostatna ale je D/G, su to vlastne brzdy, a su v jednom "tele" - kosi (pre luba)
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

01.06 2014 11:24


Ked DAS* nove lamely a kos je v poriadku, nemusis vymedzovat. Stare zodrate lamely vzdy menim, museli by mat minimalne opotrebenie. Nerad by som sa potom k tomu zase vracal o pol roka.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.5. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 0

18.07 2014 12:55


Ahojte,

mám takový dotázek. Mám A6 4F s ZF automatem. Neměl sem s ním žádný problém..auto mám již pul roku. Nechal jsem tam vyměnit olej (kompletní výměnu - přes nějaké tlakové zařízení). Jak se tak stává tak jsem od té doby začal více vnímat chování automatu. Problém je následující:

Když jedu malou rychlostí max cca 60km, tak jakmile sundám nohu z plynu tak Převodovka* jakoby přibrzdí (to je normální - si myslím) ale začnou kolísat otázky (rozmezí cca 900 - 1200ot/min)a sním i spojené jemné cukání auta. Jakoby přibrždování a odbrždování. Nevím jestli to dělalo i předtím je to velmi jemné, ale cítit to lze a nezdá se mi že by to bylo standardní chování automatu.

ŘJ je bez závad a jak jsem psal, po výměně oleje.

Díky za jakoukoliv radu či názor.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

18.07 2014 13:04


Ak pouzili originalny olej a nie nejaku nahradu, nech Ti spravia adaptaciu prevodovky jazdou. Ak to nevedia, chod do audi a pytaj si toto. Predpokladam, ze motorom to nie je, neviem posudit na dialku chod motora. Ak nepomoze, odchadza Ti asi menic. Ked to zanedbas, odide Ti casom aj prevodovka.
Naposledy upravil lubomt dne 19.07 2014 17:24, celkově upraveno 1 krát. (1% původního příspěvku)
sponzor





18.07 2014 13:04


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvků: 238 | Témat: 15

18.07 2014 14:09


Presne to iste mi robi tiez, lubo mi daval novy hydromenic, olej filter aj druhu prevodovku... a robilo to predtym aj potom, ale uz si to nevsimam. Ale mne este naviac aj pred vymenou auto cukalo v zabere pri cca 1600ot. po vymene je to uz OK.
To slabe cukanie pri pustenom plyne robi aj viacerym znamym a neviem o tom zeby to niekto uz vyriesil.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

18.07 2014 15:38


Zalezi kolko to kolise. Neviem posudit na dialku
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.5. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 0

19.07 2014 19:04


kolísá to tak od 1000 do 1200 ot/min..nic hroznýho
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

19.07 2014 20:18


Tak to rieš, keď sa to zhorší
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11011 | Témat: 89

19.07 2014 20:20


MareC3k:
Presne to iste mi robi tiez, lubo mi daval novy hydromenic, olej filter aj druhu prevodovku... a robilo to predtym aj potom, ale uz si to nevsimam. Ale mne este naviac aj pred vymenou auto cukalo v zabere pri cca 1600ot. po vymene je to uz OK.
To slabe cukanie pri pustenom plyne robi aj viacerym znamym a neviem o tom zeby to niekto uz vyriesil.


Mam rovnake priznaky uz 170tis km
Ale uz to DAM* urobit. Niekedy
AK nováček
AK nováček


Registrace: 18.5. 2012
Příspěvků: 7 | Témat: 0

22.07 2014 10:53


tak sem volal tam kde mi to dělali a prý odchází mechatronika, projevuje se to po výměně oleje protože nečistoty ucpávali nějaké kanálky a díky tomu se to neprojevilo. Oprava 12tis bez daně.Prý když se udělá ta adaptace tak je to za 1000km zpět. No zkusím si ji udělat a uvidíme
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 15.10. 2013
Příspěvků: 81 | Témat: 10

22.07 2014 11:00


To řeším už dlouhou dobu, ptal jsem se na to i v tomto tématu, nebo možná jsem zakládal kdysi i vlastní.

Dělá to docela hodně lidem a nikdo si s tím neví moc rady. V zimě je to například znatelnější, než teď v létě.

Na Německém fóru - teď nemám čas najít zdroj jsem našel, že 4F kolem r.v. 2007 to lehké "cukání" - tzn. to přibržďování a odbržďování po ubrání plynu měli zkrátka jako vlastnost a ne jako závadu.

To by nám mohl poradit Lubomt jestli v tomhle případě můžeme něco podělat tím, když s tím budeme jezdit - respektive jestli není rentabilnější než opravovat a zjistit že tomu nic není tu převodovku raději dojezdit dokud se nepodělá (samozřejmě akceptovat s tím to, že mě to může někde nechat - mám proto zaplacenou asistenci) a nebo raději opravovat dříve než později - jestli je to o hodně levnější, nevím.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

22.07 2014 20:18


kesardno:
tak sem volal tam kde mi to dělali a prý odchází mechatronika, projevuje se to po výměně oleje protože nečistoty ucpávali nějaké kanálky a díky tomu se to neprojevilo. Oprava 12tis bez daně.Prý když se udělá ta adaptace tak je to za 1000km zpět. No zkusím si ji udělat a uvidíme

Kravina. Na A6 4F0 som snad mechatroniku este ani nemenil. Ale ak si o tom presvedceny, DAM* Ti ju celu za 100e.
sponzor





22.07 2014 20:18


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 25.4. 2009
Příspěvků: 621 | Témat: 4

25.07 2014 21:32


zdielam nazor s lubomt
vadna mechatronika a po vymene oleja je este vadnejsia

bud zly olej, alebo mozno este stale nevedia ako sa tam leje - cize hladina, alebo adaptacia

podla mna bude nejaky problem s RJ - nejako zabudaju adaptaciu, coraz viac ludi sa na to stazuje... vecsinou staci ataptovat spojky a zas ide OK...ale len par mesiacov

resp. mozno po malinkom zodrati lamiel, sa nevie sama prisposobit, neviem ale skusim to riesit cez porsche v ba
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

05.12 2014 23:12


Jak se ochladilo,tak zas zacina zlobit razeni 2-3,je to jako by se ta rychlost nezamkla a prokluzovala.Udela to tak prvi tri razeni z 2 na 3,pak se to (sice po chvilce,ale tak to dela furt)zamkne.Je to jak u manualu,neco jako kdyz prokluzuje spojka?Muze se tam neco palit,tim ze to neni zamceny nebo co se tam deje? Diky.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

06.12 2014 0:26


Moze - lamely v košoch a lamela/y v meniči
AK nováček
AK nováček


Registrace: 2.8. 2014
Příspěvků: 7 | Témat: 2

06.12 2014 0:44


Zdravím místní audisty.

Nedávno jsem koupil A6 3.0TDI r.v.2008 s Tiptronic* převodovkou. Když jsem projížděl servisku a faktury od audi servisu (celou dobu bylo auto servisováno u stejného audi servisu v Teplicích), nenašel jsem nikde ani zmínku o výměně oleje v převodovce. Tak jsem do Teplic zavolal, tam mi řekli - olej se nemění, je to doživotní náplň. To se mi moc nezdálo, tak jsem zavolal do Porsche, kde mi řekli, že mění olej při 60.000 km, ale protože auto má najeto přes 300 tisíc bez jediné výměny oleje v převodech, tak už výměnu nedoporučují.

Jak to tedy je? Každý říká něco jinýho, čemu mám věřit? Od začátku mi "houpou" otáčky při dojíždění bez plynu, občas to malinko škubne atd... Ale dostal jsem výraznou slevu a vzhledem k ostatnímu stavu auta jsem ho i přes tento problém s převodovkou koupil.

Nechci tady nějak polemizovat jestli jsem udělal dobře, spíše by mě zajímal názor, jestli zkusit olej vyměnit, nebo to dát rovnou někomu na repas převodovky a měniče.

Díky
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

06.12 2014 1:06


Diky Lubomt,a nevis proc to dela jen kdyz je chladno a jen nekolikrat,asi 3x zezacatku jizdy,pak uz ok?A kolik by tak prislo to dat dohromady a cim by to mohlo byt,tlak oleje,jako ze je hustsi,kdyz je chladno?
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

06.12 2014 9:56


Chamon - urcite vymenit, neskoro nie je nikdy.
Pindruse - musela by sa otvorit. Renovacia vybratej celej 1200, takze cena je podla opotrebenia. S pracou a olejom cosi viac. Da sa to za jeden den
Naposledy upravil lubomt dne 06.12 2014 16:05, celkově upraveno 2 krát. (4% původního příspěvku)
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.2. 2012
Příspěvků: 578 | Témat: 43

06.12 2014 11:13


Chamon: Zavolej do ZF Pakra v Jihlave. Je to originalni servis prevodovek od ZF, tu mas i ve svem aute. Poradi ti a pomuzou a navic maji velmi rozumne ceny.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

06.12 2014 13:29


Zatim diky Lubomt,zacnu pomalu setrit
sponzor





06.12 2014 13:29


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.12. 2013
Příspěvků: 353 | Témat: 14

06.12 2014 15:45


poradil by nekdo, jak udelat adaptaci prevodovky AG6 09L 3.0ITDI Rdw 0030? viz
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

06.12 2014 16:04


VAS
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.12. 2013
Příspěvků: 353 | Témat: 14

06.12 2014 16:05


pres VCDS nejde?
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6660 | Témat: 72

06.12 2014 17:10


Ne
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.12. 2013
Příspěvků: 353 | Témat: 14

06.12 2014 17:20


ok diky, koupim VAS, nestoji to tolik a urcite se pro nej uplatneni najde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2013
Příspěvků: 346 | Témat: 15

07.12 2014 1:37


cez VCDS to ide resetnut, ale pritlak nenastavis cez VCDS.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email