Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 346 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 341
Uživatelů: 5
Celkem: 346

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
téma: Montáž Tempomatu
tagy: wiki: Tempomat...
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

12.11 2010 12:26


Kdo by mě vyměnil pal.PC + Tempomat* Audi A4 1.9tdi r.v.2003 i s aktivací tzn.teď mám podvolantovou jednotku F a koupil jsem si celou pod.řj N,která podporuje PC i Tempomat* .Nejlépe na počkání okr.BV,HO,ZL

Díky za nabídky
nahoru

sponzor





12.11 2010 12:26


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.2. 2010
Příspěvků: 461 | Témat: 60

12.11 2010 12:36


Ja jsem si to nechal udělat od uživatele Lumpiq udělal mi palubní PC a Tempomat* nejednou byl jsem až v Praze , ano je to dál ale odvedl svoji práci profesionálně a vše funguje bez problému .
Zkus se spojit s ním .
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

12.11 2010 12:49


mirek22:
Ja jsem si to nechal udělat od uživatele Lumpiq udělal mi palubní PC a Tempomat* nejednou byl jsem až v Praze , ano je to dál ale odvedl svoji práci profesionálně a vše funguje bez problému .
Zkus se spojit s ním .


Dojet tam není problém,je problém v čase jsem téměř stále mimo ČR.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

12.11 2010 14:07


v praze ti to na pockani muzu udelat, nebo kdyz to pocka, tak za tri tydny jedu na moravu, budu tam par dni...jinak u n ti pojede i multifunkcni volant, byla by skoda nevyuzit tedle RJ...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

12.11 2010 14:24


Lumpiq:
v praze ti to na pockani muzu udelat, nebo kdyz to pocka, tak za tri tydny jedu na moravu, budu tam par dni...jinak u n ti pojede i multifunkcni volant, byla by skoda nevyuzit tedle RJ...


Díky,pokud to stihnu dřív tak budu rád a sjedu si do té Prahy,ale pokud to nestihnu tak si dáme někde sraz a přehodíme to.
Vím že to jde i na multivol.,ale teď momentálně mě stojí druhá Audi v servise s výměnou motoru tak jsem teď tak trochu vyždímaný ,jinak už jsem se po něm pídil a byla by to bomba,škoda.Kolik ten volant stojí já jsem se díval na alegru,ale je potíž to dopravit do Čech a to ještě navíc pokud to chce poslat ten prodávající.Problém z převodem peněz atd.
Ještě kam přesně na Moravu?

Teď jsem se díval teda ještě na ten mult.volant ceny od cca 1000-3000 ale bez begu.Mohl by jsi mě prosím napsat nebo poslat nějaké čísla který volant tam pasuje jako třeba 8P0? nebo tak něco?
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

14.11 2010 21:11


Tempomat* + PC mohu namontovat v Prostějově
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

15.11 2010 11:02


břeclavsko/brno
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

17.11 2010 19:16


Lumpiq:
břeclavsko/brno


Ahoj tiez by som mal zaujem o Tempomat* + PC ak by som mohol tak by som niekde dobehol, som z BA mam A4 8E 2003 ale nemam ani packy ak by si nejake mal, kupil by som. Pripadne by som potreboval aj vymenit display na 8E0920900K.
nahoru

sponzor





17.11 2010 19:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

02.12 2010 17:45


tak som konecne zohnal komplet pačku PC, tempomatu a podvolantovu jednotku N.
Staci to len nahodit a aktivovat cez VAG, alebo tam treba este nieco dokablovat?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

02.12 2010 19:20


dodo555:
tak som konecne zohnal komplet pačku PC, tempomatu a podvolantovu jednotku N.
Staci to len nahodit a aktivovat cez VAG, alebo tam treba este nieco dokablovat?


Čau psal jsem Lumpiqovi SZ a čekám na odpověď.Jinak pokud pojede na Moravu někde okolí Břeclavi tak to by jsi mohl sem zajet.

To Lumpiq:Tak co pojedeš ?
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.12 2010 0:15


to vypada na malej sraz skoro:)...mezi svatkama bych mohl, pokud se najdete alespon dva, co neco potrebujete, aby se mi to vyplatilo tam jet...je to 3km od breclavi, tzn ze hned u bratislavy....

dodo: potrebujes i plast pod volant s vyrezem pro packu tempomatu...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

03.12 2010 18:02


Lumpiq:
to vypada na malej sraz skoro:)...mezi svatkama bych mohl, pokud se najdete alespon dva, co neco potrebujete, aby se mi to vyplatilo tam jet...je to 3km od breclavi, tzn ze hned u bratislavy....

dodo: potrebujes i plast pod volant s vyrezem pro packu tempomatu...


mam aj plast, len uz som nedockavy a do prahy je daleko a malo casu
takze staci len nahodit a nakodovat?

Ak by si prisiel do Breclavi dobehol by som na vymenu displaju, ak nie tak pockam kym budem mat cestu a pridem aj do Prahy
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

04.12 2010 13:35


Lumpiq:
to vypada na malej sraz skoro:)...mezi svatkama bych mohl, pokud se najdete alespon dva, co neco potrebujete, aby se mi to vyplatilo tam jet...je to 3km od breclavi, tzn ze hned u bratislavy....

dodo: potrebujes i plast pod volant s vyrezem pro packu tempomatu...


tak já určitě počkám teď záleží na dodovi jestli ne jinak se domluvíme na té Praze a to už tuto středu tj. 8.12.2010 páč jsem v Linzi a je to přece jenom o trochu blíž Já bohužel nemám ten plast tak si to budu muset asi říznout sám a potom někde koupit origo.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.12 2010 12:32


ahoj, menit display v polnich podminkach nelze, to musim dela tady, kde mam vybaveni.

cedan:

ve stredu by to slo, v kolik muzes?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

05.12 2010 14:44


Lumpiq:
ahoj, menit display v polnich podminkach nelze, to musim dela tady, kde mam vybaveni.

cedan:

ve stredu by to slo, v kolik muzes?


Teoreticky celý den záleží kdy vyjedu a jak budou sjízdné cesty jedu Linz-Praha.Záleží jak se to bude hodit tobě.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.12 2010 21:11


me tak kolem 6,7 vecer...nebo brzo rano kolem kolem 7 treba
nahoru

sponzor





05.12 2010 21:11


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

06.12 2010 17:49


Ok ja by som sa ozval az niekedy po novom roku, teraz nestiham, ten Tempomat* a PC mi staci len nahodit a nakodovat alebo je tam treba este nieco zlozitejsie,nech to nerobim na 2x
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

03.01 2011 20:53


Ahojte, tak som nahodil podvolantovku s "N" na konci a packu tempomatu a palubneho PC.
Podarilo sa mi nakodovat ABS*/ESP*, zakladne nastavenie snimaca polohy volantu (vsetky kontrolky zhasli), palubny PC funguje ale Tempomat* nie.

Tempomat* je nakodovany v podvolantovke,
aktivoval som ho v RJ motoru login 11463,
pri meraniach v RJ motora a podvolantovky ukazuje spravne hodnoty, zabudol som na nieco?

Alebo ak by sa nasiel niekto kto by mi to vedel v okoli Bratislavy spustit?

Este pre info A4 Avant 1,9TDI (AVF),rv: 5/2003
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

03.01 2011 21:59


dodo555:
Ahojte, tak som nahodil podvolantovku s "N" na konci a packu tempomatu a palubneho PC.
Podarilo sa mi nakodovat ABS*/ESP*, zakladne nastavenie snimaca polohy volantu (vsetky kontrolky zhasli), palubny PC funguje ale Tempomat* nie.

Tempomat* je nakodovany v podvolantovke,
aktivoval som ho v RJ motoru login 11463,
pri meraniach v RJ motora a podvolantovky ukazuje spravne hodnoty, zabudol som na nieco?

Alebo ak by sa nasiel niekto kto by mi to vedel v okoli Bratislavy spustit?

Este pre info A4 Avant 1,9TDI (AVF),rv: 5/2003


Aby jsi nedopadl tak jak já
Tempomat* i PC Lumpiq namontoval a při zkušební jízdě jsem nezmáčkl ten krajní čudlík co je na boku toho Tempomatu jen jsem tahal za páčku a pořád nic.Lumpiq už nevěděl co má na tom ještě udělat no pořád to nešlo,až se mě zeptal jestli jsem zmáčkl ten krajní čudlík.Já jsem se podíval na páčku,zmáčknul ji a ono to fungovalo
No co no když jsem to nikdy neměl..................
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 21.6. 2008
Příspěvků: 253 | Témat: 1

04.01 2011 10:03


[quote="dodo555"] Ked si z BA môžem sa ti na to pozrieť.Ked tak napiš do SZ dohodneme sa nemam teraz moc času..
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.11. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 3

04.01 2011 12:30


Tak ja se taky pridam, jsem na tom uplne stejne jak dodo555, vymenem modul, nakodovana podvolantovka, ESP*/ABS*, snimac polohy, ve vagu mam vsude 0 chyb.. Zadal jsem login do rj motoru 11463 a porad nic.. Cetl jsem neco o tom, ze se musi natahnout jeste nejaky kablik? Nebo co je jeste potreba ci spatne?
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 4.9. 2009
Příspěvků: 147 | Témat: 8

04.01 2011 13:29


mucaco:
Tak ja se taky pridam, jsem na tom uplne stejne jak dodo555, vymenem modul, nakodovana podvolantovka, ESP*/ABS*, snimac polohy, ve vagu mam vsude 0 chyb.. Zadal jsem login do rj motoru 11463 a porad nic.. Cetl jsem neco o tom, ze se musi natahnout jeste nejaky kablik? Nebo co je jeste potreba ci spatne?



Žádný kabel netřeba,více přes SZ.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 1.11. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 3

05.01 2011 15:25


Me napadlo jeste, ze by mohl byt K.O. spojkovy snimac.. Jak zjistim ve Vagu, jestli fici jak ma, nevite nekdo???
nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 381 | Témat: 50

05.01 2011 15:45


v tom Brne si uz asi byl Lumpiqu ze?
nahoru

sponzor





05.01 2011 15:45


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 381 | Témat: 50

09.01 2011 18:10


kdo v okoli brna zvladne namontovat Tempomat* s dodanim vsech dilu?
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 3.1. 2009
Příspěvků: 2223 | Témat: 81

09.01 2011 19:34


Hl@dys:
kdo v okoli brna zvladne namontovat Tempomat* s dodanim vsech dilu?

Mrkni na Allegro tam jsou k sehnání dá se říct v pohodě.
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému


domluvit se na odeslání a platbě nejlépe kdo umí polsky a potom kontaktovat, myslím že nejblíž je Váša (Prostějov)
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvků: 918 | Témat: 2

09.01 2011 19:37


v Prostějově mohu namontovat
díly nové se zárukou
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

09.01 2011 19:40


Jj byl, ale vasik je dobra volba, mate to kousek k nemu
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

09.01 2011 19:58


dodo555:
Ahojte, tak som nahodil podvolantovku s "N" na konci a packu tempomatu a palubneho PC.
Podarilo sa mi nakodovat ABS*/ESP*, zakladne nastavenie snimaca polohy volantu (vsetky kontrolky zhasli), palubny PC funguje ale Tempomat* nie.

Tempomat* je nakodovany v podvolantovke,
aktivoval som ho v RJ motoru login 11463,
pri meraniach v RJ motora a podvolantovky ukazuje spravne hodnoty, zabudol som na nieco?

Alebo ak by sa nasiel niekto kto by mi to vedel v okoli Bratislavy spustit?

Este pre info A4 Avant 1,9TDI (AVF),rv: 5/2003


Tak zavada odstranena, zly spojkovy spinac,vsetko uz funguje jak ma hurá
Dakujem za pomoc clenom Martas406 a KARLIN80
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.11. 2010
Příspěvků: 51 | Témat: 1

09.01 2011 20:11


mucaco:
Me napadlo jeste, ze by mohl byt K.O. spojkovy snimac.. Jak zjistim ve Vagu, jestli fici jak ma, nevite nekdo???


Jednotka motoru - merane hodnoty -kanal 6 - druha hodnota(okienko)
prva cislica je spojkovy spinac, druka a tretia su brzdove spinace

ak nemas stlaceny ani jeden pedal tak by si mal mat 000
ak stlacis len spojku tak 100
ak stlacis len brzdu tak 011
ak stlacis aj brzdu aj spojku tak 111
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email