Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 25 kvě 2012
Celkem je zde 120 lidí (39 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Poslední registrace
    pumlicz
Uživatelů dnes 7
Uživatelů včera 12
Celkem uživatelů 17363

Online návštěvníků
Návštěvníků 81
Uživatelů 39
Celkem 120


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
HledatHledat FAQFAQ GarážGaráž Seznam uživatelůUživatelé (skrytí) Uživatelské skupinySkupiny RegistraceRegistrace NastaveníNastavení Přihlásit se pro kontrolu zprávPřihlásit se pro kontrolu zpráv
téma: GoPro HD Motorsports HERO
Přejít na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    FÓRUM AUDIKLUB.cz -> Pokec -> Multimédia
Možná podobná témata
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Čt, 22.04, 2010 8:19

tak jsem si udělal trochu dopředu radost k narozeninám a pořídil zajímavou věcičku, která rozšíří můj arzenál kamer. ke klasické full hd kameře canon hv10 a slow motion foťáku casio ex-fc100 nyní přibyla tato sportovní odolná minikamera HD Hero od společnosti GoPro.

Citace:
GoPro HD Motorsports HERO - fullHD (1080p) kamera pro vyznavače motosportů. Ostřesu vzdorná a vodotěsná do 60m, extrémně široký úhel záběru až 170°, sekvenční snímání 5Mpx fotografií.

Velmi oblíbená kamera na motorku a do auta s extrémně širokým úhlem záběru (170°) a rychloupínacím systémem pro připevnění kamery na helmu a pomocí držáku s přísavkou na různá místa na motorce, autu, skůtru apod. Speciální verze kamery GoPro HD Helmet HERO s odlišnou sadou držáků, kamera samotná je zcela totožná. FullHD (1080p HD) kamera na helmu. Kamera GoPro HD Motorsports HERO nabízí plné HD rozlišení (1920 x 1080). GoPro HD Motorsports HERO se záznamem v profesionální HD kvalitě s rozlišením 1080p / 960p / 720p při 30 a 60 snímcích za sekundu (60 fps při rozlišení 720p) s výdrží baterie až 2.5 hodiny na jedno nabití a záznamem 9 hodin videa při použití 32GB SD karty. GoPro HD Motorsports HERO je díky odolnému polykarbonátovému pouzdru vodotěsná do 60m, je tedy rovněž ideální kamerou pro potápění. Zcela unikátní je možnost automatické sekvence 5Mpx fotografií.


mé první dojmy - když jsem ji vybalil překvapilo mě jak je velice maličká. chybí náhledový displej, o to déle vydrží na baterie. extrémně jednoduché ovládání bez zbytečných blbostí. kvalita videa mě příjemně překvapila, za šera a tmy je to špatné, ale s tím se počítá, za dostatečného světla příjemné překvapení. na fotky nepoužitelné, silný efekt rybího oka, možná tak na umělecké či na timeslap sekvence - ideální (lze připojit v autě přes usb-cigareťák a nechat foťit v intervalu co karta dovolí (nyní až 32GB). z toho pak vznikne parádní timeslap sekvence.

další super poznatek - při připevnění na auto nejsou znatelné žádné otřesy, obraz je vždy parádní bez roztřesení. zkoušel jsem při koupání naší malé drndy hned vodotěsnost obalu - perfektní! co mě trochu zklamalo je použitelnost videorežimu 1280x720 60p. nedaří se mi dosáhnout zpomalení 50% na 30fps, ale ještě si pohraji s nastavení, mělo by to fungovat.

hlavní výhodou je ale perfektní příslušenství. mám k předchozím kamerám různé držáky a přísavky, ale v porovnání s Hero HD jsou to shity. u hero hd je přísavný držák perfektní, přicucne se i na špinavé dveře auta z venku a drží že nejde sundat ani když chci . ze začátku jsem to raději pojistil izolačkou, ale není potřeba. takže další sosnová by mohla být po technické stránce zase o krok dál a třeba i taková spanilka na ventilakci by mohla vypadat z kapoty nějakého vozu zajímavě...



Přímý odkaz na youtube video
 nahoru #1
sponzor





PříspěvekZaslal: Čt, 22.04, 2010 8:19

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

 nahoru #
AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 12493 | Témat: 135

PříspěvekZaslal: Čt, 22.04, 2010 9:18

Super, to se mi líbí. Já točil klasikou, držák přelepenej páskou ale za moc to nestálo.
 nahoru #2
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Čt, 22.04, 2010 9:20

valmet: tak tak mám podobné zkušenosti, proto tato kamerka. tyhle specializované věci mají něco do sebe.
 nahoru #3
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 18:39

Ahoj Lorde

Sice je to rok staré téma, ale nechtělo se mi zákládat nové a dělat tu bordel
Chtěl jsem se tě zeptat, jestli pak jsi zkoušel nový tip této kamery tedy Gopro HD hero 2, pokud ano, máš nějaké poznatky ?, jak jsi zatím spokojený stím starším modelem ? Koupil by jsi si dnes něco jiného ? A když ano tak co ? Může být něco lepšího než Gopro kamera.

Uvažuju o téhle kameře už strašně dlouho a jak vyšla nová verze tak jsem opět zbystřil a začal se zajímat víc. Využiju jí, jak na normální točení, tak i na autě určitě + jezdímě rekreačně čtyřkolky a různé akce, + hasičské zásahy + hasičské akce. takže uplatnění u mě určitě najde.

Tak proto se ptám víš

Každopadně předem děkuji za nějakou tu reakci.
 nahoru #4
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 22.2. 2011
Příspěvků: 661 | Témat: 12

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 18:53

motiver: Co ja k tomu mužu říct z vlastní zkušenosti s používáním gopro kamery, tak na akční záběry na kole, v autě, na lyžích, v bazénu či na tobogánu uplně super, ale na běžný točení, typu rodiná dovolená to neni, tim že je to rybí oko tak se tim záběry památek a podobný věci moc točit nedaj, ale jinak je to supr věc já mám HD Hero 960, a na moje točení mi to plně dostačuje, pár záběrů z ní je i v Lordově videu z Ventilakce letošní
 nahoru #5
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 18:59

bikesek:
Super, díky za názor ! ! !
Co se toho rodinného točení týče, tak to opravdu jenom občas, ne-li vůbec , protože opravdu to rybí oko k tomu není jak řikáš, ale viděl jsem video, jak chlap tam přepíná různé režimi, ale je furt v 1080p kvalitě a to rybí oko tam pak v jistých režimech není moc znát, ale to je myslím úplně to poslední co bych řešil.
Jde mi hlavně stránku kvality a stabilizace, aby to nebylo jen rozmazaný obraz a občas helma, řidítka atd , což když jsem viděl různé videa, ne jen ty propagační od gopra , tak mi to přišlo suprový, a vůbec nevím jaký je rozdíl mezi tou starší verzí a tou ninější tou 2jkou.
 nahoru #6
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 19:17

Tak GoPro 2 si chci koupit tyhle Vánoce. Měl jsem možnost přímého srovnání obou verzí. Co se týče rozdílu, 2ka má o trochu lepší citlivost na světlo - za tmy je to živější (méně oranžové) a za dne to dokáže lépe redukovat např. sluneční svit. Jinak jsou ale stejné a i příslušenství sedí. Rozdíl je také v tom, co jsi už zmínil. Režim nahrávání. Je tam podpora více rozlišení a pokud se nepletu (to jsem nezkoušel), to rybí oko by mělo jít vypnout úplně. Video však bude v poměru, pravděpodobně, 4:3 atp. Ale to nezaručuju.

Co doporučuji, tak zakoupit na Ebay, nebo na dalších zahraničních serverech. Dá se ušetřit i pár tisíc. Za ušetřené peníze si můžete koupit plnou nádrž a pořádně to otestovat Do auta nejlepší možná věc ... a s cenou 5800Kč vč. počtovného to nemá chybu. První kamera, se kterou jsem se nebál pod vodu nebo jejího pádu na zem (v tom pouzdře).
 nahoru #7
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 22.2. 2011
Příspěvků: 661 | Témat: 12

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 19:19

tady třeba ukázka co jsem točil já takový srandavideo u nás na skocích

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1863002628341
 nahoru #8
sponzor





PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 19:19

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

 nahoru #
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 19:52

mezi námi, dvojka je trochu vylepšená, zásadní rozdíl v kvalitě tam nebude. hlavní výhoda je ta, že to umí natáčet jak v 1080 tak v 720 se širokým úhlem záběru (rybí oko ale na akční záběry to nevadí) nebo užší záběr bez rybího oka na normální záběry. ta stará u 1080 neuměla širší úhel. samozřejmě že je lepší dnes koupit dvojku, ale pokud máš jedničku, tak výměna za dvojku se moc nevyplatí.

jinak záleží na co to chceš použít. jsou dnes již ještě mnohem menší kamery, které jsou ideální např. připevnit na rameno (mají policejní složky např.). jsou to takové ty tyčinky které mají velice tenké tělo, je to jako tlustej fix takže i více aerodynamické.

já mám hero a mám k němu plno doplňků, pro mě už je ideální zůstat u hera. ty malé mají také své kouzlo, ale jsou opravdu pouze na specifické záběry, zato s herem lze občas natočit i běžné záběry.

tady jedno trochu specifické použití

Přímý odkaz na vimeo video
 nahoru #9
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: So, 10.12, 2011 21:46

Sekturek
Tak zatím nemám žádné zkušenosti se zahraničními servery, zatím když jsem něco hledal v cizině, díly na auto, gumy nebo nějaký jiný věci, tak mi to stejně pak vyšlo ke konci úplně stejně. Nebo asi neumím hledat ? A nebo neznám tak dobré stránky. A jak je to se zárukou ?, v takovéto drahé věci chci mít jistotu, že když se posere tak že zajdu tady "za roh" a reklamuji. Jinak takovej ten základní outdorový set je do 8500 Kč - stím že postupem času budu dokupovat nějaké to přislušenstvý a hlavně držáky. A touto cenou jsem tak nějak počítal.

lordmystic
Jedničku právě nemám, takže určitě bych kupoval 2jku, koukal jsem se zde na tuto stránku a je tam opravdu kamer požehnaně, ale zatím cenou a takovou to "prestiží" a kvalitou videa a hlavně všestraností se příkláním k tomu Gopro
http://www.kameryprosport.cz/

Video ( lordmystic )
No zajímavé využití , to by mě nenapadlo.
Ještě jsem se chtěl zeptat Lorde na to Vimeo, vím že to je video portál převážně na HD zobrazení, ale koukal jsme že pokud tam chceš opravdu něco vkládat, a chceš tam mít nějaké to místo na videa + to HD tak musíš něco zaplatit že ?, kolik pak platíš za tu službu ? Protože na youtube, je to velice omezené co se muziky ve videu týče ( autorská práva ). Nebo jsou jiné protály ?

Pak jsem se vás chtěl zeptat na nějaké programy co se střihu týče, myslím něco pokročilejšího ne video marker , zatím používám Video studio 13 + nějaké vylepšovací kokotinky na kvalitu a úpravu efektu atd. ale opravdu základní věci, tak jaký pak použiváte vy a proč když tak
Pošilhával jsem po Sony Vegas, ale to je opravdu trošku někde jinde a je to opravdu složitější.
 nahoru #10
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 1:14

Na strámkách výrobce vyjde GoPro Hero 2 HD i s poštovným za 5900 kč ... těch 8400 je pěkně vydřidužské. Neřeknu, kdyby se jednalo o věc 2x2 metry ... zaplatí se přeprava, skladování atp. Ale tahle kamera se v orig. balení vleze do běžného šuplíku 5x a do kamionu se jich narve majland ... tak 2500 bych prodejci fakt nedal. Brr ...
 nahoru #11
AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 12493 | Témat: 135

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 11:10

Až jí budete někdo objednávat od výrobce, tak se přidám.
 nahoru #12
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 12:30

valmet napsal:
Až jí budete někdo objednávat od výrobce, tak se přidám.


Chystám se na nový rok. Kdyžtak dám vědět
 nahoru #13
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 22.2. 2011
Příspěvků: 661 | Témat: 12

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 12:36

Sekturek napsal:
Na strámkách výrobce vyjde GoPro Hero 2 HD i s poštovným za 5900 kč ... těch 8400 je pěkně vydřidužské. Neřeknu, kdyby se jednalo o věc 2x2 metry ... zaplatí se přeprava, skladování atp. Ale tahle kamera se v orig. balení vleze do běžného šuplíku 5x a do kamionu se jich narve majland ... tak 2500 bych prodejci fakt nedal. Brr ...


ale pozor, pokud to pujde z ameriky, tak ti tam napocitaj jeste clo a dph u nas na celnici, protoze bezcelni limit je 22Eur...
 nahoru #14
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 13:02

to vimeo je 60 euro za rok, je to něco kolem tisícovky. vyplatí se to, vimeo je po youtube nejlepší portál a díky tomu že tam neblokují videa kvůli použité hudbě, je to pro mě nejlepší volba.

pokud nemáš žádnou kameru gopro hero hd 2 určit neprohloupíš, dělají dokonce i dvojkryt že zapojíš dvě kamery vedle sebe a točíš stereo - tedy ve 3d. tak bohaté příslušenství je fajn, od hrudních držáků přes čelenky, přísavky, atd.

teď si dvojku hero hd koupil kámoš na jednu akci a prodává za slušnou cenu, zeptal bych se ho jestli jí má ještě k dispozici, je úplně nová jednou použitá, tak dejte vědět jestli by měl někdo zájem.
 nahoru #15
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 22.2. 2011
Příspěvků: 661 | Témat: 12

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 13:06

lordmystic: zjisti pls za kolik by pripadne byla, mozna bych zajem mel
 nahoru #16
sponzor





PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 13:06

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

 nahoru #
AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 12493 | Témat: 135

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 13:09

Já případně taky.
 nahoru #17
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 13:59

7000-7500kč za kompletní balení jednou použitá.
 nahoru #18
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 14:05

*Jak je to s clem z USA nevím, ale na ebay Vás to vyjde nové i s poštovným přímo do ČR (nic víc se neplatí) v přepočtu za 6300 Kč.

Což je myslím stále lepší, než 8400 místním prodejcům.

Update: tak ze stránek výrobce Vás to do ČR vyjde na 7800Kč, což je dost. Docela krutá částka za poštovné. Ale dá se to pochopit, výrobce má na prvním místě výrobu a distribuci zařizují další. Proto ten rozdíl v ceně oproti ebay (přesně polovina za poštovné).

Update2: Pokud by chtěl někdo novou verzi 1 ua 6400Kč, tady máte
http://aukro.cz/gopro-hero-original-helmet-1080p-nova-i1983939668.html

Říkám, ti čeští obchodníci jsou strašní vyděrači ... :-/
 nahoru #19
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 16:04

Sekturek: podle mě je jedno v jakém obchodě to koupíš, jakékoliv zásilky z usa jdou přes celní sklad a zboží ti nebude vydáno dokud nezaplatíš clo a dph, dohromady myslím kolem 30 procent.
 nahoru #20
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 19:14

lordmystic napsal:
Sekturek: podle mě je jedno v jakém obchodě to koupíš, jakékoliv zásilky z usa jdou přes celní sklad a zboží ti nebude vydáno dokud nezaplatíš clo a dph, dohromady myslím kolem 30 procent.


Já měsíc zpátky kupoval na eBay procesor + základní desku a platil jsme jen to, co uvedl prodávající. 390 dolarů ( (7400kč) stály věci a poštovné dělalo 35 dolarů do ČR (665 Kč) ... zaplatil jsem celkem něco přes 8tis Kč (v ČR by mě to vyšlo na 16tis, takže jsem nějakou tu stovku neřešil ... )

Update: Správně se má zásilka nad 150 EUR danit a projít clem ... proč jsme to neplatil, nevím. Snad mi nepřijde nějaký dopis o dluhu nebo co prý to má ale dělat, kdžy už, tak pošta automaticky. Nevím no.
 nahoru #21
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Ne, 11.12, 2011 20:04

Sekturek: kámoš takhle kupoval tenisovou raketu a vešel se do toho limitu, já díky tomu clu nevzal ten svůj výfuk z usa ale přes britského dovozce, vyšlo to levněji.
 nahoru #22
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 15:31

Sekturek
To zní skvěle, co jsi přesně kupoval za desku a za procák ? Jak to máš se zárukou, co když se ti to tady pokáká ale koupil jsi to někde USA či jiné prdelce ? Co když ti to přijde nějak rozbytí, poškrábaný nebo tak něco ? Jak se to řeší potom dál. ? ? ? ?
 nahoru #23
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 778 | Témat: 21

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 19:43

lordmystic:
cau Lorde, chci si na vanoce kupovat GoPro HD2, chtel jsem te ale predtim pozadat o radu. Polovicka trva na tom aby s tim slo fotit. Jde to nejak? Jak moc je to nepohodlne?
 nahoru #24
sponzor





PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 19:43

reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

 nahoru #
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 20:18

pedro m napsal:
lordmystic:
cau Lorde, chci si na vanoce kupovat GoPro HD2, chtel jsem te ale predtim pozadat o radu. Polovicka trva na tom aby s tim slo fotit. Jde to nejak? Jak moc je to nepohodlne?


Pokud jsem dobře četl a dobře pochopil, tak přes nějaké handsfree ovládání rovnou fotíš snímky a má to 11 megapixelový čip, takže ty fotky nemusejí být zlé.
Doufám že jsem to pochopil taky tak, ale určitě to fotit jde, pišou ve specifikacích.

Koukám že si už snad 4 lidi budou kupovat Gopro, tak to bych pak rád vyděl na nějakom tom srazu, až všichni budou mít na autech přicápnutý krabičky
 nahoru #25
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 20:21

motiver napsal:
Sekturek
To zní skvěle, co jsi přesně kupoval za desku a za procák ? Jak to máš se zárukou, co když se ti to tady pokáká ale koupil jsi to někde USA či jiné prdelce ? Co když ti to přijde nějak rozbytí, poškrábaný nebo tak něco ? Jak se to řeší potom dál. ? ? ? ?


Vše je individuální. Já dal jednoduše řečeno ruku do ohně a spoléhal na to, že bude vše OK. PC rozumím, takže bych kdyžtak nějak vyřešil i případné problémy. A šance, že se mi to do 2 let posere, je přeci jen malá. Tedy doufám Záruku bych určitě řešil, sice bych tím zabil tak 3 měsíce, ale co se dá dělat. Pokud na to člověk "nemá koule", tak bych to asi neriskoval.
-Jinak, kupoval jsem CPU AMD Bulldozer a desku Gigabite. Defakto za polovinu co tady
 nahoru #26
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 29.8. 2010
Příspěvků: 116 | Témat: 6

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 20:37

Tak opravdu mávat 8tisícema u ohně, tak na to opravdu koule nemám , je sice fajn když to jakoby vyjde a člověk pak ušetří hezký peníze, ale prostě já mám rád když v tom mám jistotu když dotoho dávam takvoej ranec peněz, každopadně - pěkná práce stím Buldozerem , to už musí bejt fajn, jestli to využiješ ten výkon
Tak i tak, souhlasím stebou že zdejší obchodníci jsou strašný zrůdy
 nahoru #27
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Po, 12.12, 2011 20:49

motiver napsal:
Tak opravdu mávat 8tisícema u ohně, tak na to opravdu koule nemám , je sice fajn když to jakoby vyjde a člověk pak ušetří hezký peníze, ale prostě já mám rád když v tom mám jistotu když dotoho dávam takvoej ranec peněz, každopadně - pěkná práce stím Buldozerem , to už musí bejt fajn, jestli to využiješ ten výkon
Tak i tak, souhlasím stebou že zdejší obchodníci jsou strašný zrůdy


Sice offtopic, ale nějak to téma uzavřu
-Zas tak extra výkon ten Bulldozer není, ale je to přesně to, co jsem od něj očekával. 8 jader ještě není optimalizováno v aplikacích, takže bude trochu líp. Tím že to mám ale za hubičku, tak si nestěžuju Zároveň bych ale intel nekoupil (z důvodu ceny a nevyužitelnosti - hlavně u her). Tam stačí výkonné 2 roky staré 4 jádro a jede ta hra úplně stejně.
 nahoru #28
AK fanatik
AK fanatik


Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 7501 | Témat: 83

PříspěvekZaslal: Út, 13.12, 2011 11:33

Sekturek: vidíš a já zase preferuji intel, za ty prachy je ten výkon pro renderování videa bezkonkurenční. dlouho jsem ale už neupgradoval, pokukuji po nějakém našlápnutém notebooku. no a po zkušenostech kdy jsem reklamoval jak základní desku, tak disk a i monitor kvůli poxelům už bych ze zahraničí nic nekupoval kvůli pár stovkám a hafo starostem. stačil mi ten výfuk, vypadá to krásně, cena za půlku co tady, ale když sečeteš všechny náklady jako clo, dph, dopravu, nemožnost reklamací, atd. tak už to tak výhodné není.

motiver napsal:
Koukám že si už snad 4 lidi budou kupovat Gopro, tak to bych pak rád vyděl na nějakom tom srazu, až všichni budou mít na autech přicápnutý krabičky

jasně, všichni ať máte držáky, dáme na auta a to budou hned lepší záběry. doufám že se někdo z vás dostaví do sosnový, záběry z aut jsou nejhezčí.

pedro m napsal:
lordmystic:
cau Lorde, chci si na vanoce kupovat GoPro HD2, chtel jsem te ale predtim pozadat o radu. Polovicka trva na tom aby s tim slo fotit. Jde to nejak? Jak moc je to nepohodlne?

fotit s tím lze, ale ber to jako nouzovku. nemá to normální displej ani další základní funkce, má to předostřeno na nekonečno a focení je tam spíš kvůli timelapse či sekvencím. tahle kamera je opravdu z drtivé většiny pouze pro sport či podobné náročnější aktivity komfortem se to nejlevnějším foťákům ani nepřibližuje.
 nahoru #29
AK junior
AK junior


Registrace: 17.10. 2011
Příspěvků: 758 | Témat: 4

PříspěvekZaslal: Pá, 23.12, 2011 14:29

Pro ty, kteří by chtěli GoPro verzi 1. ... v Datartu v Ostravě jsem ji včera viděl za 4999Kč a s příslušenstvím MotoSport za 6999Kč

Více na: http://www.datart.cz/ a do hledat napište "Gopro"
-Je tam toho spousta včetně příslušenství

Za novou, se zárukou atp. ... velice pěkná cena
 nahoru #30
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma     Zaslat odpověď časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
FÓRUM AUDIKLUB.cz -> Pokec -> Multimédia

Možná podobná témata
Téma Autor Audi Fórum Odpovědi Zaslal
Žádné nové příspěvky Nový Hero kvatráček O všem co vás napadne 25 St Prosinec 2009 Zobrazit poslední příspěvek
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0tdi 2.0tfsi 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2din 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4f 80 8e a2 a3 a4 a5 a6 a8 abs acc aditiva airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audiklub audio autobaterie autokros automat autopotahy b3 b4 b5 b6 b7 ba9s baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow-off ventil bluetooth bns bose bov brzdová kapalina brzdové světlo brzdový spínač brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer charita chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom clifford climatronic cng common-rail concert coolant cukání cívka d1s d2r d2s d3s daylight demontáž denní svícení desinfekce destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál digidash displej dobíjení dojezdové kolo dpf dsg duralube dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elsa emise epc esp et ethanol etka facelift fail filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g238 g28 g71 garrett geometrie gps gufera h1 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree hardlock hid hodiny homologace hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to jednotka k-jetronic kabinový filtr kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor kayaba kkk klapka sání klepání klepání motoru klika klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompas komprese kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lampy led letní pneu lišty dveří ln2 loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání meyle mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g montáž motor mp3 mtm multitronic mute měchy měrka oleje n75 napínací kladka nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana omezovač opravná sada ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky ošetření kůže palivoměr palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynové vzpěry plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistky pojištění popis pojistek posilovač powerbox počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q7 quattro r12 r134a radar ramena rds redukce regenerace dpf regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rezerva rns rns-e rozpěrná tyč rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sedačky servis servisní interval servo servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu sluneční senzor snímač teploty spojka sponzoring sportovní podvozek spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení syčí sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplý start termostat tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče tmc topení torsen trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v6 v8 vag vag chyby vakuová pumpa vačky ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh voltmetr vp44 vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna výparník vývěva větrák wahler webasto woofer xcarlink xenon zadní světla zamrzání zamykání zapalování zapojení zatmavení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek zámek dveří zámek kufru zámek řazení únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo klepání čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek čištění turba řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky
Témata dle typu motoru (řazeno abecedně)

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Neůžete přikládat soubory v tomto fóru.
Nemůžete stahovat soubory v tomto fóru.

AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Doporučujeme: Měření výkonu a chiptuning vozidel Antiradary Prodej autodoplňků Pneu Audi A4 Hankook Pneumatiky Audi A3 Spolujízda Nabíječky autobaterií
Autobazar Xenony bixenony Dovoz aut Plachty Motorové oleje odtahová služba Praha Ojetá auta, Ojeté vozy Chiptuning Chip tuning DIESELPOWER Vybavení autodílen
Dominikánská republika

Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2011 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email
Mobilní verze