Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 29 března 2024
Celkem je zde 258 lidí (0 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Paliboron
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 5
Uživatelů celkem: 48 393
Online návštěvníků
Návštěvníků: 258
Uživatelů: 0
Celkem: 258

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 20.8. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 5

21.08 2010 11:00


Zdravím,

pokud nemám "sluchátko", ale pouze přípravu v loketní opěrce, pak nelze Bluetooth spárovat s telefonem?

v MMI* zvolím TELEFON - zobrazí se mi: TELEFON NENÍ NAINSTALOVÁN a at mačkám cokoliv SETUP atp., nic se neděje...¨

Díky

Tomas
nahoru

sponzor





21.08 2010 11:00


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 29.12. 2009
Příspěvků: 12808 | Témat: 84

21.08 2010 11:13


pohledej už se to tady řešilo..
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

23.08 2010 10:24


ja hledal a nic nenasel taky ten system hledat tady na foru funguje nejak zvlastne.. tedy neni moc napomocen,,.... me to hlasi uplne stejne.. jako tomasovi.... a nereaguje to na nic .. takze at zmacknu cokoliv.. nic.. zadna sance.. dostat se na neco jako najit bluetooth atd.. proste nic...
nahoru

AK junior
AK junior


Registrace: 12.4. 2009
Příspěvků: 797 | Témat: 15

23.08 2010 13:39


Pokud to hlásí telefon není nainstalován, tak tam nemáš ŘJ telefonu. Jednotka se dá dokoupit za nějakých 7-10t Kč. Záleží na zdroji a jestli je nová. Jestli k ní je zavedená kabeláž, i když tam není nevím. Tudíž nevím jestli ji stačí koupit na zapojit, nebo jestli se musí ještě tahat kabeláž.
Jinak si myslím, že pokud máš v loketce přípravu, že bez téhle jednotky nebude fungovat ani ta.
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 20.8. 2010
Příspěvků: 24 | Témat: 5

25.08 2010 15:58


Ty bláho, 7-10.000, to si radši snad koupím toto šílenýho parrota
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

03.09 2010 21:16


Jestli mas v loketni operce pripravu, tak by tam mela byt i ta jednotka. Nejlepe zjistit pres VAG. Pripadne se podivej pod sedadlo ridice, kde jednotka "bydli". Je tam blbej pristup ale videt tam je.

AJAX
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

03.09 2010 23:18


neni to pravda, v A6 4F jsou dva druhy pripravy, velka a mala...velka uz obsahuje jednotku, mala ne....zazil jsem uz oba pripady...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

05.09 2010 14:13


To je docela mozne. Marketingove oddeleni Audi je banda idiotu. Proc do auta davat vubec neco, kdyz ze vseho jde udelat priplatkova vybava. Pulka telefonni pripravy par tisic a kdyz to chces fakt pouzivat, tak si jeste priplat...

V tom pripade koupit telefonni jednotku a kabelaz. Na ebayi se jich povaluje mraky - ceny 100-300 EUR.

Ovsem muze te cekat instalace anteny a to neni uplne med.

AJAX
nahoru

sponzor





05.09 2010 14:13


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.9. 2009
Příspěvků: 263 | Témat: 42

05.09 2010 15:19


No ja mam nainstalovanu RJ, v opierke mam telefon (Nokiu 6230i) ale mam aj bluetooth, ktory som vyuzival na sparovanie s N95 ked som este nemal 6230-ku. Teraz sa pytam ci sa da bluetooth vyuzivat aj na nieco ine, kedze na telefonovanie pouzivam tel. co mam v opierke?

Teraz mi pripada bluetooth uplne zbytocny, ale cital som ze sa da vyuzivat aj na prenos medii napr hudby je to pravda?
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 18.3. 2010
Příspěvků: 34 | Témat: 4

06.09 2010 11:15


No ja delal update SW MMI* a kdyz jsem myslel, ze je hotovy, MMI* mi po restartu a pokusu o pripojeni telefonu zahlasilo, ze telefon neni nainstalovan/podporovan. Hodil jsem tam zpet CD s aktualizaci a doinstaloval SW na telefon a vse funguje jak ma. Tim chci jen rict, ze zmineny problem muze byt zpusoben SW a ne chybejici jednotkou.
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

06.09 2010 15:40


Bluetooth v Audi neni mozne pouzit na nic jineho, nez na telefonovani.

AJAX
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

06.09 2010 17:22


existuje jeste neoriginal varianta modrozubu, ktera je kupodivu lepsi jako original a umoznuje prehravani i hudby....ale je docela draha, neco kolem 8-10 mam pocit...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 28.9. 2009
Příspěvků: 263 | Témat: 42

06.09 2010 20:19


Ja som to tu pozeral ale zle som to pochopil (kedze neviem nemecky). Podla vsetkeho nejde o bluetooth ale telefon v opierke.

Tu mensiu tabulku zavrite, v profile vyberte autotelefon, potom vyberte nokiu a odporucam nokiu 6230i lebo ta podporuje skoro vsetko a ked kliknete na music interface, tak tam je ze sluzi ako USB a dokaze prehrat hudbu. Ak sa mylim co je relativne mozne, a ma niekto s tym skusenosti alebo vie dobre po nemecky, tak by mi to mohol upresnit.

Inak je tam aj datum ze to ide audinam od 06/2007 ale myslim si mozno upgradom sa to mozno da spojaznit, co vy nato?
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

06.09 2010 20:50


Lumpiq:
existuje jeste neoriginal varianta modrozubu, ktera je kupodivu lepsi jako original a umoznuje prehravani i hudby....ale je docela draha, neco kolem 8-10 mam pocit...


Na to existuje i originalni A2DP redukce k AMI (Audi Music Interface). Lze tak z Bluetooth zarizeni, ktere podporuje A2DP prehravat hudbu pres MMI*. Kvalita prenosu je ovsem omezena sirkou pasma BT.

AJAX
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

06.09 2010 21:31


no mne to taky hlasi ze tel. nenainstalovan, jak tedy zjistit na stopro jestli mam jen stary sw nebo tam řj není ? podle VIN*?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 18.12. 2008
Příspěvků: 651 | Témat: 37

06.09 2010 21:33


audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
tohle je jen bluetooth ? a k tomu treba jeste řj.. jak se to rekne nemecky prosim
nahoru

sponzor





06.09 2010 21:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 6.6. 2010
Příspěvků: 1693 | Témat: 20

06.09 2010 22:13


premek798:
http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-A5-Q7-A6-INTERFACE-BLUETOOTH-STEURGERAT-TELEFON-/250689310473?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item3a5e3f4f09 tohle je jen bluetooth ? a k tomu treba jeste řj.. jak se to rekne nemecky prosim


Tohle je ta ridici jednotka. Obsahuje bluetooth modul - vpravo ti trci bluetooth antena, vlevo je fialovy konektor k antene na strese. Cena je trosku vyssi, ale jeste porad prijatelna.

Budes potrebovat kabelaz (bud
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, coz je pomerne drahe nebo si ji vyrobit sam) a samozrejme tu antenu na strechu, coz ti nezavidim, protoze sundavat oblozeni stropu je fakt mnamka

AJAX
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 16.11. 2012
Příspěvků: 20 | Témat: 2

24.11 2012 8:47


Zdravim,mam A4 B8,Podle vseho bez pripravy na telefon.Mohl by mi prosim nekdo znaly osvetlit co by obnasela montaz BT sady?Staci modul,nebo se musi tahat kompletni kabelaz na mikrofon,antenu ap...Diky
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 14.11. 2012
Příspěvků: 10 | Témat: 3

24.11 2012 12:45


Zdravím
V pátek mi istalovali jednotku Fiscon - výrobce Kufatec (bluetooth modul) přímo do MMI* a funguje skvěle jako originál od Audi.
Sada je včetně vestavného mikrofonu, instalace do origo konektorů v autě v servisu jim to zabralo 2 hodiny včetně aktualizace SW a veškerého nastavení.
Prý trochu zkušený člověk si to naistaluje sám.
Jednotka i s veškerým příslušenstvím stála 10990 Kč (iqauta.cz)
a instalace v Amilocar Zlín 2000 Kč.
Zatím max. spokojenost.
Jo a mám telefon Nokia Lumia 710.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

24.11 2012 13:12


Kdyz mam v loketce telefon, ktery je bezdratovy (takze fungoval prez bluetooth asi), tak bych jednotku mel mit ne? MMI* pise ze telefon neni nainstalovan. Nejaka rada pro me, jak tozchodit bluetooth prosim?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.12. 2011
Příspěvků: 203 | Témat: 36

24.11 2012 16:12


možná hovadina,ale zkus to udělat při vypnutým rádiu,,,mě to taky psalo že není nainstaován tel, vypnul jsem rádio, zkusil znova a je to...je pravda že u nokie mi to fungovalo skvěle, ten mám andrioda a občas se nepřipojí, musím vypnout a zapnout BT tel a už to jede jak má
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

24.11 2012 17:27


lonsdalepraha: jak vypnu radio bez vypnuti MMI*? Kdyz dele podrzim hlasitost, vypnu cele MMI*...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.12. 2011
Příspěvků: 203 | Témat: 36

24.11 2012 20:04


přepnul jsem na MEDIA a neměl v měniči ani jedno CD,aby hudba nehrála...a tak mi to našlo BT
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 23.11. 2012
Příspěvků: 3 | Témat: 1

24.11 2012 23:07


mne to robilo to iste co tebe. Telefon sa nedal najst. Spravil som update MMI* na 5570 (CD 2 treba dat 2x) a odvtedy mi to funguje. Najlacnejsie riesenie je toto vyskusat.
nahoru

sponzor





24.11 2012 23:07


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

25.11 2012 14:28


vcera jsem ten samej fiscon montovali dimmimu, vse ok, jen bohuzel nesychronizoval kontakty u jeho starsi nokie, symbian je proste problem vsude...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 4.12. 2011
Příspěvků: 203 | Témat: 36

25.11 2012 14:34


mě teda zlobí android symbian byl super u C5
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 25.3. 2015
Příspěvků: 22 | Témat: 4

22.11 2019 9:21


Zdravím, snad někdo poradí. Už je to nějaký čas co jsem si koupil A6 4F - telefon hlásil že není dostupný, tak jsem se nějak smířil s tím, že není ve výbavě - což mi přišlo divné vzhledem k tomu, že má auto docela slušnou výbavu a majitel mi avizoval, že telefon má. V bráně byla uložená chyba žádná komunikace s jednotkou telefonu - pojistka tam je a je OK, tak jsem jednotku odkódoval a neřešil to - myslel jsem, že se někdo pokoušel telefon zprovoznit pouze nakódováním.

Teď jsem ale mrknul na světýlka ve stropě a mikrofon tam je.. Zároveň do MMI* byla předchozím majitelem nahraná čeština. Je možné, že auto opravdu telefon s bluetooth má? V loketce nic nemám. Je možné, že při přehrání MMI* nedali 2.CD 2x? Měl byl někdo případně druhé CD? A nepříjdu tak o české menu v MMI*?
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.9. 2018
Příspěvků: 196 | Témat: 4

22.11 2019 15:50


Udělej si diagnostiku optického okruhu, a uvidíš jestli tam modul visí nebo ne. Případně dej diag na adresu 0x77 jestli ti najde jednotku nebo ne.

A jestli nemáš jak, tak se prostě podívej, jestli tam fyzicky ta jednotka je.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email