Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 345 lidí (10 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: marbro88
Uživatelů dnes: 1
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 389
Online návštěvníků
Návštěvníků: 335
Uživatelů: 10
Celkem: 345

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.12. 2013
Příspěvků: 353 | Témat: 14

07.12 2014 1:52


na reset jak? VAS uz mam objednany, tak to udelam komplet, ale ten reset me zajima, ciste ze zvedavosti
sponzor





07.12 2014 1:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.10. 2013
Příspěvků: 346 | Témat: 15

07.12 2014 3:20


VAS mas objednany? Aky VAS chces mat objednany ked VAS je origo VWAG diag? Ak tam ides pchat cinsku srandu tak si rozmysli ci to stoji za posratu elektroniku prevodovky...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 27.12. 2013
Příspěvků: 353 | Témat: 14

07.12 2014 10:11


vim co je VAS, ano, mam objednanou tu z ciny, ze se neco muze podelat vim, ale to i u origo, uz dost dlouho pouzivam klon HEX-CANu, KKL a to i na úpravu eprom budiku, znenu km, vycitani pinu immo* a pod.,takze teb klon klidne risknu, btw jeste jsem nikde na ceskych forech nenasel nejakou radu s dovětkem v uvozovkach, kdyz to neudelas u me, neco zkur... a nemam rad, kdyz si nekdo z for dela zdroj zakazniku, ale to je jen muj nazor
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

18.05 2015 23:02


Poradi někdo,kde nechat vymenit s klidnym svědomím olej v TT nekde v okoli Jablonce nad Nisou,mate někdo s nejakym servisem zkušenost-dobrou Jinak kolik to cca muze prijit,diky.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 628 | Témat: 77

18.05 2015 23:25


Pindruse (18.05 2015 23:02) orig :
Poradi někdo,kde nechat vymenit s klidnym svědomím olej v TT nekde v okoli Jablonce nad Nisou,mate někdo s nejakym servisem zkušenost-dobrou Jinak kolik to cca muze prijit,diky.
ahoj,jestli máš možnost jít někam na zvedák,tak si ho vyměň sám,nic na tom není a máš jistotu že to nebudeš mít odfláknutý...
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

18.05 2015 23:27


Ona to az takova sranda není,to vymenit sam,to není olej v motoru
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 3.3. 2010
Příspěvků: 628 | Témat: 77

19.05 2015 7:07


Pindruse (18.05 2015 23:27) orig :
Ona to az takova sranda není,to vymenit sam,to není olej v motoru
taky sem si to dělal sám....!!!
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

10.06 2015 18:46


Mozna hloupa otázka,ale nestacilo by(za predpokladu ze TT je v poradku,coz u me je-doufam ) tolik oleje co vytece tam zas natlacit?
sponzor





10.06 2015 18:46


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.9. 2014
Příspěvků: 284 | Témat: 15

10.06 2015 19:04


Pindruse: To si myslím že není nejlepší nápad,nikdy nevíš kolik oleje se ti ztratilo (netěsnost apod.)

Když to vyměníš přesně dle návodu uděláš nejlíp,je to poměrně easy job
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

10.06 2015 19:35


Tjn,ale kazdej to dela trosku jinak Staci si procitat fora nebo koukat napr na ZF navod nebo Meyle na youtube.Nekdo teplotu resi,nekdo ne,podle koho to udelat
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 7.2. 2012
Příspěvků: 565 | Témat: 41

12.06 2015 15:27


ZF Pakra Jihlava. Pokud si koupis olej sam, vyjde te to na tolik, jako olej + prace u nich. Sam jsem u nich vymenu absolvoval a brzy tam jedu i s druhym autem.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.9. 2014
Příspěvků: 284 | Témat: 15

12.06 2015 15:51


Pindruse:

Můžeš vyzkoušet všechny postupy tak jak jsem to udělal já
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

13.06 2015 19:51


Tak hotovo vse vymeneno,nakonec doma v garazi,prevodovka,motor,servo i brzdovka,lezel jsem pod tim do pul ctrvrty rano V převodovce chybelo asi 0.5l oleje a to to bylo minuly leto na kontrole,pretesneni a popr doliti-prej tam bylo akorát,tak nvm.
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 29.10. 2013
Příspěvků: 664 | Témat: 14

23.07 2015 10:45


Martinoslav (12.06 2015 15:27) orig :
ZF Pakra Jihlava. Pokud si koupis olej sam, vyjde te to na tolik, jako olej + prace u nich. Sam jsem u nich vymenu absolvoval a brzy tam jedu i s druhym autem.


Ahoj jak dlouho trvala vymena prosimte?
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

31.08 2015 12:43


Pindruse (18.05 2015 23:02) orig :
Poradi někdo,kde nechat vymenit s klidnym svědomím olej v TT nekde v okoli Jablonce nad Nisou,mate někdo s nejakym servisem zkušenost-dobrou Jinak kolik to cca muze prijit,diky.


V okolí Jablonce ani ne, ale v České Lípě asi 50km od Jablonce, je servis
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, kde mění olej TT, a to dvěma možnostma:
- buď si necháš vyměnit jenom náplň (dělají to strojově) - platí se množství oleje + 1500Kč práce.
- nebo používají originálni sadu ZF (vana, těsnění, šrouby, magnety, olej) asi za 12000Kč + 1500Kč práce.
Zrovna minulý pátek jsem tam byl na geometrii, tak jsem se hned poptal na ceny výměny oleje. Auto jsem nechal hlavního technika projet, ať ví , jak to řadí, nepocítil v převodovce žádný problém, ale pro můj dobrej pocit, mi doporučil olej vyměnit, abych měl klid, že jsem pro to udělal všechno.
Jinak díly mají od Elitu, a tam je zmínka, že u DSG* převodovek je interval výměny 60000km , ale u Tiptroniku žádnej interval předepsaný není - zajímavé. Já určitě do preventivní výměny oleje půjdu.
Ještě mají zajímavé akce, když se u nich zaregistruji, budu mít na všechnu práci i na díly 5% slevu, nebo když si založím skupinu třeba pěti lidí, keří budou servis navštěvovat, dostaneme slevu až 20% na práci i díly.

PS: Jinak tímto jsem vás všechny audiňáky chtěl pozdravit, jsem u vás na fóru úplně novej člen. Povedlo se mi splnit si sen a koupit si Audi A6 2.7 TDI*, model 2007, tak doufám, že mi bude sloužit dobře.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

31.08 2015 17:25


Gratulujeme a nech dobre slúži
sponzor





31.08 2015 17:25


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

01.09 2015 19:11


Rabin4213 (31.08 2015 12:43) orig :


V okolí Jablonce ani ne, ale v České Lípě asi 50km od Jablonce, je servis
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
, kde mění olej TT, a to dvěma možnostma:
- buď si necháš vyměnit jenom náplň (dělají to strojově) - platí se množství oleje + 1500Kč práce.
- nebo používají originálni sadu ZF (vana, těsnění, šrouby, magnety, olej) asi za 12000Kč + 1500Kč práce.
Zrovna minulý pátek jsem tam byl na geometrii, tak jsem se hned poptal na ceny výměny oleje. Auto jsem nechal hlavního technika projet, ať ví , jak to řadí, nepocítil v převodovce žádný problém, ale pro můj dobrej pocit, mi doporučil olej vyměnit, abych měl klid, že jsem pro to udělal všechno.
Jinak díly mají od Elitu, a tam je zmínka, že u DSG* převodovek je interval výměny 60000km , ale u Tiptroniku žádnej interval předepsaný není - zajímavé. Já určitě do preventivní výměny oleje půjdu.
Ještě mají zajímavé akce, když se u nich zaregistruji, budu mít na všechnu práci i na díly 5% slevu, nebo když si založím skupinu třeba pěti lidí, keří budou servis navštěvovat, dostaneme slevu až 20% na práci i díly.

PS: Jinak tímto jsem vás všechny audiňáky chtěl pozdravit, jsem u vás na fóru úplně novej člen. Povedlo se mi splnit si sen a koupit si Audi A6 2.7 TDI*, model 2007, tak doufám, že mi bude sloužit dobře.
Diky za info,ale uz jsem to zmaknul sam
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.1. 2014
Příspěvků: 3 | Témat: 1

06.09 2015 1:24


Dobrý den !
Jsem na tomto foru začátečník, a už jsem přečetl spousty témat,ale nenašel jsem zatím odpověd.
Proto jsem se rozhodl pro SZ, tak doufám,že to nebude vadit . Všiml jsem si na foru, že víte o audinkách strašně moc a že už jste spoustě lidem dobře poradil a tak si dovoluji požádat vás o radu ohledně chování mé audi. jde o typ A6 C5 awant quatro 3.0i 162kw rok 2003 s automatickou převodovkou,typ motoru ASN. auto máme 5 měsíců a jsem 3 majitel, přiveženo z Německa.
Jde o chování převodovky : nevím jestli je to chyba, nebo se tak auto má chovat, ale jezdil jsem 4 roky se Superbem 1,9tdi 96kw,rok 2004, a ten se choval jinak.
Přijde mi,že motor při volné jízdě jakoby klouže v otáčkách- při lehkém přidání plynu se otáčky ustálí na 2500 ot/m a přitom se zvyšuje rychlost na 4 z 50 až na 90km/h. teprve pak začnou otáčky stoupat souběžně z rychlostí. Když přidám víc plynu, auto podřadí, pokud malinko uberu tak dá auto 5ku a otáčky klesnou pod 2000 ot/m. Dalo by se říct, že řadí čistě a necuká, ale tento jev to dělá na všechny rychlosti kromě 1 .pokud dám nohu z plynu do rychlosti 100km/h , motor klesne na 1200 ot/m . při přidání plynu se okamžitě vrací na původní otáčky a auto zabere do tahu. jakmile jedu víc jak 100km/h tento jev zmizí a otáčky motoru zůstávají nad hranicí 2500 ot/m a bud přidává a nebo brzdí motorem podle plynu ! přijde mi to jako volnoběžka kdysi u trabanta ?? a ukazatel spotřeby ukazuje 0 pokud brzdí motor, a pokud otáčky klesnou tak ukazuje 4,5 až 5,5 L/100 . Jiné chování však nastane cca po dvo hodinách jízdy, většinou pokud jedu po dálnici, nebo větší rychlostí kolem 130-150 km/h ! To pak otáčky motoru neklesají, drží se i po puštění plynu na 2100 ot/m , ale auto si dřív podřazuje !! např. v 90km/h už mi dá 4 , i bez plynu a zpátky 5 dá až po překročení 100 km/h a to i z kopce dolů.Manuálním řazením tam 5ku dám i v 60km/h , má 1200 ot/m ale jakmile vrátím řadičku na D , tak mi i z kopce okamžitě přeřadí na 4ku. Jinak pokud při předjíždění, nebo z vozíkem přidám víc plynu, tak vše reaguje celkem rychle a v pořádku. Pokud má motor 3000 ot/m tak jde pěkně do otáček, Převodovka* reaguje řazením nahoru i dolu podle pedálu a auto necuká. Celý ten jakoby prokluz se odehrává od 1500 do 2500 ot/m . Pokud šlápnu víc plyn, tak okamžitě podřadí, otáčky se zvýší na 3000 a žádný projev prokluzu tam není ! Nevím, jestli je to tak správně, nebo né , Superb padal do volnoběžných otáček na zařazené D bez plynu, pokud rychlost klesla pod 40 km/h.Ale bylo to TDI*, tak to asi nejde srovnávat ? Ptám se hlavně z důvodu, abych něco nezanedbal a nedočkal se zbytečně drahé opravy,jen proto ,že jsem neřešil začínající problém.
Předem moc děkuji za případnou reakci a radu mého problému . Pokud by vám nevadil případný telefonický hovor , pro podrobnější popsání chování auta, tak bych vám velice rád zavolal a v případě problému se s vámi domluvil na možném řešení.
Kontakt: email:martinsmrcka35@seznam.cz , tel: 774955820 .
Ještě jednou předem děkuji za vaši ochotu a čas.
S pozdravem Martin Smrčka.
AK nováček
AK nováček


Registrace: 3.10. 2014
Příspěvků: 19 | Témat: 16777214

06.09 2015 20:51


Ahojte snad tento dotaz jiz neni nekde napsat pokud ano prosim o presunuti. hledam vysvetleni na zavadu

01119 Signal pro rozpoznani rychlostnich stupnu 35-10 sporadicky

tuto cybu mam v prevodovce ale pritom zadny problem s razenim na ni nepozoruji. muze te me prosim nekdo rici cim je tato chyba zpusobena? procital jsem jiz i zahranicni stranky kde pisi vse mozne od komunikace mezi jednotkama pres ovladaci segment v kabine( volici paka v rezimu D ) az po samotnou prevodovku.
prosim je nekdo schopen me rici kde je zavada a jak ji odstranit? predem dekuji za odpoved!
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

06.09 2015 22:18


Mas tam 5.st Tiptronic*. Co sa tyka tych otacok, preklzuje Ti menic, chcelo by to skontrolovat aj lamely. Bohuzial na 3,0i teda benzin sa menic ako jeden z mala nerenovuje, jedine novy. Co sa tyka druhej chyby,tazko povedat, suvis to ale s prvou chybou nema
AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 21.1. 2014
Příspěvků: 3 | Témat: 1

07.09 2015 22:41


pro Lubomt.
Děkuji za radu , takže by to nemohlo být nedostatkem oleje a nebo jiným olejem než tam má být ?
Kolik by asi stála výměna toho měniče ?
A četl jsem taky něco o podtlakových hadičkách, jestli tam někde jsou? mohly by mít vliv tu změnu řazení po delší jízdě ?
Jinak auto necuká, při zmáčknutí více plynu reaguje normálně ! Opravdu to dělá jen když jedu podle vyhlášky , s lehkou nohou , jen malým dotekem plynu !
Na diagnostice jsem byl a nic to neukazuje ! Wag napsal jen signál zadní lambdy za katalyzátorem, a to šlo vymazat.
No zdálo se mi to divné, tak aspon mám jistotu,že to není v pořádku !
Co vše se může poškodit , pokud budu jezdit dál a nebude se to zhoršovat ? A pokud by se to zhoršilo , byl bys ochoten se na to podívat a opravit to ?
Předem díky Martin.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

18.09 2015 9:57


Ahoj,

tak jsem úspěšně absolvoval výměnu oleje v TT, a chci se zeptat, jestli je teď po výměně nutné udělat adaptaci převodovky, protože v servisu mi řekli, že adaptace se dělat nemusí, ale někde tady na fóru jsem se zase dočetl, že je potřeba.

Díky za odpověď.
AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 3689 | Témat: 29

18.09 2015 10:23


martinsmrcka: hladinu oleje samozřejmě zkontroluj co nejdřív, většinou chybí a dělá to potom problémy

pokud se objedví nějaká závada tak doporučuji lubomt
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

18.09 2015 13:05


Rabin4213 (18.09 2015 9:57) orig :
Ahoj,

tak jsem úspěšně absolvoval výměnu oleje v TT, a chci se zeptat, jestli je teď po výměně nutné udělat adaptaci převodovky, protože v servisu mi řekli, že adaptace se dělat nemusí, ale někde tady na fóru jsem se zase dočetl, že je potřeba.

Díky za odpověď.

Ak je nabehane viac ako 150.000, adaptaciu odporucam. Pritlaky na lamely a menic sa nanovo nastavia, pretoze lamely uz nemaju hrubku ako za nova
sponzor





18.09 2015 13:05


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 14.1. 2011
Příspěvků: 6658 | Témat: 72

18.09 2015 13:07


Martin - nie je problem
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

18.09 2015 13:41


lubomt (18.09 2015 13:05) orig :

Ak je nabehane viac ako 150.000, adaptaciu odporucam. Pritlaky na lamely a menic sa nanovo nastavia, pretoze lamely uz nemaju hrubku ako za nova


Lubomt:
Díky moc za odpověď, dnes, nebo zítra nechám udělat adaptaci.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

21.09 2015 12:06


Ahoj,

najdu někde návod, jak správně udělat adaptaci převodovky? Je to 6st. Tiptronic* (HNN JMK).

Děkuji
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

22.09 2015 10:38


A ještě jedna otázka , kolik asi stojí v třeba audi servisu adaptace převodovky, nebo kolik se pohybujou ceny v jiných servisech? V servisu , kde jsem měnil olej, se divili, že vůbec nějakou adaptaci chci, pokoušel jsem se jim totiž říct, že adaptaci by se měla udělat po každé výměně a je to součAST* výměny oleje v TT. Moc se na tu adaptaci netvářili, takže nevím jestli ji umějí udělat správně, a proto by jsem chtěl případně pozištovat ceny jinde.

Díky za odpovědi.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 24.8. 2015
Příspěvků: 220 | Témat: 2

24.09 2015 13:36


Ahoj,

byl by někdo z okolí Liberce, kdo adaptací umí udělat a byl by ochotnej mi s tím pomoct?
Nebo aspoň poslat , nebo napsat ověřený návod jak správně adaptaci udělat?
Několik návodu tu už napsáno bylo, ale jsou pořád jiné a názory na daný návod se liší anebo tomu někdo odporuje, takže není jasné který je ten správný.

Díky
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.4. 2014
Příspěvků: 308 | Témat: 8

24.09 2015 22:44


Taky bych potreboval adaptovat TT,ale nikoho s VASem neznam,pokud sezenes,rad se pripojim A cena v servisu by me taky zajímala.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Možná podobná témata
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email