Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 444 lidí (7 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 437
Uživatelů: 7
Celkem: 444

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

23.01 2013 18:09


A ako si ju nakodoval?
nahoru

sponzor





23.01 2013 18:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 31.5. 2008
Příspěvků: 1041 | Témat: 25

23.01 2013 18:14


mna to este len caka ja to DAM* spravit radsej aby sa nieco neposralo
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

23.01 2013 20:17


Fakt mi nik nevie napisat,ako nakodujem tu baterku vartu 100Ah?
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

26.01 2013 14:46


takze som kupil tu vartu silver 110Ah a siel som ju naprogramovat. dal som tam tie kody,ale ked som to siel odkliknut,tak mi napisalo,ze to potrebuje oficialnu verziu VAG. je to mozne? mate s tym skusenost? okrem toho mi začalo svietit to zlte autičko so smykom,čo je asi ESP*. ako to vypnem,alebo vymazem kde chybu?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 12.5. 2008
Příspěvků: 6020 | Témat: 22

26.01 2013 16:17


Po projetí a načtení otáček kol ABS* a ESP* shasne.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 1585 | Témat: 28

26.01 2013 16:31


kluci je treba se timto zabyvat i u A4/B6 ??
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

26.01 2013 16:47


jizan.com: dik a neviete, či na to nakodovanie baterky treba origo kabel a vag? ked mi to inač nejde?
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 9.10. 2007
Příspěvků: 4581 | Témat: 83

26.01 2013 16:51


trenertenisu: nevim, co mas, ale ja jsem to delal neoriginalnim kabelem. Normalni hex can 9.08 z ciny
nahoru

sponzor





26.01 2013 16:51


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

26.01 2013 16:55


sTeblo: ono mi to ide, tam zvolim ten krok aby sa mi otvorilo to okienko na zadanie typu baterky, tak tam DAM* varta, doplnim obe tie čisla čo tam treba,DAM* ok. to prejde a potom ked to chcem este vratit o krok spať, tak mi napise,ze to ide len s origo kablom take niečo
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.5. 2010
Příspěvků: 748 | Témat: 147

27.01 2013 17:44


takze som kupil novy kabel a uz je baterka naprogramovana...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 4.11. 2010
Příspěvků: 1585 | Témat: 28

27.01 2013 18:53


up!
co ta A4? vi nekdo ?
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2672 | Témat: 171

17.11 2013 16:13


Q? spravil som dobre?

dnes prisiel manik ze mu red tyzdnom meninli na Q7 bateru a ze vcera nenastartoval

vo vseobecnosti auto startovalo tak-tak

pytal som sa ci mu nakodovali baterku a ze nie

tak som sa do toho pustil lenze v aute nova BOSH-ka S5 110AH

a vo vybere VCDS len VARTA banner a nejake dalsie ale nie BOSH

Náhled, klikni pro zvětšení.


tak som nechal prve policko ako bolo od vyroby s cislom AUDI 4F0 915 105 D

a zmenil som len seriove

teraz napatie stupne na volnobehu okolo 14.45V

a vyzera ze aj start je zivsi.



tak ak nieco spatne prosim pripomienky
Naposledy upravil urgi dne 17.11 2013 22:38, celkově upraveno 1 krát. (2% původního příspěvku)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 418 | Témat: 20

17.11 2013 22:24


Jak se to teda řeší, když je tam Bosch? Zítra budu měnit baterku a bude to taky Bosch.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2672 | Témat: 171

17.11 2013 22:37


trenertenisu:
jizan.com: dik a neviete, či na to nakodovanie baterky treba origo kabel a vag? ked mi to inač nejde?


netreba klon to zvlada v pohode

Trog:
Jak se to teda řeší, když je tam Bosch? Zítra budu měnit baterku a bude to taky Bosch.


sprav to ako ja a dokonca to serive cislo malo v strede pismeno S5

Náhled, klikni pro zvětšení.

a VCDS 10.6.4 to zozralo
nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 12.11. 2012
Příspěvků: 69 | Témat: 8

18.11 2013 0:17


Ahoj,
mel bych otazku Ted se mi tydens tava, ze mi zniceho nic problikava zadni leve svetlo nebo zhasnou 2zarovky ze 3 , ktere tam jsou, chvili na to vypadne jakoze mlhovbka, ktera ani neni zapnuta a pak blikna, staci vypnout a nastartovat a zase to jede krome svetla, to problikne a zhasne. Svetlo jsem vyndal procistil kontakty a tyden ok a zase znovu, mam jeste jedno stary svetlo, kde zkusim vymenit tu sedivou umelou "miksu na zarovky" a vymenit, jeslti to neni teda tim, aele bylo to cca 7mesicu od vymeny svetla ok. Zacalo to tedka pri horsim pocasi,
bylo mi receno, ze je dost mozny, ze je to autobaterkou. Ze uz je stara a nedava jak ma, i presto, ze jedu a alternator dobiji.
Mam tam jeste puvodni Bosch baterku tj 8-9let. Sice ukazuje 100%, ale chvile hrani s navigaci, pustenym radiem a baterka je na 30%. Takze i tak je na vymenu uz.
Chci se zeptat, kdyz zkusim tam dat baterku 90, ktera je z MB. nastartuji bez kodovani ? chci ji tatovi vynat z auta a vyzkouset, jeslti to fakt muze byt baterkou. Otazka je teda jeslti bez kodovani nastartuju a jeslti to bude ucinny pac tam mam 110tku.
Diky za jakykoliv info.
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 27.4. 2008
Příspěvků: 2672 | Témat: 171

18.11 2013 0:31


D3mon3k-CZ:
Ahoj...

svetlo s baterkou nemá nič spoločné je to chybná kostra
pozri moje posty som to tu už riešil ja som pocinovať konektor a od vtedy pokoj

alebo natiahne extra drôt do svetla pre GND


a ru 90ah tam na skúšku môžeš dať aj bez zmeny kodovania
nahoru

sponzor





18.11 2013 0:31


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 16 | Témat: 3

07.12 2013 12:51


Zdravim, mam A6 avant 2008 a mam taku zakladnu otazku
Potrebujem nabit bateriu ale neviem ci treba dodrziavat nejaky specialny postup pri odpojeni auta od baterie. V kufri je elektricky zamok a rozmyslam, ako sa potom do kufra dostanem, ked tam bateria nebude...nebude problem potom s MMI*? Netreba bateriu napojit na nejaky zalozny zdroj? ak ano tak ako a kde?

dikes.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 35 | Témat: 8

07.12 2013 13:35


Zdarec, jestliže chceš nabíjet baterii nějakým normálním nižším proudem, řekl bych, že ji ani nemusíš odpojovat a můžeš nabíjet přímo v autě. Jenom kdyby se mělo jednat o nějaký rychlonabíjení, tak odpojit, abys v autě něco neodprásknul vyšším napětím nebo proudem.
Já roky dobíjím baterii u své Audi 100 C4 přes zapalovač cigaret a bez problémů. U Audi A6 4F by to snad také mohlo jít, protože zásuvky 12 V jsou pod napětím i při vypnutém zapalování.
Jinak kontakty určené přímo na nabíjení nebo start z cizí baterie jsou v motorovém prostoru a nemusí se do kufru, kde je baterka umístěná.
Ty ale asi nemáš garáž s 230 V a potřebuješ baterii někam odnést.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 16.7. 2013
Příspěvků: 16 | Témat: 3

07.12 2013 13:42


presne tak, mam auto pred barakom a potreboval by som ju zobrat domov nabit...a mam obavy z toho co sa stane ked auto odpojim od baterky
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 25.1. 2007
Příspěvků: 35 | Témat: 8

07.12 2013 14:03


V návodu k obsluze Audi A6 není na nějaké konkrétní nebezpečí při odpojení baterie upozorňováno, jenom že po odpojení aku nejsou některé funkce vozidla aktivní (např. el. ovládání oken ). Tyto funkce je nutné po opětovném připojení akumulátoru opět aktivovat.
Abyste předešli možným potížím, měli byste akumulátor odpojovat od palubní sítě jen vyjímečně.
Jenom akumulátor neodpojovat při zapnutém zapalování nebo běžícím motoru.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

07.12 2013 14:11


Kucí, nic ve zlým, ale co si říci nějakému kámošovi, ať vám to nechá pro jednou ve své garáži nabít?
Kámoši došli nebo všichni stojí na silnici? Tomu se mi nechce věřit. Omlouvám se za příspěvek mimo téma
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.1. 2013
Příspěvků: 1023 | Témat: 63

05.03 2014 7:52


Kolik je tedy zivotnost baterie ? Ja ze zkusenosti mam, ze po 4 letech uz to neni ono. Pochybuji, ze dobiti pomuze ;-(
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

05.03 2014 7:52


4 roky bejva vetsinou strop
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 835 | Témat: 48

05.03 2014 11:58


Na C5 jsem třeba vyhazoval Vartu po dvou letech
Oživit jde, ale ne na autě, musela by se vyndat a de-facto přebít a zase vybít (a to i několikrát), aby se rozpustily sulfidy na elektrodách. Pokud jsou ale elektrody rozpadlé, tak to je konec. Málokdo se s tím takhle sere. Navíc musíš mít takovou nabíječku, co ti dovolí nabíjet přes a musíš vědět, co děláš. Vlasta to dělá (někde to tu popisoval a já jsem si pak trochu rozšířil obzory studiem teorie okolo olověných akumulátorů ).
nahoru

sponzor





05.03 2014 11:58


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK nováček
AK nováček

Muž
Registrace: 30.7. 2013
Příspěvků: 73 | Témat: 4

05.03 2014 13:42


Na A6 mi odisla 5rocna s prichodom zimy. Ked udrelo 0 stupnov, bola K.O.
Na Mondeu (diesel) mi original Ford (vraj OEM Panasonic ) vydrzala 7 rokov a este by sa s nou chvilu dalo natahovat, no uz sa mi nechcelo.
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvků: 12720 | Témat: 228

05.03 2014 14:56


koduje se to proto, ze se maze takzvany wear level (lidsky mira opotrebeni), tedy krivka mezi tovarni a aktulni hodnotou, na kterou se dokaze baterie max nabit. Pokud se pri vymene toto neprekoduje, ridici jednotka BEM pracuje s hodnotou puvodni baterie. Po nakodovani se tato krivka vyrezetuje a zacne se vytvaret znovu. Melo by tedy byt jedno, jaky typ tam je nastaveny. Nekdo vsak zastava teorii, ze jsou celkem dva druhy baterek a melo by se to vyplnovat dle reality, vyrobce.

Je to stejne jako u notebooku, ci inoustovych tiskaren a jejich toneru, jen s tim rozdilem, ze tam to nelze resetovat, vyhazuje se to a kupuje nove. Tady BEM jednotka zustava a koduje se.

Hodne servisu a majitelu toto z me zkusenosti nedela a pak to ma za nasledek spalene jednotky. A6 4F, A8 D3 a obecne novejsi auta totiz nemaji spinane plus na ridicich jednotkach, ale pouze stale a SW wakeup/sleep. Pri podpeti casto dochazi k jejich poskozeni, konkretne to dela MMI* heat, bluetooth, gateway se SW kousne, nekdy i BEM atd...
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 16.1. 2013
Příspěvků: 1023 | Témat: 63

05.03 2014 16:51


Mam zkusenost z OKINY. Tam baterka byla celkem OK dle vseho. A resil jsem, proc mi to teply blbe startuje (benal) az jsem jednou umrel na baterii a dal novou a za tyden si rekl, sakra neco je jinak ?! Ahaaa ono se to ,,opravilo,, Mimochodem to delalo kraviny i za jizdy a to jel altik. Jednotkam se obcas nelibilo zrejme to, ze je uz mrtvejsi... Nechapu tedy jak je to mozny kdyz altik ,,dava a tlaci,, ale bylo to tak ;-( Mozna nekdo ma podobnou zkusenost nebo rekne naopak ze kdyz altik dava vse musi bezet jako kdyby byla funglovka
Stari mela 5 let.
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.3. 2013
Příspěvků: 68 | Témat: 6

31.10 2014 7:02


Co se teda stane pokud odpojim baterku kvůli vymeny za novou? Nepujde mi napr stabovani oken nebo MMI* a budu to stejne muset jen nakodovat?? Diky panove..
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.10. 2006
Příspěvků: 372 | Témat: 19

31.10 2014 18:52


to nikdo neví. Pujc si nabijecku a pripni ji v motorovém prostoru na kontakty
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 13.3. 2013
Příspěvků: 68 | Témat: 6

01.11 2014 0:06


Diky za radu.. zitra napojim a vymenim.. Jen pro info at jsem za tu lamu co je v nadpisu =D kde u motoru jsou kontalty u 3.0tdi?? Diky hosi a pekny vikend i pojezdeni...
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď Pomohl vám tento příspěvek? Poděkujte autorovi
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email