Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je pátek, 19 dubna 2024
Celkem je zde 448 lidí (6 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: MattyK99
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 2
Uživatelů celkem: 48 413
Online návštěvníků
Návštěvníků: 442
Uživatelů: 6
Celkem: 448

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

01.10 2014 12:16


Snuff: Přesně s tím souhlasím, je to auto pro důchodce, obyčejné lidi, pro které je auto pouze dopravní prostředek a jako firemní auto. Žádná hitparáda, jak výkonem, tak vzhledem, ani luxusem.... Nemá cenu řešit, jestli se líbí někomu nebo ne, sám si pamatuju, když na trh přišly Audiny se Single frame maskou, jak se to nelíbilo a říkali, že kopírují 300C, a co dnes?!
nahoru

sponzor





01.10 2014 12:16


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

01.10 2014 14:52


snuff:
fabia ani hitparada nemoze byt, je to low cost auto pre priemerne zarabajucich ludi a dochodcov, ktori si ju nechaju 20 rokov...to je cele


Bavíme se o designu a ten může být super i v nejnižších cenových kategoriích.
nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 24.11. 2012
Příspěvků: 883 | Témat: 70

01.10 2014 15:25


A to si právě myslím že nemůže...
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

01.10 2014 16:18


WhySoSad:
A to si právě myslím že nemůže...

a právě kvůli takovýmhle názorovým perlám je česko tam kde je ...

To nevadí, že je to hnusný, je to levný tak to koupíme
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

01.10 2014 16:46


Kriznik: Zrovna skodovka je trochu jinej pripad, ta je hnusna (oka, subjektivni), neni levna a lidi to stejne kupujou jak divy...
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

01.10 2014 17:14


Skodovka je u nas modla, staci se podívat v Boleslavi na jejich továrnu, továrna na nejlevnější auta takhle nevypadá. Několikrát jich modely zvolený nejlepším autem ve tride a nejen v CR, i v takovém top gearu si ocenění zaslouží Superb a Yeti, hnusne auto to není, cesi jsou akorát málo odvazni, taky musíte brat politiku prodeje, proc by kupovali novou montazni linku a technologie, aby vyrobili trochu jinak tvarovanou kapotu? K čemu u takovrho auta, pocita se se zamenou dilu z koncernu, co se motoru atd tyce, je to jedna z nejprogresivnejsich značek co vyrabi momentálně auta. Nechápu co se tu vseci vzrusuji, ze by mela byt trojka odvaznejsi? K čemu? Plánuje ji snad tady někdo koupit? Kupte si tedy všichni slavnou jedničku, a nereste picoviny. Vseci se kliidne můžete stát konstruktery a designery a jit to do fabriky změnit, co vám na to řeknou bezapominejte na vliv Vw, kktery skodlvce rozhodne vse nepovoli, aby nepredcili vlajkovou značku samotnou
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

01.10 2014 17:51


mike8:
Kriznik: Zrovna skodovka je trochu jinej pripad, ta je hnusna (oka, subjektivni), neni levna a lidi to stejne kupujou jak divy...


Škodovky rozhodně nejsou hnusný auta. Trojková oktávka má moc povedenej design, nová fabia je pěkná, mě osobně nesedí jen ten zadek, superb kombi je vyloženě hezký auto... Hodnocení designu je sice dost subjektivní, ale myslím že nikdo nemůže říct, že jsou to hnusný auta.
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

01.10 2014 18:52


valmet: Oukej, multipla je asi hnusnejsi (s vyjimkou yetiho, tam si teda fakt nejsem uplne jistej) Sup souhlas, ten je peknej, zbytek hnus. Mozna alergie, jak to vidis na kazdym rohu, nevim, ale proste se mi nelibej... Chapu trochu, ze to nekdo koupi do firmy, ale cloveka co si to koupi moc ne. Levny to neni, pekny to neni, ale tak hlavne ze to jezdi za 4 a mam vo rok mladsi nez Venca Vodvedle... Proste v cechach je to etalon nejakyho pseudouspechu, voktafka f dyzlu na hlinach pyco, ty co maj fobii jsou totalni luzri nebo duchodci (nehodici-se skrtnete), ty co maj supa sou urcite naky ty mafijani mamo, bo na to prece slusnej clovek nemuze vydelat, to da rozum. Nevim, proste me ta znacka neoslovuje vubec nicim, od designu, pres vnimani sirokou verejnosti, po svoje chovani k zakaznikum (pamatujem, jak se svyho casu fungl oktavky prodavaly levnejc v nemecku nez v cechach?). Podle me jsou hezci a povedenejsi auta, navic levnejsi, nebo za ty prachy s lepsi vybavou... To nic nemeni na tom, ze do novyho bych ted stejne nesel asi do zadnyho, doby kdy se jeste delaly poradny auta uz jsou davno pryc, ale dokud z toho aspon neco jezdi, podrzim se starsiho...
nahoru

sponzor





01.10 2014 18:52


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

01.10 2014 18:58


Hoši at je to jak chce, jednu fabii mám taky, je to ta první, ten vejfuk 1,2 htp, mám jí 6 tym rokem, koupil jsem jí tenkrát za pár šušňů, najeto měla 70000 km..(popravdě jsem čekal, že s tim odvezu dva stolky a auto klekne ale...)

Věřte mi nebo ne, ale s žádnym autem jsem nenajel tolik bezstarostných km, zažilo a vydrželo takový bomby co jiný auto by dávno (fakt DÁVNO) zařvalo..ted má najeto 245000 a furt to jezdí na původní motor atd..

Takže ten kdo tvrdí, že škodovky jsou klumpy, tak je to bud kar, kterej totálně zanedbá servis, nebo člověk co měl smůlu na špatnej kus (tomu ovšem moc nevěřim). A nebo člověk kterej žije z toho co si přečte na internetu a za volantem nikdy neseděl..

To jestli se někomu líbí nebo ne je věc druhá..ale tohle auto si přece nekoupim kvůli kráse...
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

01.10 2014 19:09


zepelin: Jinymi slovy - neva ze je to hnusny, hlavne ze je to levny Nikomu jeho nazor neberu, jen jsem skromne vyjadril svuj. Otazka je, jestli bys mel nazor stejnej, kdybys za to nedal "par susnu", ale cenu za funglovku. Nebo jestli za stejnejch "par susnu" nemohlo bejt trochu vic muziky. A za volantem uz sem parkrat sedel, uz sem i couval...
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

01.10 2014 19:33


mike8:

Neboj zrovna tebe jsem na mysli neměl..napsal jsi to dřív než jsem zmáčkl enter..

No jinak jinými slovy jsi to trefil přesně..auto je levný, je na to všechno k sehnání a za dvě babky a odvede práce víc než dost za ty kačáky..

Něco jinýho je když si na to důchodci šetří celej život, pak si za to koupí červenou fabii (novou v základu asi za já nevim kolik set tisíc)
a leští to jak divý a vyjedou jednou za měsíc..

A taky se netajim tim, že to auto je hnusný jak prdel..koupil jsem ho jako pracanta a jako ten obstává na jedničku..!!
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

01.10 2014 19:40


Takže jsem tim chtěl říct, že at je škoda hezká nebo hnusná, drahá, nebo levná,,

Když jí dobře koupíš, je její užitná hodnota velmi dobrá..
U mě obstála v tomto fakt na jedničku..a to že to furt drží je jako bonus..
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

01.10 2014 19:53


Kupujes-li starou ojetinu primarne jako pracanta, pak je opravdu jedno co koupis, to nerozporuju. Preju Ti, ze vydrzela a preju at drzi a dre dal. Ale mluvim o motivaci lidi, si tyhle auta kupovat novy, to mi unika. (Nemluve o pripadech co si koupej desetiletou koktu v dehtu se 120 na budikach jako family kchar... Z Acek pochopitelne. A jsou ochotny za to dat to samy co za o tri-ctyri roky mladsi auto jiny znacky ve stejny tride.)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2012
Příspěvků: 501 | Témat: 4

01.10 2014 19:56


tvl to je zase pocteni
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

01.10 2014 20:21


mike8:

No když jsem to bral, tak jsem si spočítal veškerý pro a proti a prostě všechno kvůli čemu jsem to kupoval a určitě jsou třeba značky, který bych si nikdy nekoupil a to např: dacia, renault, peugeot, citroen,fiat, hyundai atd atd. Takže jakoby to co koupíš až tak jedno taky neni, ale jinak s tebou určitě souhlasim, jen jsem prostě chtěl říct svojí zkušenost s touhle značkou pro ty kteří říkaj - tvl to jsou hrozný krámy, tuhle ti jedu a potkal se mi motor..no a to jsem mu říkal dva měsíce před tim at si nechá udělat rozvody, že mu rachtá řetěz jak hovado.. jen příklad..

huty:
tak musíme tady udělat trochu srandy ne..
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

01.10 2014 22:33


skodovky jsou solidni auta s povedenym designem, hlavne v kombajnu.
tedy nesdilim nazor ze to jsou hnusny a spatne udelany vyrobky.

cenova politika je neco jineho, ale i tak za audi a bmw date mnohem vic penez ... za vpodstate to same.
nahoru

sponzor





01.10 2014 22:33


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 24.11. 2012
Příspěvků: 883 | Témat: 70

02.10 2014 11:15


Kriznik:

a právě kvůli takovýmhle názorovým perlám je česko tam kde je ...

To nevadí, že je to hnusný, je to levný tak to koupíme


Asi si nepochopil jak to myslím, Fabia za 300k nemůže vypadat jako superb za 1,500k, kdo by si ho pak koupil ? Já tady nemluvím o nějakým úmyslně hnusným designu, protože to je levný, ale o tom, že ten design musí nějak korespondovat s cenou, kdyby ne, tak by si ta automobilka sama podkopávala nohy...
nahoru

AK nováček
AK nováček


Registrace: 17.2. 2010
Příspěvků: 26 | Témat: 2

02.10 2014 12:18


Co mi přijde horší v dnešní době je to, že víc, než kdy jindy se umí šetřit.
Na materiálech, na zpracování, na všem. Z venku to vypadá hezky, ale pak jdeš blíž a ze všeho by´s blil. V 80kách nebyly technologický postupy na takové úrovni, aby to u mělo vyrábět šmejdy , a taky se to nechtělo.
Ale prostě dneska stojí Fabia 300k a je z toho cejtit, že je to levná prašivina.
Jel jsem svést k dealerovi novou RSovou oktávkou a prostě nemůžu vystát, že tapecy dveří nemají čalounění v místě, kde se jich dotýká ruka. To měl můj ex passat z roku 1998, pěkně látkové čalounění a né nějakou umělou hmotu a to mluvíme o autě za 600k +.
Používají se plasty a ještě levný plasty...
nahoru

Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22140 | Témat: 587

02.10 2014 12:27


WhySoSad:
Fabia za 300k nemůže vypadat jako superb za 1,500k

muze to cenu nijak zasadne neovlivnuje
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvků: 1757 | Témat: 45

03.10 2014 17:49


mike8:
Nemluve o pripadech co si koupej desetiletou koktu v dehtu se 120 na budikach jako family kchar...


Říká ten, co jezdí 17let starý A8, co stojí třetinu jak základní nová Fabka a to kolik má na tachu a kolik stočeno ani nemluvě...

Hochu, uber s tou povýšeností a trochu přemýšlej. Každý kupuje auto dle možností a priorit. Pro někoho má věčí cenu spolehlivost novýho auta a záruka, něž koupit vylítanou vránu za pár peněz, ač o dvě třídy vyšší a neporovnatelnou výbavou, ale taky se strachem kdy mu co lehne a nabídkou ledviny, aby to ufinancoval...

Mě se zase absolutně nelíbí design BMW - to, že dělali hnusný interiéry je jasný, v tom i pokračujou, ale teď i ten zevnějšek stojí zaprd - můj názor, ale hlásit kv. tomu, že je to šmejd, to asi ne...

Na konec jedna kvízová - kdo je socka? Ten, co si koupí Fabku za 250tis., nebo ten, s A8 za 90tis.??? Najednou tu máme klub plný socek, včetně mě, no né
nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvků: 3756 | Témat: 29

03.10 2014 18:46


Benny:
Říká ten, co jezdí 17let starý A8, co stojí třetinu jak základní nová Fabka a to kolik má na tachu a kolik stočeno ani nemluvě..

A pointa? Proste sem chtel 4.2 a novejsi neuzivim. Jako 90% lidi nepochopi, jak muzu bejt ochotnej jezdit za 15, tak ja nechapu, co lidi videj na skodovkach.
Benny:
Hochu, uber s tou povýšeností a trochu přemýšlej.

Wtf?
Benny:
Každý kupuje auto dle možností a priorit. Pro někoho má věčí cenu spolehlivost novýho auta a záruka, něž koupit vylítanou vránu za pár peněz, ač o dvě třídy vyšší a neporovnatelnou výbavou, ale taky se strachem kdy mu co lehne a nabídkou ledviny, aby to ufinancoval...

Ano. Jenze at na to koukam jak na to koukam, tak u skodovky je jedina priorita skodovka. U novyho budes mit plusminus stejnou "spolehlivost" u kazdy znacky, nemyslim, ze by v tomhle ohledu skodovka nejak vynikala. Nikde netvrdim, ze kazdej musi jezdit vosmou, nebo? Nekolikrat tu pisu, ze si myslim, ze za tu cenu se daj sehnat lepsi, pripadne v obdobny kvalite levnejsi auta.
Benny:
Mě se zase absolutně nelíbí design BMW - to, že dělali hnusný interiéry je jasný, v tom i pokračujou, ale teď i ten zevnějšek stojí zaprd - můj názor, ale hlásit kv. tomu, že je to šmejd, to asi ne...

A ja nekde rikam, ze skodovka je smejd? Jen se podivuju nad zaslepenosti populace a stadnim vyberu "narodniho" povozu. Pro nekoho muze bejt idealni kombinaci, ale ze by to bylo takovy uberauto, ze by tim musela jezdit polovina republiky?
Benny:
Na konec jedna kvízová - kdo je socka? Ten, co si koupí Fabku za 250tis., nebo ten, s A8 za 90tis.??? Najednou tu máme klub plný socek, včetně mě, no né

Tak ze sem socka neni zadna novinka, jen jestli je to reakce na toto:
mike8:
ty co maj fobii jsou totalni luzri nebo duchodci

coz predpokladam, tak to neni nazor muj, ale taknejak znacny casti skodovkaru, teda ja se s tim aspon setkal hodnekrat. Myslel sem ze to z kontextu tak nejak vyplyne...

Na zaver mi dovol podekovat, za hlubokou analyzu me zkazene mysli, mych neutesenych financnich pomeru a katastrofalniho stavu meho vozu.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 26.1. 2011
Příspěvků: 2194 | Témat: 25

03.10 2014 18:50


Chlapi prestante sudit ludi podla auta. Ako Benny napisal kazdy ma ine priority, niekto najazdi rocne 5000 km (ako ja momentalne) tak je nezmysel kupovat si nove auto. Niekto najazdi rocne 60 000km tak je zase nesmysel kupovat nieco ine ako novu oktu v 1.6TDi. Kazdy mame moznost volby a podla auta odhadovat cloveka a jeho majetok a ine veci je uplne chore a je to pozostatok z minulej doby.Alebo neviem kde sa to v ludoch stale berie toto skatulkovanie.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 16.8. 2012
Příspěvků: 501 | Témat: 4

03.10 2014 19:11


Ja uz podle nadpisu presne vedel kam se tato diskuze ubere:D
Nebyl jsem vubec daleko od pravdy...
nahoru

AK senior
AK senior


Registrace: 18.8. 2010
Příspěvků: 1520 | Témat: 34

03.10 2014 19:20


To je asi zbytečná diskuse. Já tohle téma přestal řešit, když si naši po P407 v perfektní výbavě koupili o 150k dražší oktávku v sociální výbavě. A jsou z ní nadšení, protože má levnější servis. Co na tom, že stála o 150k víc, to se přece nepočítá. A že nemá výbavu? Nevadí, aspoň se nepokazí.

Došel jsem k tomu, že já (a asi i většina lidí tady) to nemůžu pochopit proto, že já od auta čekám pohodlí, slušnou výbavu, motor... Zatímco oni chtějí jen něco, co je levně a spolehlivě přepraví z místa A do místa B, ideálně i s lednicí nebo pračkou. A pro tenhle účel jsou myslím škodovky dobrý. Jednoduchá technika, žádná výbava, levný servis. Takový polopracovní povoz.

edit: Na jinou diskusi je, proč má tolik lidí asketické sklony a potřebu furt něco někam (většinou zcela zbytečně) stěhovat. To bych ale raději nerad rozebíral..
nahoru

sponzor





03.10 2014 19:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 11016 | Témat: 89

03.10 2014 19:30


Momentalne sedlam firemni octaviu 3 1.6tdi combi. Hneda priplatkova metla.
Vybava neco, co se jmenuje elegance plus, takze tempomat, BT HF, barevne velke radio, parkovaci senzory.

Za me:
Je to plechove. Neumim to vyjadrit, ale mam pocit, ze plech je o polovinu tensi, nez na audi. Neco jako konzerva. Netusim, proc ten pocit mam, ale vsadil bych se.

Jinak to jede. Nema to nejakeho ducha, ani sviznost, zere to do 5litru ve meste, ale vzhledem k mensi nadrzi se stejne na vyssi dojezd nez v A8/A6 nedostanu.
Motor teda spis nejede, nez jede - ve meste ok, ale dalnice uz citit je.
Sedel jsem i v social verzi - a to je teda uplna tragedie.

Chapu, ze to koupi firma, ktera ma 70.000zamestnancu, ale nechapu, ze za to nekdo vyplazne takovy ranec jako soukroma osoba.
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 6.3. 2014
Příspěvků: 533 | Témat: 5

03.10 2014 21:07


tomko222:

Tak to přesně vim o čem mluvíš..tenhle plechovej pocit ale mám i v bratrovo passatu rok 2011,,tam když zavřu dveře, tak se ozve takový, no hroznej zvuk plechu, hrozně levně vše působí, i když je to bůh ví jaká výbava,,
stejný levný pocity v nových mercedesech, bmw, a bohužel i v audi.
Celkově nový auta stojí za...ale to tady zase omílám známý kecy, tak se na mě nezlobte..

Je to v pytli
nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

07.10 2014 17:08


Tu kapsu na sajrajt pod světlometem chci taky !


Náhled, klikni pro zvětšení.
nahoru

AK senior
AK senior

Muž
Registrace: 25.7. 2011
Příspěvků: 2127 | Témat: 19

07.10 2014 17:20


Stejný jako tady na klubu vykládat většině členů at si koupí novou fabku a škodovkářům at si koupí novou Audi. Každý preferujem něo jiného, každý má svou značku, byt by mohl pátrat po lepších vozech za stejnou, nebo nižší cenu. Vysvětlete Němčourům at si nekupujou VW, MB, Audi, BMW... Vysvětlete Amíkům at si nekupují Caddyho, ale Mercedes. Japoncům at hodí do háje Lexuse a koupí si Audi... Trošku mimo mísu. řeší se tu neskutečné capiny, Škodovka udělala neskutečný pokrok, když si člověk vezme, jaké kvality byl favorit, a to myslím ne to fávo od VW, ale ještě to československé a jaká auta z linky vjyíždí dnes, jak jsou hodnocená,kupovaná po celém světě atd.. nemaj se za co stydět! Jasně, to co člověk potká vesměs na silnici v ČR jsou jedničkové holobyty, nebo auta v totální socka výbavě, neudržované a jen ježděné, ale jsem ted v MB, a když tu člověk zajede do parkovacího domu vedle fakulty ŠAVŠ, a nepřijede nějakou zánovní Škodovou, byt přijede třeba Audi, tak má pocit, že se má za něco stydět, protože tak vykrmené, naleštěné Škodárny, v těch nejdražších barvách, výbavách a doplncích nikde není, ikdyž je to logické. Ale když se na tyto auta podívám, jak jich vedle sebe stojí třeba 10, tak člověk at chce nebo ne, tak prostě se mu to auto líbí a vůbec by se nestyděl ho vlastnit, a to nejsem vůbec žádný fanda Škodáren;)
nahoru

AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 9.6. 2011
Příspěvků: 117 | Témat: 3

13.11 2014 12:49


No kombi z boku pekne ale pockam na vrs model pac octavia 3 vrs je krasna tak snad se povede i fabia
nahoru

AK fanda
AK fanda

Muž
Registrace: 14.8. 2011
Příspěvků: 3034 | Témat: 4

13.11 2014 13:25


Chceš-li naštvat svého bratra, kup si auto značky Tatra. Chceš-li skončit s životem jezdi autem Pežotem.
nahoru

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email