Jste anonymní uživatel! Přihlásit se nebo Registrovat, Dnes je čtvrtek, 28 března 2024
Celkem je zde 337 lidí (5 přihlášených)
Nyní online
Přihlásit se /Registrovat
Přezdívka:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište kód::

Informace o serveru
Nejnovější: Wejdík
Uživatelů dnes: 0
Uživatelů včera: 0
Uživatelů celkem: 48 388
Online návštěvníků
Návštěvníků: 332
Uživatelů: 5
Celkem: 337

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Jakou platformu preferujete / používáte?
Android
49% 
[ 165 ]
49%
iOS
23% 
[ 79 ]
23%
Windows Mobile
10% 
[ 35 ]
10%
Symbian
9% 
[ 33 ]
9%
Mobil bez OS
5% 
[ 17 ]
5%
RIM (Blackberry)
2% 
[ 7 ]
2%
Uživatelé hlasovali : 190
Celkem hlasů : 336
Hlasování skončilo.

AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

02.09 2014 21:20


No krom Zopo má 5MPix ještě Huawei Ascend G6, ale je trochu dražší.
Pak ještě THL, má vzadu 12MPix a vpředu 8MPix http://mobilni-telefony.heureka.cz/thl-w100s/porovnat-ceny/#section
ale nemám ho vyzkoušený ...
Ostatní telefony do 4 litrů mají přední kamerky O,3 s bídou 2MPix ...
sponzor





02.09 2014 21:20


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK fanda
AK fanda


Registrace: 5.8. 2009
Příspěvků: 6397 | Témat: 126

02.09 2014 21:29


Romijn:
Já myslím že ten od ZOPO jí bude stačit. Kluk má Aligátora S4500 duo a je s tím zatím spokojen, jediné co mu tam nejde je foťák nebo mu to jeblo na zem.
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.4. 2012
Příspěvků: 382 | Témat: 22

02.09 2014 21:32


radar354: jestli něco shaníš pro dceru kup tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
pro holku super vzhled, parametry za ty peníze super, uz se dost prodáva i u nás
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
Zopo je taky dobry ale tohle je takova stylovka za super peníze.
AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

02.09 2014 21:50


ziter: přední foťák jen 2MPix
AK batole
AK batole

Muž
Registrace: 2.4. 2012
Příspěvků: 382 | Témat: 22

02.09 2014 22:13


Romijn: Určitě to THL ma fotak lepší a když ho koupí žádnou chybu tím neudělá za ty peníze super.
Doogee jsem sem dal jen pro zajímavost a DG 350 je taková stylovka vzhledem i parametry za super peníze a pro holku jako dělaný.
Nikdy jsem o tehle značce neslyšel a přišlo mi směšny zase nějaký čínský šmejd, ale kamarád koupil tohle
audiklub.cz
Zaregistrujte se nebo se Přihlašte do systému
a němělo to chybu kovovy tělo zpracovaní slušný, system plynulý funkce fotáku super, atd. jedina slabina baterie (ale není se čemu divit u toho procesoru ) tohle jsem fakt nečekal.
Přímý odkaz na youtube video
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

02.09 2014 22:27


radar354:

Puberťákovi se nesnaž radit. Co neschválí parta, neplatí. A fotky vyzkoušíš snadno
AK oldtimer
AK oldtimer

Muž
Registrace: 8.7. 2007
Příspěvků: 20259 | Témat: 1614

03.09 2014 3:47


Není to poprvé a ani naposledy, co se nějaký výrobce snažil vylepšit skóre svých zařízení v některém z benchmarků. Motivace je jasná, i když hrubý výkon nemusí nutně rozhodovat o plynulosti celého telefonu, vyšší čísla vypadají lépe. Čarování s výsledky se nejednou provalilo u Samsungu i HTC. Tentokrát společnost Futuremark, stojící za benchmarkem 3DMark, z výsledkové listiny vymazala telefon Huawei Ascend P7.

I když Ascend P7 nepatří k tomu nejvýkonnějšímu co lze na trhu pořídit, jeho výsledky v testu byly překvapivě dobré. Pro technické specifikace navštivte naši recenzi. Za všechno mohl kód, který automaticky přetaktoval procesor ve chvíli, kdy zjistil, že je spuštěný nějaký známý benchmark. Telefon byl po dobu testování výkonnější, ale naměřené hodnoty byly mimo realitu. Na podvádění se přišlo při otestování telefonu „přejmenovanou“ verzí benchmarku. Kód nerozpoznal jeho spuštění, čímž pádem nezvýšil výkon telefonu. Naměřený výsledek se snížil o zhruba 2 000 bodů.
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

03.09 2014 8:02


komedie...
jenom blbec si vybira telefon podle syntetickych testu
sponzor





03.09 2014 8:02


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

03.09 2014 8:21


měl jsem v ruce čínskou kopii samsungu s5 za cca. 3500Kč. podle technických parametrů super kousek v praxi bych to nechtěl. dotykový displej má špatné odezvy, reprák chrčí, foťák není schopný udělat pořádnou fotku, za šera z toho lezou bílé fleky, seká se už i menu, video neumí vyšší rozlišením, gps funguje jen s některými aplikacemi a grafické rozhraní je nedodělané a divné. nevím co to bylo přesně za značku, ale byl jsem z toho úplně rozčarovanej. na pohled luxusní kousek, dle technické specifikace také, ale vše kromě čipsetu absolutní low-end.

jinak applisti, přišli jste také o privátní fotky a data z iCloudu jako ostatní vaši souputníci?
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

03.09 2014 8:48


lordmystic:


jinak applisti, přišli jste také o privátní fotky a data z iCloudu jako ostatní vaši souputníci?


jak to poznam?
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 1098 | Témat: 16

03.09 2014 8:52


radar354: tak ji kup fotak, staršího ipoda, a Nokii 6230i a to mas tak kolem 4000 a bude spokojena

belmondo: budes na Super.cz Belmondovi unikle fotky z telefonu
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

03.09 2014 9:04


Bazmous:

belmondo: budes na Super.cz Belmondovi unikle fotky z telefonu


Tak to by se vic bat kriznik - lezici vedle jezirka, v jezirku, za jezirkem, na bonsai, v tujich, na plote, na schodech a premiovka, na kuchynske lince jen v puncochacich
AK allstar
AK allstar


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvků: 10992 | Témat: 89

03.09 2014 9:10


lordmystic: ja treba foto sveho perka posilam belmondovi bezne, takze nejaky unik dat me nechava chladnym.

Nicmene kdokoliv, kdo pouzova elektronicka uloziste by si mel byt rizik vedom, jako u cele datove komunikace. Kdo nad tim nepremysli, je blb a machruje androidem.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

03.09 2014 9:56


tomko222: Upřímně se mi pořád honí hlavou otázka, proč využívat takový úložiště? Osobně jsem nikdy nic takovýho nepotřeboval. Když potřebuju data sebou, mám v peněžence 16 Gb flash disk. Něco dělám špatně?
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

03.09 2014 10:03


lordmystic:
jinak applisti, přišli jste také o privátní fotky a data z iCloudu jako ostatní vaši souputníci?

rozhodně, už mi dneska třikrát volali, že chtějí výkupné jinak že se svět dozví co jsem za prase.
No je mi těch tří stovek fakt líto, ale poslal jsem jim to
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 1098 | Témat: 16

03.09 2014 10:09


Cloud ( obecne internetove uloziste at uz jakkoliv nazvane ) je dobra vec, ale ne urcite k dlouhodobe uchovani dat a jeste k tomu soukromych dat, at uz to jsou fotky nebo i ruzne podklady firemni atd. Myslim ze udelat neheknutelny cloud ci jakoukoliv takovou Database je nerealne. Bud z pohledu programatora a nebo blbosti lidi co si proste nedaji poradne hesla. Není nad uložiste mimo svet internetu (hardisk, placky, pasky)
sponzor





03.09 2014 10:09


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar


Registrace: 2.2. 2008
Příspěvků: 13276 | Témat: 134

03.09 2014 10:43


radar354:
Romijn:
Já myslím že ten od ZOPO jí bude stačit. Kluk má Aligátora S4500 duo a je s tím zatím spokojen, jediné co mu tam nejde je foťák nebo mu to jeblo na zem.


Tak ZOPO je jiná liga než Aligator. Ten má mladší holka a to je křáp strašnej. A foťák je jak bys to namaloval vodovkama a přelil šedou barvou. To bude se Zopo spokojená.
AK senior
AK senior


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvků: 1501 | Témat: 32

03.09 2014 10:53


lordmystic:


jinak applisti, přišli jste také o privátní fotky a data z iCloudu jako ostatní vaši souputníci?

Já stihl stáhnout pár fotek celebrit pro kamarády co to ještě neviděli
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

03.09 2014 11:01


tomko222:
Kdo nad tim nepremysli, je blb a machruje androidem.

koukám že sem tu někomu šlápl na kuří oko když tu vytahuje nějaké své pochybné dedukce které samozřejmě nejsou pravdou.

Cadaverous:
Upřímně se mi pořád honí hlavou otázka, proč využívat takový úložiště? Osobně jsem nikdy nic takovýho nepotřeboval. Když potřebuju data sebou, mám v peněžence 16 Gb flash disk. Něco dělám špatně?

neděláš, ale je plno dat a to i soukromých u kterých se to riziko nechá podstoupit a pak získáš nástroj který ti násobně předčí tvou flash paměť. uvedu např. bezpečná záloha (to není tvůj flash disk ani náhodou), data vždy hned po ruce v mnohem větším objemu, sdílení a synchronizace dat mezi více vlastními zařízeními (pc, notebook, mobil, nas, tv, atd.), sdílení části dat s ostatními, atd. jde jen o to jestli to využiješ nebo ne.

Kriznik:
No je mi těch tří stovek fakt líto, ale poslal jsem jim to

to si neměl, příště budou chtít litr
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.09 2014 11:09


lordmystic:

Hlavně to "sdílení části dat s ostatními" funguje dost dobře
AK allstar
AK allstar


Registrace: 27.7. 2008
Příspěvků: 10802 | Témat: 208

03.09 2014 11:16


Tomka k zadnymu cloudovani nepoustejte. vim o cem mluvim
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.09 2014 11:18


belmondo:

Dej mi čouda z tvýho clouda ?
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

03.09 2014 11:19


Hanys:
Hlavně to "sdílení části dat s ostatními" funguje dost dobře

tak snad se chápeme, třeba mám fotky doma na disku na dropboxu a jen ten adresář z fotkami z jedné konkrétní akce nasdílím třeba bráchovi, nemusím to nikam nahrávat atp.
AK allstar
AK allstar


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvků: 10908 | Témat: 71

03.09 2014 11:22


lordmystic:

Jasně, když chceš příkop, potřebuješ krumpáč, to dá rozum. Jsou i tací, co radši nemají příkop. Prostě zase jen končíme u toho, co kde na sebe napráskám
sponzor





03.09 2014 11:22


reklama se zobrazuje pouze neregistrovaným/nepřihlášeným

nahoru

AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

03.09 2014 11:22


spíš by mě zajímalo jestli už přišli na to, jakým způsobem to vykradli. jelikož je to poměrně masová záležitost, skoro to vypadá že vykradli hromadně velkou část iCloudu s tím, že se teď v tom hrabou a hledají v tom velkém množství známé osobnosti které by stáli za bulvár. ale ta vlastní technika vykradení by mě zajímala...
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

03.09 2014 11:23


pokud máš heslo 123456 tak tě nezachrání stejně nic a jak tak občasně sleduju zahraniční news a rozhovory s tím "hackerem" tak použil hádací algoritmus a amazon server farmu.

Takže pokud ano, jedná se o stupidní hesla uživatelů a všichni normálně uvažující můžou být v naprostém klidu.

Ale jako mediálka dobrý, je potřeba poladit dildroidům trochu ego
AK allstar
AK allstar

Muž
Registrace: 25.5. 2009
Příspěvků: 11040 | Témat: 102

03.09 2014 11:27


Kriznik: tohle není kauza na vyhonění ega dildroidům, tohle si posral apple sám že umožní v takovéhle formě nasadit hádací soft. normální služby mají časové zámky nebo počítadla špatně zadaný hesel, to mi neříkej že všechny hesla trefil na první pokus...
Iron throner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvků: 22137 | Témat: 587

03.09 2014 11:33


apple nabízí 2FA, takže to že si to nikdo z dotčených nezapnul je víceméně jejich problém.
(ano pro CZ 2FA zatím není)

problémem je podle všechno find my phone, který umožňuje bez omezení zadávat hesla. Ale jsou to spekulace a tento problém už byl hlášen snad před rokem.
Důvod proč to není fixlé netuším (třeba je, nevím) a nechce se mi to hledat.

Tuhle funkci osobně nikdy nezapínám, protože nemám zájem o špicling v nahé formě, takže se to týká opět jen lidí, kteří to mají i přes varování zapnuté (defaultně je tato služba vypnutá).
V tomhle místě je nejspíš pochybení Applu, že to neřeší. Samotný iCloud následně má stejný login a heslo, takže pak už je to na první pokus.
AK junior
AK junior

Muž
Registrace: 25.10. 2012
Příspěvků: 1098 | Témat: 16

03.09 2014 11:37


lordmystic: Povedlo se mu to díky slabému zabezpečení služby Find my iPhone která neměla ochranu proti proomení hesla hrubou silou (na rozdíl od jiných služeb skupiny iCloud). Hrubá síla v tomto případě nebyla až tak hrubá, skript nezkoušel všechny existující kombinace písmen, čísel a jiných znaků. Tvůrci použili 500 nejpoužíva­nějších hesel z RockYou, čímž se dostali „pod dosah radaru“ bezpečnostních expertů v Applu – ti by si všimli až té opravdu hrubé síly, až o několik řádů vyššího počtu pokusů o přihlášení.
AK fanatik
AK fanatik

Muž
Registrace: 5.6. 2008
Příspěvků: 7880 | Témat: 86

03.09 2014 12:08


lordmystic:
neděláš, ale je plno dat a to i soukromých u kterých se to riziko nechá podstoupit a pak získáš nástroj který ti násobně předčí tvou flash paměť. uvedu např. bezpečná záloha (to není tvůj flash disk ani náhodou), data vždy hned po ruce v mnohem větším objemu, sdílení a synchronizace dat mezi více vlastními zařízeními (pc, notebook, mobil, nas, tv, atd.), sdílení části dat s ostatními, atd. jde jen o to jestli to využiješ nebo ne.


Mno osobně když potřebuju data sebou, tak pro ně ve drtivý většině budu potřebovat i vhodnej prostředek ke čtení. A to je stejně většinou notebook. Například pracovní výkresy v AutoCadu, které na mobilu neotevřu. Osobně internetové úložiště nevyužiju. Ani mne nějak nenapadá na co bych mohl. Co opravdu potřebuju zazálohovat mám doma na 2 externích discích a prozatím mi to stačí. A sdílet s někym informace? Proč bych to dělal?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď
Nejčastější tagy na fóru (řazeno abecedně)
[vyřešeno] 1.2tdi 1.4i 1.6 1.6td 1.8 1.8t 1.9tdi 100 2.0fsi 2.0tdi 2.0tfsi 2.2t 2.5tdi 2.7t 2.7tdi 2.8 3.0tdi 3.3tdi 4.2 4.2tdi 4b 4f 80 8e 8l 8p a2 a3 a3 8p a4 a5 a6 a6 4f a7 a8 abs aditiva afs airbag ak certifikace ak eshop ak garáž ak karta ak kšiltovka ak servis ak svp ak vlajka ak znak alarm allegro allroad alternátor alu kola ami antiradar anténa asr audi audiklub audio autobaterie automat automaticka prevodovka autopotahy autorádio b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 baterie bezpečnostní šrouby bioethanol biturbo bixenon blacklist blikající kontrolky bliká žhavení blinkry blow off blow-off ventil bluetooth bmk bns bose bov brake fault brzdová kapalina brzdové světlo brzdy budíky bílý dým c3 c4 c5 c6 c7 cabrio canbus cd changer centrální zamykání changer chcípá chip chiptuning chladič chladící kapalina chladící systém chorus chrom chyba climatronic cng coming home comming home common-rail concert cukání cívka d1s d2 d2r d2s daylight demontáž denní svícení destičky dešťový senzor diagnostika diferenciál displej dobíjení dpf drl dsg dvb-t dvd dveře dx dálkové ovládání e85 ecu eds egr elektrická okna elektrika elektromobil elsa emise epc esp et ethanol facelift filtr filtr pevných částic fis fsi fólie g71 geometrie gps gufera h1 h4 h7 hagusy haldex hallův snímač halogen handsfree headup hid hodiny homelink hučení hydroměnič hydroštel imobilizér insp intercooler ipad iphone ipod iso isofix jak na to k-jetronic kabel kamera kapota karburátor kardan karoserie katalyzátor keyless klepání klepání motoru klika klima klimatizace klub klubová karta klínový řemen klíč kola kolísání otáček komfortni jednotka kompresor konektor kontrolka kontrolka airbagu kontrolka brzd kontrolka mazání kontrolka motoru kotouče kouřivost kufr kód rádia kůže lambda lambda sonda lampy leaving home led letní pneu lišty dveří ln2 log loketní opěrka low-range ložiska ložisko lpg manuál manžeta mapy maska maxidot mazání mlhovky mlžení oken mmi mmi 2g mmi 3g montáž motor mp3 mtm multifunkční volant multitronic měchy měrka oleje n75 napínací kladka napínák nastavení nastavení hodin navigace naviplus nefunguje nejede nestartuje netopí netáhne netěsnost nezávislé topení neřadí nouzový režim nádrž náklon světel náprava nárazník návod odblokování odtok odvzdušnění odvětrání klikové skříně oel okno olej olejnička olejová měrka olejová vana ostřikovač osvětlení osvětlení spz otáčkoměr otáčky palivoměr palivová soustava palivové čerpadlo palivový filtr palubní deska palubní pc parkovací brzda parkovací senzory parkovačky pd pdc phatnoise plnění plovák plynový pedál pneu podsvícení podtlak podvozek pojistka pojistky pojištění pomoc prosim popis pojistek posilovač počátek vstřiku pružiny pylový filtr párování klíče přehřívání přepínač světel přestavba převodovka příručka přístrojová deska q5 q7 quattro radar radio ramena redukce regulace turba relé blinkrů relé světel renovace disků repase repro rns rns-d rns-e rozvodový řemen rozvody rs4 rs6 ruční brzda rádiem řízené hodiny rádio s-line s-tronic s2 s3 s4 s6 s8 safe safe kód schéma sd karta sedačky senzor service servis servisní interval servo servo olej servotronic servořízení setrvačník seřízení hodin seřízení světel silentbloky sklo skryté menu snímač teploty spojka sportovní podvozek spotreba spotřeba spotřeba oleje spínací skříňka sraz ssp stahovačka start start-stop startování startér stk studený start stěrače střešní nosič střešní okno subwoofer svetla svody svolávací akce svítivost svíčky světla symboly symphony syčení sání síto sacího koše tachometr tažné zařízení tdi telefon tempomat teploměr teplota motoru teplotní snímač teplý start termostat teče servo olej tfsi tiptronic tlak tlak oleje tlak turba tlumiče topení torsen tpms trippling tt tuning turbo tuzing tv tuner táhlo tónování těsnění těsnění pod hlavou třetí brzdové světlo usb v8 vag vag chyby vačky vcds vdcs ventilakce ventilakcička ventilátor ventilátor chladiče vibrace vif vin vlnovec voda vodní pumpa volant volnoběh vrzání vstřik vstřikovací čerpadlo vstřikovače vstřiky vyhřívání vyhřívání okna vyhřívání sedaček vynechává vypíná vyčištění vzduchový filtr váha vzduchu víko ventilů výfuk výkon výměna vývěva větrák w12 wastegate webasto xcarlink xenon zadní stěrač zadní světla zamrzání zapalování zapojení zatékání zdvihátko ventilu zesilovač zimní pneu zpátečka zpětné zrcátko zrcátka zrcátka-ovládání zrcátka-stmívání zrcátka-vyhřívání zrcátko ztráta oleje zvýšení výkonu základní nastavení zámek dveří zámek kufru zásuvka únik oleje čelní sklo čep černý kouř čerpadlo čeština čidlo oleje čidlo teploty čidlo teploty oleje čištění čištění trysek řazení řemen řemenice řídící jednotka řízení řízení motoru škrtící klapka škube šíbr žhavení žhavící svíčky žárovky

 
Přejít na:
AUDIKLUB.cz | AUDI KLUB - Vše co potřebujete vědět o vozech značky AUDI
Veškeré příspěvky vyjadřují názory a přesvědčení každého autora. Bez souhlasu autora je zakázáno příspěvky a články šířit, kopírovat nebo jinak zveřejňovat.
K odběru novinek použijte dle libosti: RSS 0.91 - 0.92 - 2.0 nebo Atom.
© 2006 - 2018 Audiklub.cz / Kontakt: Soukromá zpráva nebo email